Reklama
Strona 66 z 89 PierwszaPierwsza ... 1656646566676876 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 976 do 990 z 1333

Temat: Dota2

  1. #976
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    mamy ikonkę :)

  2. #977
    Old-Era

    Domyślny

    kurwa wczoraj 10 gierek troche nerd xD
    also gralem gierke 4v5 bristlem najebalem 37 killi 700 farmy 130k hero damage ale niestety przeciwnik brudna taktyka rat i nawet 2 rapiery nie pomogly (niestety hard carry wyszedl) d

  3. Reklama
  4. #978
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak tam pykacie coś dalej

    also też znam to uczucie jak mam taki luźny dzien i gram jedną gierke, drugą, jak przegrywam to się wkurwiam i chce kolejną, jak wygrywam to się cieszę i chce kolejną i pyk 10 gierek w 1 dzień


    CZEMU TAK MAŁO OSOB GRA W DOTE A TEGO JEBANEGO LOLA TAK DUZO REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  5. #979
    Old-Era

    Domyślny

    typowo z ziomeczkiem gramy dawaj jedna na szybko a potem gramy az ktos zasnie przy wyszukiwaniu meczu xD
    wlasnie dziwi mnie ze w dote2 gra tak malo ludzi, rozumialem dote1 jak trzeba bylo grac przez garene, nie bylo zadnej ochrony przed leaverami itp matchmaking byl skomplikowany ale teraz?
    Przeciez w docie masz 80% postaci viable na rownym poziomie, a nie powiem gralem troche w lola i praktycznie co gierke widzialo sie tylko top tier meta champy i tyle, buildy zawsze te same gdzie w docie trzeba praktycznie do kazdej gierki sie dostosowac itp.

  6. #980
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    So a DotA player and a League player walk into a bar...

    ...And the DotA player says DotA is better and the League player can't deny.

    Ja próbowałem ugryźć lola, ale to nie to

  7. #981
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    dota jest po prostu za wolna i nudna, mam nadzieję, że pomogłem
    a wynika to m.in. z tego, że spele są op i drogie
    i w sumie jak grałem w 1 za dzieciaka, to pamiętam, że to były szachy i nic nie wkurwiało bardziej niż to, że wyjebałem skilla, nie mam akurat tpka albo many na tpka, przeciwnik jest pół mapy ode mnie, a ja wiem, że czego bym nie zrobił teraz, to za 10 sekund umrę

  8. #982
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    czyli coś w stylu warcaby są lepsze od szachów bo nie trzeba myśleć

    dota jest zdecydowanie trudniejsza i ma na pewno dużo większy próg wejścia co może zniechęcić bobasków, ale lol nie ma podejścia jeśli chodzi o ilość strategii czy szczegóły które w docie już na pewnym poziomie robią ogromną różnice między dobrym graczem, a średnim(i nie chodzi mi o poruszanie się o mapie czy dobre ogarnianie minimapy), niektórych to jara, niektórych widocznie nie

  9. #983
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja ostatnio mniej bo po walce o ostatnie battle pojntsy już rzygać mi się chciało gdy pomyślałem o docie. No i ta fala Mongoło-Irano-Saudo-Turków mnie też zniechęciła.
    Co do lola to próbowałem w niego zagrać, ale dla mnie jest zupełnie nieczytelny. Pomijam to, że nie chciało mi się nawet mechanik poznawać czy skilli, ale graficznie mnie to wszystko odrzucało jakbym się cofał o 10 lat. Sam feeling tych postaci też jest specyficzny i po parunastu meczach dałem sobie spokój.

  10. #984
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dota nawet fajna giereczka, ale mimo wszystko klony wiekszych gierek nigdy na dluzsza mete nie wypalaja jak np. klony fortnite czy overwatcha wiec dota jako klon lola tez wiadomo nie ma podjazdu. Ale ogolnie nawet fajna gierka, probowalem kiedys i nawet przyjemnie sie gralo widac, ze starali sie wymyslic cos innego niz rito, ale tez nie do konca im to wyszlo.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #985
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli coś w stylu warcaby są lepsze od szachów bo nie trzeba myśleć
    tadek jak zwykle porównanie w chuj trafne xD, szkoda gadać

    w lolu w sumie też jest sporo do myślenia, a rozgrywka jest przynajmniej dynamiczna, a nie turn-time 5 sekund xD

  12. #986
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dota nawet fajna giereczka, ale mimo wszystko klony wiekszych gierek nigdy na dluzsza mete nie wypalaja jak np. klony fortnite czy overwatcha wiec dota jako klon lola tez wiadomo nie ma podjazdu. Ale ogolnie nawet fajna gierka, probowalem kiedys i nawet przyjemnie sie gralo widac, ze starali sie wymyslic cos innego niz rito, ale tez nie do konca im to wyszlo.


    nie wiem co jest takiego dynamicznego, to nakurwianie creepów na lini bo nic innego wtedy nie możesz robić?xD bo jak popatrzyłem na kilka losowych streamów z lola to ilość killi w x minucie wcale nie przewyższa ilość killi w docie, także nie chodzi

    tu akurat moge sie mylić, ale w każdej gierce lola jest 1 na offlane, 1 mid, jungler i 2 na safe lini? to już nawet straszne ograniczenie możliwości i strategi, gdzie w docie możesz lecieć 1-1-3, 3-1-1, 2-1-2, 1-2-2, podobnie jak w lolu z junglerem, ewentualnie early roamer i coś bym jeszcze znalazł

    a turn rate jest 0,1-0,2s w zależności od bohatera, a nie 5s i imo to jest dobre bo nie pozwala na totalny kiting i wymaga jakichś umiejętności pozycjonowania się w tf, a kiting = anti-fun chyba że takie coś kogoś jara

  13. #987
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Rozumiem ze ten filmik z lola miał mnie zachwycić? xD

    A plays =/= outplays polecam sie doksztalcic, bo nie znając mechaniki bohaterów nie jesteś w stanie powiedzieć co jest swietnym zagraniem i tym właśnie outplayem, a co do grafiki to mam odwrotne wrażenie, ta w lolu jest dla mnie przerysowana, a co do czytelności to sie nie wypowiem bo chuj wie co sie w tych filmikach dzieje, ty wiesz bo znasz bohaterów i ich skille

    A co do tego ocotuchodzi to żal komentować bo lol powstał na bazie doty i założenia sa prawie identyczne to chyba uposledzony jesteś ze serio z tym argumentem wyleciales xD

  14. #988
    Old-Era

    Domyślny

    najbardziej mnie smiesza turnieje lola gdzie jest 7-3 w killach powiedzmy 2k golda przewagi a komentatorzy juz sie za glowe lapia i kurwaaa ciekawe czy uda im sie wrocic to bedzie bardzo trudne gdzie 2k golda to nawet nie jeden item xD
    a w docie w profejsonalnych meczach jest bardzo czesto po 80+ killi, ludzie comebackuja bez calej bazy itp
    Ostatnio zmieniony przez Old-Era : 18-10-2018, 14:02

  15. #989
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dobra, wez spierdalaj, bo nikogo nie obrazam tylko wyrazilem swoja opinie i przedstawilem jak ja widze ta gre, ale widac jestes typowym przedstawicielem dzieciecego community z gier moba, co tylko napierdalac na innych potrafia. gratuluje, udowodniles swoje racje, uposledzone to sa twoje funkcje spoleczne, wazniaku
    no może niepotrzebnie nazwałem cie upośledzonym, ale jak inaczej miałem podsumować ten twój argument osotuchodzi(o-co-tu-chodzi), gdzie celem i doty i lola jest to samo, a mapa jeśli chodzi o strategiczne punkty jest prawie identyczna, chyba roshan i ten smok są w innych miejscach, to jaki to jest argument?

  16. #990
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    akurat tadkowi trzeba wybaczyć, bo on lekko opóźniony(dlatego w dotkę gra xD)

    no i ja w sumie znam wszystkich champów z dotki 2 i hejtuję grafikę od bety, bo jest po prostu nieczytelna, rito jednak gruby hajs inwestuje w graficzki i inne duperelki

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •