Reklama
Strona 1 z 13 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 185

Temat: Tenis ziemny - rozmowy ogólne

  1. #1
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Tenis ziemny - rozmowy ogólne

    Ciekaw jestem, czy jest ktoś na torgu kto interesuje się tym sportem :P
    Dzisiaj Sharapova wygrała z Woźniacką, o 3:30 Radwańska gra o finał z Mario Bartoli. Licze, że w finale Radwańska wygra (o ile do niego wejdzie), jest w dobrej formie i musi to wykorzystać. Co do panów, to moim faworytem był Federer, ale przegrał z Roddickiem no i odpadł.

  2. #2
    Avatar VikeM
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    456
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Witam!

    Chciałbym pograć sobie w tenisa, troche umiem bo grałem kilka lat w gimnazjum. Obecnie studiuje we Wrocławiu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak sie zabrac za cos takiego? Czy sa we Wrocku kluby, do który sie chodzi i gra sie z jakimiś randomowymi ludźmi?
    Nie chce chodzić na lekcje, bo to w moim przypadku strata pieniędzy, chcę sobie pograć kilka razy w tygodniu. Czy istnieje taka opcja we Wrocławiu?

    pozdrawiam

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj VikeM napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam!

    Chciałbym pograć sobie w tenisa, troche umiem bo grałem kilka lat w gimnazjum. Obecnie studiuje we Wrocławiu. Czy ktoś może mi powiedzieć jak sie zabrac za cos takiego? Czy sa we Wrocku kluby, do który sie chodzi i gra sie z jakimiś randomowymi ludźmi?
    Nie chce chodzić na lekcje, bo to w moim przypadku strata pieniędzy, chcę sobie pograć kilka razy w tygodniu. Czy istnieje taka opcja we Wrocławiu?

    pozdrawiam
    Nie słyszałem o takich randomach. Albo bierzesz trenera + kort albo wpadasz z kimś i wykupujesz sam kort. Teraz powoli zaczyna się sezon na balony więc tanio nie będzie.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #4
    Avatar VikeM
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    456
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A taka opcja, że zapisuję sie do klubu i sobie przychodze i gram z kimś z klubu?

  6. #5
    Avatar Remios
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    470
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Co powiecie na temat Jerzego Janowicza? Ostatnie jego rozgrywki były niesamowite. Przede wszystkim świetny serwis. Mimo, że przegrał z Ferrerem nadal myślę, że z czasem awansuje jeszcze wyżej.

  7. #6
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    30
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Remios_Swat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co powiecie na temat Jerzego Janowicza? Ostatnie jego rozgrywki były niesamowite. Przede wszystkim świetny serwis. Mimo, że przegrał z Ferrerem nadal myślę, że z czasem awansuje jeszcze wyżej.
    Wiadoma sprawa, że jak mu nie odbije nic, to bd z niego jeszcze bardzo dużo pociechy. On już przed turniejem w Paryżu został uznany za odkrycie roku, po potrafił z okolic 300~ pozycji wskoczyć w okolice 70~ miejsca, tym turniejem tylko pokazał, że ma taką młodzieńczą fantajzę i 0 respektu przed najlepszymi, fajnie było oglądać jak wygrał z Murray'em, jak Brytyjczyk pod koniec wydolnościowo nie dawał rady dobiegać do kolejnych skrótów. Fakt - jest jeszcze surowy technicznie, ale jest bardzo młody więc da to się nadrobić :)

  8. #7
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ktoś z torgowiczów gra w tenisa? Interesuje się w ogóle tym sportem?

  9. #8
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Co do Janowicza to nie znoszę oglądać jego gry bo tylko się denerwuje. Koleś jest trochę popaprany i zdecydowanie niedojrzały jako zawodnik. Potrafi prowadzić przez całego gema do zera a potem przegrać ten sam gem kilkoma najprostszymi piłkami świata, pod rząd. Gdyby zajął się nim jakiś dobry psycholog sportowy może coś z niego być na dłuższą metę bo warunki ma niezłe chociaż ciężko mu z piłami na ciało ale to już konsekwencja tych warunków.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #9
    Avatar Bitter Lemon
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Poznań
    Posty
    372
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    A ja mam takie pytanko. Da się dojść do czegoś w tenisie od 0? Znaczy nie mając dzianych starszych albo kogoś, kto go sponsoruje? Bo klubów, w których dzieciaki mogłyby ćwiczyć za darmo jak każdy inny sport nie ma.
    PiwnymiOczyma
    Świat z perspektywy zwykłego obywatela

  11. #10
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Myślę, że to niemożliwe. Pomijając trenera, który nie działa charytatywnie (>60zł/h) to już za małolata musisz jeździć na turnieje poza krajem, utrzymanie takiego dzieciaka to kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy rocznie. Poczytaj jakieś wywiady z chociażby Janowiczem albo znajdź stare wydania wiadomości w tv tam dokładnie mówili o kosztach, są naprawdę wysokie. Poza tym jak masz teraz 18 czy ileś tam lat to już raczej mocno za późno, tak jak byś chciał teraz zostać profesjonalnym piłkarzem od zera.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #11
    Avatar zizou
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Rzeszów
    Posty
    668
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Rakiety Prince to dobry sprzet? Kupilem za grosze w dobrym stanie Prince Proform 110, chcialbym sie dowiedziec ile taka moze kosztowac.
    Na co zwracac uwage przy zakupie uzywanych rakiet?

  13. #12
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tak jest to bardzo dobry sprzęt, sam posiadam. Nie widzę żadnego takiego modelu na allegro na google też jakieś słabe zdjęcia ale myślę że nowa kosztuje z 150 zł. Przy zakupie używanych zwróć uwagę czy nie jest jakoś pokrzywiona, na jakość naciągu oraz czy z rączki się taśma nie poodklejała.

  14. #13
    Avatar PmK
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Na krześle
    Posty
    2,134
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    No cóż, wszyscy Polacy odpadli z US Open
    źródło: http://kibole.wroclaw.pl/
    Ostatnio zmieniony przez PmK : 09-09-2014, 16:12

  15. #14
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No Kubot większych szans raczej nie miał ale za to Janowicz pokazał "klasę"

  16. #15
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Wczoraj pierwszy raz trzymałem rakietę w ręce.
    Nie szło mi za dobrze, bo niezbyt ogarniam tą grę, ale nie powiem, spodobała mi się :D

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tenis Stołowy - ręką stół
    Przez H5N1 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-09-2016, 03:22
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •