Reklama
Strona 820 z 833 PierwszaPierwsza ... 320720770810818819820821822830 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 12,286 do 12,300 z 12483

Temat: Rozmowy o seksie.

  1. #12286
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    weźcie pod uwagę że na starość już macie coraz mniej znajomych z którymi się widujecie, mniej siły by samemu gdzieś wychodzić i taka samotność dzień w dzień myślę że może człowieka "zabić" długo przed prawdziwą śmiercią, widzę to na przykładzie swoich dziadków, że oni żyją tym że się codziennie widzą czy to z córkami(moja mama i ciotka) czy to z wnukami czy już od niedawna z prawnukami bo kuzyni gówniaków porobili i widzę że są na tą starość szczęśliwi własnie dlatego że nie są samotni, a te wszystkie stare baby jebać prądem co widzicie w autobusach to są imo stare osoby co po prostu nie mają nikogo, ew. widzą się 2 razy w roku z rodziną i jeżdżą po mieście byleby nie siedzieć już w tym mieszkaniu bo kurwica ich od tej samotności strzela, tutaj też wiadomo dochodzi kwestia wychowania bo można mieć rodzinę która ma w ciebie wyjebane na starość
    generalnei chciałbym mieć dzieci, ale na pewno nie teraz bo primo nei czuję się finansowo ustawiony, secundo zwyczajnie podoba mi się to że aktualnie mam swobodę i luz, i myślę że najważniejsza sprawa że jestem samotny, no ale nawet jakbym nie był to i tak bym w tym momencie swojego życia na pewno nie chciał

  2. #12287
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj mlody100200 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak u was z seksem analnym z partnerka (w zwiazku ofc) jest za/przeciw/probowaliscie? ja probowalem z partnerka kiedys tam po jakims winie i mowi ze jej sie podobalo ale nie moge jej jakos przekonac na kolejny raz (cos w stylu "tak smakowalo kochanie ale nie rob wiecej" xD) temat pewnie przewijany x razy
    moja była po ty jak sie przełamała to uwielbiała
    aktualna(2-3msc) jeszcze mowi, ze nie jest gotowa ale mysle ze easy
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  3. Reklama
  4. #12288

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zazwyczaj wygląda to tak, że masz sobie piękną zgrabną loszkę, jest wam dobrze, a tu nagle dziecko. Loszka zamienia się w spasioną, obleśną lochę w dresach
    Zazwyczaj to wyglada tak, ze loszka zostaje z guwniakiem totalnie sama, bo chlop pracuje i uwaza, ze zajmowanie sie dzieckiem nie jest meczace. Po powrocie do domu chce miec obiad i odpoczynek. Nie daje jej czasu, ani sposobnosci by mogla wrocic do dawnej formy. Wystarczy loszce zaczac pomagac, odciazyc ja troche, dac jej troche czasu dla siebie i jak odpocznie (glownie psychicznie), to bierze sie za siebie i powrot do dawnej formy wbrew pozorom nie zajmuje tak dlugo. No chyba, ze loszka to jakis totalny len i w dupie ma to jak wyglada.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zaczynają się humory
    Tu trzeba przyznac racje, w ciazy kobiety sa humorzaste. Podczas ciazy przyzwyczajaja sie, ze wiecej im mozna i jak sie ich potem szybko nie utemperuje, to tak moze zostac.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o seksie pewnie można zapomnieć mniej więcej od połowy ciąży i długi czas po porodzie
    Bzdura, o seksie mozna zapomniec na poczatku, gdy kobieta ma mdlosci. Potem nic nie stoi na przeszkodzie, a przez hormony potrzebuja go nawet wiecej. Wiadomo, ze nie bedzie to JEBANIE i pozycje beda ograniczone, ale ciagle moze byc bardzo przyjemnie.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiele jest przypadków, że kobietom odpierdala, popadają w depresje itd.
    Jak sie z kims decyduje na dziecko, to powinno sie byc pewnym i trzeba byc na dobre i zle. W takiej sytuacji partnerke trzeba wspierac.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak już gówniak jest na chacie, to non stop drze ryja
    Dzieci "dra ryja" miedzy drugim, a trzecim rokiem zycia. Wtedy sa najglosniejsze, robia sie kumate i po prostu probuja swoich sil. To jest tylko rok czasu, a czasem mniej. No chyba, ze rozpuscisz dzieciaka w tym okresie i pozwolisz mu by robil co chce, kwestia wychowania. Placzu/krzyku noworodka praktycznie nie slychac. Jezeli u kogos dziecko ciagle drze ryja, to znaczy, ze po prostu sie nim nie zajmuje.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trzeba wstawać do niego w nocy i mu wycierać dupsko
    Nie chce nic mowic, ale to wstawanie w nocy ogranicza sie do wstania na 5min, by przytrzymac dziecku butelke z mlekiem. Sobie dupe tez podcierasz, pizde kobiecie jezorem lizesz, a dajesz jebanie o podtarcie tylka nawilzonymi chusteczkami.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mija kilka lat zanim stanie się samodzielny
    Ty po prostu chcesz miec spokoj xD
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Potem trafia do szkoły, gdzie niezależnie od tego jak go wychowujesz, wpływają na niego nauczyciele, którzy w większości są jebanymi frustratami wyładowującymi swoje humorki na dzieciach, no i ogromny wpływ mają rówieśnicy.
    Fakt, nauczyciele i rowiesnicy wywieraja ogromny wplyw na dzieci i w zasadzie nie da sie z tym nic zrobic. Dlatego wychodze z zalozenia, ze jedyne rozwiazanie, to rozmowa z dzieckiem i wpajanie mu pewnych wartosci. Nie chce, by moje dziecko nie robilo czegos przed obawa konsekwencji, chce by wiedzialo, ze tak robic sie nie powinno i dlaczego.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obecne pokolenie dzieci w wieku podstawówka - gimnazjum jest tak tępe, że szkoda gadać, a będzie jeszcze gorzej, wynika to z tego, że obecnie dzieci wychowywane są przez tablety i telefony, a nie przez rodziców.
    Tutaj sam chyba wyjasniles, ze to wina rodzicow, a nie dzieci. Nie rozumiem dlaczego uwazasz to za argument, ktory mialby kogokolwiek zniechecic do ich posiadania.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i co najważniejsze, taki gówniak kosztuje górę siana. Bodajże do osiemnastego roku życia dziecko kosztuje rodziców przeciętnie 300 000 PLN (jedzenie,ubrania,zajęcia dodatkowe, wakacje, rowery i inne pierdoły).
    Nie moge za bardzo stwierdzic, czy tym zdaniem martwisz sie o to, czy bedziesz mial za co guwniaka wychowac, czy jestes zwykla zlotowa. Jezeli to drugie, to faktycznie dzieci miec nie powinienes, bo beda mialy przejebane zycie. Pieniadze to tylko pieniadze, dobrze jest je miec i nie musiec sie martwic, ale zydzenie na wlasnie dzieci to jebane XD Nie zaluje zadnego funta, ktorego wydalem na potrzeby/zabawy mojej corki.
    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i potem w wieku nastoletnim, mimo wszystkiego co zrobisz dla takiego gówniaka, on będzie miał cię za nic, co jest chyba najsmutniejsze w tym wszystkim.
    Jezeli cie dziekco nie szanuje w wieku nastoletnim, to zle go wychowales i tyle. Kazdy wychowuje dzieci inaczej, ale tego typu zachowania nie biora sie znikad. Jezeli dziecko nie szanuje rodzica majac nascie lat, to wina rodzica, nie dziecka. Nie mozna pozwalac, by dzieci byly wychowywane przez podworko i rowiesnikow. Trzeba dorosnac i samemu sie tym zajac.


    Od siebie dodam, ze odkad mam corke znacznie wydoroslalem (nie patrzcie na forum, bo tu wbijam popisac glupoty i sie odmozdzyc) i mam duzo wiecej motywacji do samorozwoju i dzialania. Zwyczajnie chce, by moje dziecko bylo ze mnie dumne. Mnostwo czasu marnowalem i przy kazdej mozliwej okazji szukalem sposobnosci, by moc go marnowac jeszcze wiecej. Aktulanie mam go duzo mniej, ale jest on lepiej wykorzystany i przyjemniej mi sie zyje z mysla, ze zwyczajnie nie stracilem tego czasu na jakies pierdoly. Milosc, ktora potrafi obdarzyc dziecko rodzica jest nie do opisania i wynagradza doslownie wszystko. Dla takiego dziecka nie jest wazne czy dajesz mu zabawki, czy nie. Wystarczy, ze poswiecasz mu czas. Nigdy zadna loszka nie pokocha cie tak jak dziecko. Swiadomosc, ze jestes dla kogos calym swiatem tylko za to, ze jestes i poswiecasz mu czas jest po prostu wspaniala. Plus wszystko to, co napisal Taidio.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 21-07-2018, 11:41

  5. #12289
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj mlody100200 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak u was z seksem analnym z partnerka (w zwiazku ofc) jest za/przeciw/probowaliscie? ja probowalem z partnerka kiedys tam po jakims winie i mowi ze jej sie podobalo ale nie moge jej jakos przekonac na kolejny raz (cos w stylu "tak smakowalo kochanie ale nie rob wiecej" xD) temat pewnie przewijany x razy
    nie probowalem bo sam nie chcialem, raczej wykracza to poza obszar moich preferencji seksualnych
    ale z tego co wiem to zdarzają się takie co to lubią chociaz to mniejszosc

    yoghurt w zasadzie wyczerpal temat dzieci, sam powiem tyle ze bym chcial ale po 30
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 21-07-2018, 11:16

  6. #12290
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    weźcie pod uwagę że na starość już macie coraz mniej znajomych z którymi się widujecie, mniej siły by samemu gdzieś wychodzić i taka samotność dzień w dzień myślę że może człowieka "zabić" długo przed prawdziwą śmiercią, widzę to na przykładzie swoich dziadków, że oni żyją tym że się codziennie widzą czy to z córkami(moja mama i ciotka) czy to z wnukami czy już od niedawna z prawnukami bo kuzyni gówniaków porobili i widzę że są na tą starość szczęśliwi własnie dlatego że nie są samotni, a te wszystkie stare baby jebać prądem co widzicie w autobusach to są imo stare osoby co po prostu nie mają nikogo, ew. widzą się 2 razy w roku z rodziną i jeżdżą po mieście byleby nie siedzieć już w tym mieszkaniu bo kurwica ich od tej samotności strzela, tutaj też wiadomo dochodzi kwestia wychowania bo można mieć rodzinę która ma w ciebie wyjebane na starość
    generalnei chciałbym mieć dzieci, ale na pewno nie teraz bo primo nei czuję się finansowo ustawiony, secundo zwyczajnie podoba mi się to że aktualnie mam swobodę i luz, i myślę że najważniejsza sprawa że jestem samotny, no ale nawet jakbym nie był to i tak bym w tym momencie swojego życia na pewno nie chciał
    Same here. Obecnie dziecko nie wchodziłoby w grę, chcę jeszcze pokorzystać z życia. A póki co i tak nie muszę się o to martwić

  7. #12291
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @Yogurt Bardzo ładny post. Ja niestety operacja dżunior dopiero za dwa lata.

  8. #12292
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jogurt wyczerpał temat, a ja wam powiem, że się ludzie o tej dzieci za bardzo spinają
    przecież to nie trzeba siedzieć z tym 24/7, da się normalnie żyć, a myślę, że nawet i lepiej (chyba, że ktoś serio nienawidzi dzieci, ale w sumie to tego nie czaje)

  9. #12293

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nie ma w sumie wieku w którym już się jest gotowym na dziecko, do tego trzeba dorosnąć, być w stabilnym związku i stabilnym finansowo, chociaż niektórzy mają na to wyje* lecz moim zdaniem te 3 filary są podstawą.



    Cytuj Mezuren napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gosciu, ale zrozum, ze koles juz nie gral na koncie, to jakim zlodziejem. mogl sobie normalnie wziac to konto. zreszta tamten koles moze zawsze sie zglosic po swoje pieniadze, moze rafix ich jeszcze nie wydal

  10. #12294
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cale zycie myslalem, ze chcialbym miec dzieci, ale im jestem starszy tym bardziej to zanika. Obecnie sobie nie wyobrazam kiedykolwiek, moze kiedys tendencja bedzie w druga strone, ale watpie.

  11. #12295
    danjelek

    Domyślny

    kisne ze znajomych co byli forsowani przez spoleczenstwo do zrobienia sobie dziecka xD i w wieku 20 lat juz mieli po 1-2 kids po pierwszym slubie, rozwodzie i pierwszych alimentach
    nie ma co sie spieszyc, dzieciaki sa spoko dopiero jak skoncza 18 lat i sobie zaczna myslec zeby wypieprzac z gniazdka a nie jakies male guwniaki co sraja pod siebie i becza bez powodu
    korzystajcie sobie z zycia i lapcie syfy na imprezach dopoki macie te 20-30 lat bo pamietajcie kto sie spieszy ten sie diabel cieszy czy cos takiego

  12. #12296

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Używa ktoś kremu do depilacji jajec? Jeżeli tak może polecić jakaś firmę? W ogóle jest sens czyt. sprawdza się to czy o dupe rozbić i jechać po prostu maszynka. W sumie dupe tez bym sobie wysmarowal nie powiem bo dotrzeć tam maszynka to jest niemożliwa opcja.

  13. #12297
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj mlody100200 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Używa ktoś kremu do depilacji jajec? Jeżeli tak może polecić jakaś firmę? W ogóle jest sens czyt. sprawdza się to czy o dupe rozbić i jechać po prostu maszynka. W sumie dupe tez bym sobie wysmarowal nie powiem bo dotrzeć tam maszynka to jest niemożliwa opcja.
    Ja nie używam ale ktoś chyba dawno temu tu poruszał temat i niby warte uwagi. Smarujesz jakimś kremem i włosy same wypadają czy coś. Może jakiś ekspert i stały użytkownik się wypowie.

  14. #12298
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Próbował ktoś kiedyś własnej spermy? Tak właśnie myślę żeby nie marnować

  15. #12299
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    z tymi ananasami to serio działa czy mit internetowy?

  16. #12300

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    no właśnie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. gdzie znikneły rozmowy o seksie
    Przez Pelikan w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 26-12-2017, 10:41
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •