Reklama
Strona 1 z 10 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 149

Temat: Dofus - ktos chce miazdzyc ? ostatnia proba

  1. #1
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Dofus - ktos chce miazdzyc ? ostatnia proba

    Przedstawiam wam grę:
    Dofus
    to gra strategiczna w systemie turowym, głównie dla osób o "taktycznym zmyśle". Swojego czasu bardzo znana gra taktyczna, z tym, że po tym jak wszedł nowy update, w grze zmieniło się praktycznie wszystko – łącznie z nazwą i polityką gry. Tak właśnie powstał Dofus 2.0. Wprowadzono mnóstwo udogodnień, polepszono grafikę, wprowadzono nowe animacje i poprawiono efekty dźwiękowe.

    www.dofus.com - oficjalna strona gry


    Do wyboru mamy 12 klas (world of Twelve) mianowicie:

    Cra - archer

    Ecaflip - gambler fighter

    Eniripsa - healer

    Enutrof - hunter

    Feca - defender

    Iop - paladin

    osamodas - summoner

    Sacrier - Meatshield defender

    sadida - Shaman

    Sram - Assassin

    Xelor - Time shifter

    Pandawa

    Masquaraider

    Rogue


    Wiecej na temat profesji na forum.dofus.pl

    Na graczy czeka rozwinięty system marketów, mnóstwo graczy, dużo ciekawych itemków, system gildii, petów, dwie nacje BONTA vs BRAKMA (tak jakby anioły i demony), mnóstwo dungeonów, lokacji i wiele, wiele więcej. Uwaga: GRA JEST DARMOWA, ale za darmo nasze możliwości są bardzo ograniczone.

    Konto premium obecnie jest wyjatkowo tanie, odkad w Dofusie mozna placic orginami
    (a te mozna kupic za walute w grze) miesiac premium to dla nas polakow ok. 5zl!!
    Kupujesz za piec zl na allegro 1mk, za to 3000 orginow i juz masz pacca na 30 dni - proste:)


    Wymagania:
    Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub podobny Pamięć RAM: 512 MB Karta grafiki: 128 MB lecz na słałbszym sprzęcie też pociągnie.

    Średnia wieku w grze to 20+, ta gra jest naprawdę dla ludzi myślących i niedoświadczycie tam noobów.
    Zapraszam na najnowszy serwer Zatoishwan, sam tam gram ja i moja dziewczyna.

    Gdy zbierze się więcej chętnych możemy zrobić glidię, chodzić razem na dungi itp.


    Lista Graczy

    Ksabi - Gallaretek (46lvl sadida) / Dominisia (43lvl cra, postac dziewczyny obecnie zbieram nią zboże na bocie;p)

    Parę ss z gry:


    [/QUOTE]
    Ostatnio zmieniony przez Ksabi : 21-08-2011, 23:20

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  2. #2
    Avatar Zaerk
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    63
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jest jeszcze bardzo podobna gra Wakfu tej samej firmy xd

    Grałem długo w dofusa, ale kiedy wprowadzili ten update na Dofus 2 to zepsuło trochę klimat. Wielu graczy odeszło, w tym ja...
    Trochę też odtrącają ceny P2P xd

    Ale gra mi się bardzo podobała kiedyś, teraz też bym grał, ale nie mam środków zbytnio by P2P sobie załatwiać...

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    p2p jak juz mowilem jest taniutkie, wystarczy Zaerk ze za 5zl kupisz sobie kamasów.
    A wakfu, cóż, grałem, wbililismy z dziewczyna po 40 lvle i chuja do roboty, system dungeonów cieńki do tego co patch to inna profesja overpowered...
    a to xelorem mogles miec po 60 ap w ture, a to teraz Iop robi taki dmg ze inne profesje sie chowaja...

    Dofus ma duzy plus ze jest juz pare lat na rynku, jest poznany i nie ma tak koszmarnych bledow jak Wakfu.

    plany na ten tydzien - wbic 60 lvl sadi i 100lvl farmera/bakera na obydwoch postaciach:D

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  5. #4
    Avatar Elor Tulot
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Polska
    Wiek
    31
    Posty
    839
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Wymagania:
    Procesor: Intel Pentium 4 2.0 GHz lub podobny Pamięć RAM: 512 MB (XP) i 768 MB (Vista i 7) Karta grafiki: 128 MB lecz na słałbszym sprzęcie też pociągnie.
    Czyli jak na xp nie pójdzie? I podaj stronę z klientem.

  6. #5
    Avatar Hammett
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    1,580
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Elor Tulot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli jak na xp nie pójdzie? I podaj stronę z klientem.
    Mi na xp działa normalnie ;p


    Cóż gra dziwna, strasznie ciężko się połapać w tym wszystkim na początek i ten system turowy też jest nowością w mmo dla mnie. Ogólnie fajnie to wygląda i pogram w to trochę jeszcze.

  7. #6
    Avatar Zaerk
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    63
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    #Ksabi

    Co do jednego masz całkowitą rację, Dofus 2 jest o wiele bardziej rozwinięty i jest o wiele dłużej na rynku...
    Ale Wakfu to dopiero beta, gracze mają szukać bugów a nie expić xd

    Ale nie o tej grze mowa... Dawno w dofusa nie grałem, jakieś dwie nowe klasy dodali tam podobno? Opylne są one chociaż czy słabe?

  8. #7
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Sorry za blad oczywiscie pojdzie na xp kopiowalem skads opis no i masz :P
    Hammett, na zato grasz?

    a o tych nowych profesjach nic konkretnego nie wiem nowy w dofusa jestem

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  9. #8
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no co jest panowie nikt nie chce grac? Ja od 4 dni robie profesje, 48 lvl mam 94 farmer/72 baker;D

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  10. #9
    Avatar ..::Danielek::..
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wąsosz
    Posty
    387
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Ja moge grać mam chyba jakas postac zaraz zobacze ;d

  11. #10
    Avatar VarianWrynn
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    528
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    OOO Temat o dofusie.
    Gralem, nadal czasami loguje sie pogadac z gildia ale jakos nie mam motywacji i checi grac. Gram postacia ktorej nie wymieniles, Pandawa. Level 139, server rushu, jakis czas temu probowalem sie ogarnac i dobic 143 na moowolf seta ale jak mowilem, jakos nie chce mi sie.
    Nie napisales tez o rogue i masqueraiderze :p Klas jest 14 a ty napisales, ze 12 a wymieniles tylko 11, lol :D

  12. #11
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj VarianWrynn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Klas jest 14 a ty napisales, ze 12 a wymieniles tylko 11, lol :D
    Skopiowalem opis, zaraz dodam:DD

    ##
    Wpadajcie na zato, jest polska gildia z avg level 40 czyli w sam raz na początek!:)

    ##2
    wie ktos czy jest jakas szansa ze opchne komums ryż?
    Mam go lekko z 70,000 tysięcy i raczej nie chce mi sie robic maki z tego wszystkiego, w markecie 6kk/100 to moge sprzedac calocs za 4,5kk/100;d
    Ostatnio zmieniony przez Ksabi : 21-08-2011, 23:20

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  13. #12
    Avatar VarianWrynn
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    528
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    70k rice? to niezle. Generalnie watpie by ktos chcial to kupic, ludzie kupuja raczej gotowy chleb. Btw... tez mam farmer/baker i teraz troche tego zaluje. Fakt, na low levelach gdy itemki kosztuja 100-150k MAX to fajnie mozna na to wszystko zarobic, ale na moim levelu, taki moowolf set to kosztuje 1-2mk za pojedynczy item i zarobienie na to farmerem/bakerem trwa dluugo, gdyby nie to,ze nie chce mi sie od nowa tluc innej profesji to dawno bym sie oduczyl choc wiem ze i tak kiedys to pewnie zrobie (o ile wroce do gry, a na to sie nie zapowiada).
    A jak wyglada sytuacja na zato? Kiedys chcialem tam grac ale w marketach byly tylko te najpopularniejsze itemy, ze 3 razy mniej niz na rushu, nie mowiac juz o wygorowanych cenach itemow i chleba, no i 3x mniej ludzi xD

  14. #13
    Avatar Ksabi
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    nibylandia
    Wiek
    32
    Posty
    772
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Z racji tego ze dziewczyna przestala grac i nie zanosi sie zebym tez zaczal mogę za 35pln sprzedać swoje konto, a na koncie:
    54lvl sadida str, eq:
    Kam Assutra amulet, Earth kwakring, green scarabelt, treebots, green scara helmet, green scararing, green scaracape, earth kwakblade/tont'ata staff (lacznie 7ap, 356 sily) a - farmer/baker na 100lvl

    43lvl iop str, eq:
    full gobbal set. (lacznie 7ap, 246 sily) z profesji tylko jeweller zaczęty (25lvl).

    do tego jako bonus do konta dodaje mase rzeczy ktora sie przyda zeby zarobic tj:
    odrazu masz ogrinow na TRZY TYGODNIE p2p, w banku masz ponad 120 tysiecy wheat, i ponad 90 tysiecy rice, do tego ponad 1mk kasy na start!!

    I to wszystko za 35zl - a jezeli dorzucisz 20zl to bonus - dorzuce bota do dofusa o wartosci 10euro, bot-warz licencja na lifetime ^^

    NIE OGLASZAM SIE W GRZE. JEZELI JEDNAK UWAŻASZ, ŻE ROZMAWIASZ ZE MNĄ, ZAWSZE PROŚ O POTWIERDZENIE NA FORUM POPRZEZ PW

  15. #14
    Avatar Tode
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    238
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak ktos by chcial kupic Xelora lvl 161 na Rushu to pisac na PW, chętnie odsprzedam. Juz dawno nie gram.
    Postac jest praktycznie bez ekwipunku. Ma scrollniete wis i int na 101, troche chance'a. Dragoturkey'a jakiegos tam mam.

  16. #15

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    127
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Hmm... Dofus, dawno, dawno nie grałem, czy orientuje się ktoś ile teraz kosztuje subskrypcja i czy wiele się zmieniło od dajmy na to, roku?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Uwaga - kolejna proba hakerska!
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 22-12-2006, 10:47

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •