Reklama
Strona 83 z 89 PierwszaPierwsza ... 33738182838485 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,231 do 1,245 z 1333

Temat: Dota Dota2

  1. #1231
    Old-Era

    Domyślny

    przechuj w sumie ze w chinach mozna se robic gry jakie sie chce byle by nie bylo czerwonego koloru krwi i kosci widać, wytlumaczcie dlaczego xD
    https://dota2.gamepedia.com/Low_Violence#Low_Violence

  2. #1232
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    w ameryce dzieciaki widzą krew czy czaszki i są potem szkolne strzelaniny, a o strzelaninie w chinach słyszałeś? no właśnie


    nie no chuj wie
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 18-04-2019, 17:10

  3. Reklama
  4. #1233
    Old-Era

    Domyślny

    aha rozumiem spoko

  5. #1234

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dzisiaj chyba znowu tylko ze 2 gierki w szachy, czasu brak
    Jaka ranga w szachy?

  6. #1235
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaka ranga w szachy?
    decay mnie wyjebał na konia 1 xD, nie grałem dużo w to, bo szybko się nudzi

    dziś jednak rankedzik wszedł wd, całkiem spoko się grało, ale za ez poszło, baitowałem pod hooki i fajnie było wtenczas
    w bazie miałem już złożonego holy locketa i vessela, no ale poszło do końca pchnięcie

    Dota2-wd.png
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 18-04-2019, 17:44

  7. #1236
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przechuj w sumie ze w chinach mozna se robic gry jakie sie chce byle by nie bylo czerwonego koloru krwi i kosci widać, wytlumaczcie dlaczego xD
    https://dota2.gamepedia.com/Low_Violence#Low_Violence
    clinkz cały w szmatach, czyli dlatego rework, dla kurwa chińczyków zajebanych
    Załącznik 367831

  8. #1237
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    w ogóle w chuj mnóstwo cweli się nasrało w chessach, którzy mają drewniane kompy i się im gra nie ładuje w czasie i tak se możesz 15 razy próbować zanim zagrasz rzeczywiście

  9. #1238
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    na jakich regionach najczęściej gracie?

  10. #1239
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na jakich regionach najczęściej gracie?
    chyba kiedyś ustawiłem, że tylko europa
    @edit, o chuj, jednak auto miałem
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 18-04-2019, 18:46

  11. #1240
    Old-Era

    Domyślny

    ja gram eu west/eu east/russia

  12. #1241
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    wyforsowano mnie wczoraj na mida(tylko on został) z zadeklarowanych pozycji i oczywiście nikt nie picknął xD, więc musiałem se spickować 1st
    wziąłem Linę i poszedłem se na ten midek, grałem na zeusa, nie było jakoś super, ale unikałem w miarę chain lightninga(czy jak to się zwie) i creep score szedł mniej-więcej po równo
    niestety małpa z przeciwnego teamu kampiła ukryta cały czas(xD) na midzie aż do nazbierania przeze mnie 650 golda, tylko po to żeby zbić mi kuriera z ową butelką, no zdziwiłem się, nie powiem
    ale i tak poszedłem po runkę, było DD, wzięłem i zrobiłem na bocie tripple killa(mieli pudge'a, voida no i tę małpę)
    wróciłem na mida i już na spokojnie sobie farmiłem i feniksem byłem w stanie robić sporą presję na zeusie, ale zawsze stał na tyle daleko, że o killu nie było co myśleć
    tpnąłem sobie ze 2 razy na bota i zrobiłem 6:0, wygrywaliśmy sobie całkiem fajnie
    w tym momencie w mojej drużynie zaczęła się clown fiesta i se 3x umarli w dżungli przeciwnika, no i się gierka odwróciła niestety
    pomijając już fakt, że 2 typków było naprawdę beznadziejnych(chyba każdy wie jak się gra z earth spiritem, który nie potrafi grać xD), no to był lekki lipton, bo jak poszedłem z nimi gdzieś ze 2 razy, to też tylko umarłem
    uznałem więc, że lepiej będzie farmić, to w sumie chyba z 5 minut gry spędziłem tak naprawdę martwy - gdzie nie tpnąłem, to się odpierdoliło xD: void się wjebał z ulti, pudge miał 2x invisa z runy i se czekał na mnie z zeusem, małpa wyskoczyła na mnie w lesie itp.
    i nagle się zorientowałem, że mam już taki level jak cała moja drużyna i z 5 lvli mniej od zeusa, gdzie szliśmy równo
    przestałem stanowić dla kogokolwiek z przeciwników zagrożenie i już do końca gry czułem się i byłem useless
    ogólnie to praktycznie nie mieliśmy wizji przez całą grę z 2 supportami, więc wszędzie czułem się niepewnie, no i w sumie w sporej mierze przez to też padałem
    widzę, że mam często problem z expem, supportami też, podejrzewam że jednak trochę za dużo chodzę czasem po mapie, gdzie powinienem po prostu posiedzieć na linii
    stąd moje pytanie, jak w takich grach farmić, powinienem zbijać na linii tylko 1 falę pod wieżą? przebiec się do dżungli na 1 camp i znowu wrócić na linię?
    nie byłem w stanie po prostu expić, bo gdzie się nie pojawiłem, to umierałem tak do 15 sekund(być może tylko seria niefortunnych zdarzeń), shadow blade niestety nie pomagał, bo albo mieli sentry w dżungli albo użyli proszku

  13. #1242
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wyforsowano mnie wczoraj na mida(tylko on został) z zadeklarowanych pozycji i oczywiście nikt nie picknął xD, więc musiałem se spickować 1st
    wziąłem Linę i poszedłem se na ten midek, grałem na zeusa, nie było jakoś super, ale unikałem w miarę chain lightninga(czy jak to się zwie) i creep score szedł mniej-więcej po równo
    niestety małpa z przeciwnego teamu kampiła ukryta cały czas(xD) na midzie aż do nazbierania przeze mnie 650 golda, tylko po to żeby zbić mi kuriera z ową butelką, no zdziwiłem się, nie powiem
    ale i tak poszedłem po runkę, było DD, wzięłem i zrobiłem na bocie tripple killa(mieli pudge'a, voida no i tę małpę)
    wróciłem na mida i już na spokojnie sobie farmiłem i feniksem byłem w stanie robić sporą presję na zeusie, ale zawsze stał na tyle daleko, że o killu nie było co myśleć
    tpnąłem sobie ze 2 razy na bota i zrobiłem 6:0, wygrywaliśmy sobie całkiem fajnie
    w tym momencie w mojej drużynie zaczęła się clown fiesta i se 3x umarli w dżungli przeciwnika, no i się gierka odwróciła niestety
    pomijając już fakt, że 2 typków było naprawdę beznadziejnych(chyba każdy wie jak się gra z earth spiritem, który nie potrafi grać xD), no to był lekki lipton, bo jak poszedłem z nimi gdzieś ze 2 razy, to też tylko umarłem
    uznałem więc, że lepiej będzie farmić, to w sumie chyba z 5 minut gry spędziłem tak naprawdę martwy - gdzie nie tpnąłem, to się odpierdoliło xD: void się wjebał z ulti, pudge miał 2x invisa z runy i se czekał na mnie z zeusem, małpa wyskoczyła na mnie w lesie itp.
    i nagle się zorientowałem, że mam już taki level jak cała moja drużyna i z 5 lvli mniej od zeusa, gdzie szliśmy równo
    przestałem stanowić dla kogokolwiek z przeciwników zagrożenie i już do końca gry czułem się i byłem useless
    ogólnie to praktycznie nie mieliśmy wizji przez całą grę z 2 supportami, więc wszędzie czułem się niepewnie, no i w sumie w sporej mierze przez to też padałem
    widzę, że mam często problem z expem, supportami też, podejrzewam że jednak trochę za dużo chodzę czasem po mapie, gdzie powinienem po prostu posiedzieć na linii
    stąd moje pytanie, jak w takich grach farmić, powinienem zbijać na linii tylko 1 falę pod wieżą? przebiec się do dżungli na 1 camp i znowu wrócić na linię?
    nie byłem w stanie po prostu expić, bo gdzie się nie pojawiłem, to umierałem tak do 15 sekund(być może tylko seria niefortunnych zdarzeń), shadow blade niestety nie pomagał, bo albo mieli sentry w dżungli albo użyli proszku
    dajcie protipy jak mieć dużo expa

  14. #1243
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Otusz zabijasz creepy, nie latasz po mapie caly czas szukajac killi tylko siedzisz i farmisz, ewentualnie jak jest dobra runa to wtedy właśnie odwiedzasz kolegow z drużyny
    Robisz fast eula i zeus jak jest debilem to pada co cooldown na combo spelli, jungle tez farmisz bo od pewnego lvla jest to w miare szybkie

  15. #1244
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Robisz fast eula i zeus jak jest debilem to pada co cooldown na combo spelli, jungle tez farmisz bo od pewnego lvla jest to w miare szybkie
    miałem eula nawet przed shadow bladem i o dziwo dobrze wrzucałem stuny, ale no niestety
    trochę chujnia, że się potem bardziej opłaca siedzieć na piździe i być biernym pasywem niż wyskoczyć do kolegów

  16. #1245
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Nie chodzi o to by byc biernym pasywem, tylko by szukać spotow i okazji do zabijania, a nie byc jezdzcem bez glowy latającym za killami, bo w docie nie wygrywa ten co ma wiecej killi, tylko ten ktory zniszczy wczesniej tron

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •