Reklama
Strona 60 z 74 PierwszaPierwsza ... 1050585960616270 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 886 do 900 z 1098

Temat: Path of Exile - Czyli prawdziwe Diablo 3

  1. #886
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    latwo da sie ogarnac w pare dni, nie jest to jakos skomplikowane mocno, gierka sie z zewnatrz wydaje na w chuj trudna, ale jak sie pogra chwile to wszystko jasne sie robi

  2. #887
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jak się zapowiada przyszlosc tej gry? popularnosc rosnie czy spada? producent rozwija grę na miarę oczekiwań?

  3. Reklama
  4. #888
    Old-Era

    Domyślny

    w tej lidze mieli rekord online playerow takze imo na plus ;p

  5. #889
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ostatnie 3 ligi same rekordy essa
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #890
    Avatar Waroith
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Rybnik
    Posty
    336
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ogólnie to zacząłem grać w lidze, jednak jestem total newbie, pooglądałem pare poradników itd wybrałem ten build :https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2236076

    nie mam pojecia czy działa mam jakos koło 20 poziomu, przyjemne odstresowanie - dacie jakis namiar jak was znalezc w gierce? -.^

  7. #891

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ArcSaboLUL możesz pisać jak coś

  8. #892

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam, Jestem nowy w PoE, grałem trochę w Diablo aczkolwiek hmm zbyt łatwo jest o wszystko, zaciekawiło mnie parę streamów z PoE, i tak o to jestem, spodobała mi się Klasa Witch, jak prowadzić nią drzewko? pod jakie Gemy iść (opisujcie bez skrótów bo ich nie znam w tej grze :P) jaki Gear ogólnie zrobić na początek żebym mógł se potem farmić gemy (podobno to waluta w tej grze) aby zdobywać itemki na lepsze Buildy itd... ogólnie Zielony jestem :P jakieś inne porady tez są mile widziane.

  9. #893
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Costy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, Jestem nowy w PoE, grałem trochę w Diablo aczkolwiek hmm zbyt łatwo jest o wszystko, zaciekawiło mnie parę streamów z PoE, i tak o to jestem, spodobała mi się Klasa Witch, jak prowadzić nią drzewko? pod jakie Gemy iść (opisujcie bez skrótów bo ich nie znam w tej grze :P) jaki Gear ogólnie zrobić na początek żebym mógł se potem farmić gemy (podobno to waluta w tej grze) aby zdobywać itemki na lepsze Buildy itd... ogólnie Zielony jestem :P jakieś inne porady tez są mile widziane.
    Po pierwsze to waluta sa orby nie gemy. Gemy to klejnot ze spellami, aurami itp Kazda klase mozna zrobic na wszystko praktycznie, drzewka sa skomplikowane dla niedoswiadczonych graczy, dlatego najlepiej znalezc na forum build friendly beginner, bo jest w miare solidny i tani, ze gracz stosujac sie do niego jest w stanie poznac gierke nie robiac odrazu gownianej postaci po swojemu wywalając sie na wszystkim wokol. Jedna z pierwszych rzeczy jaka powinienes zrobic to wgrac sobie filter do itemkow, ktory pomaga oznaczac itemki warte uwagi, bo po jakims czasie w dalszych aktach spada tyle rzeczy, ze masz smietnik na ekranie i latwo cos przeoczyc. Najlepszym chyba jest Neversink's item filter. Poradnik znajdziesz na yt. Ogolnie gierke poznaje sie bardzo dlugi czas, ja np. gram sporadycznie od bety i ciagle cos nowego wyhaczam jak gram. Poe jest fajna gra, ale latwo odrzuca nowych graczy ze wzgledu na skomplikowany gameplay.

  10. #894

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Dobra Wybrałem taki build "http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951" obejrzałem video poczytałem, wszystko ze zrozumieniem, jedyne czego nie wypatrzyłem to jak te itemki zdobyć.. poprzez Farmienie Gemów? ale jak jakieś Mapki się robi czy coś?

    Oraz

    "Get Immortal Call and link it to CwDt" co to CwDt? skoro Build dla Friendly Beginner podobno to skąd ja mam wiedzieć co to jest CwDt...

    Tak wiem denne pytania, lecz nie dlamnie ważne.

  11. #895
    Avatar Magoo
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    31
    Posty
    1,492
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Costy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra Wybrałem taki build "http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951" obejrzałem video poczytałem, wszystko ze zrozumieniem, jedyne czego nie wypatrzyłem to jak te itemki zdobyć.. poprzez Farmienie Gemów? ale jak jakieś Mapki się robi czy coś?

    Oraz

    "Get Immortal Call and link it to CwDt" co to CwDt? skoro Build dla Friendly Beginner podobno to skąd ja mam wiedzieć co to jest CwDt...

    Tak wiem denne pytania, lecz nie dlamnie ważne.
    Dobry wybor. Orby to waluta, nie gemy XD powtarzam, ze w gemach sa spelle, aury itp. No farmisz jak to w hack'n'slashu. Lecisz przez 10 aktow w fabule, zbierasz coraz lepsze itemki po drodze, poznajesz gierke, mapki to end-game po fabule. Jak juz po kilkudziesieciu godzinach ogarniesz co i jak to istnieje cos takiego jak strona poe.trade (strona gdzie mozesz kupowac i sprzedawac przedmioty) gdzie mozesz znalezc itemki po konkretnych modach, unikaty ktorych potrzebujesz, wymienic orby na inne itp. CWDT to gem Cast When Damage Taken, czyli jak jakis gem jest z nim polaczony to castuje sie jak mob cie walnie. W sklepie w grze sa dostepne platne dodatkowe taby w stashu np. currency tab, map tab, premium tab (z ktorego mozesz bezposrednio wystawic cos na poe.trade, bo jak nie masz premium stash taba, tylko zwykly to musisz miec program Acquisition (poradnik jest na yt co to jest, po co itp)). Ogarniesz jak bedziesz gral, a jak czegos nie wiesz to google i tyle.

  12. #896

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    3
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Magoo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobry wybor. Orby to waluta, nie gemy XD powtarzam, ze w gemach sa spelle, aury itp. No farmisz jak to w hack'n'slashu. Lecisz przez 10 aktow w fabule, zbierasz coraz lepsze itemki po drodze, poznajesz gierke, mapki to end-game po fabule. Jak juz po kilkudziesieciu godzinach ogarniesz co i jak to istnieje cos takiego jak strona poe.trade (strona gdzie mozesz kupowac i sprzedawac przedmioty) gdzie mozesz znalezc itemki po konkretnych modach, unikaty ktorych potrzebujesz, wymienic orby na inne itp. CWDT to gem Cast When Damage Taken, czyli jak jakis gem jest z nim polaczony to castuje sie jak mob cie walnie. W sklepie w grze sa dostepne platne dodatkowe taby w stashu np. currency tab, map tab, premium tab (z ktorego mozesz bezposrednio wystawic cos na poe.trade, bo jak nie masz premium stash taba, tylko zwykly to musisz miec program Acquisition (poradnik jest na yt co to jest, po co itp)). Ogarniesz jak bedziesz gral, a jak czegos nie wiesz to google i tyle.

    Co do Pisania Gemy jako na myśli Orby to mój błąd bo wiem co myślałem a napisałem inaczej, dobra to będę się trzymał tego poradnika, jak będzie end game to już raczej ogarnę ocb, i ten premium stash itd to se zakupie jak będę wiedział ze faktycznie będę grał a nie pogram chwile i se odpuszczę, czyli jak będzie end game i bd nadal mi się podobało jak dotychczas :) dzięki za odp, dam znać za jakiś czas jak stoję :D

  13. #897
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Costy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra Wybrałem taki build "http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1147951" obejrzałem video poczytałem, wszystko ze zrozumieniem, jedyne czego nie wypatrzyłem to jak te itemki zdobyć.. poprzez Farmienie Gemów? ale jak jakieś Mapki się robi czy coś?

    Oraz

    "Get Immortal Call and link it to CwDt" co to CwDt? skoro Build dla Friendly Beginner podobno to skąd ja mam wiedzieć co to jest CwDt...

    Tak wiem denne pytania, lecz nie dlamnie ważne.

    polecam dokladnie przeczytac caly poradnik zwracac uwage na linki (polaczenia slotow na gemy w eq) i kolory slotow takie rzeczy jak immortal call i CwDt ogarnij sobie dopiero jak zaczniesz czesto padac po fabulce (10 akt) do tego czasu nie musisz sie starac podlinkowywac takich gemow


    Taki tip: jedyne co Cie teraz interesuje w buildzie to czesc "Leveling" oraz "Passive Tree, Ascendancy & Pantheon" jak zaczniesz sie zaglebiac za bardzo to nie bedziesz wiedzial potem od czego zaczynac za duzo rzeczy w poe jest xd

    https://pathofexile.gamepedia.com/Path_of_Exile_Wiki <-- tu masz wiki

    a tu masz glowna strone do tradowania jak np zdobedziesz jakies chaos orby albo fuski/alchemy orby mozesz je wytradowac z kims lub kupic za nie itemy zwykle 2 orb of fusing to 1 chaos orb w 2 akcie bedziesz mogl u npc wymieniac jeweller orby na orb of fusing tak sobie zarobisz te pare chaosow zbierajac te orby tu masz vendor recepty:

    https://pathofexile.gamepedia.com/Vendor_recipe_system

    Jak wgrasz neversink's item filter to bedziesz mial oznaczony innym kolorem nie wiem jakim teraz jest kazdy item ktory ma 3 miejsca na gem z roznymi kolorami polaczone ze soba takie itemy do npc warte sa 1 chromatic orb warto na start to zbierac bo bedziesz mogl sobie zmienic kolory w itemie i np zrobic przedmiot z 4 socketami podlinkowac go i wsadzic tam swoj main spell i dac mu 3 supportujace gemy


    Zwracales uwage na additional guides?

    https://pastebin.com/EC1entnQ <-- tu masz jakies 1 kroki dla nowych
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 30-01-2019, 14:31
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  14. #898

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,056
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Gierka ktoś na ps4 w poe? Zacząłem trochę przed robota i w sumie spoko

  15. #899
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Chłopaki ostatnio grałem jak HOWA była w mecie czyli jakoś w Breachu plus minus jedna liga
    Chciałem sobie pograć zobaczyć o co chodzi na Standardzie trochę, ale widzę masterzy zmienieni, podobno od chuja nowych rzeczy z lig najebane, greenbaguje co cooldown kogoś kto mi da info od czego zacząć i co robić żeby w miarę przyjemnie pograć. Shaped Stranda niestety się już nie biega, a widzę, że u Zany mam tylko jednego moda. Wchodzę na mapkę i co z tymi jakimiś betrajalami, delve czy innymi harbringerami na kiju, warto się za tym uganiać czy to jakieś random gównoencountery typu invasion

    O build nie pytam poradze se
    @viionc ; @Adposatnr ; @Magoo ;

  16. #900
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie gralem na tej lidze tak ze srednio moge pomoc ale chyba od chuja zawsze youtuberow nagrywa poradniki co i jak na kazdej lidze i opisuja zmiany?
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Path Of Exile Gramy!!
    Przez jankiel7 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-12-2013, 22:35
  2. Wymienię Path of exile, tibia za zloto w guild wars 2!
    Przez Absynt w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-11-2013, 18:09
  3. Path of Exile closed beta
    Przez Adziorroo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2013, 19:39
  4. Path of Exile - Olać Diablo 3 :p
    Przez Alex Fortune w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-08-2012, 09:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •