Reklama
Strona 1 z 19 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 275

Temat: Suits

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Suits

    Mike Ross (Patrick J. Adams) jest leniwym, lecz błyskotliwym, wyrzuconym z uniwersytetu chłopakiem, cechującym się pamięcią fotograficzną, która pomogła mu zdać egzaminy adwokackie, nie uczęszczając do szkoły prawniczej. Harvey Specter (Gabriel Macht), jeden z najlepszych prawników na Manhattanie, zatrudnia Rossa na stanowisku jego nowego współpracownika. Jednakże musi on udawać, że ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Harvarda, ponieważ tego oczekuje od pracowników polityka firmy.


    Od siebie co nie co - kazdy fan House'a powinien się tutaj odnalesc. Jednak nie jest to w zadnym wypadku jego kopia umieszczona w swiecie adwokackim. Jest to serial z calkiem innym humorem, fabułą, problemami. Baaaardzo mi sie on spodobal, wlasnie koncze ogladac 10'ty odcinek pierwszego sezonu i ani razu mnie ten serial nie nudził. Pozatym nie tylko on mi sie podoba, a i jedna z glownych bohaterek - Rachel ;).
    Tak wiec zapraszam do ogladania, mam nadzieje, ze i wam sie spodoba i troche tutaj sobie podyskutujemy na temat tego serialu, bo czasem ciezko rozgrysc lub z interpretowac o co moglo chodzic w niektorych sytuacjach wiec bede mial towarzyszow do "poszperania" o co kaman :D.
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  2. #2
    Avatar Remios
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    470
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Obejrzałem całe 2 sezony i czekam na trzeci. Najlepsza postać według mnie Mike Ross.

    Co jak co, ale te potyczki o stanowiska, są jednak wciągające, mimo iż podchodziłem kiedyś do tego serialu z dystansem. Nie miałem pojęcia, że mógłby być tak interesujący i zabawny.

    Muzyka też świetnie dobrana do każdej sceny.

    Krótko mówiąc polecam wszystkim tym którzy nie widzieli, a nudzą się przed swoimi monitorami.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Remios_Swat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obejrzałem całe 2 sezony i czekam na trzeci. Najlepsza postać według mnie Mike Ross.

    Co jak co, ale te potyczki o stanowiska, są jednak wciągające, mimo iż podchodziłem kiedyś do tego serialu z dystansem. Nie miałem pojęcia, że mógłby być tak interesujący i zabawny.

    Muzyka też świetnie dobrana do każdej sceny.

    Krótko mówiąc polecam wszystkim tym którzy nie widzieli, a nudzą się przed swoimi monitorami.
    gdzie zdobyles druga czesc drugiego sezonu?

  5. #4
    Avatar Remios
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    470
    Siła reputacji
    17

  6. #5
    Avatar PeZeT777
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,973
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Remios_Swat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ty jests blyskotliwy ziomeczku, zdajesz sobie sprawe, ze zostalo jeszcze 6 epow 2 sezonu, ktore wyemituja w styczniu ???????????????????????????????????????????

  7. #6
    Avatar Remios
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    470
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie rozumiem twojej ironii i co chciałeś osiągnąć przez swój post, ale gratuluję ci twojej dojrzałości.

    Zdaję sobie z tego sprawę. Autor postu prosił mnie o drugi sezon, więc wysłałem mu linka gdzie tego można szukać w przyszłości. Bo w tej chwili to chyba najlepszy serwis z serialami.
    Wystarczył jeden znak zapytania.
    Ostatnio zmieniony przez Remios : 02-09-2012, 14:50

  8. #7
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Na prawdę niezły serial, szkoda że teraz przerwali, dowiedziałem się o tym dopiero jak odcinka nie było kiedy powinien być. Strasznie przyjemnie się ogląda, szkoda że napisy wydawali po 1-2 dniach dopiero ale w efekcie zacząłem oglądać bez.


  9. #8
    Avatar Hodor
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    88
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Remios_Swat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obejrzałem całe 2 sezony i czekam na trzeci. Najlepsza postać według mnie Mike Ross.
    Harvey lepszy, ciekawi mnie tylko czy zwroci sie przeciwko Jessice tak jak ujal to Daniel

    Mike jest taki problematyczny i meh.

  10. #9

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Krym
    Posty
    2,013
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Wrrrrr Hodor skusilo mnie zobaczyc co tam napisales i teraz juz sie troche moge domyslic, co bedzie sie dzialo ;/.. Ale zakonczenie sezonu mega. I naprawde sytuacje Mike+Rachel sa albo zajebiste albo poprostu ona jest tak piekna, ze sie wczuwam za bardzo w Mike'a xDD

    down - Kurde, nie wracam do tego tematu poki nie skoncze drugiego sezonu ogladac :D.
    Ostatnio zmieniony przez SedaN* : 03-09-2012, 11:47
    'Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.'
    Mark Twain.

  11. #10
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Hodor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Harvey lepszy, ciekawi mnie tylko czy zwroci sie przeciwko Jessice tak jak ujal to Daniel

    Mike jest taki problematyczny i meh.
    Cytuj SedaN* napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wrrrrr Hodor skusilo mnie zobaczyc co tam napisales i teraz juz sie troche moge domyslic, co bedzie sie dzialo ;/..
    E tam, moim zdaniem to akurat było takie zwykłe gadanie przegranego... Wątpię żeby do tego doszło.


  12. #11
    Avatar Namekanoth
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    437
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    taki lekki serialek - mozna sobie poogladac ladnych, swietnie sytuowanych i genialnych ludzi w ich pieknym zyciu gdzie zawsze wygrywaja
    btw Donna ladniejsza od Rachel

  13. #12
    Avatar Earn antropow
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Poznan
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Donna ładniejsza od wszystkiego tam :*


  14. #13
    Avatar w8w8w8
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,263
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Widze ze sie za duzo naogladaliscie filmow z serii "sekretarka i boss" :P


    Serial mi sie spodobal bardzo, jednakze moim ulubionym bohaterem jest Luis, fajtlapa, ale dzieki niemu jest sporo wesolosci. Mam nadzieje....
    Kod:
    .....................................................................................................................................................................................................................ze po tym jak glosowal na hardmana, jessica sie go nie pozbedzie.
    ^tutaj spoil, wiec tylko dla tych co widzieli.

  15. #14
    Avatar ZlyAdam
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,044
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ta dupeczka ostatnio co sie pojawiła na pogrzebie jest lepsza nich rachel imo

  16. #15
    Avatar sm0ku16
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    415
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    UWAGA! Dla tych ktorzy dopiero zaczynają oglądać będzie to spoiler!

    omg -.-

    motyw z tą laską ktora na samym początku pierwszej serii załatwiła Miko'wi papiery w Harvardzie, jednocześnie zamykając najciekawszy motyw -.-
    tyle przegrać

    przecież cała dramaturgia w seriolu to bylo to że go mogą przyłapać
    powinni to ciągnąc do samego końca, kupe fajnych odcinkow mogli jeszcze o to oprzeć -.-

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •