Reklama
Strona 234 z 833 PierwszaPierwsza ... 134184224232233234235236244284334734 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,496 do 3,510 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #3496
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie i tu się pojawia problem, bo takie mogą się już zsuwać. Generalnie 53mm są dobre tylko przy samym końcu żołędzia ciężko przechodziła i skóra się ściągała, delikatnie mocniej i pewnie by weszła, ale stwierdziłem, że nie ma co ryzykować jej pęknięcia. Jak uważacie, jeśli już przejdzie to jest większa szansa, że pęknie czy nic to nie zmieni?
    Na mnie te ultimy były za ciasne, a elite w sam raz, więc wypróbuj, jak znajdziesz.

    Cytuj polek asty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Elite mają 54 mm.
    Ale elite to chyba nie to samo, co fetherlite elite. Głowę dałbym sobie uciąć, że one miały 56 mm. Nawet kiedyś liczyłem z nudów na matmie różnicę w obwodzie między fetherlite ultima i fetherlite elite i była ona dość spora ;d

    Cytuj Worst Nightmare napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ile trwa u was przecietny stosunek ??
    Kiedy uprawiałem z dziewczyną seks w prezerwatywie, to trwało to dość długo, ale bez nich jest dużo krócej. Ciężko mi ocenić "przeciętny" czas stosunku, bo to bardzo różnie z tym jest, ale raczej między 5 a 15 minut.

    @up: Jeśli pytał o sposoby kontrolowania wytrysku, to pewnie ma z tym problem, więc pewnie chodziło mu tylko o te ruchy w pochwie :P No ale mogę się mylić.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 07-02-2013, 16:54

  2. #3497
    Avatar Loo King
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,260
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Worst Nightmare napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale ile trwa u was przecietny stosunek ??
    Przecietnie to tak 10-15 minut (nie liczac gry wstepnej)

    bo z gra wstepna jest tak bardzo roznie, ze nie jestem w stanie tego okreslic.


    #Temat byl tu kiedys wałkowany, ale mam pytanie, od ktorego roku zycia mozna isc po tabletki anty? I jezeli nie jest sie pelnoletnim to czy trzeba isc z rodzicem? Tabletki starczaja na 1-2 miesiace tak? Czy po tych 2 miesiacach trzeba isc znowu do ginekologa zeby przepisal tabletki? I jezeli nie jest sie pelnoletnim, to znowu trzeba isc z rodzicem?
    Ostatnio zmieniony przez Loo King : 07-02-2013, 17:24

  3. Reklama
  4. #3498
    Avatar Vegeta
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Aperture Science Laboratories
    Posty
    1,933
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj warunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A powiedzcie mi moze jak wyglada u Was gra wstepna ? :o bo u mnie to praktycznie ja sie zajmuje nia, ona mna prawie w ogole no moze troszeczke, napewno nie tyle co ja ją. Wiem ze u kobiet to troszke dluzej schodzi by stac sie mokra, ale to wcale chyba nie znaczy ze mi przed stosunkiem nalezy sie 10 sekund pieszczot.
    No to pogadaj z nią że nie chcesz 10 sekund, tylko 20.

    Bez gum jest krócej ale też przyjemniej, więc niema jakichś wad bez zalet. Ja podziwiam tych co jadą bez gumy 45 min, ja się cieszę z moich osiągów bo po 30min łapią nudy. Nie w sensie samego seksu, ale już podniecenie zdąży się wypalić.

  5. #3499
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Havaran napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy od chęci zdarzało się i po 1.5 h , ale teraz wolę krócej, z 30 minut.
    haha, tak, stosunek półtorej godziny
    beka z ciebie, ogierze XD

  6. #3500
    Avatar kubaplik
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    inąd
    Posty
    893
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Może walił w gumach z benzokainą? Btw, i tak to mało możliwe ale jeżeli tak to gz :D
    Ogólnie to około 25 min.
    Otóż mam problem z przegrzaniem procesora, winowajcą jest wysuszona pasta termoprzewodząca. Prowizorycznie nałożyłem krem do stóp, ale było jeszcze gorzej.

  7. #3501
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj kubaplik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale jeżeli tak to gz :D
    tak, jasne :D
    prędzej by mu chój usechł i odpadł

  8. #3502
    Avatar Ileev
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    instagram.com/ileev
    Wiek
    30
    Posty
    575
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie no, półtorej godziny to zdecydowanie za dużo. Myślę, że tak do godzinki można, ale później to już się po prostu nie chce.
    U mnie dużo zależy od tego jak długo trwa gra wstępna i po jakim czasie założę gumkę. Tak średnio to koło 30 minut na sam stosunek, czasem więcej jak mamy czas i bawimy się w zmiany pozycji.

  9. #3503
    Avatar Slupek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    3,109
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dla mnie tak z 30min to optymalny max. Jak jest jakoś dłużej, to staje się to mniej przyjemne, podniecenie trochę ucieka i oboje mamy słabsze dojścia, więc to się mija z celem.. Kobieta to nie lalka, żeby ją pchać godzinę.

  10. #3504
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,012
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Ileev napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no, półtorej godziny to zdecydowanie za dużo. Myślę, że tak do godzinki można, ale później to już się po prostu nie chce.
    U mnie dużo zależy od tego jak długo trwa gra wstępna i po jakim czasie założę gumkę. Tak średnio to koło 30 minut na sam stosunek, czasem więcej jak mamy czas i bawimy się w zmiany pozycji.
    jak można odbywać jeden stosunek przez godzinę (czyli bez przerwy)? czy wy w ogóle wiecie co piszecie i ile to czasu?

  11. #3505
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,556
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Można. Mówię na swoim przykładzie, jakakolwiek prezerwatywa automatycznie powoduje, że dochodzę 2x dłużej, jedyne przerwy to czas na zmianę pozycji (30 sekund max?). I nie była to jednorazowa sytuacja, po prostu tak mam w prezerwatywie i tyle.

  12. #3506
    Avatar Young Worrior
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    1,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    15-60 min albo i więcej jak jest jeszcze siła, a lecę bez gumy. I nie ma co pieprzyć, że te 1.5h to długo i się nie da, bo gówno prawda.
    Bez napinki, ale ja mam na przykład tak, że pierwsze 5-10 musi być spokojne, bo mogę szybko dojść. Po tym czasie to znika i mogę lecieć tyle, ile ja i ona mamy sił. Wtedy tylko i wyłącznie ode mnie zależy kiedy dojdę i robię to wtedy kiedy już oboje nie mamy sił, a ona jest zaspokojona. Wtedy zakładam gumę i kończę. ;)

  13. #3507

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    72
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Mam schize przez dziewczyne. Mowi ze wyczula jakas kulke po lewej stronie pod pepkiem, bardziej w strone miednicy i panikuje, ze jest w ciazy. Jest w ogole mozliwe, ze wyczulaby cos takiego gdyby do domniemanego zaplodnienia doszlo przed 1-2 tygodniami?

    @down
    W sumie to wiem, ze nie mogla by wyczuc dziecka tak wczesnie, ale jak przed chwila zobaczylem sobie objawy ciazy, a przed kilkoma dniami mowila, ze jej goraco i ma jakies zmiany skorne to konkretnie mnie rozlozylo. Dzieki ; dd
    Ostatnio zmieniony przez HuczuHucz : 08-02-2013, 15:29

  14. #3508

    Notoryczny Miotacz Postów Dawox jest teraz offline
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,474
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj HuczuHucz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mam schize przez dziewczyne. Mowi ze wyczula jakas kulke po lewej stronie pod pepkiem, bardziej w strone miednicy i panikuje, ze jest w ciazy. Jest w ogole mozliwe, ze wyczulaby cos takiego gdyby do domniemanego zaplodnienia doszlo przed 1-2 tygodniami?
    Nie ma możliwości żeby wyczuła, wyluzuj. Ta kulka to może być co najwyżej jakiś rak albo inny guz więc bez paniki :D

  15. #3509
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Dawox napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie ma możliwości żeby wyczuła, wyluzuj. Ta kulka to może być co najwyżej jakiś rak albo inny guz więc bez paniki :D
    Ale powaga :) Guz albo rak lol faktycznie bez paniki.
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  16. #3510
    Avatar Żółw
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Administrator.
    Posty
    2,343
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Wyczula to w pochwie? Czy normalnie na zewnatrz na brzuchu? Przeciez po tygodniu "dziecko" jest rozmiarow mikroskopijnych (nie dziecko tylko te plemniki czy jak to tam sie mowi). Jak w pochwie to ma, to jest to szyjka macicy, czyli nic groznego.
    Cytuj Dzzej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak przy okazji. Mogę na siebie rzucić jakiś urok? Tak żeby mi się twarz poprawiła?
    Cytuj Pluton napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ej Zółw, błagam, jestem jeszcze kompletnie najebany, mogę to PW w ogóle przeczytać o 14:00? Błagam xD
    23:57 Maskott [107]: ja mam wieksza frajde ze bije ziomeczkow z torga niz gdybym walil konia
    [background color='#000000'] ,,i,, [/background]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •