Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: [PACC] Banuta 0

  1. #1

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny [PACC] Banuta 0

    1. Krótki opis expowiska
    2. Dojście
    3. Mapa respawnu
    4. Taktyki
    5. Zarobek
    6. Potwory
    7. Podsumowanie


    1. Krótki opis expowiska

    Po upadku imperium jaszczuroludzi, ich niewolnicy - małpy, przejęły miasto. Jako że małpom brakuje umiejętności i powodu odbudowy zabudowań, większość z nich się zawaliła i została zarośnięta przez dżunglę. Miasto to, jest obecnie bladym cieniem swojej świetności za panowania jaszczuroludzi, lecz małpy nie są tym zaniepokojone. Obchodzi ja tylko, odzyskana wolność. Same małpy nie potrafią konstruować narzędzie, więc wykradają je dawnym władcom i ludziom. Jeśli chcemy pomóc małpom, należy zgłosić się do Hairyclesa, mieszkającego na jednej z piramid. Stowarzyszenie Odkrywców, zainteresowane jest tym miejscem (a dokładnie pozostałościami, po okresie panowania jaszczuroludzi) i wyśle nas tutaj na jedną z misji.
    tekst zapożyczony z tibiawiki

    2. Dojście

    Są dwa sposoby dostania się tutaj:
    • Pierwszy, dość czasochłonny to po prostu wykonać część Banuta Quest'u. Naszym zadaniem jest rozbicie 4 dzbanów a następnie udanie się do TP.
    • Drugi, znacznie łatwiejszy sposób to odblokowanie skrótu, który niedawno wprowadzono. W tym celu należy zdobyć Egg of the Many a następnie użyć go na głowie węża nieopodal tp (aby odblokować skrót musimy użyć pierwszego sposobu aby dostać się do podziemi).
      Po użyciu jajko znika a my uzyskujemy dostęp do teleportu.


    3. Mapa respawnu



    *Oprócz zaznaczonych potworów w korytarzach biega sporo Bone Beastów lecz nie powinny one być problemem jeśli już udajemy się w to miejsce
    **Nie gwarantuję, że resp jest idealnie taki jak zaznaczyłem choć starałem się być dokładnym.

    4. Taktyki

    Paladin - Spokojnie biegać tutaj możemy od 130 poziomu używając Assassin Starów. Warto mieć także skille w okolicach 95 aby w miarę szybko poradzić sobie z kilkoma potworami na raz.
    Na wyższym poziomie (gdy będziemy się szybciej poruszać) możemy także używać Royal Crossbow'a w połączeniu z Power Boltami choć ta metoda jest dość ryzykowna w przypadku wpakowania się z lur/większy resp.
    Osobiście polecam tutaj bieganie jedynie z Ass Starami, przy premium staminie biegając po całym poziomie możemy uzyskać exp w okolicach 650k/h.

    Knight - <jeśli znajdzie się ktoś tak miły, którą ową profesją gra i jest w stanie napisać parę słów o taktykach byłbym wdzięczny>

    Sorcerer/Druid - Myślę, że na spokojne bieganie wystarczy tutaj 150 poziom. Wszystkie napotkane potwory możemy z powodzeniem atakować za pomocą Energy Strike'ów.

    5. Zarobek

    Ze względu na sporą ilość Serpent Spawnów w tym miejscu zazwyczaj nie trudno o profit. Od siebie mogę szczerze polecić to miejsce bo kwoty jakie możemy tu zarobić są nie raz 2-3x większe niż pieniądze, które wydamy na zaopatrzenie.




    6. Potwory


    • Medusa - najgroźniejszy stwór jakiego tu spotkamy. W grupie potrafi narobić naprawdę sporych szkód. Posiada 4500 punktów życia oraz dostarcza 4050 punktów doświadczenia bądź też 6075 jeśli zabijemy ją posiadając premium staminę.

      Jeśli mamy problem z Medusami możemy używać Fire Walli aby ułatwić sobie zabijanie tych stworów.


    • Serpent Spawn - przyjemny potwór zostawiający często zostawiający po sobie dobry loot. Posiada 3000 punktów życia oraz daje 3050 punktów doświadczenia/4075 podczas premium staminy.


    • Hydra - nie powinna stanowić tutaj zagrożenia chyba, że wpadniemy na grupę tych potworów. Dość przydatną informacją jest fakt iż hydra, mimo podatności na niektóre żywioły, przechodzi przez energy/fire walle więc nie mamy możliwości odcięcia się jeśli zaatakuje nas kilka tych potworów. Hydra dostarcza nam 2100 punktów doświadczenia (3050 podczas premiowanej staminy) zaś sama posiada 2350 punktów życia.


    • Giant Spider - jeśli już tutaj się zapuszczamy to mogę śmiało stwierdzić, że nie sprawi nam żadnych problemów. Posiada 1300 punktów życia oraz daje nam 900 punktów doświadczenia (1350 podczas premium staminy)


    7. Podsumowanie

    Ten poziom banuty doskonale nadaje się nie tylko do zarobku lecz także do wykonywania taska na Hydry bądź też Serpent Spawny w ramach Killing in the name of... Quest'u.
    Na tym poziomie znajduje się także teleport prowadzący do boss'a Serpent Spawnów - The Noxious Spawn. Teleport oznaczony jest na mapie pętlą, aby móc z niego skorzystać musimy upolować 1500 Serpent Spawnów dla Adamsa.

  2. #2
    Avatar Widzevski
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    147
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ekiem można bić od 130, bijąc pojedynczo z exori hura.

    Można też bawić się w lurowanie dużej ilosci monsterów, exp na pewno bardziej zadowalający, ale za małe szanse na profit.

    Można wziąc siochera, co wyjdzie opłacalniej, niż mielibysmy leczyć się uhp'kami

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar jamada202
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    132
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    hah, kolejny poradnik w Twoim wykonaniu, czytelny brakuje trochę właśnie o profesji knight, na 130 lev palkiem to można tam chodzić ale chyba bardzo powoli, bo jak się wkopiesz w 2 hydry i meduze to koniec ;p

    raz profit jest raz go nie ma, trzeba mieć po prostu szczęście, ale exp rzeczywiście dobry dla palka ;]

  5. #4
    Avatar secoszek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Hrubieszów/Manchester
    Posty
    221
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Not bad, profity daj tez slabsze bo te ci sie trafily raz na rok i wprowadzasz w blad ;p

  6. #5
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    TE profity to z dupy masz wziete, expie tam 200 palkiem i na 600 assek nigdy nie miałem takiego loota.
    Wg mnie to od 150 lajtem z boltami można tam latać i wtedy jest lepszy profit niż z assek.
    Z potworów zapomniałeś dodać bone beasta no i ta nazwa tematu troche nieadekwatna bo banuta 0 to mi się z małpami na surface kojaży.
    Jeśli już wziołeś się za opisywanie tego miejsca to weź też opisz 'ladnie' inne profesje a nie tylko rp.
    Mogleś dodać, że od 180 lvla msem można biegać i uekować wszystkie komnaty, że terra set u magów jest bardzo pomocny. Jest też możliwość odlurowania prawie wszystkich meduz do rooma z gsami i na srodek do hydr. Z tego co pamiętam to tylko 2 zostają albo 3.
    Jak dla mnie to poszedłeś na łatwizne i ten poradnik jest taki 'na odpierdol'
    Ostatnio zmieniony przez Serllo : 22-11-2010, 16:35

  7. #6

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Katowice
    Posty
    7,006
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    U nas gada się na to poziom 0 stad nazwa.
    Ganianie ms'em na tym poziomie z ue jest imo nieopłacalne bo do większości roomów zlurujesz tylko 5-6 mobków zanim znikną (nie licząc komnaty z hydrami) + rzadko kiedy resp wyrabia.
    Odlurowanie medus imo jest bez sensu bo ja tam głównie z nich profity mam oO

  8. #7
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    180 msowi wystarczy tyle ile tam jest, a jak chcesz bic np z vis hurow magiem to lepiej bez meduz ale to wedle uznania. zreszta bez meduz mozna tutaj 100 rpkiem biegac albo takim 130 z boltow

  9. #8

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Wawa
    Posty
    70
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Probowalem tam 160 knightem jednak to nie miale najmniejszego sensu. We dwoch bylo duzo lepiej jednak nadal ciezko

  10. #9
    Avatar mypek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Elbląg
    Posty
    221
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Darkenn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Probowalem tam 160 knightem jednak to nie miale najmniejszego sensu. We dwoch bylo duzo lepiej jednak nadal ciezko
    we dwóch tzn. że 2x knight ?
    bo jakby był knight i ms/ed to by był lajcik

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Banuta quest a shaman outfit!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 23-02-2022, 20:27
  2. Banuta last mission.
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 30-08-2010, 20:17
  3. Banuta quest. Przedostatnia misja.
    Przez Gracjan Prastacki w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 24-08-2010, 18:05
  4. Banuta Quest(Ek)WArto?
    Przez dominik21 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 03-08-2010, 22:11
  5. Banuta. Bramka 999LVL - Obalone!
    Przez Heinrich Maneuver w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 21-06-2009, 19:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •