Reklama
Strona 3 z 13 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 185

Temat: Tenis ziemny - rozmowy ogólne

  1. #31
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Williams wygra, nie będzie żadnych niespodzianek. WTA stoi na beznadziejnym poziomie i chociaż szczerze nie znoszę Williams to nie ma sobie równych w tej chwili, a u panów stawiam na Novaka, Nadal coś nieswój w ostatnim czasie i ciężko mu się będzie grało z Djokovicem, bo jak wiadomo paryski clay jest bardzo szybki przez co Nadal traci sporo ze swoich atutów. Co do występów Polaków to liczyłem bardzo na Kubota, wygrał w dobrym stylu pierwszego seta i liczyłem że psychol Gulbis zacznie łamać rakiety i psuć, no ale jednak poprawił sporo pod tym względem. Piter bez komentarza, niech gra sobie w ITF. Radwańska przejdzie Pliskovą na luzie, w piewrszcyh rundach zawsze gra świetnie i zaczyna się pierdolenie że wygra turniej po czym odpada w żałosnym stylu w 1/8 albo QF. Janowicz moim zdaniem z Nieminenem polegnie, Szop wygrał z kelnerem i już podnieta na onetachale na więcej bym nie liczył.

  2. #32
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Williams wygra, nie będzie żadnych niespodzianek. WTA stoi na beznadziejnym poziomie i chociaż szczerze nie znoszę Williams to nie ma sobie równych w tej chwili, a u panów stawiam na Novaka, Nadal coś nieswój w ostatnim czasie i ciężko mu się będzie grało z Djokovicem, bo jak wiadomo paryski clay jest bardzo szybki przez co Nadal traci sporo ze swoich atutów. Co do występów Polaków to liczyłem bardzo na Kubota, wygrał w dobrym stylu pierwszego seta i liczyłem że psychol Gulbis zacznie łamać rakiety i psuć, no ale jednak poprawił sporo pod tym względem. Piter bez komentarza, niech gra sobie w ITF. Radwańska przejdzie Pliskovą na luzie, w piewrszcyh rundach zawsze gra świetnie i zaczyna się pierdolenie że wygra turniej po czym odpada w żałosnym stylu w 1/8 albo QF. Janowicz moim zdaniem z Nieminenem polegnie, Szop wygrał z kelnerem i już podnieta na onetachale na więcej bym nie liczył.
    ja mam przeczucie ze nadal odpadnie bardzo szybko, przeciez jego forma w ostatnim czasie jest denna, nie dosc ze gral u siebie i na maczce gdzie jest krolem, to jeszcze przegral z djoko i ogolnie jego gra byla straaaaaaasznie slaba. djoko albo nishikori wygra, moze karlovic cos jeszcze powalczy

  3. Reklama
  4. #33

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    355
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Chivi Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nishikori wygra
    Nishikori raczej tego nie wygra, bo odpadł juz w 1 rundzie

  5. #34
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Chivi Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo nishikori wygra,
    ale panie, kitajec to odpadł już wczoraj XDDD

  6. #35
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale panie, kitajec to odpadł już wczoraj XDDD
    serio odpadl? nie ogarnalem nawet XD to szkoda, bo miotl az milo

  7. #36

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    355
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Odpadł z Klizanem w 3 setach, bo chyba do konca nie wyleczyl kontuzji

  8. #37
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    w ogole wawrinka tez odpadl, chyba sobie zbyt bardzo zlekcewazyl
    a szop odpadnie z finem, jak ja widzialem jak on przegrywa z czeresniakiem seta wygrywajac 2;0 to wiedzialem ze dobrze to tu nie bedzie xD

  9. #38

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ktos z was gra czynnie czy tak tylko ogladacie?
    ja staralem sie grac jak najczesciej moglem odkad zaczalem z 4 lata temu, bardzo ciekawy sport
    ale przez ostatni rok nie mialem rakiety w reku :(

  10. #39

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Dom
    Posty
    74
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam.
    Jestem fanatykiem (i nie tylko) tenisa ziemnego i o ile końcowy triumf Williams jest dość prawdopodobny (jednak nie murowany, bo w tym sezonie szału u niej nie ma), to nie mogę się zgodzić z tym co ktoś wyżej powiedział, że Radwańska będzie miała bardzo ciężko z Pliskovą.
    Oglądam wszystkie mecze Agnieszki od Miami 2012, pochwalę się, że na niektórych bywam osobiście. Nawierzchnia ziemna to najgorsza nawierzchnia Agnieszki, ale w tym sezonie jest na niej w świetnej formie i jej tenis to coraz częściej czysta magia. Z Pliskovą spodziewane jest wystrzelanie się Czeszki przez pierwsze kilka gemów, następnie klasyczna egzekucja ze strony Polki w dwóch rutynowych setach.

    W trzeciej rundzie będzie pewnie Wiesnina, pierwszym kłopotem na ewentualne trzy sety byłby zdecydowanie ktoś z pary Suarez Navarro/Cornet w 4 rundzie.

    Wg "środowiska" niespodzianką będzie cokolwiek poniżej ćwierćfinału. Nie wykluczałbym życiowego wyniku na RG tj. SF i tradycyjnej bezdyskusyjnej porażki z Williams, jednak tenis kobiecy rządzi się zupełnie innymi prawami niż reszta wszechświata i niespodzianki nie są rzadkie, patrz zwycięstwo Bartoli na Wimbledonie. Swoją drogą, kiedy się siedzi w tym po uszy przez kilka lat, niektóre kursy bukmacherów zdają są żałośnie śmieszne, a później faktycznie okazuje się, że się bardzo mylą.
    Ostatnio zmieniony przez Kubmen : 27-05-2014, 19:34

  11. #40
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Kubmen napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niektóre kursy bukmacherów zdają są żałośnie śmieszne, a później faktycznie okazuje się, że się bardzo mylą.
    o to to, jak widzialem jak gra japoniec to wiedzialem ze strasznie namiesza, a kursy na niego byly ciagle po 2.50+, a z ferrerem to chyba nawet 4 :D
    @
    obie czarne dzisiaj przegraly, pieknie :)
    Ostatnio zmieniony przez Chivi : 28-05-2014, 15:17

  12. #41

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Dom
    Posty
    74
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No i odpadła faworytka Williams z tłukiem.
    Uroki kobiecego tenisa, mówiłem xD

    Polka ma teraz bardzo sprzyjającą sytuację w drabince, oby to wykorzystywała.

  13. #42
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Radwańska też już pograła. Bardzo słaby mecz w jej wykonaniu, kiedy tenisistka która bazuje na przebijaniu i wyczekiwaniu błędów rywalek, sama popełnia masę błędów nie da się wygrać ;/

  14. #43
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Radwańska moim zdaniem była zbyt pewna siebie. Myślała, że zwycięstwo przyjdzie jej bez walki, a tu jednak trzeba było się trochę poruszać. Grała bez przekonania.

    No a Jerzyk też już odpadł dziś. Niech wraca trenować do szopy.

  15. #44
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    https://youtu.be/sg4s_m_ls6U?t=20s

    o kurwa, oglądam mecze od x lat, ale dopiero ta kamera mi uświadomiła jak tenis na najwyższym poziomie jest szybki, przecież ta rotacja i ta siła jest nieziemska i oni tak przez 3h+ XD
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 10-06-2015, 12:20

  16. #45
    Avatar yeeq
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,634
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    co ten wawrinka odpierdalal

    [faza].[/faza]


    nie mialem okazji obejrzec tego pojedynku i bylem troche zdziwiony wynikiem, zalozylem, ze djokovic po prostu slabszy dzien, ale teraz widze, ze mecz musial byc 10/10
    no i zapomnialem, albo po prostu nie wiedzialem, ze stan ma jednoreczny backhand, szacunek
    czy wszyscy szwajcarzy tak majo? xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tenis Stołowy - ręką stół
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-09-2016, 03:22
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •