Reklama
Strona 67 z 89 PierwszaPierwsza ... 1757656667686977 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 991 do 1,005 z 1333

Temat: Dota Dota2

  1. #991
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    champów


    grafika w lolu jest przerysowana(jak dla dzieci, nie pisze złośliwie), z małą ilością szczegółów, patrze teraz na screeny i z doty i z lola i nie widzę tej nieczytelności, ale takie subiektywne wrażenia zostawie już dla każdego z osobna
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 18-10-2018, 14:53

  2. #992
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najbardziej mnie smiesza turnieje lola gdzie jest 7-3 w killach powiedzmy 2k golda przewagi a komentatorzy juz sie za glowe lapia i kurwaaa ciekawe czy uda im sie wrocic to bedzie bardzo trudne gdzie 2k golda to nawet nie jeden item xD
    a w docie w profejsonalnych meczach jest bardzo czesto po 80+ killi, ludzie comebackuja bez calej bazy itp
    No tak, takie male roznice wlasnie pokazuja tylko ogolny obraz graczy i profesjonalizmu. Kurwa jak graja se synki w pilke na orliku i jeden dostaje czerwona kartke to hehe tez robia czasem super kombaki, gdzie w powaznej pilce noznej profesjonalnej czerwo = 99% przegrana na topowym poziomie. I taki sam obraz LoLa i jego klona Doty.

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    grafika w lolu jest przerysowana(jak dla dzieci, nie pisze złośliwie), z małą ilością szczegółów,
    No bo taka ma byc. Dota chciala "zrobic to lepiej niz LoL" i chuja z tego wyszlo bo nie zrozumieli osochodzi wlasnie. Mylsli, ze jak zrobia "lepsza" i "ladniejsza" czy "bardziej szczegolowa" grafike to bedzie lepiej i punkt dla nich. A chuja tam bo i tak w kazda competetive gierke gra sie na low bo zawsze takie ustawienia daja korzysci, a im wiecej szczegolow i wodotryskow tym gorzej.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 18-10-2018, 16:05
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #993
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No tak, takie male roznice wlasnie pokazuja tylko ogolny obraz graczy i profesjonalizmu. Kurwa jak graja se synki w pilke na orliku i jeden dostaje czerwona kartke to hehe tez robia czasem super kombaki, gdzie w powaznej pilce noznej profesjonalnej czerwo = 99% przegrana na topowym poziomie. I taki sam obraz LoLa i jego klona Doty.
    supcio porównanie, może porównajmy że jak drużyna ma 2kgolda przewagi to tak samo jakby było 2:0 w piłce nożnej, nieważne że to całkiem porównanie z pizdy, ale przynajmniej fajnie wygląda i można se dalej baitować

  5. #994
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    tadeuszu, ale to właśnie ta zbyt duża ilość detali sprawia, że giereczka jest nieczytelna i sam rito dzbanom to udowadniał już 100 razy pokazując, co by było, gdyby dali więcej szczegółów
    dotka niestety za wolna na obecne czasy, większość gry jest nudna, stuny po 5 sekund, czy ulty bijące aoe za milion dmgu to nic ciekawego

  6. #995
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    tak jak pisałem wcześniej to jest gadanie na poziomie bobasków 2-3 latka max że coś jest za trudne dla ogarnięcia umysłem bo jest trochę więcej szczegółów czy więcej mechanizmów lub takie dodatki że trzeba kupić tp scroll a ty przecież zapomniałeś, a w tym fajnym lolu to se klikasz 1 przycisk i się tpujesz

    z tą nudą to nie wiem co to za porównanie, gdzie w docie w x minucie będziesz miał z reguły więcej killi niż w lolu + w docie laning stage rzeczywiście może być ciekawy czy zróżnicowany i dla carry i dla supportów, a nie bezmyślne nawalanie creepów i nie martwienie się o nic łącznie z maną, grałem trochę w lola i był dla mnie zwyczajnie za prosty i nudny, gra dla dzieciaczków to się dzieciaczki cieszą

  7. #996
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No bo taka ma byc. Dota chciala "zrobic to lepiej niz LoL" i chuja z tego wyszlo bo nie zrozumieli osochodzi wlasnie. Mylsli, ze jak zrobia "lepsza" i "ladniejsza" czy "bardziej szczegolowa" grafike to bedzie lepiej i punkt dla nich. A chuja tam bo i tak w kazda competetive gierke gra sie na low bo zawsze takie ustawienia daja korzysci, a im wiecej szczegolow i wodotryskow tym gorzej.
    ale ty wiesz, że dota była przed lolem o jakieś 10 lat? xD

  8. #997
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak jak pisałem wcześniej to jest gadanie na poziomie bobasków 2-3 latka max że coś jest za trudne dla ogarnięcia umysłem bo jest trochę więcej szczegółów czy więcej mechanizmów
    ale nie rób kurwy z logiki, po prostu zbyt szczegółowe gówno się rozmazuje i źle na to patrzy i takie są fakty i tak działa ludzkie oko i nasze "przetwarzanie obrazu" w mózgu, to że człowiek jak bydle, do wszystkiego się przyzwyczai niczego nie zmienia

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo jest trochę więcej szczegółów czy więcej mechanizmów lub takie dodatki że trzeba kupić tp scroll a ty przecież zapomniałeś, a w tym fajnym lolu to se klikasz 1 przycisk i się tpujesz
    i tu się wykazujesz ignorancją, bo szczerze mówiąc - jak to kiedyś sobie porównywałem, to w lolu masz mnóstwo rzeczy, które w docie tak naprawdę nie istnieją, albo dzieją się w docie na tyle wolno, że lol wymaga znacznie większego skilla(w tym myślenia) do ich wykonania i mowa tu chociażby o dodge'owaniu skilli
    no ale dociarze zazwyczaj widzą tylko to, co jest w docie, a w lolu nie, ale już na odwrót, to bardzo ciężko spojrzeć

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tą nudą to nie wiem co to za porównanie, gdzie w docie w x minucie będziesz miał z reguły więcej killi niż w lolu + w docie laning stage rzeczywiście może być ciekawy czy zróżnicowany i dla carry i dla supportów, a nie bezmyślne nawalanie
    przecież właśnie dokładnie opisałeś dotę, bezmyślne napierdalanie mobów i spell raz na minutę, bo bierze 3/4 manapoola, wyjebanie 2 skilli w przeciwnika i zabicie go, to też naprawdę - świetna zabawa, super pojedynek

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    grałem trochę w lola i był dla mnie zwyczajnie za prosty i nudny, gra dla dzieciaczków to się dzieciaczki cieszą
    widzisz, a ja grałem sporo w lola i sporo w dotę, z czego w dotę znacznie więcej, grałem też w chuj w hona, który jest trochę miksem i mogę powiedzieć, że dla mnie dota jest ze 100x łatwiejsza, pozornie masz trochę więcej rzeczy do nauczenia się na pamięć i tyle, ale gierka jest tak wolna, że nad wszystkim się zdążysz 15x zastanowić, podczas kiedy w lolu musisz decyzje podejmować znacznie częściej i szybciej
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 18-10-2018, 18:41

  9. #998
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,067
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    dota jest niegrywalna przez kurwa movement postaci gdzie jak chcesz se zawrocic o 180stopni to czekasz przez 10 sekund az kurwa sie zakreci

  10. #999
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    w docie tak samo jest dodgowanie skilli, także czekam na te mnóstwo rzeczy które w docie nie istnieją bo narazie wymieniłeś jedną która jednak istnieje xD poka dotabuffa bo tak narazie to te sporo w dote to chyba 2 gierki zeusem bo kolega powiedział że łatwy

    also w docie laning ma właśnie znaczenie poprzez pulling, equilibrium, roaming, stacking, deny jest coś zawsze do roboty, a nie jak w lolu że napierdalasz moby i tyle super laning stage to jest ta dynamika i szybkość

  11. #1000
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    no tak, turn-time'y długości 5 sekund i op skille biorące 3/4 many to jest rak, który sprawia, że dota jest po prostu nudna

  12. #1001
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w docie tak samo jest dodgowanie skilli, także czekam na te mnóstwo rzeczy które w docie nie istnieją bo narazie wymieniłeś jedną która jednak istnieje xD
    no właśnie w docie se chuja wy wydedge;ujesz, to nie jest dodge;owanie w przypadku, kiedy twoja postać się odwraca 5 sekund, a skill przeciwnika, jak np. stun liny daje 5 sekund na ucieczkę xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poka dotabuffa bo tak narazie to te sporo w dote to chyba 2 gierki zeusem bo kolega powiedział że łatwy
    nawet nie wiem, co to dotabuff, to ja jedynie dotka1 na garence, gdyż niestety dwójeczka jest rakiem, bo jest idealnie 1, a to już nie te czasy, lol has done it better, taka prawda

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    also w docie laning ma właśnie znaczenie poprzez pulling, equilibrium, roaming, stacking, deny jest coś zawsze do roboty, a nie jak w lolu że napierdalasz moby i tyle super laning stage to jest ta dynamika i szybkość
    no tak, pięknie to pokazałeś właśnie - dota, to jak herosy3 1v1, 90% czasu to jest mechaniczne granie z komputerem, bo co jest ciekawego w pullowaniu i stackowaniu? w tym czasie w lolu się cały czas napierdalasz z przeciwnikiem, robisz presję na linii itd.
    no ale jednych cieszy pullowanie i stackowanie mobów w jungli, a drugich jednak pvp

  13. #1002
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak, pięknie to pokazałeś właśnie - dota, to jak herosy3 1v1, 90% czasu to jest mechaniczne granie z komputerem, bo co jest ciekawego w pullowaniu i stackowaniu? w tym czasie w lolu się cały czas napierdalasz z przeciwnikiem, robisz presję na linii itd.
    no ale jednych cieszy pullowanie i stackowanie mobów w jungli, a drugich jednak pvp
    no właśnie w tym rzecz że w docie masz opcje , możesz napierdalać się z przeciwnikiem na lini, możesz pullować by pomóc lini być bliżej towera, możesz stackować by zwiększyć farme swojego carry kosztem opuszczenia na chwile lini, możesz robić presje, możesz się nakurwiać nawet 3 vs 3 jak pójdzie aggro linia z ich strony, a nie gierka w gierke hehe bije se creepy używam se skili i tyle, repeat 1000 razy

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no właśnie w docie se chuja wy wydedge;ujesz, to nie jest dodge;owanie w przypadku, kiedy twoja postać się odwraca 5 sekund, a skill przeciwnika, jak np. stun liny daje 5 sekund na ucieczkę xD
    no podaj przykład stuna z najdłuższym cast time jako przykład czegokolwiek xD w lolu wszystkie spelle są instant? możesz dogdować zarówno blinkiem, mantą czy niektórymi skillami jak leap

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nawet nie wiem, co to dotabuff, to ja jedynie dotka1 na garence, gdyż niestety dwójeczka jest rakiem, bo jest idealnie 1, a to już nie te czasy, lol has done it better, taka prawda

    dota 1 a dota 2 to jest z 10 lat różnicy, ale taka dyskusja z bobaskiem(czekam na te milion rzeczy które lol ma bo przecież se porównywałeś kiedyś)

  14. #1003
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    i dalej nie rozumiesz tadek, co z tego, że to w docie jest, skoro 10x wolniejsze, no i super napierdalanie się na linii, jak spelle biorą połowę many xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no podaj przykład stuna z najdłuższym cast time jako przykład czegokolwiek xD w lolu wszystkie spelle są instant? możesz dogdować zarówno blinkiem, mantą czy niektórymi skillami jak leap
    tak, w lolu prawie wszystkie spelle są instant, no alchemist to w chuj szybko stuna rzuca, sand king jak ulti napierdala, to też, hoho, instancik
    no i porównaj sobie swojego super dodge'a z manty do grania zedem czy yasuo w lolu

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dota 1 a dota 2 to jest z 10 lat różnicy, ale taka dyskusja z bobaskiem(czekam na te milion rzeczy które lol ma bo przecież se porównywałeś kiedyś)
    ech... tadek... nie jestem ci w stanie tego wytłumaczyć, bo nie grałeś w lola wystarczająco dużo, lol jest po prostu wyrafinowany - wziął z gierki najlepsze rzeczy, wyniósł je na piedestał i dał sporo swobody w ich egzekucji, a dota ma wszystko, ale za to prymitywne, typu właśnie turn-time'y kosmiczne, długie animacje, spelle w chuj op, biorące w chuj many itd.

    dota... to jest jak podstawówka - masz miszmasz wszystkiego - pszyrka, wuefik, polaczek, matencja i co, powiesz mi, że jest ciekawsza i trudniejsza niż studia, bo się "więcej" rzeczy uczysz? tym właśnie jest lol, wyrafinowanymi, najlepszymi aspektami doty i twierdzenie, że nauczenia się większej liczby rzeczy na pamięć, w tym mechanicznego pullowania mobów, to takie pierdolenie xD jak klaudia uważa, że jest najmondrzejsza z matematyki w szkole, bo się najwięcej wzorów na pamięć nauczyła, brawo tadek

    pooglądaj sobie jak wyglądają teamfighty w lolu i w docie, w lolu przez taki np. 15 sekundowy teamfight cały czas coś się dzieje, ktoś napierdala, dodge'uje, odsuwa się, comeback, a w docie to albo jest PIZD, PIZD, HEHE STUNLOCK, COMBO, ELO, czajenie się na siebie 2 minuty jak szpak na czereśnie, bo każdy spell 10 sekund cd i przeciwny adc zdejmuje cię na 2 kryty, a enigma se wciąga cały team na chuj wie ile sekund, a potem jeszcze zakurwi refreshera

  15. #1004
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    ale dlaczego cokolwiek o czym piszesz to jest plus? widocznie to zależy od podejścia, bo w moba nie chodzi o szybsze klikniecie przycisku, tylko o strategie by zniszczyć główny budynek przeciwnika, o odpowiednie pozycjonowanie, zbieranie zasobów(gold), sprawianie by przeciwnik zebrał mniej tego golda, o osłabienie jego najmocniejszych herosów, moba to jest mini wojna na którą składa się milion czynników od 1 minuty do ostatniej, a nie dobre klikniecie kilku przycisków, powiesz teraz hehe to se pograj w heroes, no ale moba to jest połączenie strategi + gry w czasie rzeczywistym gdzie ten refleks gra dużą role(hehe inba 10x wolniejsze wszystko -->tutaj podajesz skille z najdłuższym cast time by to wyśmiać)
    lol to taka klaudia co ci powie że jest najmondrzejsza bo najszybciej ci odpowie na pytanie o tabliczke mnożenia, chuj z tym że innych rzeczy nawet nie zna, ale na pewno są złe i w ogóle ta matematyka taka nudna

    no włączyłem se te teamfight w lolu to wygląda to jak ustawka 5 vs 5 z jednej strony 5 typa, z drugiej 5 typa kto szybciej kliknie przycisk wygrywa, w docie jest to czajenie bo do gry wchodzi jeszcze strategia, pozycjonowanie, wizja, inicjacja, counter inicjacja których w lolu praktycznie nie ma, niektórych strategiczne myślenie może nudzić bo lepiej se kliknac przycisków, niektórych to kręci

    śmieszne jest to że teamfight w lolu opisałeś jak epicką walke dwóch generałów, gdzie to jest przeciwieństwo tego, a dote spłaszczyłeś do hehe enigma black hole, gdzie enigma ultująca więcej niż 2 ludzi bez przerwania jej ulti to się w chuj rzadko zdarza na profesjonalnych poziomie bo zwyczajnie teamy myślą(czają się jak szpaki na czereśnie)

  16. #1005
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w docie jest to czajenie bo do gry wchodzi jeszcze strategia, pozycjonowanie, wizja, inicjacja, counter inicjacja których w lolu praktycznie nie ma, niektórych strategiczne myślenie może nudzić bo lepiej se kliknac przycisków, niektórych to kręci
    oj chuj, dokładnie wymieniłeś to samo, co w lolu, tak samo jest pozycjonowanie, disengagen, wizja, engage, widzisz, chuja się znasz tadek xD

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    śmieszne jest to że teamfight w lolu opisałeś jak epicką walke dwóch generałów
    w którym miejscu? każdy osobno klika i jest zgranie, nie ma generałów myślicieli xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •