Reklama
Strona 11 z 74 PierwszaPierwsza ... 9101112132161 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 1098

Temat: Path of Exile - Czyli prawdziwe Diablo 3

  1. #151
    Avatar kropekpobyku
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    31
    Posty
    96
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Kucyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pojdzie na sprzecie

    2x2.5GHz
    3GB ram
    Geforce 9400gt?
    Twoja karta graficzna to dinozaur. Jeżeli nie zależy Ci na lepszej grafice niż low i na wysokiej rozdzielczości(raczej tylko na minimalnej będziesz czuł komfor grania) to możesz spróbować, chociaż niczego nie obiecuję.

  2. #152
    Avatar Kucyk
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,586
    Siła reputacji
    17

    Domyślny



    Sw Juzef i Maryjka Dziewica melduja sie XD

    Gra spoko, mozna sie odmozdzic xd

  3. Reklama
  4. #153
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Stan postaci po 2 dniach od poprzedniego screena + szczesliwy drop podczas farmy na the ledge na mercilessie oczywiscie.

    Podregulowalem liczbe hp i evasion rating. W tej chwili moj armour to 1400 i evasion rating rowniez 1400. Wszystkie resy na +, oprocz chaos res, ktory dalej wynosi -60 i nie mam konkretnych itemow zeby go podniesc. Przeczytalem fajny patent. Zbierac np. jakies prismatic ringi lub goldy itp., ktore jak wiadomo daja 0-15(?) + all res czy inne bonusy. Uzyc na nich alchemy orba i mozna w ladna bizuterie sie zaopatrzyc, ktora pozniej mozna ladnie sprzedac. Ja dzisiaj znalazlem gold rigna +15 mf, uzylem alchemy orba i oddalem bez zastanowienia za 3 chaosy.

    @edit

    Drugi ring do mf sprzedalem za 2 chaosy. Polecam ten sposob na biznes. Wydane 2 alchemy, 4 chaosy na plusie.
    Ostatnio zmieniony przez Magoo : 15-02-2013, 18:49

  5. #154
    Avatar Hossey
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    97
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jakie macie jeszcze sposoby na dorobienie sobie troche zeby pozniej jakies eq lepsze zakupic ?

  6. #155
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Hossey napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie macie jeszcze sposoby na dorobienie sobie troche zeby pozniej jakies eq lepsze zakupic ?
    Moim zdaniem ten patent z ringami na poczatek jest calkiem spoko. Przypomnialem sobie, ze znalazlem go na polskim forum PoE. Teraz po paru minutach handlu nie polecam zbierac prismaticow, tylko same gold ringi lub amulety, ktore moga po uzyciu alchemy dac calkiem ciekawe bonusy. Za kazdym pytaniem o ring pisze, ze current offert jest 3 chaosy, czyli 1 gcp co jest gowno prawda i jednych to odstrasza, a innych motywuje do dania 4 chaosow. Dzisiaj ogolem sprzedalem z 5 ringow na czym zarobilem 15 chaosow. Nawet na normalu mozna znalezc zwykle gold ringi, zrobic rarka i wcisnac dla jakiegos high lvl. Powiem tyle, ze ring do mf jest dobry kiedy oprocz standardowego mf, ktore bylo przed przemiana, po uzyciu orba dostaje on dodatkowe mf. Wtedy o kupca na 3 chaosy nie problem. Innego za chaosa spokojnie sie wcisnie i zawsze jest ten 1 alchemy do przodu.
    Ostatnio zmieniony przez Magoo : 16-02-2013, 02:55

  7. #156
    Avatar Euronymous
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Danzig
    Wiek
    31
    Posty
    633
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    40 lv wbity, gram templarem. Powoli zacząłem I act, jestem w więzieniach. Gra jak na mój gust jest wręcz rewelacyjna.

  8. #157
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Patent z ringami niezły, można też próbować szczęścia i się bawić Orb of Chance, jak ci się Andivarius zrobi z dobrymi statami to jesteś ustawiony na najbliższe 30 leveli

  9. #158
    Avatar Ada$ Zawodowiec
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    806
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Maruder zdecydowanie na propsie. Kazdy boss na mercilles spada jak sciera ;d (na akcie 1)
    Ostatnio zmieniony przez Ada$ Zawodowiec : 17-02-2013, 13:18

  10. #159
    Avatar [Anivia]
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    47
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ludzie co tu taki suchar? Tak zacna gra a nikt nic nie wstawia ani nie dyskutuje? Wstawiajcie jakieś screeny, buildy itd. Znacie jakieś ciekawe strony/fora o tematyce tej gry?(z wyjątkiem pathofexile.com)

  11. #160
    Avatar Erni.
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    London
    Posty
    40
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    gra ktos w to jeszcze? gdzie moge znalezc jakies dobre itemy dla rangera 20lv? ;d takie noob-pytanko dla odswiezenia tematu

  12. #161
    Avatar Err0rdin
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    369
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    W końcu...
    Dostałem bana od minsafo, bo gościowi się wydaje, że jest mądrzejszy ode mnie...

    Przez ten czas wbiłem 63 lvl na witch, jeszcze będę nią grał.
    A tak przy okazji właśnie zacząłem robić shadowa, i robię go już samemu. Dwie postacie zrypałem, witcha robiłem trochę wg poradnika, shadowa pro chce.

    ale nie wiem czy mi ten shadow wyjdzie pro xd
    Ostatnio zmieniony przez Err0rdin : 03-03-2013, 12:46

  13. #162
    Avatar Hossey
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    97
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Gram shadowem dobra postać, a granie z poradnika też nie zawsze wychodzi dobrze gdyż też się na tym przejechałem. ;p Dobre eq i resisty i jak wiadomo nic nie stoi na przeszkodzie.

  14. #163
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Dzisiaj myśle zacznę grać. Trudno ogarnąć na początku? Nie mam zbytniego doświadczenia z hack'n'slashami, kiedyś tam ds albo w torchlighta pykałem, diablo mnie nie kręciło.

  15. #164
    Avatar Err0rdin
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    369
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Hossey napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gram shadowem dobra postać, a granie z poradnika też nie zawsze wychodzi dobrze gdyż też się na tym przejechałem. ;p Dobre eq i resisty i jak wiadomo nic nie stoi na przeszkodzie.
    Ja się właśnie zastanawiam, czy jechać czysto pod CI czy pod hp. Nie wiem jeszcze jak to będzie z dawaniem nodów w inteligencje, mam nadzieję, że będę mógł to ominąć, bo muszę z niego zrobić maszynę do robienia map/farmienia/zabijania bossów.
    Mam tego witcha 63 lvl, zrobiłem ją pod energy shield, na zimno, lubię nią farmić, jednak na dłuższą metę nie wyobrażam sobie nią gry chyba. Może dlatego, że postać jest czyjaś (w sensie passive tree). Tym shadowem gra mi się póki co wyśmienicie, niczego nie zepsułem chyba. Trochę miałem problemy w chamber of sins, jak mi się zebrało od cholery tych szkieletów magów, ale ominąłem je potem. Bossów klepie samemu jak chce.

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzisiaj myśle zacznę grać. Trudno ogarnąć na początku? Nie mam zbytniego doświadczenia z hack'n'slashami, kiedyś tam ds albo w torchlighta pykałem, diablo mnie nie kręciło.
    Ja osobiście musiałem zepsuć dwie postacie na początku, żebym nauczył się tej gry. Wbiłem sobie 44 lvl rangera, ale trochę za mało hp mu dałem w passive tree, i jest squishy. Nie usunąłem tej postaci, dam jej jeszcze szansę, ale to na pewno nie w najbliższej przyszłości...
    Polecam Ci poczytać na oficjalnym forum poe jakieś poradniki co do postaci, wyczuć co ci najbardziej pasuje. Dla mnie osobiście chyba niemożliwe jest zrobienie dobrej i odpowiedniej postaci za pierwszym czy za drugim razem, trzeba trochę przegrać w tą grę chyba.
    Ale nie wiem różni ludzie są, ja akurat musiałem trochę czasu poświęcić :P

    Pozdro
    Ostatnio zmieniony przez Err0rdin : 03-03-2013, 20:45

  16. #165
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dzisiaj myśle zacznę grać. Trudno ogarnąć na początku? Nie mam zbytniego doświadczenia z hack'n'slashami, kiedyś tam ds albo w torchlighta pykałem, diablo mnie nie kręciło.
    No jak Diablo cie nie krecilo, to ta gra ciebie tez raczej nie urzeknie. Po graniu przez miesiac z kumplami i z bratem doszlismy do wniosku, ze w sumie w tej grze nic ciekawego nie ma. Skonczylismy gre na +-65 lvlach na softcore. Probowalem sie ratowac gra na hardcorze, ale nikt nie chcial ze mna grac, to dobilem 23 lvl witch, ktora zajebiscie mi sie gralo i nie gralem nia wczesniej w tej grze. Ogolem polecam po jakims czasie spedzonym w tej grze, zaczecie na hardcore, bo inne jest spojrzenie na gre, a dmg nie jest priorytetem i trzeba uzywac glowy, a na mercilessie ninja nie istnieje, bo kazdy pilnuje dupy. Szkoda, ze sa tylko 3 akty, bo gra jest super rozbudowana, ale system pvp lezy. Pvp istnieje od +- 90 lvla, bo wtedy kazdy ma podobne szanse, bo nizej ten kto ma wyzszy lvl, wygrywa pojedynek. Jestem fanem serii gier Diablo, PoE giereczka 1 klasa, ale jak dla mnie na dluzsza mete, nie ma czego od niej oczekiwac. Pewnie wroce, ale narazie nie ciagnie mnie do gry.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Path Of Exile Gramy!!
    Przez jankiel7 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-12-2013, 22:35
  2. Wymienię Path of exile, tibia za zloto w guild wars 2!
    Przez Absynt w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-11-2013, 18:09
  3. Path of Exile closed beta
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2013, 19:39
  4. Path of Exile - Olać Diablo 3 :p
    Przez Alex Fortune w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-08-2012, 09:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •