Reklama
Strona 61 z 74 PierwszaPierwsza ... 1151596061626371 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 901 do 915 z 1098

Temat: Path of Exile - Czyli prawdziwe Diablo 3

  1. #901
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    kurde w chuj sie zmienilo od breacha, tbf najlepiej to po prostu wjedz se w lige, tera ekonomia sie ustabilizowala juz i nawet spk items mozna tanio kupic, podczas levelowania beda ci wyskakiwac ci masterzy to sie nauczysz
    tak w skrucie to masz:
    zana - tera jak ja znajdziesz na mapce to ci daje do wyboru kilka mapek i se robisz te ktora chcesz, dodatkowo teraz jak zrobisz mapke z jej misji to zalicza ci ja do atlasu
    einhar - bestiary league, pojawia sie bestie, zabijasz je a einhar je lapie, mozesz potem do zoo pojsc i se craftowac rozne items z tych bestii, nic skomplikowanego
    alva - incursion league, tu juz troche trudniej, tworzysz se taka jakby big mape robiac takie male misje, wybierasz se jaki pokoj chcesz i jak ci zalosuje to mozesz te pokoje ulepszac, otwierac drzwi do pomieszczen, po zrobieniu 11 takich misji mozesz se w hideout otworzyc portal do tej mapki i ja przebiec
    niko - delve league, w mapkach nic specjalnego, klikasz sulphite i tyle, potem w hideout mozesz sie tepnac do kopalnia, uzywajac sulphitu jako paliwo do wozka klikasz se na mapke kopalni i sobie jedziesz od punktu do punktu, im nizej tym wyzszy lvl mobkow, mozesz znalezc rozne fajne pokoje, bossy itp
    jun - betrayal league, najbardziej skomplikowane, w mapce ci wyskakuja typiarze, zajebujesz je, wybierasz co z nimi robisz, zbierasz inteligencje, robisz safehousy (tu polecam jakis filmik obejrzec czy cos, bo duzo info trzeba miec, zeby dobre nagrody dostawac)
    cavas - synthesis league, w mapce znajdujesz portal, wchodzisz, klikasz stabilisery i odblokowujesz takie jakby puzzle, potem z hideout mozesz wejsc do memory nexus i tam se mozesz klasc te memory/puzzle i tworzysz drogi do oddalonych wysp, zbierasz nagrody, bijesz bossy, tez dosyc skomplikowane

    po breachu byl chyba jeszcze abyss, takie zielone gowna, wchodzisz w to i bijesz potworki, jak dojdzie do konca to albo skrzynke dostajesz albo zejscie w podziemia gdzie mozesz bossika znalezc

    na atlasie teraz jest bujka miedzy shaper a elder, w zaleznosci od tego kto jest aktualnie na mapce, ktura biegniesz to masz rozne dodatki jak moby czy locik
    shaped mapy tera robisz zbierajac memory fragments, pojawiaja sie na mapkach kture sa pod kontrola eldera, obtoczone takim niebieskim kolkiem, dajesz ten fragment do zany a ona ci daje shaper orba
    jak sie elder rozprzestrzeni na mapce to moze zrespic swoich guardianow, ktorych jak zabijesz to mozesz sie z nim bic, sa 4 poziomy trudnosci w zaleznosci od tego na jakim kolorze mapy ci sie zrespi (white/yellow/red/ i uber na srodku, gdzie sie bijesz z elderem i shaperem jednoczesnie)
    za zabicie shapera majac questa od zany na niego dostajesz elder orba, kturym masz jaka chcez mapke ulepszyc na tier 16
    poczatkowo mozesz miec tylko 2 sextanty na atlasie, zwieksza sie to o 1 za zrobienie wszystkich bonus objectives na white/yellow/red mapach i skonczenie questline zany (zabicie uber eldera)

    aktualnie es znowu jest w chuj mocny i glownie spelle, a melee skille sa w chuj chujowe (maja byc buffy w 3.7)

    nwm co jeszcze chcezs wiedziec, ta gierka jak nie grasz z ligi na lige to ilosc informacji sie szybko snowballuje i bedziesz potrzebowal wiecej czasu na nauczenie sie wszystkiego
    Ostatnio zmieniony przez viionc : 19-04-2019, 23:27

  2. #902
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurde w chuj sie zmienilo od breacha, tbf najlepiej to po prostu wjedz se w lige, tera ekonomia sie ustabilizowala juz i nawet spk items mozna tanio kupic, podczas levelowania beda ci wyskakiwac ci masterzy to sie nauczysz
    tak w skrucie to masz:
    zana - tera jak ja znajdziesz na mapce to ci daje do wyboru kilka mapek i se robisz te ktora chcesz, dodatkowo teraz jak zrobisz mapke z jej misji to zalicza ci ja do atlasu
    einhar - bestiary league, pojawia sie bestie, zabijasz je a einhar je lapie, mozesz potem do zoo pojsc i se craftowac rozne items z tych bestii, nic skomplikowanego
    alva - incursion league, tu juz troche trudniej, tworzysz se taka jakby big mape robiac takie male misje, wybierasz se jaki pokoj chcesz i jak ci zalosuje to mozesz te pokoje ulepszac, otwierac drzwi do pomieszczen, po zrobieniu 11 takich misji mozesz se w hideout otworzyc portal do tej mapki i ja przebiec
    niko - delve league, w mapkach nic specjalnego, klikasz sulphite i tyle, potem w hideout mozesz sie tepnac do kopalnia, uzywajac sulphitu jako paliwo do wozka klikasz se na mapke kopalni i sobie jedziesz od punktu do punktu, im nizej tym wyzszy lvl mobkow, mozesz znalezc rozne fajne pokoje, bossy itp
    jun - betrayal league, najbardziej skomplikowane, w mapce ci wyskakuja typiarze, zajebujesz je, wybierasz co z nimi robisz, zbierasz inteligencje, robisz safehousy (tu polecam jakis filmik obejrzec czy cos, bo duzo info trzeba miec, zeby dobre nagrody dostawac)
    cavas - synthesis league, w mapce znajdujesz portal, wchodzisz, klikasz stabilisery i odblokowujesz takie jakby puzzle, potem z hideout mozesz wejsc do memory nexus i tam se mozesz klasc te memory/puzzle i tworzysz drogi do oddalonych wysp, zbierasz nagrody, bijesz bossy, tez dosyc skomplikowane

    po breachu byl chyba jeszcze abyss, takie zielone gowna, wchodzisz w to i bijesz potworki, jak dojdzie do konca to albo skrzynke dostajesz albo zejscie w podziemia gdzie mozesz bossika znalezc

    na atlasie teraz jest bujka miedzy shaper a elder, w zaleznosci od tego kto jest aktualnie na mapce, ktura biegniesz to masz rozne dodatki jak moby czy locik
    shaped mapy tera robisz zbierajac memory fragments, pojawiaja sie na mapkach kture sa pod kontrola eldera, obtoczone takim niebieskim kolkiem, dajesz ten fragment do zany a ona ci daje shaper orba
    jak sie elder rozprzestrzeni na mapce to moze zrespic swoich guardianow, ktorych jak zabijesz to mozesz sie z nim bic, sa 4 poziomy trudnosci w zaleznosci od tego na jakim kolorze mapy ci sie zrespi (white/yellow/red/ i uber na srodku, gdzie sie bijesz z elderem i shaperem jednoczesnie)
    za zabicie shapera majac questa od zany na niego dostajesz elder orba, kturym masz jaka chcez mapke ulepszyc na tier 16
    poczatkowo mozesz miec tylko 2 sextanty na atlasie, zwieksza sie to o 1 za zrobienie wszystkich bonus objectives na white/yellow/red mapach i skonczenie questline zany (zabicie uber eldera)

    aktualnie es znowu jest w chuj mocny i glownie spelle, a melee skille sa w chuj chujowe (maja byc buffy w 3.7)

    nwm co jeszcze chcezs wiedziec, ta gierka jak nie grasz z ligi na lige to ilosc informacji sie szybko snowballuje i bedziesz potrzebowal wiecej czasu na nauczenie sie wszystkiego
    Kurwa no chciałem se poczillować na standardzie kupić ze 20 exów i se pobić jakies gownomoby ale widze ze od chuja informacji xD
    to rozumiem to co wypisales moze mi randomowo wyskoczyc na mapach a cadiro/breach dalej se mozna jakos aktywowac czy ni chuja bo to najfaniejsze co bylo

  3. Reklama
  4. #903
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no level zany wbijasz robiac jej questline/oddajac memory fragments, to jakie ligi mozesz se odpalic zalezy od ggg jak se w patch notes wrzuci przed nowa liga
    kazdy master moze sie zrespic na mpace losowo, dodatkowo masz scaraby z betrayal league, ktorymi mozesz se forcowac spawny lig

  5. #904
    Avatar albi11
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    577
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zacząłem sobie grać w gierkę na ps4, nic nie czaję, wbiłem 17 lvl whitchem. Jakieś porady podstawowe na początek mógłby ktoś rzucić?

    A no i problem sprzed chwili. Miałem 4 skille, ten podstawowy jakby strzał wandem na x, na kółko fireball, na kwadracie magma orb czy coś takiego i na trójkącie fire dash. Problem pojawił się jak dostałem jakiś nowy gem z questa (firestorm) i go sobie podmieniłem z magma orb. I teraz mam na x i trójkącie ten zwykły atak z wanda, firestorm i fireball bez zmian, a dash mi zniknął. O co biega, bo męczę się, przekładam to gemy i nic, a dashem mi się fajnie latało :D

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio zmieniony przez albi11 : 11-05-2019, 17:04
    FALUBAZ !

  6. #905
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no kurde tu raczej nikt nie gra na ps4 wiec ci nikt nie pomoze jak zmienic kontrols xD

  7. #906
    Avatar Raggie
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    244
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    W piąteczek nowa liga, ktos gra w to jeszcze?

  8. #907
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jeszcze jak nocka bd robiona cyklonik bd krecony

  9. #908
    Avatar Raggie
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    244
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cyklon jest nudnyy

  10. #909
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    a widziales zmiany dla cyklon

  11. #910
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a widziales zmiany dla cyklon
    duzo tych zmian skilli i dodanego contentu?
    skipowalem last lige po 3 dniach gry jak zobaczylem co to za sciek, wiec troche nie w temacie jestem

  12. #911
    Avatar Raggie
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    244
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Synthesis był sciekiem? Mi sie podobala. Zabawa w nexusie przednia

  13. #912
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    synthesis byl sciekiem dlatego nawet nie wrzucili do core, bo wstyd im bylo

    https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2513456
    tu masz patchnotes na piatek, w chuj zmian dla melee gemow, occultist i energy shield zezlomowane, slayer, berserker, gladiator pod oro

    ja sie wpierdalam na slayer cyclone i bd sie krecil czyszczac caly screen na zakrecenie

  14. #913
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Dla casuala ten cyklon to spoko? Tez mam zamiar se pograc

  15. #914
    Avatar Raggie
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    244
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Raczej tak. Sam grałem jako pierwszy build cyclon

  16. #915
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,302
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    jeden z łatwiejszych i przyjemniejszych buildów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Path Of Exile Gramy!!
    Przez jankiel7 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-12-2013, 22:35
  2. Wymienię Path of exile, tibia za zloto w guild wars 2!
    Przez Absynt w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-11-2013, 18:09
  3. Path of Exile closed beta
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2013, 19:39
  4. Path of Exile - Olać Diablo 3 :p
    Przez Alex Fortune w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-08-2012, 09:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •