Reklama
Strona 249 z 314 PierwszaPierwsza ... 149199239247248249250251259299 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,721 do 3,735 z 4706

Temat: Bitcoin - wirtualna waluta, realny zysk.

  1. #3721
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Włożyłem sobie 12k na longi i już jest 18k.
    na 99% najlepsze co mozesz zrobic to wypłacić całość zysków i się z nich cieszyć, ale mozliwe ze w praktyce przekonasz sie o tym dopiero za parę miesięcy/lat

    99 bo jednak jest jakiś mały procent ludzi którzy regularnie mają zyski i podnoszą swoją pulę btc, zwykle dzięki setkom/tysiącom godzin siedzenia w temacie
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 05-09-2021, 11:06

  2. #3722

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    277
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Lord napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na forumku są persony które mają po kilka btc, nie bede palcem pokazywać






    Panie kupujesz btc czy nie, bo dzielenie skóry na niedźwiedziu nic nie da. Sam piszesz że płacisz podatki, ale w większości walisz w chuja bo nikt nie bierze paragonów (co jest normalne w naszym chlewie rzeczpospolitym), także kumam twoją mentalność tera panie pazerny
    Coś tam płacę, ale to symboliczne kwoty, żeby się US nie przypierdalał, że prowadzę biznes non profit, ale to kropla w morzu z tego, co zarabiam realnie, problem taki, że 99% ludzi płaci gotówką, o czym nie informuje US, no chyba że ktoś płaci kartą, to wtedy muszę. "Utargi wymyślam z głowy", tzn. stosuje rozkład benforda, żeby się do mnie nie dojebali w razie kontroli, że wymyślam z głowy losowe liczby. Zresztą wiele ludzi tak robi, co wy myślicie, że te wszystkie Janusze na targach handlujące np. warzywami czy ludzie robiący w wykończeniówce (malowanie etc) rozliczają się w 100% uczciwie? Przecież jakby uczciwie przejrzeć te książeczki "ewidencja sprzedaży" to tam są z dupy liczby typu 51zł, 65zł, 83zł etc. A miejsce na targu na Wileńskiej w Lublinie kosztuje 270zł miesięcznie + 20zł za każdy dzień handlu. To przecież na pierwszy rzut oka się nie zgadza, bo to koszt 30zł dziennie, a utarg oficjalny powiedzmy 60zł? Wystarczy tam pójść i postać kilka minut i każdy tam sprzeda na te 50 zł. Poza tym kwestia kasy fiskalnej, nie wiem jak teraz, ale jeszcze jakiś rok-dwa temu było tak, że przy 20k obrotu rocznie trzeba było mieć kasę fiskalną, a nie miał nikt. W wykończeniówce też nikt nie rejestruje przychodów. To takie tylko wybrane przypadki, pewnie sami znacie więcej tego typu numerów np. wypłata oficjalna powiedzmy 3k zł, a pod stołem jeszcze dodatkowo 1k zł. Szczerze mówiąc jakby się skarbówka przeszła po tym targu i porównała te przychody z rozkładem benforda to by ładne kary zapłacili. Zwłaszcza, że prawdopodobnie od 2026 AI będzie się tym zajmowała, co będzie jeszcze bardziej przejebane bo nie dasz w łapę urzędnikowi, żeby przymknął oko. Teraz z bitcoinem jest ten problem, że muszę się dowiedzieć czy da się go kupić anonimowo za gotówkę, o czym będę wiedział już dzisiaj, myślałem, że tutaj w temacie o btc ktoś będzie to wiedział, ale cóż, zawiodłem się. Druga kwestia poczekam kilka miesięcy jeszcze bo nie jest pewne czy dalej trwa hossa czy bessa, teraz bitcoin jest dość drogi, jeszcze z 2 tygodnie temu (strzelam z głowy) był po 110k zł, teraz jest po 190k bo musk powiedział, że znowu będzie go akceptował za tesle czy co tam, poza tym jak rośnie bitcoin, rosną też alty co do zasady.
    Jeżeli bitcoin pójdzie w dół do powiedzmy 100k zł/ea to kupię 2 i za 100k zł z 20 altów. Możliwe, że kupie szkolenie u phila bo on się zna na altach, a nie chce nakupować gówna. Jak kupie teraz po 190k zł bitcoina i spadnie do 100k zł to będę musiał czekać 3 lata na następną hossę, która prawdopodobnie będzie około 100-200k usd ath (tak strzelam z dupy, ale każde następne ath jak do tej pory było mniej więcej 2-3 większe niż poprzednie). Tak naprawdę jakby teraz bitcoin spadł powiedzmy do 10k usd za sztukę to byłby raj, choć nie wyobrażam sobie co by się musiało stać. O bitcoinie można mówić wiele, że to tylko zapis, że to piramida finansowa, ale jakbym miał strzelać to może i założenie pierwotne było, żeby anonimowo się rozliczać i nie być zależnym od rządu, pieniędzy oficjalnych, ale w praktyce to się nie nadaje do transakcji. Jest to jedna wielka pralnia pieniędzy. Teraz to już nie ma szans, żeby to padło, za dużo ludzi(soros, musk, instytucje finansowe, nawet niektóre rządy w to inwestują), jak myślicie? Po to, żeby stracić? Największy problem w tym to emocje, bo kupisz jednego dnia, a drugiego dnia spadnie ci to o 50% i trzeba to przetrzymać, ja prawdopodobnie kupie sejf, włożę tam pendrive, połowę szyfru będę znał ja, a połowę matka, żeby mnie nie poniosły emocje jakby w razie to spadło w dół na wskutek kolejnego twita elona muska. Kolejny problem, nawet większy to chciwość, jak coś rośnie, to ciężko to sprzedać bo przecież będzie rosło dalej, a w końcu bańka pęknie i trzeba czekać kolejne 3 lata. Tu trzeba mieć żelazne zasady, bo nigdy się w górkę nie trafi, chodzi o to, żeby zarobić. Macie jakiś sposób, że jak wzrośnie np. do 100k usd bitcoin to z automatu będzie to sprzedane i nie będę mógł w żaden sposób anulować sprzedaży? Tak, żeby mnie nie korciło czekać do 110 do 120 etc.

    Odnośnie emerytur/rent to ZUS tak czy siak pierdolnie, pytanie kiedy i to wynika z demografii i starzejącego się społeczeństwa, nawet jakbyśmy wszyscy uczciwie płacili podatki to kasy braknie, chyba, że wpuścimy tutaj migrantów, którzy będą pracować np. ukraińców/murzynów etc.
    Btw u Was też tak dużo murzynów się zrobiło? Ostatnio przeszedłem się po Lublinie z 3km po mieście to z 16 naliczyłem nad Zalewem Zemborzyckim też było kilku, nawet na moim osiedlu 2 było, LOL.

    "

  3. Reklama
  4. #3723
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na 99% najlepsze co mozesz zrobic to wypłacić całość zysków i się z nich cieszyć, ale mozliwe ze w praktyce przekonasz sie o tym dopiero za parę miesięcy/lat

    99 bo jednak jest jakiś mały procent ludzi którzy regularnie mają zyski i podnoszą swoją pulę btc, zwykle dzięki setkom/tysiącom godzin siedzenia w temacie
    Niby racja, ale jeśli 19k pln nie jest kasą która po stracie zmiecie ciebie i twoją rodzinę z planszy to jednak warto zostać na rynku. Tym bardziej, że pojawia mnóstwo okazji do zarobku. Parę dni temu był mint aurory którego mi się nie udało oczywiście wymintować, bo po 10 sekundach zeszło 10k mintów. No, ale od rzeczy. Jeden internetowy ziomek wymintował aurorę za 1sol, a sprzedał za 380. Z dnia na dzień zarobił 40k$ i to praktycznie bez żadnych kosztów. Uważam, że po prostu żal by mi było pozbawiać się tych wszystkich możliwości uciekając z rynku który daj boże jeszcze jakiś czas potrwa.

  5. #3724
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Exori222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    6k to żaden zysk. Nie podniecają mnie takie kwoty.

    Spokojnie mogę sobie pozwolić na stratę nawet "wszystkiego", to żadne pieniądze.
    Natomiast potencjał wzrostu jest znacznie większy i ryzyko utraty 12k (które włożyłem na start) jest tego warte.

    Z pewnością nie zamierzam wypłacić tego. 4 z 5 krypto jakie posiadam (SOL, DOT, LUNA, AVAX) to nawet nie śledzę kursów. Po prostu sobie wsadziłem i niech leży w krypto, zamiast na koncie w banku, sprawdzę na koniec roku i jeszcze w przyszłym z parę razy. Jak stracę, to stracę tam parę tysiączków, ale jak wygram, to mogę zarobić kilkadziesiąt.
    Nie rozumiesz jak głupie jest niekeszowanie się? To normalne, że po wzrostach musi przyjść odreagowanie, więc twój profit 7k może nie w całości, ale znika, a to siano mógłbyś wrzucić w coś co nieurosło, bądź dokupić przy korekcie tylko znacznie więcej. Z resztą najlepszy przykład to korekta z maja gdzie alty pospadały w dużej mierze po 90%. Z twoich obecnych 19k nic by nie zostało i wtedy byś sobie pluł w brodę, że gdybyś miał zrealizowany zysk to wrzucenie wolnych 5k dałoby ci po powrocie na ATH dużo więcej siana niż przed dumpem.

    A co do kejsu z hbarem. Kupuj chłopie przez giełdę, a nie jakieś dziwne zakładki. Zakładka u góry trade > classic.

  6. #3725
    Avatar Lord
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    benzyna po 5,19 mordo xDDDD
    Wiek
    29
    Posty
    10,435
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Znajde ten sklepik w lublinie i podpierdole do skarbowki essa

  7. #3726
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj yugon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Może jakaś merytoryczna odpowiedź, a nie mem na poziomie gimbazy (tak wiem gimbazy już nie ma), który nic nie wnosi?
    nikt nie lubi płacić podatków, ale to, co ty piszesz i robisz, jest po prostu niewiarygodnie głupie
    nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, bo nawijasz jakbyś był naćpany, więc pewnie i tak próżny trud
    po 6 stronach nadal nie wiadomo, po co ty właściwie chcesz kupować te bitcoiny, bo sam sobie zaprzeczasz co chwilę i jeszcze pierdolisz od rzeczy o jakichś babciach targowych, murzynach, kolegach z osiedla, zakopywaniu pendrajwów, kursach jakiegoś pędzla, i o tym, jak to będziesz kupował 10 mieszkań w warszawie w 2050
    no trochę jak wczesne posty użytkownika Pies, albo ten kaaczek, czy jak mu tam było

    a z tym kantorem to już w ogóle xD typ myśli, że będzie sobie wpadał co miesiąc z 30k w gotówce po bitcoiny, jak babinka ze swoimi niezarejestrowanymi 50zł do biedronki xD
    kantor obowiązuje ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, nie tylko mają obowiązek spisać dane, ale jeszcze powiadomić służby, gdy pojawi się ktoś podejrzany, a ty zdecydowanie jesteś podejrzany

  8. #3727
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nikt nie lubi płacić podatków, ale to, co ty piszesz i robisz, jest po prostu niewiarygodnie głupie
    nie chce mi się tłumaczyć dlaczego, bo nawijasz jakbyś był naćpany, więc pewnie i tak próżny trud
    po 6 stronach nadal nie wiadomo, po co ty właściwie chcesz kupować te bitcoiny, bo sam sobie zaprzeczasz co chwilę i jeszcze pierdolisz od rzeczy o jakichś babciach targowych, murzynach, kolegach z osiedla, zakopywaniu pendrajwów, kursach jakiegoś pędzla, i o tym, jak to będziesz kupował 10 mieszkań w warszawie w 2050
    no trochę jak wczesne posty użytkownika Pies, albo ten kaaczek, czy jak mu tam było

    a z tym kantorem to już w ogóle xD typ myśli, że będzie sobie wpadał co miesiąc z 30k w gotówce po bitcoiny, jak babinka ze swoimi niezarejestrowanymi 50zł do biedronki xD
    kantor obowiązuje ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu, nie tylko mają obowiązek spisać dane, ale jeszcze powiadomić służby, gdy pojawi się ktoś podejrzany, a ty zdecydowanie jesteś podejrzany
    Wypłaty do 15k euro bez dowodu. Nie wiem jak z wpłatami. No i mam na myśli kryto kantory.


    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    witam

    lecimy w gure

    zegnam
    Nie no tera to w dół piękny kawalerze.

  9. #3728
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wypłaty do 15k euro bez dowodu. Nie wiem jak z wpłatami. No i mam na myśli kryto kantory.
    to dotyczy transakcji okazjonalnych, jak gość będzie się pojawiał co miesiąc przez 10 lat xD to nie są transakcje okazjonalne
    poza tym, zdaje się, że za 2 miesiace wchodzi nowa ustawa, gdzie próg to 1000 euro, tak że powodzenia
    żeby ryzykować kryminałem i jeszcze wymyślać jakieś zakopywanie pendrajwów, bo typowi się nie chce zrobić optymalizacji i zapłacić za księgowość xD to naprawdę trzeba być łbem
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 05-09-2021, 17:05

  10. #3729
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Exori222 Kolego, ale się nie sugeruj co kto robi, bo finalnie to i tak twoje piniondze są. Teraz jest o tyle smrodna sytuacja, że albo się przebije przez 50k i pójdzie, albo nie utrzyma poziomu i korekta co pozjada alty. Ja się wolałem skeszować w myśl statystyki, że wrzesień prawie zawsze był beznadziejny.


    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to dotyczy transakcji okazjonalnych, jak gość będzie się pojawiał co miesiąc przez 10 lat xD to nie są transakcje okazjonalne
    poza tym, zdaje się, że za 2 miesiace wchodzi nowa ustawa, gdzie próg to 1000 euro, tak że powodzenia
    żeby ryzykować kryminałem i jeszcze wymyślać jakieś zakopywanie pendrajwów, bo typowi się nie chce zrobić optymalizacji i zapłacić za księgowość xD to naprawdę trzeba być łbem
    Nie wiem jak inne kantory, ale flyingatom póki co normalnie raz na dobę wypłaca 15k euro bez weryfikacji.

  11. #3730
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    coś pięknego, chłop trafił i zrobił z 60% zysku w miesiąc, czyli wygryw jak chuj i on jednak nie przyszedł tutaj po takie drobniaki, tylko robić ogromny pitos szkoda że się nie da gdzieś online tego monitorować, bo bym z chęcią zobaczył jak za parę miesięcy jest na grubej stracie

  12. #3731
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    coś pięknego, chłop trafił i zrobił z 60% zysku w miesiąc, czyli wygryw jak chuj i on jednak nie przyszedł tutaj po takie drobniaki, tylko robić ogromny pitos szkoda że się nie da gdzieś online tego monitorować, bo bym z chęcią zobaczył jak za parę miesięcy jest na grubej stracie
    xD bo to jest hazard, taki sam jak bukmacherka, przecież te gadki tutaj to wypisz-wymaluj temat bukmacherki sprzed paru lat

  13. #3732
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tak samo mi odpisywali w bukmacherce

  14. #3733
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,001
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak samo mi odpisywali w bukmacherce
    Poczytaj sobie trochę analiz shanego i dowiedz sie na początek jak czytać wykresy i rozpoznawać formacje pijanego borsuka to zobaczysz że to nie jest przypadek, tylko czysta kalkulacja muj ogrud botaniczny

  15. #3734
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja z szampanem otwartym lecimy po 1kk
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  16. #3735
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,023
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jeszcze wspomne ze w ogule to maszyna losujaca lotto powoduje wzrosty i spadki btc bo to jest hazard
    wyniki meczów też nie są brane z maszyny losującej, tylko są efektem działań piłkarzy, co nie znaczy że ich obstawianie to nie jest hazard
    ty "analizujesz" wykresy i czytasz "niusy" z tłitera, a inni analizują h2h z ostatnich 40 lat i też nasłuchują niusów z tłitera, kto nie zegra, kto jest w formie itp.
    ale naprawdę nie oczekuję żebyś przyznał mi rację samemu w tym siedząc, tak że możemy na tym zakończyć

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. DX 12 - realny standard, czy może ciekawostka?
    Przez Sin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 09-11-2015, 20:44
  2. League of Legends [pytanie]Kupno rp na eascie smsem, waluta = funt
    Przez SzalonyMes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-07-2013, 15:25
  3. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-01-2012, 12:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •