Reklama
Strona 3 z 111 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 1661

Temat: E-Papieros

  1. #31
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Słoń napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    taka e-fajka autentycznie mozna sie napalic ?
    Zależy dla kogo. Palę jakieś 3 lata i niestety, ale taki e fajek mnie nie satysfakcjonuje. Dla mnie palenie szluga to rytuał - podpalam, spalam, rzucam. E fajka mogę palić kiedy chcę i gdzie chcę, więc palę go jeszcze więcej niż normalne, co cenowo i tak wychodzi drożej. Czy zdrowiej? Nie wierzę w to. Na każdej buteleczce jest naklejka z czaszką, a po samym wypiciu liquidu można zejść. Paląc też pewnie nie jest za dobrze.

    Generalnie, jak dla kogo, ale mnie to nie wystarcza.


  2. #32
    Avatar Remstin
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Sieradz/Wrocław
    Posty
    544
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak masz ładować tak mało hajsu to nawet nie próbuj, kupisz badziewie, które będzie drapało i nie dość, że zmarnujesz hajs to jeszcze się zrazisz.
    150-200 zł minimalnie na w miarę sensowny sprzęt, poniżej tego nie ma sensu tak na prawdę.
    Pozdrawiam.

  3. Reklama
  4. #33

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Leżąco-olewające
    Wiek
    32
    Posty
    689
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj LoRd)a(eRoN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sluchajcie, bo ja mam teraz niezla rozkmine. Czy tych olejkow sie przypadkiem nie rozciencza z woda? Bo naprawde mam mega mocna to e faje, niby kupilem X high liquidy ale wciaz wydaja sie za mocne. Poza tym, 24mg/1ml to chyba kurewsko duzo, biorac pod uwage ze zwykly papieros ma 0.8. Czyli w paczce jest 16mg, a ja dziennie zuzywam 1.6ml liquidy.... O chuj tu chodzi ?
    24 mg?! Przecież po czymś takim wyplułbym płuca. :D Ja paląc paczkę fajek dziennie używam 12 mg. Mogę się tym spokojnie napalić. Jak czasem kogoś poczęstuje(naprawdę kilku palaczy takich, że płuca mogą u nich przyjąć każdą ilość dymu) to duszą się jakby wciągnęli mega wiadro. :D Możesz sobie ten liquid zmieszać z jakimś słabszym o tym samym smaku żeby był troszkę lżejszy...

  5. #34

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    444
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Asc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typeczki, podajcie coś do 60-70 zł gotowego do użytku (co bym od razu wlał liquid i kopcił) XD, będę wdzięczny
    Za ta kwote nic ciekawego nie dostaniesz, doloz 30zl i za 99zl kup Provog Ego Crystal w blistrze, okrojony zestaw ale powinienes byc zadowolony
    Cytuj LoRd)a(eRoN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sluchajcie, bo ja mam teraz niezla rozkmine. Czy tych olejkow sie przypadkiem nie rozciencza z woda? Bo naprawde mam mega mocna to e faje, niby kupilem X high liquidy ale wciaz wydaja sie za mocne. Poza tym, 24mg/1ml to chyba kurewsko duzo, biorac pod uwage ze zwykly papieros ma 0.8. Czyli w paczce jest 16mg, a ja dziennie zuzywam 1.6ml liquidy.... O chuj tu chodzi ?
    e liquid o mocy (zawartości nikotyny) 2 mg (0,2%) to odpowiednik papierosa o zaw. nik. - 0,1 mg/papieros
    4 mg (0,4%) - 0,2 mg/papieros
    6 mg (0,6%) - 0,3 mg/papieros
    8 mg (0,8%) - 0,4 mg/papieros
    11 mg (1,1%) - 0,55 mg/papieros
    14 mg (1,4%) - 0,7 mg/papieros
    16 mg (1,6%) - 0,8 mg/papieros
    18 mg (1,8%) - 0,9 mg/papieros
    24 mg (2,4%) - 1,2 mg/papieros
    36 mg (3,6%) - 1,8 mg/papieros

    Poza tym z woda sie nie rozciencza, bo woda ma zbyt niska temperature wrzenia, wiec sciagajac bucha moglbys sie poparzyc. Rozciencz z gliceryna apteczna, ewentualnie kup lq o nizszjj mocy, np 8mg i wymieszaj jeden z drugim.


    Ja wczoraj zamowilem z edymu 4 zestawy liquidow z jessiennej promocji, kazdy smak blue mista do przetestowania plus grzalki i 2 clearomizery Vivi, z niecierpliwoscia czekam na kuriera; D

  6. #35
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Panowie jestem w posiadaniu sporej ilości różnych smaków, znacie jakieś dobre mieszanki? Narazie Cole z Cytryną zmieszałem i znośne, tytoniowy(Kszywho) z brzoskwinią też smaczny. Znacie jeszcze jakieś fajne kompozycje?

    I zna ktoś dobry liquid o smaku cannabis? O konopijce tylko słyszałem ale podobno straszna

  7. #36
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    cytryna mięta, wiśnia jabłko, arbuz mango

  8. #37
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na każdej buteleczce jest naklejka z czaszką
    ze co kurwa? to ty chyba liquidy bierzesz od chinczyka, lub z rynku.

    po 2, palenie e-fajki jest w chuj zdrowsze, poniewaz nie ma tysiecy skladnikow rakotwórczych ktore powstaja w w wyniku spalania. W e-fajce nie ma spalania, powstaje dym, a raczej mgielka ze wzgledu na to, iz grzalka podgrzewa liquid.


    #Btw, swego czasu liquid o smaku cherry wymiatal.

    Nie polecam ananasa, wanilli, oraz tanich mentolowych (jak mentol to tylko ten z wysokiej polki)

    Moc najlepiej 12 mg, jezeli jestes hardem palaczem to max 18. 24 mg, to jest dla uzalezniakow, co pala ze 3 paczki dziennie chyba


    Ciekawe strony jakie znam

    e-dym.pl
    e-dymek.pl


    #I jeszcze jedno, teraz bateryjki sa te same 1100 mah w egonie super wystarcza, bateryjka okolo 40-60 zł. + kupic do niej ladowerke okolo 40 zł + kupic clearomizer ~30 zł (lub 6 kartomizerow po 5 zl/each) + olejek w ulubionym smaku cena chyba 12 zł - 10 ml.

    I za ~150 zl, mozna miec zestaw zlozony samemu. A dokladajac 50 zł mozna miec 2 x wiecej (2 batki, 2 clearomizery, ladowara itd) wiec jednak bardziej oplaca sie kupic, zestaw gotowy, stworzony przez 'sprzedawczykow'


    #down, tego liquidu to chyba bym musial z cala butelke wypic, a po za tym, nie napisalem, ze e - palenie nie jest trujace, tylko napisalem ze jest zdrowsze od analogow, a po za tym jak cytujesz czyjegos posta, to cytuj tresc do ktorej sie odnosisz, a nie calosc.
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 02-12-2012, 18:20

  9. #38
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Harios napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ze co kurwa? to ty chyba liquidy bierzesz od chinczyka, lub z rynku.

    po 2, palenie e-fajki jest w chuj zdrowsze, poniewaz nie ma tysiecy skladnikow rakotwórczych ktore powstaja w w wyniku spalania. W e-fajce nie ma spalania, powstaje dym, a raczej mgielka ze wzgledu na to, iz grzalka podgrzewa liquid.


    #Btw, swego czasu liquid o smaku cherry wymiatal.

    Nie polecam ananasa, wanilli, oraz tanich mentolowych (jak mentol to tylko ten z wysokiej polki)

    Moc najlepiej 12 mg, jezeli jestes hardem palaczem to max 18. 24 mg, to jest dla uzalezniakow, co pala ze 3 paczki dziennie chyba


    Ciekawe strony jakie znam

    e-dym.pl
    e-dymek.pl


    #I jeszcze jedno, teraz bateryjki sa te same 1100 mah w egonie super wystarcza, bateryjka okolo 40-60 zł. + kupic do niej ladowerke okolo 40 zł + kupic clearomizer ~30 zł (lub 6 kartomizerow po 5 zl/each) + olejek w ulubionym smaku cena chyba 12 zł - 10 ml.

    I za ~150 zl, mozna miec zestaw zlozony samemu. A dokladajac 50 zł mozna miec 2 x wiecej (2 batki, 2 clearomizery, ladowara itd) wiec jednak bardziej oplaca sie kupic, zestaw gotowy, stworzony przez 'sprzedawczykow'
    Śmiechłem, liquid ten co palisz jest to trucizna, że jakbyś się tego opił byś nogi wyciągnął, chyba nie wiesz jak nikotyna jest toksyczna, co niezmienia faktu, że polecam e palenie ;)

  10. #39
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mam takie pytanie, mój stary pali 2-2,5 paczki dziennie, chciałbym mu kupić takiego e-papierosa, ale nie wiem czy coś takiego zaspokoi jego nałóg? W jakiej cenie musiałbym szukać zestawów + jakie później dochodzą koszty miesięczne (-/+) i czy są takie normalne smaki (bo raczej te wszystkie owocowe/mentalowe itp odpadają). Najczęściej pali Marlboro czerwone lub gold.

  11. #40
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jak coś naprawdę dobrej jakości i bez problemu z reklamacjami to Volish jakiś, zestaw koło 200-300zł. Później buteleczka liquidu 10ml 10zł lub 18zł zależy od firmy, starczy mu to na 2-3 dni myślę, zależy jaką moc będzie brał. Są normalne smaki tytoniowe.

  12. #41
    Avatar Kansu
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Są smaki malboro, lm'y, camele ale nie polecam takich smaków, nie podchodzą mi. Ile koszt utrzymania hmm ja kupuje na miesiąc 40-50ml liquidu za 40zł, czasami grzałka się spali to 6zł za jedną. Zaspokoić, zaspokoi zależy jaka moc liquidu będzie.

  13. #42
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam takie pytanie, mój stary pali 2-2,5 paczki dziennie, chciałbym mu kupić takiego e-papierosa, ale nie wiem czy coś takiego zaspokoi jego nałóg? W jakiej cenie musiałbym szukać zestawów + jakie później dochodzą koszty miesięczne (-/+) i czy są takie normalne smaki (bo raczej te wszystkie owocowe/mentalowe itp odpadają). Najczęściej pali Marlboro czerwone lub gold.
    Kase wyrzucisz w bloto. Jezeli twoj ojciec lubi palic analogi, to to bedzie robil dalej. Wiem po swojej mamie. Jakis rok temu kupilem jej e-papierosa za 200 zl + liquidy itd. Popalila 2 dni, po czym swietrdzila, ze jej to nie pasuje, i znowu pali normalne fajki.

    Najpierw musisz zapytac ojca czy sie na to godzi, czy juz mu papierosy przeszkadzaja, przeszkadza to, ze smierdzi, albo zaczyna kaszlec, lub po prostu chce rzucic. Musi miec motywacje, zeby rzucic nałóg i przejsc na jego lepsza alternatywe.


    Poszukaj zestawu na e-dym.pl, taki za 200 zl bedzie elegancki, musisz tylko dokupic olejki smakowe (liquidy) dla twojego ojca polecam o mocy 18mg.

  14. #43
    Avatar Ishy
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    488
    Siła reputacji
    14

    Ostatnio zmieniony przez Ishy : 08-12-2012, 11:26

  15. #44
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://ledovo24.pl/pl/p/2x-eGo-CE5-e...os-1100mAh/130

    Co powiecie o tym sprzyncie? Pytam ,bo totalnie jestem zielony w tym temacie, a nie chce się przejechać. Z resztą jak w każdej branży jest niższa półka która ma swoją perełką. Możecie ew. podesłać coś innego za podobne pieniądze?
    Ostatnio zmieniony przez Sinis : 08-12-2012, 15:34

  16. #45
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Slupek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam takie pytanie, mój stary pali 2-2,5 paczki dziennie, chciałbym mu kupić takiego e-papierosa, ale nie wiem czy coś takiego zaspokoi jego nałóg? W jakiej cenie musiałbym szukać zestawów + jakie później dochodzą koszty miesięczne (-/+) i czy są takie normalne smaki (bo raczej te wszystkie owocowe/mentalowe itp odpadają). Najczęściej pali Marlboro czerwone lub gold.
    Kupiłem mu 6 dni temu full zestaw plus liquid Marlboro 24mg, całość wyniosła mnie ok. 300zł. Wypalił już jakieś 15ml tego + przez ten czas spalił zaledwie 3 zwykłe fajki (jak sam stwierdził bardziej z przyzwyczajenia niż z przymusu). Na razie wszyscy zadowoleni, zobaczymy czy już tak bd cały czas, ale prawie tydzień minął i nie narzeka, więc myślę, że mu się nie odmieni to ;)


    A i co najlepsze, jak zaczął palić to w pracy, to 2 kolegów też sobie to kupiło z ciekawości i teraz wszyscy tam pykają e-papierosy xD
    Ostatnio zmieniony przez Slupek : 10-12-2012, 22:17

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. e-papieros
    Przez Visioon w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-12-2013, 13:12

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •