Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 29

Temat: użytkownik 'Newah' oszukuje ludzi na Allegro

  1. #1
    oszukanyprzezNewah

    Domyślny użytkownik 'Newah' oszukuje ludzi na Allegro

    Witam serdecznie, zgodnie z zaleceniami opisuję całą sprawę:

    Dnia 6 czerwca bieżącego roku zakupiłem na portalu Allegro 30k od użytkownika 'tomouse666' na aukcji - http://allegro.pl/show_item.php?item=5420955923

    Pieniądze użytkownik otrzymał natychmiast, gdyż dokonałem płatności przez system PayU. Dodatkowo zgodnie z opisem aukcji wysłałem sms z informacją iż dokonałem zakupu na podany mi przez Allegro numer telefonu - xxx
    UWAGA otrzymałem Raport doręczenia SMSa, wiec na pewno dotarł i numer podany przez Allegro był poprawny. I cisza nic się nie działo... więc napisałem kolejne 2 SMSy z czego pierwszy dotarł (o czym świadczył kolejny raport) a drugi już nie gdyż delikwent wyłączył telefon. Dzwonię od 6dni pod ten numer i ciągle jest wyłączony.

    Napisałem kilka maili z prośbą o kontakt i nic zero odpowiedzi, dodam iż używam programu 'Streak' dzięki któremu wiem, kiedy ktoś odczytał danego maila i użytkownik maile ODCZYTAŁ.

    Na Allegro także użytkownik notorycznie się loguje - ostatni raz dziś o 12, można to sobie sprawdzić bo jego nick z Allegro podałem wyżej.

    Szukałem człowieka przez internet, facebooka, ale nic to nie pomogło, wreszcie dziś wpisałem w google jego adres mailowy - [email protected] i trafiłem na to forum.

    Reszta danych użytkownika - oszusta:

    xxx
    [email protected]

    Nie wiem czy dane te są prawdziwe, czy nie, natomiast proszę o pomoc i interwencję w tej sprawie

    Jeżeli coś jeszcze mam tu dopisać to proszę dać znać, moje poprzednie konto którym próbowałem ostrzec jak największą ilość osób przed tym oszustem zostało zbanowane... mam nadzieję że z tym nie będzie podobnie
    Ostatnio zmieniony przez oszukanyprzezNewah : 13-06-2015, 14:14

  2. #2
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @alien ; @Pluton ; @Trickhor ; @Newah ;
    Ostatnio zmieniony przez Trickhor : 12-06-2015, 18:08

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Zgadza się, mamy takiego użytkownika, jednak nie za bardzo możemy Ci pomóc. Maila masz, adres też. Zbanować go nie możemy, bo cała transakcja była poza zakresem naszego forum. Nie do końca wiem czego od nas oczekujesz, musisz uderzyć do allegro z tym problemem. Normalnie zaproponowałbym też policję, ale z tego co widzę, to transakcja opiewa na kwotę 12 złotych polskich, więc chyba się nawet nie opłaca jechać na komisariat, więcej wydasz na benzynę.

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    jak zobaczylem dlugosc tematu i twoj avatar bylem pewny ze gosc podjebal ci jakiegos 500 msa albo samochód
    a potem zesralem sie ze smiechu

    jak chcesz mu wpierdolic to masz adres, na policje nie idz bo ich reakcja bedzie taka jak moja

  6. #5
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jeżeli opierdolił więcej osób to możesz spróbować jakichś tutaj zlokalizować, bo mógł to robić na większe pieniądze i wtedy już policja tak pobłażliwie by tego nie potraktowała

    i bardzo dobrze, że napisałeś ten temat. niech to będzie przestroga dla każdego kto ma zamiar z nim handlować

  7. #6
    Avatar hajer
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    733
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Nawet mu kur*a negatywa nie wystawiles, a ty na policje leciec chcesz :D

  8. #7
    oszukanyprzezNewah

    Domyślny

    ja o żadnym chodzeniu na policję nie pisałem, zakupu dokonałem przez koszyk allegro, a nie przez zwykłe konto, także z wystawieniem negatywa jest problem... tu już nie chodzi o 12zł które osobiście mam w dupie, ale o typową polską mentalność i lecenie w chuja...
    dlatego chciałbym przestrzec innych, bo widziałem, że ten użytkownik sporo tu na forum oferował rzeczy na sprzedaż ;)
    a Wy prześmiewcze gimbusy lećcie dalej fapać do panienek z Waszych avatarów ;) polecam też bardziej skupiać się na słowie pisanym, niż na tych panienkach, bo nawet nie wiecie co kto pisał

  9. #8
    Avatar CZARU
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    202
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jeżeli wina użytkownika Newah będzie bezsprzeczna to na torgu nie dostanie? W sumie na torgu nikogo nie oszukał, ale to jest potencjalny złodziej i przynajmniej powinien mieć zakaz wystawiania ofert w dziale handel.. Oczywiście tylko w przypadku jeżeli zarzuty się potwierdzą w 100%..

  10. #9
    Avatar Wojtczak
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,802
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Troche śmieszne,oszukal na allegro(zakładając ze to on)dodatkowy handluje na torgu bez kary ale jak ja wystawilem cokolwiek w handlu to wystarczyl priv od gajtroya zparoma klamstwami by czerowny w pysku mu moje ip dal(nie pytajac mnie o moja wersje nawet) mimo iz nikogo nigdy nie oszukalem

    Btw do tej pory czekam na ta niby decyzje kolorowych,mial byc perm dla oszusta a w zamian dostalem jedynie pare wyzwyisk od kudlacza

    torg w formie

  11. #10
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Wojtczak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Troche śmieszne,oszukal na allegro(zakładając ze to on)dodatkowy handluje na torgu bez kary ale jak ja wystawilem cokolwiek w handlu to wystarczyl priv od gajtroya zparoma klamstwami by czerowny w pysku mu moje ip dal(nie pytajac mnie o moja wersje nawet) mimo iz nikogo nigdy nie oszukalem

    Btw do tej pory czekam na ta niby decyzje kolorowych,mial byc perm dla oszusta a w zamian dostalem jedynie pare wyzwyisk od kudlacza

    torg w formie
    powołując sie na argumenty z tamtego tematu "torg nie jest twoją piaskownicą i idź załatwiaj swoje sprawy tam gdzie pracujesz/dokonujesz transakcji itp"

  12. #11
    Avatar hucksteR
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,376
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj ad31 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    i mowi to typ ktory mial 10 tematow, w ktorych prosil o pomoc w lamaniu prawa xD
    a moze masz jakis zakrzywiony swiatopoglad i uwazasz, ze okradnie prywatnych osob jest zle a firm dopuszczalne?
    Temat jest o pokrzywdzonym użytkowniku przez Newaha, czy o CZARU?
    Tak ciężko napisać z głównego konta, tylko zakładać nowe :>?

    Also powinniście zrobić cokolwiek, nieważne czy zrobił to na torgu, czy poza torgiem, chyba liczy się fakt że nadal tu jest i próbuje sprzedawać rzeczy oferując je na torgu, tak?

  13. #12

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    191
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Yo mordo, już ode mnie kupiłeś wcześniej has i go otrzymałeś, kupiłeś ponownie i niestety nie jestem w stanie Ci go dostarczyć natychmiast bo nie mam dostępu do kompa i nie pierdol, że jestem oszustem bo sprzedałem w chuj i mam jakiegoś negatywa? Dostaniesz te 30k jak tylko będę w domu
    Elo

  14. #13
    Avatar hucksteR
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,376
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Newah napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Yo mordo, już ode mnie kupiłeś wcześniej has i go otrzymałeś, kupiłeś ponownie i niestety nie jestem w stanie Ci go dostarczyć natychmiast bo nie mam dostępu do kompa i nie pierdol, że jestem oszustem bo sprzedałem w chuj i mam jakiegoś negatywa? Dostaniesz te 30k jak tylko będę w domu
    Elo
    Ale tak czy siak chociaż mogłeś odebrać ten telefon, obyłoby się bez zbędnego pierdolenia w zakładanie tematu :)


    Cytuj ad31 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a ty co kolega czaru? w sumie to by pasowalo bo z tego co wiem to ameby (w tym przypadku umyslowe) zyja w grupach
    Muszę być jego kolegą żeby zwrócić ci uwagę, że to jest temat o kimś innym?

  15. #14

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    191
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Tego nr juz nie używam od jakiegoś czasu, jednak został w allegro
    moja wina jest oczywista, mogłem wycofać aukcje jak wyjezdzalem mejle i allegro ma także dostęp braciak, coś gadał o kasie, kazałem wysłać, ale cóż
    jutro max dostaniesz kasę, taka sytuacja się zdążyła 1 raz.
    Twój avatar i konto to jednak gruba przesada...
    pozdro

  16. #15
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,597
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ja kupowalem od newaha kase i nie bylo problemow
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. NIEBIESKI OSZUKUJE (DEDOTS.PL) OWNER ELOTH, XAVATO, DEDOTS
    Przez dedotsik w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post: 11-12-2017, 18:38
  2. Łączy ludzi ludzi internet
    Przez moth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 15-11-2017, 08:47
  3. użytkownik 'Newah' oszukuje ludzi na Allegro
    Przez oszukanyprzezNewah w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-06-2015, 17:25
  4. Windows 7 i ukryty uzytkownik
    Przez kay w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 03-04-2013, 23:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •