Reklama
Strona 1 z 195 1231151101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 2922

Temat: Wszystko o urządzeniach z Androidem

  1. #1
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Wszystko o urządzeniach z Androidem


    Temat za pozwoleniem Omena i aliena.

    Jako, że w telefonach i akcesoriach jest sporo pytań o urządzenia z androidem, to możemy pisać tutaj.

    Mini regulamin
    1. Nie zadajemy pytań związanych ogólnie z telefonami, lecz z androidem, np. jeśli nie działają klawisze, pękła szybka w ekranie, bateria trzyma zbyt krótko - pisz w przyklejonym temacie.
    2. Nie offtopujemy
    3. Nie flamujemy
    4. Myślę, że pisanie nt rootowania telefonów nie będzie podchodzić pod piractwo, chyba, że jakiś mod wyraźnie zaznaczy, że nie wolno.

    Android – platforma dla telefonów komórkowych oparta na systemie Linux, ogłoszona przez Google i inne firmy zrzeszone w Open Handset Alliance 5 listopada 2007[1]. Początkowo możliwe było tworzenie aplikacji jedynie w Javie, obecnie możliwe jest pisanie natywnego kodu z użyciem C/C++[2].

    5 listopada 2007 założono Open Handset Alliance, konsorcjum, w którego skład wchodzi 65 firm z branży telekomunikacyjnej, sprzętowej i programistycznej. Jego celem jest rozwój otwartych standardów dla urządzeń mobilnych[3]. Inicjatywę powstania tego projektu wsparło przeszło 30 dużych firm, między innymi: Qualcomm, HTC, Intel, Samsung, Motorola, Sprint czy Texas Instruments[4].
    Tutaj więcej : http://pl.wikipedia.org/wiki/Android_(platforma)




    Jakie macie telefony lub urządzenia z Andkiem? Ja mam Samsunga Spicę i jestem zakochany w tym systemie, przejrzysty, duży potencjał, ładny, szybki, wygodny market i w ogóle jest świetny.

    Swoją drogą - http://android.com.pl/news/sprzet/90...-za-14999.html
    Jak za takie gorsze, to fajna zabawka.
    Ostatnio zmieniony przez Teep Dhroat : 27-07-2010, 23:02

  2. #2
    marcino12odw

    Domyślny

    może wyjaśnisz co to jest, jak działa? żadnych informacji nie podaleś i nie znający sie userzy nie będą wiedzieli o co chodzi, ja na przykład nie wiem

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Rulkiss
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Opole
    Posty
    226
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Hm , chcialbym wiedziec czy Android Market w telefonach jest całkowicie darmowy ?

  5. #4
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Rulkiss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hm , chcialbym wiedziec czy Android Market w telefonach jest całkowicie darmowy ?
    W polskim markecie sa tylko darmowe aplikacje, a nawet jesli nie, to zdecydowana wiekszosc. natomiast w zagranicznych marketach sa platne aplikacje, ofc poza darmowymi. placisz tylko za sciagniecie tych 100kb-2mb. chyba ze masz pakiet internetowy, lub korzystasz z wifi.
    Cytuj marcino12odw napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    może wyjaśnisz co to jest, jak działa? żadnych informacji nie podaleś i nie znający sie userzy nie będą wiedzieli o co chodzi, ja na przykład nie wiem
    nie wiesz - nie wchodzisz, proste, ale dodam info do 1 posta. btw ciezko pogooglowac?

  6. #5
    Avatar Enemy
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    you need it?
    Posty
    152
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To tak , testowałeś już tego gps'a ?


    Chodzi mi o łapanie fixa (sygnału??) , bo sa takie fajen applikacje np. sports tracker mierzy odległośc przebiegnietą/przejechaną czas itdp.

    Taki dziennik ćwiczeń.

    Co z tym divixem ?, bo na necie piszą że np filmy powyżej 900mb-1gb się tną i zawieszają telefon.....

    ed@ Jak działa ci przęglądarka , bo bawiłęm się w komisie , u kolegi śmiga szybciutko , a w sieci (youtube)niektóre "tną" ?
    Ostatnio zmieniony przez Enemy : 27-07-2010, 23:16
    "jesteś jak dziecko rozgrzanego słońca
    nikt cię nie kuma tak naprawdę do końca
    w głowie masz czad, a sercu masz wulkan
    we włosach wiatr i kieszenie na burtach"
    takich jak ty nie pokona żadna armia
    suchą nogą przejdziesz najgłębsze nawet bagna"

  7. #6
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Enemy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To tak , testowałeś już tego gps'a ?


    Chodzi mi o łapanie fixa (sygnału??) , bo sa takie fajen applikacje np. sports tracker mierzy odległośc przebiegnietą/przejechaną czas itdp.

    Taki dziennik ćwiczeń.

    Co z tym divixem ?, bo na necie piszą że np filmy powyżej 900mb-1gb się tną i zawieszają telefon.....

    ed@ Jak działa ci przęglądarka , bo bawiłęm się w komisie , u kolegi śmiga szybciutko , a w sieci (youtube)niektóre "tną" ?
    GPSa nie mialem jak testować - mam karte 1gb, a sciaganie google maps mnie nie urzadza, bo transfer kradnie. jak kupie sobie 8gb i wgram jakas nawigacje to ci powiem, ale sygnal lapie. btw slyszales o aplikacji wardrive? zaznacza na googlemapsach miejsca, gdzie znajdzie sieci wifi.
    a jest tez gra, zombierun, wykorzystuje gpsa, zaznaczasz jak maja cie gonic, wlaczasz i musisz spierdalac :D

    divxy nie mam pojecia, ale nie mam zamiaru ogladac filmow na 3,2", kiedy w domu czeka na mnie dysk 500gb i ekran 22". mija sie to z celem.

    przegladarka standardowa jest troche kulawa, polecam opere mini 5 beta, kompresuje strony i ciagnie mniej transferu. a jesli filmiky na yt sie tna, to slaba siec, wifi czy tam edge/cos innego.

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    152
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    No wiec panowie , pomalu ucze sie obslugiwac androida :D

    No wiec przenioslem sobie gry na pulpit do folderu , a czy da sie je teraz usunac z menu?
    bo jak nasciagam tego to bedzie strasznie duzo aplikacji , albo czy moge zmienic kolor folderu albo cos ?:P

    sciagnelem ten program astro , menadzer plikow , moze sie do tego przyda?


    aha , i co zrobic alby zapsiywalo aplikacja na karcie a nie w fonie?

    mam jeszcze jedno pytanie jak sie zmienia motyw?
    Ostatnio zmieniony przez darkan : 03-08-2010, 14:37
    Daje zaproszenia na lockerza.
    PW albo gg :19545926

    hxxp://en.beterz.com/?Referer=105465

    Zarejestruj sie na Beterz i zgarniaj darmowe nagrody!!!

  9. #8
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    aha , i co zrobic alby zapsiywalo aplikacja na karcie a nie w fonie?
    musisz mieć zrootowany telefon. na resztę - chociaż nie czuję się znawcą - odpowiem, jak znajdę chwilę czasu.
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  10. #9
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj aqs napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wiec panowie , pomalu ucze sie obslugiwac androida :D

    1. No wiec przenioslem sobie gry na pulpit do folderu , a czy da sie je teraz usunac z menu?
    bo jak nasciagam tego to bedzie strasznie duzo aplikacji , albo 1.5 czy moge zmienic kolor folderu albo cos ?:P

    2.sciagnelem ten program astro , menadzer plikow , moze sie do tego przyda?


    3.aha , i co zrobic alby zapsiywalo aplikacja na karcie a nie w fonie?

    4. mam jeszcze jedno pytanie jak sie zmienia motyw?
    1&1.5. na pewno sie da, ale pewnie jest z tym troche pieprzenia, zmienic kolor folderu pewnie mozna wgrywajac thema.
    2. przyda sie, ale moim zdaniem lepszy jest Estrongs File Explorer. nie wiem czy tutaj pomoze, ale przyda Ci się.
    3. musisz mieć zrootowany telefon jak napisał darkan
    4. zależy od telefonu. kiedy zrootujesz masz menu recovery i tam mozna wgrac niektore themy, inne wgrywa sie programem metamorph.

  11. #10
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    o, zapomniałem :D
    poza tym mam problem; ściągnąłem wczoraj jakąś gierkę, nieistotne jaką, chyba Tux Rider; w komentarzach ludzie pisali, że poniżej 50 fpsach na ich telefonach nie schodzi, a u mnie po zabiciu większości tasków kształtuje się koło 45 max. Czy to wina brandowania telefonu i masy gówna, która po tym została (kilkanaście aplikacji nie do usunięcia...)?
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  12. #11
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj darkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o, zapomniałem :D
    poza tym mam problem; ściągnąłem wczoraj jakąś gierkę, nieistotne jaką, chyba Tux Rider; w komentarzach ludzie pisali, że poniżej 50 fpsach na ich telefonach nie schodzi, a u mnie po zabiciu większości tasków kształtuje się koło 45 max. Czy to wina brandowania telefonu i masy gówna, która po tym została (kilkanaście aplikacji nie do usunięcia...)?
    mozliwe. wgrywales updaty sam, czy telefon od razu byl z 2.1 ? zrootowany? no i jaki to model, bo slabsze hardware'owo (g1, lg gt540) tez moga byc tego przyczyna, wiadomo, ze na SGS albo N1 bedzie lepiej chodzic.

  13. #12
    Avatar darkan
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,436
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    no to jest SGS, na 2.1, nie rootowany
    these are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations...
    to boldly go where no man has gone before

    Retired till further notice.

  14. #13
    Avatar Teep Dhroat
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    702
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj darkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to jest SGS, na 2.1, nie rootowany
    zrootuj i poszukaj jakichs w miare czystych ROMów. po tym mozesz zrobic Wipe, i wgrywac appsy na karte. zreszta te 5 fps roznicy chyba nie robi, ale jak Cię to meczy to na forum.android.com.pl napisz

  15. #14
    beggar

    Domyślny

    strasznie sie sram przed wgraniem aktualizacja pozniej roota i samdroida. Mam windowsa xp proffesional 32 bitowego, cos mzoe pojsc nie tak? chce aktualizowac odinem. Moze lepiej oddac do seriwisu samsunga (jestem w pleju wiec mam 1.5)

  16. #15
    Avatar Hans92
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    szafka babci...
    Wiek
    31
    Posty
    183
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Domyślam sie że to i5700? Też sie srałem, jeżeli ma coś nie pójść tak to jedynie Odin może ci nie działać na kompie i tyle :) Ten telefon ciężko zabić :P

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Stream muzyki na dwóch urządzeniach bluetooth z androidem
    Przez Hardware w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 02-08-2015, 20:42
  2. Internet play na dwóch urządzeniach
    Przez Tomi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 03-01-2014, 13:53
  3. Jaki smartfon z Androidem?
    Przez Mari w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 10-06-2013, 15:11
  4. Jaki smartfon z androidem 4.0?
    Przez Valghor w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 05-06-2013, 15:41
  5. Smartfon z androidem
    Przez Drejkol w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-04-2012, 12:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •