Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wojskowa Akademia Techniczna - WAT

  1. #1
    Avatar ArturSmok
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    361
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Wojskowa Akademia Techniczna - WAT

    Siema,

    chciałbym założyć temat ogólny o WAT. Może na forum mamy jakiś absolwentów owej akademii? Idę teraz co prawda dopiero do II LO, ale już od gimnazjum planuję składać po maturze papiery na WAT. Studia wojskowe, nie cywilne. Kierunek? Hmm, sam nie wiem, nie jestem jeszcze zdecydowany, czy będę zdawać fizykę na maturze. Na pewno będzie to rozszerzona geografia i niemiecki, oraz prawdopodobnie podstawowy angielski. No ale wracając do kierunku, myślałem nad 'geodezją i kartografią', 'bezpieczeństwem narodowym', 'inżynieria bezpieczeństwa'. Ogólnie zamierzam związać się z armią...

    Co możecie powiedzieć o tej uczelni? Jaki poziom? Czy ciężko jest się dostać i utrzymać? Jakie kierunki polecacie? Jak to jest z testami fizycznymi i psychologicznymi?
    Proszę o opinie ;)

  2. #2
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Może coś takiego Ci pomoże : http://torg.pl/showthread.php?410564-Wojsko-Studia
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar ArturSmok
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    361
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Pomogło jeśli chodzi o to, jak wygląda służba w wojsku itp. Może ktoś mógłby jeszcze udzielić informacji na temat samej szkoły?

  5. #4
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    30
    Posty
    2,503
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Widzę, że mój temat został użyty ;d. Też mam zamiar zostać wojskowym. Jestem o dwa lata starszy ale technikum. Jednak myślę nad WATEM jak i Szkołą oficerską we Wrocławiu. Rozmawiałem z wieloma osobami z tym również husarzem, który wiele wie na ten temat. Jeśli chcesz napisz-Husarz. Mojej siostry chłopak studiował w wacie a teraz wykłada na tej uczelni. Ma 29 lat, życie tak naprawdę dzięki tej szkole ma ułożone. Oprócz tego pracuje w jednostce. Nie wiem czy zaglądałeś tutaj-http://www.wat.edu.pl/. Ewentualnie polecam abyś wybrał się do WKU. Znajdziesz tam naprawdę wiele ciekawych informacji na temat szkoły oraz tego co po niej możesz robić itp. Ps: Nie ufaj NSR. Głupoty z palca wyssane :P.

  6. #5
    Avatar ArturSmok
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    361
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ok dzięki za pomoc ;).

  7. #6
    Avatar KwiateK2
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    32
    Posty
    241
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja jestem na WAT ale na cywilnych, energetyka. Wydaję mi się, że na cywline możesz próbować bez rozszerzonej fizyki, ale na wojskowe bez zdanego przyzwoicie tego przedmiotu na maturze nie ma co skladac papierów. Na Twoim miejscu zamieniłbym tą geografię na fizykę.
    I see dumb people... they're everywhere. They walk around like everyone else. They don't even know that they're dumb.

  8. #7
    mil

    Domyślny studia wat

    Witam
    Zamierzam studiowac zaocznie na WAT na wydziale mechaniki. Musialbym dojezdzac do Warszawy , do tego pracuje i interesuje mnie jakiekie jest podejscie do takich osob. Widzialem pliki ze zjazdow i czesto sa to 3 weekendy od piatku do niedzieli. Nie wiem czy wydole
    uczeszczac na wszystkie zajecia , czy mozna sie dogadac z wykladowcami? jak to na prawde wyglada? Bede bardzo wdzieczny za pomoc. Pozdrawiam

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Obligacje 3-miesięczne. Wat?
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 07-01-2020, 23:52
  2. Wojskowa Akademia Techniczna-parę pytań.
    Przez Tatasek w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 20-12-2013, 00:21
  3. wat wat wat
    Przez Gummi w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 17-08-2013, 13:08
  4. Wyższa akademia morska w Szczecinie czy za granicą?
    Przez jeziorek w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 30-07-2012, 14:07
  5. Akademia Twórców Gier
    Przez CoNeReS w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 16-02-2012, 13:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •