Reklama
Strona 1 z 89 1231151 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 1333

Temat: Dota2

  1. #1

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Dota2

    http://www.dota2.com/

    więc 17 sierpnia rusza turniej i prizepoolu bagatela 1 milion dolarów, co ciekawe to chyba największy prizepool w historii esportu.

    Jako ciekawostke podaje że drużyny podczas turnieju będą pierwszy raz na oczy widzieć grę! Więc zobaczymy jak szybko kto się zaadaptuje, podobno ma być to klon doty z warcrafta, z lepszą grafiką bez warcraftowych ograniczeń.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  2. #2
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Chyba tylko Valve może sobie pozwolić na premierę gry w taki sposób, pozwalając walczyć graczom o taką kasę i jednocześnie być pewnym, że gra nie ma głupich bugów itp, które mogłyby zniszczyć rozgrywkę :D

    Mam nadzieję, że będzie świetna oprawa i profesjonalny stream z ogarniętymi komentatorami. No i żeby sama gierka była fajna i tania, chociaż ze Steamem nie można na to liczyć :/

    Rozumiem, że temat o samej grze, a nie tylko o turnieju? Mam nadzieję, że ładnie rozwiniesz pierwszego posta ;)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar djmikser
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Posty
    2,030
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No to pozostaje nam czekac na premiery Doty2 ktora zapewne zje wszystkie inne przerobki Doty

  5. #4
    Avatar PpK
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    10 Downing Street
    Posty
    3,027
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    o ile dota2 nie postawi na 'zajebista grafike' (jak HoN i Realm of the Titans), a bardziej przylozy sie do sterowania, interfejsu i dynamiki rozgrywki(pozdrawiam HoNa, w ktorym po rzuceniu jednego spellu na lane-phase tracisz 3/4 many, nie hejtuje jbc, po prostu nie podoba mi sie ten styl gry) to moze wyjsc ciekawie, ale nie bylbym pewien co do tego, ze od tak wygryzie LoLa z dnia na dzien.

    Badz co badz LoL ma juz najwieksze community jesli chodzi o tego typu gry(500.000 logowan dziennie albo 500.000 osob online w tym samym czasie, nie pamietam dokladnie) i nie wiem czy docie bedzie tak latwo z tym konkurowac, dodajac jeszcze fakt, ze Dota2 bedzie(chyba?) platna.


    tak czy siak czekam az wyjdzie, zobacze jak wyglada, z czym to sie je i najprawdopodobniej zakupie. coz, pozostaje czekac do 17 sierpnia
    [ymp3]1Zmb9Vh8Ja0[/ymp3]

  6. #5
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj PpK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o ile dota2 nie postawi na 'zajebista grafike' (jak HoN i Realm of the Titans), a bardziej przylozy sie do sterowania, interfejsu i dynamiki rozgrywki(pozdrawiam HoNa, w ktorym po rzuceniu jednego spellu na lane-phase tracisz 3/4 many, nie hejtuje jbc, po prostu nie podoba mi sie ten styl gry) to moze wyjsc ciekawie, ale nie bylbym pewien co do tego, ze od tak wygryzie LoLa z dnia na dzien.

    Badz co badz LoL ma juz najwieksze community jesli chodzi o tego typu gry(500.000 logowan dziennie albo 500.000 osob online w tym samym czasie, nie pamietam dokladnie) i nie wiem czy docie bedzie tak latwo z tym konkurowac, dodajac jeszcze fakt, ze Dota2 bedzie(chyba?) platna.


    tak czy siak czekam az wyjdzie, zobacze jak wyglada, z czym to sie je i najprawdopodobniej zakupie. coz, pozostaje czekac do 17 sierpnia

    Podobno grafika to podrzędna sprawa dla twórców i przede wszystkim skupiają się na gameplay'u, przejrzystości, balansie i community i chwała im za to. Tak jak teraz rzuciłem okiem na polskie stronki o podobno jest szansa, że Dota2 będzie free to play, ale Valve oficjalnie tego nie potwierdza, oby tylko nie zrobili mikropłatności które dawałyby przewagę w rozgrywce, chociaż twórcy są rozgarnięci i raczej na pewno to nam nie grozi.

    Jeszcze się w LOLa nie nauczyłem grać, a tu niedługo będzie nowa gierka... :(

  7. #6

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    139
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Dota2 -> robiona przez ta sama osobe ktora robila dote, i uwaga, nadal robi nie dostajac za to pieniedzy, wiec nie mozna powiedziec, ze dostal prace nad dota2 i zanieblad swoj pierwszy projekt.
    Valve to nie mala firma, przygotowania do doty2 trwaja juz zapewne od kilku lat, i do tego $1,000,000 pozwoli na BARDZO glosny start. LoL nie upadnie, ale czowlowka lola mowila ze przezuci sie na dote jezeli scena pvp bedzie wieksza i bardziej interesujaca.

    Na HoNie i Realm of Titans napewno sie odbije.
    Ostatnio zmieniony przez Kayek : 02-08-2011, 02:14

  8. #7
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Kayek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dota2 -> robiona przez ta sama osobe ktora robila dote, i uwaga, nadal robi nie dostajac za to pieniedzy, wiec nie mozna powiedziec, ze dostal prace nad dota2 i zanieblad swoj pierwszy projekt.
    Valve to nie mala firma, przygotowania do doty2 trwaja juz zapewne od kilku lat, i do tego $1,000,000 pozwoli na BARDZO glosny start. LoL nie upadnie, ale czowlowka lola mowila ze przezuci sie na dote jezeli scena pvp bedzie wieksza i bardziej interesujaca.

    Na HoNie i Realm of Titans napewno sie odbije.
    Twórcy pierwowzoru nie porzucają go i nadal będą go rozwijać, za darmo, o ile będzie tego oczekiwać społeczność, chociaż może Dota2 będzie tak epicka, że wszyscy się na nią przerzucą i tamto zostanie rzeczywiście porzucone :P

  9. #8

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    mamy prawdziwy powrót króla ;d Valve nie chce konkurować z lolami i honami, chce je zjeść na śniadanie, a potem wydalić.

  10. #9
    Avatar progmaniak
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    30
    Posty
    535
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj PpK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o ile dota2 nie postawi na 'zajebista grafike' (jak HoN i Realm of the Titans), a bardziej przylozy sie do sterowania, interfejsu i dynamiki rozgrywki(pozdrawiam HoNa, w ktorym po rzuceniu jednego spellu na lane-phase tracisz 3/4 many, nie hejtuje jbc, po prostu nie podoba mi sie ten styl gry) to moze wyjsc ciekawie, ale nie bylbym pewien co do tego, ze od tak wygryzie LoLa z dnia na dzien.
    hon jest dynamiczny
    nawet bardziej niz lol [zasypia na castach lola]

    mechanika w honie jest skopiowana z doty, a dota2 pisali ze bedzie miala tez identyczna mechanike, wiec sry bro

  11. #10

    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็ ObiWanek jest teraz offline
    Avatar ObiWanek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็
    Wiek
    31
    Posty
    1,605
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ale czekajcie bo nie rozumiem
    czy te teamy beda grac w DOTE 2?
    ktora pierwszy raz beda widziec na oczy?
    wtf

  12. #11

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ObiWanek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale czekajcie bo nie rozumiem
    czy te teamy beda grac w DOTE 2?
    ktora pierwszy raz beda widziec na oczy?
    wtf
    niee, ktos tam glupoty napisal. Te teamy przygotowywaly sie do tego turnieju od pewnego czasu i raportowali valve jakie poprawki i balans wprowadzic itd.

  13. #12

    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็ ObiWanek jest teraz offline
    Avatar ObiWanek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    (╯°□°)╯ก็็็็็็็็
    Wiek
    31
    Posty
    1,605
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Harven napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    niee, ktos tam glupoty napisal. Te teamy przygotowywaly sie do tego turnieju od pewnego czasu i raportowali valve jakie poprawki i balans wprowadzic itd.
    aha no wlasnie
    a czemu nie bylo zadnych wyciekow w takim razie?
    klauzule jakas podpisywali ? ;d

  14. #13
    Avatar Xijeg
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,077
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj ObiWanek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha no wlasnie
    a czemu nie bylo zadnych wyciekow w takim razie?
    klauzule jakas podpisywali ? ;d
    Przecież to Valve, nie wiem jak oni to robią i skąd mają tych testerów, ale im się jakoś udaje bez wycieków i wtop :D

  15. #14

    Notoryczny Miotacz Postów Harven jest teraz offline
    Avatar Harven
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    1,075
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj ObiWanek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha no wlasnie
    a czemu nie bylo zadnych wyciekow w takim razie?
    klauzule jakas podpisywali ? ;d
    najprawdopodobniej. valve przejechalo sie na tym, ze powiedzieli iz zatrudnili tego typka od duke nukema do doty, zeby podkladal glos. Co zrobilo s2? Od razu zatrudnili go do hona, zeby tez podlozyl glos. dota 2 jest najpowazniejszym konkurentem wszystkich gier moba, dlatego oczy ich tworcow zwrocone sa na valve. tylklo lol moze miec dote 2 w dupie, bo i tak nie upadnie i tak. A s2 powinno mocno sie zmartwic.

  16. #15
    Avatar Kregox
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Katowice
    Posty
    567
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Powiem tak - O JA PIERDOLE - ! :D.
    O premierze wiedziałem od dawana że będzie na Gamescomie ale chyba NIKT się nie spodziewał że valve aż tak mocno postanowi to rozpromować

    co do płatnego konta -

    Z moich informacji wiem że dota2 będzie free cos jak Alien swarm będzie potrzebne tylko konto do Steama :) (A JA MAM mUHAHA:D)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •