Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: LWM 2010: Walka czwarta - invinceble vs ymek93

  1. #1

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    695
    Siła reputacji
    0

    Domyślny LWM 2010: Walka czwarta - invinceble vs ymek93

    Żaden z panów nie pokusił się o oddanie pracy w czasie 48 godzin (ba, upłynęło o wiele więcej czasu), więc obaj otrzymają warny 40#. W przyszłości polecam zastanowić się 10 razy zanim zgłosicie się do jakiegoś konkursu.

  2. #2
    Avatar Mistyk
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Mruwkuw
    Wiek
    30
    Posty
    644
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kurde, ale lipa z tym konkursem wyszła, kilka osób się nieźle zajarało, że coś się na forum dzieje( np. ja ), a większość sobie jaja robi ... :| <zniesmaczony>

    Pozdrawiam
    Mistyk

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar invinceble
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    trudno.
    tłumaczyłem, jaka była sprawa, nie przejmowałeś się zbytnio tym, żeby mi na to odpowiedzieć. Konkurs jest FATALNIE zorganizowany, jeślibym wiedział wcześniej, że tak to będzie wyglądać, z pewnością bym się nie zapisał. chciałem oddać pracę, miałem za mało czasu, a debilne tłumaczenie "zapisałeś się na walki, trzeba wchodzić codzienne i co jakiś czas sprawdzać forum" jest wyjątkowo dziecinne. ponadto, naprawdę, gdybym wiedział, kiedy dostanę temat, uwierz mi, że dotrzymałbym terminu.

    i proszę, nie organizuj już nic więcej, ok? niech się tym zajmą osoby bardziej ogarnięte, nie strzelające focha, że inna osoba nie siedzi z niecierpliwością przed monitorem, czekając na temat pracy, nie wiedząc kiedy go dostanie. w przyszłości polecam zastanowić się 10 razy zanim spróbujesz organizować jakiś konkurs.

    a Pan Panie Mistyk, to, że ktoś nie oddaje pracy wcale nie znaczy, że robi sobie jaja. nie wszyscy mają takie wakacje, jak wy, co nie znaczy, że nie mogą też spróbować wystąpić w walkach.

    no i to, że nie oddałem pracy po terminie - a co by to dało? "termin był do 19, nie zmieściłeś się w czasie, sory"

    /a ta sprawa z warnem: na zdrowie, nie wiem, co ma to niby zmienić, ale jeśli ma Ci to w czymś pomóc, to proszę bardzo. swoją drogą, zgłaszam się do konkursu, próbuję coś zrobić, ale potem nie miałem jak, staram się, ale nic z tego - warn :) bezsens, ale to już zależy od osądu moderatorów, czy powinno to tak wyglądać (źle zorganizowany konkurs - bo powiedzcie, jakby jedna, dwie osoby nie zdążyły, w porządku, ale tyle? - uczestnik się nie wyrabia, odpada. Po co warn?)
    Ostatnio zmieniony przez invinceble : 13-07-2010, 18:55
    Flying Dutchman

  5. #4
    Avatar shufflefag
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    74
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj invinceble napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    trudno.
    tłumaczyłem, jaka była sprawa, nie przejmowałeś się zbytnio tym, żeby mi na to odpowiedzieć. Konkurs jest FATALNIE zorganizowany, jeślibym wiedział wcześniej, że tak to będzie wyglądać, z pewnością bym się nie zapisał. chciałem oddać pracę, miałem za mało czasu, a debilne tłumaczenie "zapisałeś się na walki, trzeba wchodzić codzienne i co jakiś czas sprawdzać forum" jest wyjątkowo dziecinne. ponadto, naprawdę, gdybym wiedział, kiedy dostanę temat, uwierz mi, że dotrzymałbym terminu.

    i proszę, nie organizuj już nic więcej, ok? niech się tym zajmą osoby bardziej ogarnięte, nie strzelające focha, że inna osoba nie siedzi z niecierpliwością przed monitorem, czekając na temat pracy, nie wiedząc kiedy go dostanie. w przyszłości polecam zastanowić się 10 razy zanim spróbujesz organizować jakiś konkurs.

    a Pan Panie Mistyk, to, że ktoś nie oddaje pracy wcale nie znaczy, że robi sobie jaja. nie wszyscy mają takie wakacje, jak wy, co nie znaczy, że nie mogą też spróbować wystąpić w walkach.

    no i to, że nie oddałem pracy po terminie - a co by to dało? "termin był do 19, nie zmieściłeś się w czasie, sory"

    /a ta sprawa z warnem: na zdrowie, nie wiem, co ma to niby zmienić, ale jeśli ma Ci to w czymś pomóc, to proszę bardzo. swoją drogą, zgłaszam się do konkursu, próbuję coś zrobić, ale potem nie miałem jak, staram się, ale nic z tego - warn :) bezsens, ale to już zależy od osądu moderatorów, czy powinno to tak wyglądać (źle zorganizowany konkurs - bo powiedzcie, jakby jedna, dwie osoby nie zdążyły, w porządku, ale tyle? - uczestnik się nie wyrabia, odpada. Po co warn?)
    Gówno prawda, kolejny się głupio tłumaczy.
    Ja też miałem nadzieję, że w końcu ruszy się coś z tym forum w stronę mapingu, ale jak widać - ludzie bezmyślnie się zapisują, a potem czują się bezkarni bo oni nie otrzymali terminu pracy, jacy oni są kurwa bedni.
    Ja, ani żadna dotychczas osoba, która oddała pracę w terminie i bez zwlekania, nie narzekała na złą ogarnizację, więc sorry, ale to tylko i wyłącznie Twoja wina, że nie chciało się pracy zrobić.
    Jestem za warnem dla wszystkich bez wyjątku, którzy nie oddali pracy, oczywiście za wyjątkiem tych, którzy rzeczywiście nie mogli jej wykonać i wcześniej poinformowali o tym.
    To jest przykre, co się dzieje. Połowa nie oddaje prac i ma w dupie, niektórzy nie mogą, na szczęście jest te pare osób, dzięki którym być może odbędzie się dalsza część konkursu.

    Bez poważania,
    Shufflefag.

    #edit
    ale sie chłop spina xD
    Btw. Nie życzę sobie, abyś mnie publicznie obrażał
    Cytuj invinceble napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to tylko świadczy o Tobie i Twojej kulturze.
    no właśnie, więc szczenięce odzywki typu "koniował" czy jak to tam, świadczą o Twojej kulturze.
    Zresztą, mało mnie obchodzi, co sądzisz o mojej kulturze.
    pozdro
    Ostatnio zmieniony przez shufflefag : 13-07-2010, 20:12


  6. #5
    Avatar invinceble
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    pracujesz gdzieś? zapierdalam jak pojebany po 12, 14 godzin dziennie w skwarze, żeby zarobić na studia, na które nie stać moich starych, żeby potem jak się wytłumaczę widzieć, że jakiś frajer ma coś do powiedzenia na temat tego. oczywiście, że zapisując się, kurwa mać, nie wiedziałem, kiedy dostanę temat. myślałem, że będzie jasno powiedziane - tematy pracy dostaniecie w sobotę w godzinach 12:00-14:00, i wszystko jest ok.

    ...to tylko i wyłącznie Twoja wina, że nie chciało się pracy zrobić.
    kretyn. nie wiem, czy niewyraźnie napisałem, ale do kurwy nędzy zacząłem już nawet pracę, tylko się NIE WYROBIŁEM, rozumiesz? więc skończ pierdolić takie rzeczy, bo tylko działasz komuś na nerwy.

    Jestem za warnem dla wszystkich bez wyjątku, którzy nie oddali pracy, oczywiście za wyjątkiem tych, którzy rzeczywiście nie mogli jej wykonać i wcześniej poinformowali o tym.
    tu się mogę zgodzić

    Bez poważania,
    Shufflefag.
    w dupie mam twoje poważanie, ale szczerze, to tylko świadczy o Tobie i Twojej kulturze.

    Z poważaniem, invi
    Flying Dutchman

  7. #6
    Avatar Redrax
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    65
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Invi - wyluzuj.
    Jesli naprawde nie dostales terminu rozpoczecia konkursu - rzeczywiscie masz sporo racji w tym - co mowisz. Odziwo - ja taki termin otrzymalem, co juz lekko wskazuje - ze pewni uczestnicy konkursu nie sa traktowani jednakowo.

    Z innej beczki - pracujesz, wrecz zapierdalasz - okej. Pytanie tylko - po cholere w takich warunkach (co bardzo chwale) wrzucasz na swoje plecy jeszcze wiecej? (Konkurs). Twoje zycie w takim wypadku ogranicza sie praktycznie do : Wstacj, zjesc, pracowac, zjesc, mappowac -> spac.
    Nie bierz na siebie zbyt duzo - to autodestrukcja.

    Pozdrawiam,
    - I troche mniej nerwow, chlopaki. To do niczego nie prowadzi, szczerze.

  8. #7
    Avatar invinceble
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Posty
    42
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Redrax napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Invi - wyluzuj.
    Jesli naprawde nie dostales terminu rozpoczecia konkursu - rzeczywiscie masz sporo racji w tym - co mowisz. Odziwo - ja taki termin otrzymalem, co juz lekko wskazuje - ze pewni uczestnicy konkursu nie sa traktowani jednakowo.

    Z innej beczki - pracujesz, wrecz zapierdalasz - okej. Pytanie tylko - po cholere w takich warunkach (co bardzo chwale) wrzucasz na swoje plecy jeszcze wiecej? (Konkurs). Twoje zycie w takim wypadku ogranicza sie praktycznie do : Wstacj, zjesc, pracowac, zjesc, mappowac -> spac.
    Nie bierz na siebie zbyt duzo - to autodestrukcja.

    Pozdrawiam,
    - I troche mniej nerwow, chlopaki. To do niczego nie prowadzi, szczerze.
    tak wiem, ale mnie sprowokował. nie tak, że nie dostałem, tylko przyszedłem z pracy wyjebany jak koń po westernie, położyłem się i obudziłem się następnego dnia, wtedy właśnie dostałem temat pracy, ale go nie przeczytałem.

    a to, że lubię mapować, ktoś zrobił konkurs i chciałem w nim wystąpić, to naprawdę tak źle? na tyle źle, że jakiś konował typu tamten nad nami musi krytykować to co robię, nawet nie znając sprawy? po prostu wkurza mnie zachowanie typu shuf~, nic nie poradzę.
    Flying Dutchman

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. LWM 2010: Walka piąta - Lukesas vs Mistyk
    Przez Cadosinio w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 16-07-2010, 09:18
  2. LWM 2010 : Walka szósta - Elor Tulot vs Redrax
    Przez Cadosinio w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 14-07-2010, 16:32
  3. LWM 2010: Walka druga - Shaft vs Shufflefag.
    Przez Cadosinio w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 11-07-2010, 11:35
  4. LWM 2010: Walka trzecia - Fluos vs Paranormalny
    Przez Cadosinio w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 10-07-2010, 17:15
  5. LWM 2010: Walka pierwsza - Leff vs Sargeras.
    Przez Cadosinio w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 10-07-2010, 10:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •