Reklama
Strona 2 z 10 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 149

Temat: Dofus - ktos chce miazdzyc ? ostatnia proba

  1. #16
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    to co panowie, sa wakacje etecera, gramy w dofusa? Czy moze w wakfu?:D Podbije tez temat o wakfu i gdzie zbierze sie wiecej chetnych - tam mozna grac:D

    Jak Dofus to Zatoishwan, jak Wakfu - remington!

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  2. #17
    Avatar Ada$ Zawodowiec
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    806
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Elor Tulot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli jak na xp nie pójdzie? I podaj stronę z klientem.
    facepalma zrobilem przy tym.

    masz napisane, ze 512 mb ramu w przypadku XP, a w przypadku Visty i 7 trzeba troche wiecej, dlatego jest oddzielnie.

  3. Reklama
  4. #18
    freshenko

    Domyślny

    Zachęcam wszystkich aktywnych graczy dofus oraz wakfu na nasze forum: dofustemple.jun.pl - Poradniki, pomoc, informacje oraz wiele ciekawych rzeczy :)

  5. #19

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gra bardzo fajna, wracam do niej co jakiś czas. Mam 180+ cra na rushu, ale aktualnie nie gram, bo studia. Ostatnio wychodzi bardzo dużo update'ów i ciężko nadążyć ;d. Generalnie najgorsze jest to, że samemu nie gra się najlepiej (większość graczy preferuje multi-acc i na hlvl ciężko iść na jakiegoś dunga z teamem). Gra odstrasza też trochę na low lvl'u, bo na tym etapie gry jest niewiele osób i często przez bardzo krótki czas (leeching na frigost), więc ciężko cieszyć się contentem dla low lvli. Jakby co służę radą, pierwszy raz grałem jakieś 9-10 lat temu xD.

    btw. wiecie, że powstaje film animowany na podstawie dofka ;d?

  6. #20

    Notoryczny Miotacz Postów Gaba jest teraz offline
    Avatar Gaba
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,396
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Within ;
    Ale dofus jest chyba rip in peace ;d Mam jakiegoś 160 srama ale nie logowałem od ~4 lat, więc pewnie mi go usunęli.
    Polecam za to Wakfu. Mam 79.9 Foggera (czekam na chęci to go resetnę na 80) i takiego śmieszka od portali na ok. 60.
    Grając w obie gry (nie wbiłem max lvli na 8 accach) oceniam, że Wakfu>Dofus.

  7. #21
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Temat bumpuje bo sobie pykam wlasnie w dofusa na serverze Ilyzaelle w chuj ludzi gra + spore english community az sie zdziwilem bo 1.29>2.0+ dofus ale nie jest zle ktos cos chcialby popykac razem? Zrobilem 1 postac zeby sobie poprzypominac sadide 50lv na str bardzo tani pacc w grze ok. 170kk 8 dni suba 100 recall potow 14kk idzie wyciagnac z 1 field dunga 5kk-7kk bez problemu przyjemnie sie gra teraz przez weekend event jest 50% xp i loot jak ktos chce pograc to zapraszam na ts.invd.pl to porobimy jakies low dungi albo kase w sewersach ja pewnie bede robil potem feca bo jakos wole nim grac niz sadida
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 21-07-2018, 14:17

  8. #22
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ilyzaelle to mono server? Ja na echo mam postac 189 enu i wlasnie chce p2p odpalic zeby profesje dobic na maxa lumbera jak jest 50% wiekszy exp
    Generalnie teraz mozna na 1.29 grac gdybys chcial. Ja wlasnie planuje zbierac kase na 2.0 i kupywac p2p za kamasy i grac na 1.29. Stworzyli 2 servery tzn jeden istatnial od zawsze, ale byl dostepny tylko dla graczy z Hiszpanii? nie pamietam dokladnie (mieli tam gowno komputery i im 2.0 nie chodzily wiec zostawili server 1.29 dla nich). https://www.dofus.com/en/more-dofus/1-29
    Jak jestes chetny mozna na 1.29 pograc razem bo na 2.0 nie chce mi sie od nowa zaczynac

  9. #23
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie do konca rozumiem o co chodzi Ci z mono jest to server international mozna grac tylko na 1 koncie chyba ze masz 2 kompy ogolnie az tak nie odstaje od 1.29 ale moglbym grac i na 1.29 i na tym nowym passow niestety ni chuj sobie nie przypomne do starej postaci ale tam nic za bardzo nie bylo jakis 120 sram i 100 eni wszystko pozapominalem ehhh

  10. #24
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    to o tym syfie mi pisales na pw

    xd

    x
    dx
    d
    xd


    juz nostale i taern wydaje sie lepsze
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  11. #25
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Chodzilo wlasnie o mozliwosc grania na kilku kontach czy only 1.
    Ja wlasnie 190 lvl nabilem i biore sie za profesje 195 lumber chce do 200 dobic i 149 fishera przy okazji nabijam.
    W tygodniu mozna cos zagrac na 1.29 jak bonus weekend minie

  12. #26
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,545
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    gralismy z 2 lata temu na echo (wtedy jeszcze na shice) z minsafo i toxikiem z przerwami ale chyba na wszystkich klasach 200 zrobilismy, z dofusami i top tier eq, potem gralismy ekipa ~8 osob piwnicowo na mono acc swiezo po wyjsciu ale jakos sie nam odechcialo w okolicach stycznia i dropnelismy
    ja wrocilem tydzien temu na echo ale to pod solo gre 1 postacia, staram sie przejsc wszystkie dungi w grze sadida, poki co skonczylem frigost2 i robie frigost3

  13. #27
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    solo strasznie nudna giereczka jest tez gram sadida bawie sie w treasure hunty dobijam powoli 60 i all gathering profki na 60 oprocz minera mam earth kwak seta i zastanawiam sie jaki kolejny kupic bo troche powerem odstaje od takiego np ouginaka ktorym gralem na 2 servie bo na 50lvlu bilem 2x po 300 aoe z guwno eq a sadidka 2x 120 single target chyba ze sie walka przeciaga to maddol cos tam robi tez sadida nie jest taka sama jak kiedys sylvan power+earthquake ehhh
    @Skrzypas ; co polecasz do gry teraz z szybkim clearem?
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 22-07-2018, 22:28

  14. #28
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,545
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie wiem nie wybiera sie raczej klasy pod katem szybkiego clearu na 60 lvlu xD

    a tak finalnie na 200 to sadida na 100%

    i nie wiem czemu gra solo by miala byc nudna, kilkugodzinne kucowanie jednej walki zeby pokonac samemu bossa dla mnie jest bardzo fajnym doznaniem
    Ostatnio zmieniony przez Skrzypas : 22-07-2018, 22:49

  15. #29
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zle mnie zrozumiales chce 1 charka ktory jest mocny i tani na niskich lvlach zeby moc sobie wyfarmic kase do gry inna klasa na tym servie gdzie gram jest tyle osob ze nie da sie spokojnie pobiegac i poscinac zboza xD w chuuuj naprawde w chuuuj ludzi gra

  16. #30
    Avatar Skrzypas
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Różne miejsca
    Wiek
    32
    Posty
    1,545
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    cokolwiek co ma dobre aoe

    ale dropiac 1 postacia majatku nie zrobisz, jak chcesz w ten sposob cos ugrac to najszybciej ci bedzie zrobic 8 kont i dropic moskito wingsy w astrub czy cos

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Uwaga - kolejna proba hakerska!
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 22-12-2006, 10:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •