Reklama
Strona 138 z 314 PierwszaPierwsza ... 3888128136137138139140148188238 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,056 do 2,070 z 4703

Temat: Bitcoin - wirtualna waluta, realny zysk.

  1. #2056
    Avatar Morganus
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    207
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Panowie, przecież tam jest co roku, kazdy sie tego spodziewał przecież, jak zawsze sie odbije, HODL stronk i kupujemy, bo przeceny. Czekam na dzien, w ktorym to wszystko walnie z hukiem jak wszystkie inne bańki.

  2. #2057
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj sebo92222 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tam mokro wszyscy? Nie chce nic mówić ale mój HODL portfel stracił 100% od szczytowego momentu w grudniu...
    Jak mogl stracić 100%? :d chyba chodzilo Ci ze 50%

  3. Reklama
  4. #2058
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Normalnie,
    miał 10 tyś wkładu, urosło do 20 tysi, spadło znów do 10 tysi, stracił 100% które mógł zarobić i o takie 100% zapewne mu chodzi


    a wy jak? inwestujecie czy odpadacie :)?
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  5. #2059
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    spodziewalem sie spadkow i tydzien temu polowe kapitalu wycofalem wychodzac na 0, ale tak czy siak zostawilem troche kasy w jednej walucie i na ten moment jestem stratny ponad 3000zł, a kupowalem bardzo madrze.

    Cytuj Xat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Normalnie,
    miał 10 tyś wkładu, urosło do 20 tysi, spadło znów do 10 tysi, stracił 100% które mógł zarobić i o takie 100% zapewne mu chodzi


    a wy jak? inwestujecie czy odpadacie :)?
    Ja byłem 2x na plusie a jestem na minus obecnie, niezle sie porobilo. Wydaje mi sie ze moze spasc jeszcze duzo mocniej i rynek pojdzie w tą strone ze kilka rozsadnych walut zostanie na jakims tam poziomie a zacznie sie nowa era kryptowalut państw i duzych firm, ktore beda cos reprezentowaly a obecne kryptowalut odejdą w zapomnienie jak chuja warte OTS-y hostowane na prywatnych kompach od 8 do 16 jak to kiedys mialo miejsce xd
    Ostatnio zmieniony przez Maniek900 : 02-02-2018, 11:40

  6. #2060
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Strasznie przykuwacie uwage, ale fakt to zalezy od osoby, nie wiem ja mam wlozone troche wiecej i faktycznie na ta chwile i ta godzine jestem heh sporo w plecy, malo tego mysle ze przyinwestuje dalej, co z tego wyjdzie nie wiem, nie pali mi sie. A w tym swiecie jestem zupelnie nowy i to czy strace pare kafli czy nie jakoś mnie nie odstrasza, lepiej pomyślec na dłuższy dystans. Ale tak jak podkreślam, kwestia charakteru.

    Widzisz ja np za LSK płaciłem w górce bo bawiłem się arbitrażem na binance, zostawiłem bo pomyślałem zbyt pazernie i LSK które mam były kupione w cenie uważaj 87 PLN :)

    ale ogólnie @Maniek900 ; porównanie mi się podoba bo sam dużo giercowałem w tibijke hehe
    dobrze bo wykosi to w tym momencie pseudowaluty, które po prostu sobie zarabiają na ludziach
    ale jeszcze zbyt mało wiem o tym świecie i wszystkim, że w jakikolwiek podstawny sposób się wypowiadać,
    choć przez ostatnie 10 dni pochłąnałem tyle wiedzy, co przez całe studia swoje chyba nie udało mi się pochłonąć
    Ostatnio zmieniony przez Xat4Gamers : 02-02-2018, 11:50
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  7. #2061
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ile masz zainwestowane i ile jestes w plecy? Pociesze Cie moj ojciec liska kupil za ok. 110zł, litecoina za 860zł i dalej ma. Ja sie go pozbylem w pore bez straty.

    I nie cieszylbym sie ze gównowaluty odejda bo to głownie je kazdy ma, raczej wątpie ze w swoim portfolio masz jedynie btc, eth, litecoin, ripple.

    Ja siedze 100% w gamecredits obecnie


    Edit: 87zł za lsk to jeszcze bez tragedii, jest szansa ze odzyskasz

  8. #2062

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Tu nie ma co panikować, chyba wszyscy się spodziewali takich spadków. W takich momentach trzeba pomnażać swoje waluty, a nie płakać, że wartość w USD spadła. Spokojnie, to taki rynek, że w końcu odbije

  9. #2063
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie rozmawiam na forach o pieniadzach jakie mam, ani nie rozmawiam o zarobkach. Taki nawyk, nie wymagam zeby ktos go szanował.
    Ba ja nawet z kolegami nie rozmawiam o taki rzeczach, mamy zasade, że o zarobkach nie dyskutujemy, jak ktoś przyjedzie nowym samochodem to nie pytamy ile zapłacił tylko ile ma pod maską i żeby rzucił kluczyki i dał się karnąć przez miasto, tak to powinno funkcjonować. Nikt nikomu nie zagląda w kieszeń :)


    Pociesze Cie tez mam w Gamecredits.

    No jasne posiadam, Game i teraz tylko ICO zakupiłem AMLT, ale dlatego, że ten projekt mi się podoba, sama myśl ochrony przed praniem brudnych pieniędzy.

    @rysiekk ;
    Ja sie z Toba zgadzam, dlatego przelewy wlasnie robie

    Gdybym te 5 lat temu sie nie smial z BitCoina i tego co gadal moj znajomy, ktory de facto odpuscil tez temat i nie zajal sie zarobkiem na innych rzeczach i opierdzielaniem sie graniem w Tibie to moze bym wlasnie siedzial w jakims apartamencie w U.S i mial najnormalniej w swiecie wyjebane.
    Ostatnio zmieniony przez Xat4Gamers : 02-02-2018, 12:57
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  10. #2064
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie ma co porownywac do historii, bo nawet "najgorsze w historii" zawsze jest gorsze od poprzedniego, dlatego wiele systemów zaprojektowanych aby wytrzymac np. "najwieksze znane w historii trzesienie na ziemi" predzej czy pozniej pada bo tak to funkcjonuje.

    Wczesniej kryptami nie interesowaly sie panstwa, banki. Wiele osob nie wiedzialo albo obserwowalo. Teraz juz prawie kazdy wie, a co gorsza kazdy sie boi wiec raczej na naplyw nowych osob bym nie liczyl znaczny. Rządy sie interesuje i banują, reguluja cuda wymyslaja.

    Pomijam juz kwestie jebanego podatku ktorego nikt dalej nei wie jak rozliczac.

    Ja ogolnie zaluje ze sie w to babrałem, bede czekal az wyjde na zero zeby na koncu sie jebac z podatkami pewnie. Gra nie warta swieczki moim zdaniem, nauczke taka dostalem juz w wakacje, dokladnie tak samo bylo a mimo to wrocilem do zabawy

    Cytuj Xat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie rozmawiam na forach o pieniadzach jakie mam, ani nie rozmawiam o zarobkach. Taki nawyk, nie wymagam zeby ktos go szanował.
    Ba ja nawet z kolegami nie rozmawiam o taki rzeczach, mamy zasade, że o zarobkach nie dyskutujemy, jak ktoś przyjedzie nowym samochodem to nie pytamy ile zapłacił tylko ile ma pod maską i żeby rzucił kluczyki i dał się karnąć przez miasto, tak to powinno funkcjonować. Nikt nikomu nie zagląda w kieszeń :)


    Pociesze Cie tez mam w Gamecredits.

    No jasne posiadam, Game i teraz tylko ICO zakupiłem AMLT, ale dlatego, że ten projekt mi się podoba, sama myśl ochrony przed praniem brudnych pieniędzy.

    @rysiekk ;
    Ja sie z Toba zgadzam, dlatego przelewy wlasnie robie

    Gdybym te 5 lat temu sie nie smial z BitCoina i tego co gadal moj znajomy, ktory de facto odpuscil tez temat i nie zajal sie zarobkiem na innych rzeczach i opierdzielaniem sie graniem w Tibie to moze bym wlasnie siedzial w jakims apartamencie w U.S i mial najnormalniej w swiecie wyjebane.
    pewnie wjebalbys wiecej i wiecej stracil

  11. #2065
    Avatar sebo92222
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,220
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Bądź co bądź sytuacja nie jest mega ciekawa, fakt jestem newbie na tym rynku, interesowałem się nim od lipca, ale śledząc historie tego rynku, to tylko w 2013 był taki cyrk, przy niezłym przekręcie z gox. Gdyby nie daj boże, coś nie tak okazało się z tymi tetherami, to nasze portfele z poziomu powiedzmy 4000$ w grudniu, spadną do optymistycznie 500$, takie są fakty...

    Nie, nie panikuję o końcu bańki, tak wierzę, że odbije, ale fakt faktem teraz jest duża próba dla rynku przy obecnych zdarzeniach, banach, regulacjach etc.

  12. #2066

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,844
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie ma co porownywac do historii, bo nawet "najgorsze w historii" zawsze jest gorsze od poprzedniego, dlatego wiele systemów zaprojektowanych aby wytrzymac np. "najwieksze znane w historii trzesienie na ziemi" predzej czy pozniej pada bo tak to funkcjonuje.

    Wczesniej kryptami nie interesowaly sie panstwa, banki. Wiele osob nie wiedzialo albo obserwowalo. Teraz juz prawie kazdy wie, a co gorsza kazdy sie boi wiec raczej na naplyw nowych osob bym nie liczyl znaczny. Rządy sie interesuje i banują, reguluja cuda wymyslaja.

    Pomijam juz kwestie jebanego podatku ktorego nikt dalej nei wie jak rozliczac.

    Ja ogolnie zaluje ze sie w to babrałem, bede czekal az wyjde na zero zeby na koncu sie jebac z podatkami pewnie. Gra nie warta swieczki moim zdaniem, nauczke taka dostalem juz w wakacje, dokladnie tak samo bylo a mimo to wrocilem do zabawy



    pewnie wjebalbys wiecej i wiecej stracil
    Imo trochę noszą Cię emocje

  13. #2067
    Avatar Xat4Gamers
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Londyn
    Posty
    1,785
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Czemu uwazasz, ze wiecej bym stracił? Nie rozumiem troszkę Twojego toku myslenia ale ok nie tego dotyczy temat.

    "Rządy sie interesuje i banują, reguluja cuda wymyslaja." - gdzie? bo jedyne co widze to spekulacje a odnosniki do tego to jakies farsy typu o w indach to a jednak nie okazuje sie ze nie zbanowane, w japoni tez bylo i co? nowe gieldy powstaja, szwajcaria sie tym interesuje, anglia chce wprowadzac wlasny srodek

    Logiczne ze reguluja skoro przed nosem ucieka im pareset milionów z podatków, przeciez nasza pani premier musi mieć skądś pieniądze na rozmowy zagraniczne o wartości 50 tyś PLN co Ty wiadomości nie ogladasz? Pieniązki nie biorą się skądinąd jak to moja dobra przyjaciółka powiedziała. (Tak to wymyślone słowo)

    Martwisz się o podatki jak włożyłeś w to pare tysięcy? List jakiśkolwiek w życiu dostałes od US? Byłeś na rozmowie w tej cudownej placówce?
    Bo mam wrażenie, że jednak nie.


    Nie neguje nic no gadasz, skądże. Bo doskonale wiem, że dla jednego strach się zaczyna i ryzyko przy 1000 PLN, dla drugiego przy 10 000 PLN a dla trzeciego 100 000 PLN idzie lekką reką z ryzkiem i średnio go to interesuje, myślę, że wiesz o czym mówię. Tak samo jak rozumiem, to że może masz rodzinę, ciężko pracowałeś na te pieniążki czy co tam jeszcze i jest Ci szkoda stąd masz taką opinie, co nie znaczy, że komuś innemu też będzie szkoda.


    IMO kwestia podejścia do hajsu, przecież nie będe skakał z okna z powodu upadku.

    A jak słuchasz rapu to sobie posłuchaj :
    https://www.youtube.com/watch?v=MwF2s_g-fcs
    tylko proszę Cie nie oceniaj mnie za to czego slucham..
    Ostatnio zmieniony przez Xat4Gamers : 02-02-2018, 13:19
    www.store4gamers.com
    Tibia, Metin2, Steam and more coming soon...in February.

    Like us on fanpage : https://www.facebook.com/Xat4Gamers/

  14. #2068
    Avatar Szantymen
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    1,729
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Kurwa nie sadzilem ze 8000$ na BTC pęknie. XRP po 60 centów jak ja kupowałem powyżej 2 dolarów. No smutne to w chuj panowie ale trzymam wszystko, nic nie sprzedaje. Miękkie wafle zobaczyły czerwień parę dni pod rząd i poszła reakcja łańcuchowa, każdy wyprzedaje co ma... Przecież w długim terminie zawsze rynek rosnął i tak pozostanie. Jeszcze dzień-dwa takich spadków i jak zobaczę BTC poniżej 5000 $ albo ETH poniżej 500$ to wyciągam wszystkie moje zaskórniaki i życiowe oszczędności bo takiej przeceny na krypto już nigdy nie będzie. Wszystko albo nic

  15. #2069
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,863
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    imo ci co weszli jeszcze przed tym całym bum gdzie teraz każdy nawet mój wujek który jest pierdem i uważa że internet to zło słyszał o bitcoinie to są wygrywy, a jak sprzedali to w pizdu w okolicach szczytu albo nawet w okolicach 15k to już wygrywy w chuj, w powtórkę z rozrywki nie wierzę, a takie zakładanie że musi rosnąć jest błędne i żebyście się na tym nie przejechali

  16. #2070

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja jestem przegrywem w chuj bo kupiłem wszystko jak było na szczycie xD ale jestem pierdolonym optymistą więc wierzę że wyjdę jeszcze grubo na plus z snc, vibe, aeron, siacoin, int czy nawet jebanym polskim golemem. Żałuję tylko że nie mam teraz wolnej gotówki bo przeceny niesamowite.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. DX 12 - realny standard, czy może ciekawostka?
    Przez Sin w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 09-11-2015, 20:44
  2. League of Legends [pytanie]Kupno rp na eascie smsem, waluta = funt
    Przez SzalonyMes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 01-07-2013, 15:25
  3. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 10-01-2012, 12:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •