Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: [8.54][Prezentacja] God! Damn it..

  1. #1
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny [8.54][Prezentacja] God! Damn it..

    Wkurzony ciągłym oglądaniem listy otsów na których nie ma prawie ani jednego serwa z custom mapką ( RL MAPZ RULLZ - CUZ KIDZ LIKE FUUUN! -.-), postanowiłem zrobić coś swojego.

    Warto też zaznaczyć, że mapa jest robiona bardziej pod grę niż showoff także proszę powstrzymać się od komentarzy typu "Te oBraZki nIe pRzypOminajĄ mi DzieŁ PicassA!?!111"

    Moim celem jest zrobienie mapy na ok. 100 ludzi.
    Waga dotychczasowej mapki : 5 Mb (ciągle rośnieee! xd)

    Nie wymyśliłem jeszcze nazwy mapki itp. Ale mam ją podpisaną targworld.otbm więc tak ją przedstawię.
    Sory za rozdzielczość screenów, niektórzy mogą mieć problemy z przejrzystym oglądaniem ;/.
    -----------------------------------------------------------

    Targ World


    1. Główna brama pierwszego miasta.


    Takie nuub-town (dlatego te bannery carlin). W podziemiach tego miasta żyją bugi, rotwormy, carrion wormy itp.
    Na obrzeżach miasta znajdziemy zwierzęta leśne takie jak bear czy wolf, trochę dalej obozy bandytów i amazonek.





    ... ...


    2. Chata starego asasyna Vesmonda (;p)
    znajdująca się w zachodniej części miasta.
    Sprzedaje on różne akcesoria związane z jego fachem.
    (tak, wiem.. Nie ma go w domku ^^ a ten mostek ma 'filary' czy te podparcia. Tylko nie widać na screenie)




    ... ...




    3. Wschodnia część miasta.

    Na obrazku widać wieżę w której kupimy magiczne przedmioty oraz kilka domków z tamtejszej ulicy.
    Podobno mag sprzedający tam runy, posiada cenne informacje na temat najważniejszego questu w grze a pod samą wieżą znajduje się pomieszczenie z przejściem do świata demonów!




    ... ...



    4. Stara świątynia minotaurów.
    Znajduje się zaledwie kilka kroków od północnego wyjścia z miasta. To doskonałe miejsce dla początkujących graczy żądnych doświadczenia i pieniędzy!
    Świątynia w swoich podziemiach kryje także skarb, który dla każdego nowego bohatera będzie nie lada zdobyczą!



    ... ...


    5. Wyspa Cyklopów.
    Idąc dalej na północ po ominięciu świątyni minotaurów można dostać się na wyspę cyklopów na której znajduje się góra z ruinami jakiegoś zamku które zamieszkiwane są teraz przez te olbrzymie stworzenia.
    Cyklopi na tej górze hodują owce i budują wysokie mury (jak to cyklopi)..




    ... ...




    7. Wzgórze Wyvern.
    Tym razem miejsce do którego możemy dojść opuszczając miasto południową bramą (ta z 1 obrazka w tym temacie).
    Podróżnicy mający już swoje pierwsze kroki na tym świecie za sobą mogą poćwiczyć w starciach z wyvernami przed wyprawą na ich większych kuzynów - smoki.




    ----------------------------------
    To tyle z prezentacji (a może w jakimś stopniu zapowiedzi..?).
    Proszę o uwagi/oceny fragmentów mapy, opisów i wszystkiego innego co może podlec ocenie xd.

    Reszta miejsc to nudne , duże respy różnych potworów.
    Jak dokończę ciekawsze lokacje to zamieszczę tutaj ss.
    Tylko nie wiem kiedy to zrobię (weekend się kończy itp.).
    Ostatnio zmieniony przez Demonolog : 16-06-2010, 23:15
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

  2. #2
    Avatar pentosman
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    149
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wszystkie mapy oprócz tych 2 z cyklopami(jakoś nie w moim typie;]) mi się podobają ,takie nie napchane w sam raz na taki normalny server do gry.
    Jak dla mnie z 7/10 bo jednak w porównaniu do map show-offowych to dużo im brakuje.
    Pozdrawiam

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Szczerze? To tylko te dwa ssy z cyklopami mi nie przypadły do gustu :P

    Mapa wydaje się być bardzo dobra do grania. Nie jest napchane jakimiś śmieciami na każdej kratce mapy i to mi się podoba : )

    8/10, bo nie jest to idealne i widziałem lepsze :D

  5. #4
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dzięki za oceny ;), jak na razie nie dostałem żadnych uwag/pouczeń od innych mapperów więc czekam dalej :D.

    Pento~
    Bo to nie miała być mapka pod show-off dlatego dużo jej brakuje do ss tylko pod showoff.

    A cyklopy, może ich respy rzeczywiście brzydko wyglądają w map edytorze, ale same cyklopy też nie są najładniejsze więc nie mogą żyć na tle jakiegoś malowniczego krajobrazu :D.
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

  6. #5
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Widzę, że nikt nie komentuje a szkoda może bym wyniósł coś ciekawego z jakiejś krytyki xd..

    Taki mały bonus.. Przygoda Jimmy'ego. Czyli po prostu pare screenów in-game.

    Jimmy zwiedza miasto cz.1

    1. Jimmy w świątyni. Przeczytał "Jesteś nowy? Więc chodź tutaj..." poszedł więc..







    2.Nasz bohater w centrum miasta, przy wieży z teleportem i depo. To jego pierwsze kroki.


    Cmentarz opóźnionych nieumarłych.
    Czyli dotknięci przez los, po śmierci (rymło się ^^).

    1. Jimmy dzielnie walczy z Retarded Undead's. Na nagrobku pisze : Ten grób wygląda jakby ktoś na niego narzygał, więc nie możesz za bardzo przeczytać treści.
    Zamieszczam to tylko symbolicznie. Chodzi o to, że na serwerze każde miejsce ma jakieś znaczenie, każdy taki przykładowy nagrobek jest jakoś opisany i przeszukując miejskie biblioteki możemy się dowiedzieć jak pożytecznie niektóre te elementy użyć.


    2. Spotkanie z Ormiciusem.
    Jimmy spotkał przywódcę swego rodu - Ormiciusa. Był on najgłupszy z całej zgrai więc uczynili go swoim wodzem.
    Jimmy przeczytał "Grób Ormiciusa. Jego ojciec był orkiem a matka minotaurem - dlatego był (jest bo to nieumarły?) taki opóźniony. (fuck yea)


    ===============================================

    To tylko kilka screenów, żeby odświeżyć temat :) (byłoby pewnie więcej gdyby ktoś to oglądał ;P) - Potrzebuję takiej motywacji do działania, wiadomo jak jest.

    ===============================================

    Edit: Vocation quest na mini-teście.


    --
    Ostatnio zmieniony przez Demonolog : 16-06-2010, 23:13
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

  7. #6
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    bumpzzzzzzzzzzz
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

  8. #7
    Avatar Mr Wiggly
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa, Grochów
    Wiek
    30
    Posty
    406
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Jestem w sumie laikiem w sprawach mappingu, ale strasznie mi sie podoba twoje dzieło :D A napisy na grobach są kox.

  9. #8

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    16
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Mi się nie podoba. Widać, że pracujesz na RME auto-border(ghoule). Twoje skałki są proste aka jedno pociągnięcie myszki. Dużo detali, fajne połączenie ognia z statuetką.

    6/10

  10. #9
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    28
    Posty
    1,174
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czlowieku, ta mapa to skarb! jak zrobisz z tego otsa, to masz jednego pewnego gracza :) czekam z niecierpliwoscia :D



    maly exp rate a duzy skillrate i to recepta na sukces :D i bez trainerow, kto bedzie chcial to bedzie skilowal a nie bedzie odrazu 999lvl, skille niech beda, byle by mlvl tez byl duzy, zeby byl balans
    Ostatnio zmieniony przez Dark angel on azura : 07-08-2010, 15:33

  11. #10
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Miło to widzieć, dzięki :). Ale na razie wstrzymałem prace bo mam różne wyjazdy itp. Ogólnie w kiepskiej sytuacji jestem ale sam projekt raczej kiedyś będzie kontynuowany.
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

  12. #11

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    340
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Kurde, musze przyznac ze mapa poprostu miodzio! Nie jestem pro mapperem ale musze przyznac ze kawal dobrej roboty, czekam na wiecej!

  13. #12
    Avatar Duke
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Hoja
    Posty
    475
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mapa bardzo mi sie podoba. 8/10. Jesli jest tam wiecej questow takich jak ten z ghoulami to na pewno zagram :)

  14. #13
    Avatar JeKka
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    149
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cóż, chciałeś krytykę, a nikt jeszcze tego nie zrobił, więc zrobię to pierwszy.

    Po pierwsze, mieszasz za dużo różnych styli. Mamy wejście do miasta, z bagnami, wchodzimy do środka i kierujemy się na wschód i... mamy wulkan : o.
    a) nikt nie buduje wiosek/miast w pobliżu wulkanów, a co dopiero, w prawie samym centrum miasta mieć wulkan!
    b) skąd się przy bramie wzięła ta woda, która cały czas spływa tak licznymi wodospadami?

    Po drugie, nie używasz ważnych itemów (?) wprowadzonych do tibii specjalnie, aby upiększyć niektóre miejscówki. Nie używasz kamyczków, kępek trawy, krzaczków i innych wykończeń, albo jak używasz - to strasznie sporadycznie.

    Po trzecie, na zdjęciu przy Retarded Undead'ach wybrałeś zły border, ten prawidłowy do góry czerwonych ma bodajże id 8xxx i wygląda całkiem podobnie jak góra - dzięki czemu wszystko wygląda ładniej.

    Jeżeli chcesz jakiś porad co do konkretnych zdjęć (abym pokazał, co zmienić, jak to zrobić) - pisz, a postaram Ci się to napisać (wiem, powtórzenie).

  15. #14

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    31
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Szukasz pomocy ? : > Co do mapy - miodzio ; ) Tylko te teksty po angielsku mnie trochę odstraszają... Winno być np. His father was an orc and mother was an minotuar, so that's why he was so retarded.

  16. #15
    Avatar Demonolog
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    73
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Dzięki za krytykę i wyjaśnienie z mojej strony małe ;).
    Te bagna po prostu nie dotarły do miasta bo miasto jest wysoko położone na górce.
    a) Wulkan to czysta magia, ta wieża to dom magika/sprzedawcy run i potków więc jego obecność ściąga tam iluzje lawy z innych wymiarów (proste :P).
    b) To z wodą już poprawione.

    Myślałem, że wystarczająco tych dodatków jest, ale sprawdze jeszcze raz. A z nieumarłymi jeśli chodzi ci o border ze skałki to poprawione też.
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=366038
    - Moja mapa :), zapraszam do oglądania..

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Realm of the mad god - 8bitowe mmo!
    Przez Klamer w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 263
    Ostatni post: 31-07-2019, 11:25
  2. Sprzedam Konto w SMITE - All god's
    Przez Alusarys w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 14-06-2015, 22:38
  3. Sprzedam God of war 3 na ps3 tanio
    Przez jankos18x w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-06-2014, 22:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •