Reklama

Pokaż wyniki sondy: Co myślicie o tatuażach w widocznych miejscach?

Głosujący
1074. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • Nie mam nic przeciwko

    730 67.97%
  • Może być, ale ja bym nie robił bo(odp w poście)

    127 11.82%
  • Nie mam zdania

    45 4.19%
  • Jestem na nie, będziesz miał z tym później problemy

    172 16.01%
Strona 3 z 399 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 5976

Temat: Tatuaże - rozmowy ogólne

  1. #31
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Vathus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób foto i pokaż ^^ ja mam w planach zrobić sobie coś takiego wzdłuż kręgosłupa
    [/img]
    Nie obraz sie, ale tak gowniane tatuaze to dla mnie niezdobienie a oszpecenie swojego ciala.
    Pomysl sobie, ze tatuaz jest na cale zycie. Co bedziesz mial 40 lat i bedziesz mial tak typowy i oklepany wzor ? :>

    Cytuj Zergu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sam jestem za tatuażami, ale tylko i wyłącznie jeżeli są to jakieś sensowne, bądź troszkę mniej, kompozycje artystyczne. Wielkie NIE dla wszystkich dennych tribali, które nosi większość typowych drechów.
    Signed Bartus ;)
    Ja zamierzam sobie zrobic tatuaz na nastepne wakacje jak troszke posiedze sobie na silowni, aby estetyczniej wygladal.
    Wzor mam juz od kilku dobrych lat ^^

    Cytuj Druid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    T
    Może ktoś miał doświadczenie boli fest ;>?
    Zalezy gdzie masz zamiar robic. Na kosciach strasznie bola.
    Moj starszy brat ma 3 tatuaze. Z tego co mi mowil, to w chuj bolalo go gdy wpuszali mu kolor.
    Ostatnio zmieniony przez Torg User : 22-05-2010, 06:09

  2. #32
    Avatar SoccerPL
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    W S E
    Wiek
    33
    Posty
    238
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ciekawy? Boli na kostce zrobienie czegos takiego ?

  3. Reklama
  4. #33
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj SoccerPL napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawy? Boli na kostce zrobienie czegos takiego ?
    No skoro na kosci boli, to raczej tak ;ddd

  5. #34
    Avatar Xcross15
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    130
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    ja planuje sobie zrobić kieeeedyś na ramieniu takie coś
    eu.blizzard.com/_images/community/contests/battlecrymosaic/horde.jpg

  6. #35

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jedynie to na lopatce albo na lydce bym sobie mogl zrobic jakis maly tatuaz. jakiegos tygrysa ;) bo mi sie takie podobaja. nie podobaja mi sie jakies wielkie tatuaze, poomyslcie sobie jak to bedzie wygladac jak bedziecie miel z 60 lat i na takiej obwislej skorze wielkie tatuaze.

    maly artystyczny mysle ze kiedys zrobie. ;)

  7. #36
    Zack

    Domyślny

    Przyjaciel mojego ojca jest bardzo dobrym Tatuatorem. Sam ma (ojciec) 2/3 dziary.

    Czemu 2/3 ? Bo jedna na łydce, druga na ramieniu była, a trzecia została dodana do ramienia i wchodzi na plecy i klatkę piersiową. Jak ktoś chce zobaczyć to moge zapodać zdjęcie na pw/link do studia tego pana. Naprawde polecam, gość nie odpierdala kaszany tylko świetne artystyczne prace i ba. Czasem nawet nie zrobi tribala XD Czemu ? Bo uważa ,że są nudne i co to w ogóle za kreski... Parę razy się zdarzyło ,że odmówił klientowi tribala bo nie chciał go robic poprostu, a nie jest dla niego najważniejsza kasa a dobry tatuaż.

    Co do tego pana wytrzymałego. Opowiadał mi ten gostek jak przychodziły do niego dresy i skiny takie koksy i w ogole. I jaki miał ubaw jak oni mdleli przy tatuowaniu na piszczeli czy górnym odcinku kręgosłupa.

    Co do pytania czy można z tym pracować, można tylko jak ktoś pisał, dłonie/szyja/twarz miejsca widoczne i w tedy możesz nie dostać pracy.

    Co do tolerancji. Jak słysze ludzi którzy twierdzą ,że to kryminaliści (Ci wytatuowani ) to aż sie chce wysłać takiego jełopa na jakiś kurs. Przecież takie "tatuaże" z więzienia idzie bardzo łatwo rozpoznać po samym tuszu, blady, tatuaż jest nie profesjonalnie zrobiony w większości przypadkach i są to głównie jakieś słowa/herby/znaki. Ale nie bo Ty k*rwa widzisz gościa ze smokiem/pająkiem na łydce i uciekasz na drugą strone chodnika bo to jest kryminalista a ten bukiet kwiatów co trzyma w dłoniach to pewnie tam w środku jest bazooka.

    Troche używania mózgu , to są normalni ludzie z dziećmi/żonaci/zakochani...

    No cóż chyba tyle, skończę 22-25 lat i również zajdę do studia wyżej wymienionego przyjaciela i coś ciekawego napewno się znajdzie na moich plecach myślę ;>


    @up
    Mój ojciec dostał kremy i jakieś takie pierdoły na słońce czy co jakiś czas rano by wszystko było z nimi ok i jeżeli będziesz swój tatuaż w ten sposób pielęgnował to jednak nie będzie źle na starość :)
    Chyba ,że jesteś koksem i chodzisz na siłke rok, robisz rok, przerwy, znów rok, to nie dziw się ,że z Twojego tatuażu zrobiły sie jakieś falbanki, fale morskie. ;d
    Ostatnio zmieniony przez Zack : 22-05-2010, 09:17

  8. #37
    Avatar LGTK
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Podlaskie, Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    267
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Vathus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrób foto i pokaż ^^ ja mam w planach zrobić sobie coś takiego wzdłuż kręgosłupa
    Fajny ja nie mam nic przeciwko chciałby zrobić sobie na lewym przedramieniu napis panta rhei, a w przyszłości pracować w tej branży ;p
    PIŻMAG

  9. #38

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Zack napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @up
    Mój ojciec dostał kremy i jakieś takie pierdoły na słońce czy co jakiś czas rano by wszystko było z nimi ok i jeżeli będziesz swój tatuaż w ten sposób pielęgnował to jednak nie będzie źle na starość :)
    Chyba ,że jesteś koksem i chodzisz na siłke rok, robisz rok, przerwy, znów rok, to nie dziw się ,że z Twojego tatuażu zrobiły sie jakieś falbanki, fale morskie. ;d

    no tylko ja nie mam jeszcze tatuazu.... tylko pisze co moze byc jak ktos bedzie po 60tce. bo wtedy skora jest zupelnie inna niz u mlodego czlowieka.

  10. #39
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj dexxam napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jedynie to na lopatce albo na lydce bym sobie mogl zrobic jakis maly tatuaz. jakiegos tygrysa ;) bo mi sie takie podobaja. nie podobaja mi sie jakies wielkie tatuaze, poomyslcie sobie jak to bedzie wygladac jak bedziecie miel z 60 lat i na takiej obwislej skorze wielkie tatuaze.

    maly artystyczny mysle ze kiedys zrobie. ;)


    Ale jakby kazdy mial sie sugerowac tym co bedzie za "kilka lat" to nikt nic by nie robil...



    Cytuj Zack napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do pytania czy można z tym pracować, można tylko jak ktoś pisał, dłonie/szyja/twarz miejsca widoczne i w tedy możesz nie dostać pracy.
    A co myslisz o przedramieniu? :P Tego nie wymieniles heehe, bo ja mysle nad przedramieniem :)



    Cytuj Xcross15 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja planuje sobie zrobić kieeeedyś na ramieniu takie coś
    eu.blizzard.com/_images/community/contests/battlecrymosaic/horde.jpg
    Cos Ci to symbolizuje? :)


    Cytuj asiek_232 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tatuaże są jak najbardziej ok ^_^ te w widocznych miejscach też.
    sama mam jeden, nic nie bolało, ładnie się goił i w ogóle.
    nie lubię tribali, średnio podobają mi się kolorowe.
    ale ogólnie, tatuaże <3
    A jaki masz tatuazyk ?:) Mnie bolalo tylko na obojczyku, jak po kosciach przejechal, a wiadomo cienka skora i do tego kosc... ;/ :)
    Ostatnio zmieniony przez CESIEK : 22-05-2010, 09:42

  11. #40
    Zack

    Domyślny

    Cytuj CESIEK napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co myslisz o przedramieniu? :P Tego nie wymieniles heehe, bo ja mysle nad przedramieniem :)
    Zależy gdzie chcesz pracować. W policji - nie bardzo, zależy jeszcze na jakim stanowisku. Tak moim zdaniem bo np jak chcesz pracować jako uczony (mam na myśli prawnik/informatyk/może lekarz nawet) to głównie będziesz w jakimś garniaku czy coś , wszystko zależy od pracodawcy. Mój ojciec ma na łydce jak mówiłem kawałek barku/klatki piersiowej z ramieniem (do łokcia) i nawet jak ma koszulke to w sumie nic nie widać chyba ,że na ramiączkach ale w takiej do pracy to on nie chodzi ;D

  12. #41
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Zack napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy gdzie chcesz pracować. W policji - nie bardzo, zależy jeszcze na jakim stanowisku. Tak moim zdaniem bo np jak chcesz pracować jako uczony (mam na myśli prawnik/informatyk/może lekarz nawet) to głównie będziesz w jakimś garniaku czy coś , wszystko zależy od pracodawcy. Mój ojciec ma na łydce jak mówiłem kawałek barku/klatki piersiowej z ramieniem (do łokcia) i nawet jak ma koszulke to w sumie nic nie widać chyba ,że na ramiączkach ale w takiej do pracy to on nie chodzi ;D

    No w policji nie bede, ciezko mialbym dostac sie itd, nie jestem jotpe, ale ciezko byloby ;p. Jak narazie nie mam planow gdzie bede pracowac, ale wiadomo po skończeniu szkoly bedzie trzeba zaczac nad tym myslec, i wlasnie obawiam sie, ze bede wtedy mial juz problemy ze znalezieniem pracy, wkoncu przedramie to bardzo widoczne miejsce gdy ma sie tylko koszulke ;/

  13. #42
    Avatar Balthazar
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    65
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie mam nic przeciwko tatuażom, o ile mają jakieś zadanie poprawienia estetyki, choć sam niekoniecznie czuję potrzebę poprawiania wyglądu mojej skóry. Nie wiem za to, co ludzie chcą osiągnąć tatuując swoje własne poglądy (niekoniecznie jakieś jotpeki). Pokazują jacy są zadufani w sobie czy próbują mnie do nich przekonać? Nie wiem.

  14. #43
    Hoger

    Domyślny

    Wiecie może jak się nazywają tatuaże i gdzie ej można zrobić które znikają po jakimś czasie? Wiem, że takie są bo ktoś już wypominał. Można je zrobić będąc niepełnoletnim bez zgody rodziców? Na razie chce se taki strzelić, żeby znikł bo ciągle rosnę i normalny chce zrobić jak przestanę rosnąć i nabiorę mięśni.

  15. #44
    Avatar CESIEK
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nigdzie
    Posty
    384
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Hoger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiecie może jak się nazywają tatuaże i gdzie ej można zrobić które znikają po jakimś czasie? Wiem, że takie są bo ktoś już wypominał. Można je zrobić będąc niepełnoletnim bez zgody rodziców? Na razie chce se taki strzelić, żeby znikł bo ciągle rosnę i normalny chce zrobić jak przestanę rosnąć i nabiorę mięśni.

    nie pamietam jak sie nazywaja ale odradzam ich robienia, znikaja po 3 latach okolo, ale przewaznie zostaje blizna.

  16. #45
    Avatar MasterMappi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    33
    Posty
    1,480
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    do tego takie tatuaze nie zawsze znikaja, czasem zostaje blady slad, ktory wyglada tragicznie. tatuaze to nie jest zabawka, zrobie sobie na 3 lata, bede modny, potem zniknie i jest fajnie, zapamietajcie to sobie.
    tylko bog moze nas sadzic / yolo / hwdp / acab

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •