Reklama
Strona 2 z 114 PierwszaPierwsza 12341252102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 1705

Temat: Allegro - Masz problem, wbijaj tutaj! [Ogólny]

  1. #16
    Avatar tomalsky
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    378
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    a ja mam takie pytanie:
    wystawiam bluze, w tytule jest np 'BLUZA MASS XL'. dlaczego gdy wpisze takie wlasnie haslo w wyszukiwarce to mojej bluzy nie ma na liscie? albo nawet jak wejde w bluzy -> mass to tez nigdzie nie widze swojej. dzial wybralem dobry na 100%. od wystawienia minely 2 dni. wie ktos co jest nie tak?

  2. #17
    Avatar gigus92
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj tomalsky napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a ja mam takie pytanie:
    wystawiam bluze, w tytule jest np 'BLUZA MASS XL'. dlaczego gdy wpisze takie wlasnie haslo w wyszukiwarce to mojej bluzy nie ma na liscie? albo nawet jak wejde w bluzy -> mass to tez nigdzie nie widze swojej. dzial wybralem dobry na 100%. od wystawienia minely 2 dni. wie ktos co jest nie tak?
    Spróbuj się wylogować z allegro i wtedy wpisać w wyszukiwarce. Ja tak mam, że gdy jestem zalogowany to też nie widać wystawionych przeze mnie przedmiotów.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Pajlok
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jeśli daję komuś ocenę sprzedaży, to on nie widzi ile gwiazdek mu dałem? Widzi tylko komentarz, a oceny się nie dowie?

  5. #19
    Avatar gigus92
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pajlok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli daję komuś ocenę sprzedaży, to on nie widzi ile gwiazdek mu dałem? Widzi tylko komentarz, a oceny się nie dowie?
    Z tego co wiem to widzi tylko komentarz ;)

  6. #20

    Notoryczny Miotacz Postów FoX-x jest teraz offline
    Avatar FoX-x
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Częstochowa
    Wiek
    30
    Posty
    1,441
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jak wyglada sprawa z kupionym towarem (jest to karta graficzna), na aukcji nie pisalo ze jest niesprawna, a prawdopodobnie jest ona do wyjebania. Towar bez gwarancji, uzywany.

  7. #21
    Avatar cama of blocker
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    465
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witam.
    Kupilem cos na allegro i w sposobach wysylki jest kurier i odbior osobisty.
    Chce wybrac kuriera, ale zaplacic przy odbiorze, wiec w rodzaju platnosci (poprzez place allegro) wybieram 'Place przy odbiorze' i pojawia sie komunikat:
    Przepraszamy. Ta metoda płatności i opcja dostawy nie mogą być wybrane razem. Sprawdź szczegóły wpłaty i spróbuj ponownie.
    I na liscie sposobow wysylki zostaje juz tylko 'odbior osobisty' i 'inna forma przesylki', a kurier znika.
    Czy jest to tylko kwestia dogadania sie ze sprzedawca, czy moge cos innego zrobic?

  8. #22
    Avatar gigus92
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj cama of blocker napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam.
    Kupilem cos na allegro i w sposobach wysylki jest kurier i odbior osobisty.
    Chce wybrac kuriera, ale zaplacic przy odbiorze, wiec w rodzaju platnosci (poprzez place allegro) wybieram 'Place przy odbiorze' i pojawia sie komunikat:


    I na liscie sposobow wysylki zostaje juz tylko 'odbior osobisty' i 'inna forma przesylki', a kurier znika.
    Czy jest to tylko kwestia dogadania sie ze sprzedawca, czy moge cos innego zrobic?
    Musisz kliknąć "Płacę" a potem ustawić tak:
    Metoda płatności - Płacę przy odbiorze
    Sposób i koszt dostawy - Przesyłka kurierska pobraniowa

  9. #23
    Avatar cama of blocker
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    465
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj gigus92 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Musisz kliknąć "Płacę" a potem ustawić tak:
    Metoda płatności - Płacę przy odbiorze
    Sposób i koszt dostawy - Przesyłka kurierska pobraniowa
    niestety sa tylko te 2:
    Cytuj cama of blocker napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam.
    Kupilem cos na allegro i w sposobach wysylki jest kurier i odbior osobisty.
    czyli chyba sprzedawca godzi sie tylko na przedplate, bo inaczej dalby mozliwosc przesylki pobraniowej, tak?

    @edit
    dokladniej to jest tak:

    Płatność z góry
    - Zapłać przez Płacę z Allegro
    -Przelew bankowy
    -Przesyłka kurierska 40,00 zł


    Płatność przy odbiorze
    Odbiór osobisty
    czyli przy odbiorze to tylko z osobistym na to wynika ?
    Ostatnio zmieniony przez cama of blocker : 04-01-2011, 21:53

  10. #24

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    322
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj cama of blocker napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam.
    Kupilem cos na allegro i w sposobach wysylki jest kurier i odbior osobisty.
    Chce wybrac kuriera, ale zaplacic przy odbiorze, wiec w rodzaju platnosci (poprzez place allegro) wybieram 'Place przy odbiorze' i pojawia sie komunikat:


    I na liscie sposobow wysylki zostaje juz tylko 'odbior osobisty' i 'inna forma przesylki', a kurier znika.
    Czy jest to tylko kwestia dogadania sie ze sprzedawca, czy moge cos innego zrobic?
    Musisz się dogadać ze sprzedającym. Odbiór osobisty w tym wypadku polega na tym, że np. przyjdziesz do niego i dasz pieniądza i odbierzesz towar.
    A kurier tylko z przedpłatą na konto.

  11. #25
    Avatar gigus92
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj cama of blocker napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli chyba sprzedawca godzi sie tylko na przedplate, bo inaczej dalby mozliwosc przesylki pobraniowej, tak?

    Tak. Wynika z tego, że sprzedający nie chciał zgodzić się na przesyłkę pobraniową, a jedyna opcja to przedpłata.

  12. #26
    Mexeminor

    Domyślny

    Witam,

    kupilem ostatnio bluze ,wylicytowalem, zaplacilem - przyszla. Okazala sie jednak sporo za mala. Oczywiscie sprzedajacy podawal wymiary itp. ale niestety przez moja nieuwage stalo sie to co sie stalo. Nie pisal jakichs durnych formulek typu "nie przyjmuje zwrotow itp." (z reszta to chyba nielegalne, co?).
    Chce odeslac mu te bluze. Nic nie zrywalem, jest ona nowa, wszystko na swoim miejscu. Chce do niego najpierw napisac, powiedziec jaki jest moj powod i zaraz wyslac, zeby nie tracic czasu.

    Czy jest on zobligowany oddac mi pieniadze za sama bluze (przesylke oczywiscie pokryje ja) ,czy moze odmowic tego? Jestem dosc zielony w tych sprawach, to moj pierwszy zwrot i to do tego nie do sklepu ,ale do prywatnego sprzedawcy.

    Z gory dzieki za info ;D

  13. #27
    Avatar gigus92
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    215
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam,

    kupilem ostatnio bluze ,wylicytowalem, zaplacilem - przyszla. Okazala sie jednak sporo za mala. Oczywiscie sprzedajacy podawal wymiary itp. ale niestety przez moja nieuwage stalo sie to co sie stalo. Nie pisal jakichs durnych formulek typu "nie przyjmuje zwrotow itp." (z reszta to chyba nielegalne, co?).
    Chce odeslac mu te bluze. Nic nie zrywalem, jest ona nowa, wszystko na swoim miejscu. Chce do niego najpierw napisac, powiedziec jaki jest moj powod i zaraz wyslac, zeby nie tracic czasu.

    Czy jest on zobligowany oddac mi pieniadze za sama bluze (przesylke oczywiscie pokryje ja) ,czy moze odmowic tego? Jestem dosc zielony w tych sprawach, to moj pierwszy zwrot i to do tego nie do sklepu ,ale do prywatnego sprzedawcy.

    Z gory dzieki za info ;D
    Według regulaminu allegro wszystko zależy od niego. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło o czym nie wiem ;)

  14. #28
    Mexeminor

    Domyślny

    Cytuj gigus92 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Według regulaminu allegro wszystko zależy od niego. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło o czym nie wiem ;)
    7.7.
    Sprzedający nie mogą wyłączyć ani ograniczyć praw do rękojmi przysługujących Kupującym, nawet w przypadku, gdy sprzedaż nie ma charakteru sprzedaży konsumenckiej. Rękojmia nie rozciąga się na wady Towaru, o których Kupujący wiedział, w szczególności na te, które Sprzedający ujawnił w opisie Aukcji.

    czy ten punkt niejako nie mowi o tym, ze sprzedajacy nie moze odmowic zwrotu? Poprawcie mnie jesli sie myle ;D

    Mnie nie chodzi o wady towaru, nie chce sie jakby wykrecic - po prostu sie pomylilem i chce to ugodowo zalatwic. Czy ten punkt regulaminu daje mi do tego pelne prawo?
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 04-01-2011, 22:14

  15. #29
    Avatar makmej
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Scotland
    Posty
    981
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam,

    kupilem ostatnio bluze ,wylicytowalem, zaplacilem - przyszla. Okazala sie jednak sporo za mala. Oczywiscie sprzedajacy podawal wymiary itp. ale niestety przez moja nieuwage stalo sie to co sie stalo. Nie pisal jakichs durnych formulek typu "nie przyjmuje zwrotow itp." (z reszta to chyba nielegalne, co?).
    Chce odeslac mu te bluze. Nic nie zrywalem, jest ona nowa, wszystko na swoim miejscu. Chce do niego najpierw napisac, powiedziec jaki jest moj powod i zaraz wyslac, zeby nie tracic czasu.

    Czy jest on zobligowany oddac mi pieniadze za sama bluze (przesylke oczywiscie pokryje ja) ,czy moze odmowic tego? Jestem dosc zielony w tych sprawach, to moj pierwszy zwrot i to do tego nie do sklepu ,ale do prywatnego sprzedawcy.

    Z gory dzieki za info ;D
    Zakupiony towar w nienaruszonym stanie możesz zwrócić bez podawania przyczyny do 10 dni od zakupu ; )

  16. #30
    Avatar bober1761990
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Elblag
    Wiek
    33
    Posty
    181
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj FoX-x napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak wyglada sprawa z kupionym towarem (jest to karta graficzna), na aukcji nie pisalo ze jest niesprawna, a prawdopodobnie jest ona do wyjebania. Towar bez gwarancji, uzywany.
    A pisało, że jest sprawna? W moim przypadku - kupiłem Nokie N97. Miała to być Nokia ... Była NOKLA. W tym przypadku wystarczyło postraszyć sprzedawcę i zwrócił kasę, aczkolwiek podziałała na niego ustawa prawa własności przemysłowej art 305, stąd tak łatwo było wyegzekwować zwrot, jak będzie w Twoim przypadku - jeżeli będzie nieugięty to musiałbyś zgłosić zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa/wykroczenia i to od prokuratury zależy czy zadecydują wszcząć postępowanie przeciwko niemu czy nie. Ostatnią opcją będzie sprawa z powództwa cywilnego, ale czy będzie chciało Ci się aż tak walczyć o te 100-400 zł? : )
    http://torg.pl/showthread.php?359713...aty-Sprawd%BC! - Probably Best Skilling Service!! Sprawdź!!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dzielenie się opłatkiem protip z życzeniami (TYLKO TUTAJ WBIJAJ)
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 24-12-2021, 12:43
  2. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 15-04-2014, 23:55
  3. [7.6] VacumOTS start 19.07.2012 18:30 Wbijaj !
    Przez denis630 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-07-2012, 13:16

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •