Reklama
Strona 2 z 31 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 462

Temat: Gry ponadczasowe- do czego warto wrócić?

  1. #16
    Avatar Marqus
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    94
    Siła reputacji
    18

    Domyślny


    The Settlers lub po prostu Settlers (z ang. Osadnicy) to pierwsza część gry, wydana w 1993 roku przez firmę Blue Byte, rozpoczynająca znaną serię gier strategiczno-ekonomicznych, w której gracz kieruje rozwojem małych, aczkolwiek sympatycznych istot – tytułowych osadników. Celem gry jest stworzenie świetnie prosperującego państwa oraz przejęcie kontroli nad ewentualnymi ludami zamieszkującymi osiedlane tereny.


    Age of Empires II: The Age of Kings to druga część z serii gier Age of Empires. Gra powstała w 1999 roku, 2 lata po wydaniu pierwszej części. Tym razem twórcy dali graczowi do dyspozycji 13 cywilizacji, takich jak Bizantyjczycy, Brytowie (Anglicy), Celtowie (Szkoci i Irlandczycy), Chińczycy, Frankowie (Francuzi), Goci (Ostrogoci i Wizygoci), Japończycy, Mongołowie, Persowie, Saraceni (Arabowie), Teutoni (Niemcy), Turcy, Wikingowie (Norwegowie). W drugiej części prowadzimy państwa przez epokę średniowiecza i wczesnego renesansu. Pierwszą erą są Mroczne Wieki, później mamy Feudalne Wieki, następnie Zamkowe Wieki, a na końcu Imperialne Wieki. Gra ma również dodatek pod tytułem Age of Empires II: The Conquerors. Seria gier znalazła wielu fanów.

  2. #17
    Avatar Deep
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    2,267
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie można zapomnieć o Pokemon Red i Gold :) O starcrafcie, GTA: Vice City i final fantasy :)

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    104
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Sensible World of Soccer 96/97

    "... to seria gier komputerowych, zręcznościowo-managerskich symulatorów rozgrywek piłki nożnej. Stworzona została przez Sensible Software i wydana na komputery Amiga i Atari ST w 1992."

    "Mecze rozgrywa się boisku na które jest widok z lotu ptaka. Skład zespołów można edytować. Ponadto grę cechuje nieskomplikowany interfejs, a także obsługa."



    Gra mistrzowska jak dla mnie :D Ahhh... Ile godzin spędziło się przed tą grą... :]

  5. #19

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kalisz
    Wiek
    19
    Posty
    989
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    o tak pokemony
    szczegolnie fire red

    moze nia jakas stara gra ale dla mnie fajna
    the sims ta pierwsza czesc i dodatki ;d
    http://torg.pl/image.php?type=sigpic&userid=293982&dateline=14684  18600

  6. #20
    Avatar nieloo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Człuchów
    Wiek
    31
    Posty
    207
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A o Tibii nikt nie wspomni ? :D
    Osobiście dodałbym do listy Warcrafta III i Operation Flashpoint

  7. #21
    Avatar Peregrin Tuk
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    150
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    nie wiem czy znacie, ale to jest zajejbista gra, no one lives forever, tak sie teraz podniecilem, ze chyba az sobie ja jakos skombinuje ; o
    co prawda filmik z dwojki, na filmie to nie wiele sie roznia
    http://www.youtube.com/watch?v=uHngBBOrlK0
    Ostatnio zmieniony przez Peregrin Tuk : 17-04-2010, 23:04

  8. #22
    Avatar Alone in the Dark
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Szczecin.
    Posty
    70
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    A Baldur's Gate I i II? Icewind Dale I oraz II ? Gry przy których dalej można spędzić ładne parę wieczorów.
    No i nie wspomnę o Twierdzy (ew Twierdzy Krzyżowiec). Klasyka!

  9. #23
    Avatar pabblo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Nie
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    STAR CRAFT!!!





  10. #24
    Avatar Vyvin
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Leszno
    Wiek
    31
    Posty
    934
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pamiętam, jak zawsze chciałem mieć pełną wersję tej gry.

    http://www.youtube.com/watch?v=jjLDz...eature=related

    Pewnego dnia, moje marzenie miało się spełnić. Niestety, płyta, którą pożyczył mi mój kolega była w złym stanie i nie pograłem do dnia dzisiejszego na swoim PC :(.

  11. #25
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Anarchy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Heroes of Might and Magic III
    +1, III to najlepsza część, a zaraz za nią jest II.

    Cytuj Jedr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Doom 1/2. Grafika jest stara, ale szczerze mówiąc cieszy oko. Poza tym jest fajny klimat ;d Uwielbiam od czasu do czasu sobie pograć.
    O jezu <3 Doom, Blood i Heretic - 3 strzelanki, w które pocinałem w przeszłości na zmianę. Do tego jeszcze Duke Nukem 3D ;d

    Cytuj Wozart napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dungeon Kepeer D: gra jedyna w swoim rodzaju
    +1

    Cytuj Cladam napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Quake III Arena? ;)
    III to już odpowiedź na inne sieciowe FPSy. Ale pierwsza część Quake'a też była niczego sobie- żeby rozkminić jak rozwalić ostatniego bossa trzeba było naprawdę ostro myśleć.

    Cytuj Marqus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Świetna giera, miałem nawet oryginał z wcześniejszymi częściami ale gdzieś przewaliłem płytkę.

    Cytuj Deep napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie można zapomnieć o Pokemon Red i Gold :) O starcrafcie, GTA: Vice City i final fantasy :)
    Z GTA to wrzuciłbym raczej 2- stary, dobry widok z lotu ptaka ;d

    Cytuj Alone in the Dark napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Baldur's Gate I i II? Icewind Dale I oraz II ? Gry przy których dalej można spędzić ładne parę wieczorów.
    No i nie wspomnę o Twierdzy (ew Twierdzy Krzyżowiec). Klasyka!
    Baldur's Gate był chyba przed Icewindem? Jak dla mnie pierwsza gra niszczy wszystko z tego gatunku.


    Te co zacytowałem to dodam ;)





  12. #26

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    104
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Ja od siebie dodam jeszcze: SimCity 4

    "SimCity 4 – gra komputerowa wydana w 2003 przez firmy Electronic Arts i Maxis. Jej wydawca w Polsce to firma EA Polska, jest kontynuacją gry SimCity 3000 z serii SimCity, a jej następcą jest SimCity: Społeczności."



    "Główną zmianą w stosunku do poprzedniej części jest widok regionu, którego przedtem nie było. Gracz może z niego wybrać odpowiadającą mu parcelę i na niej zbudować miasto. Tym samym, w przeciwieństwie do SC3000, miasta sąsiedzkie trzeba również wybudować samemu. Zmienił się również system modyfikowania terenu pod miasto – w poprzedniej część gracz mógł sobie wylosować teren, zmieniając tylko preferowaną liczbę drzew, zbiorników wodnych i nierówności. Tutaj w ręce przyszłego burmistrza trafia specjalny Tryb Boski, w którym można do woli i za darmo kształtować teren przed założeniem miasta. Do dyspozycji oddano rozmieszczanie zwierząt, drzew oraz wywoływanie katastrof.
    Po założeniu miasta w Trybie Burmistrza, działanie Trybu Boskiego zostaje mocno ograniczone, np. nie można już sadzić masowo drzew ani ustawiać zwierząt.

    Samo budowanie miasta nie uległo znaczącym zmianom, jednakże przy wyznaczaniu stref handlowych i mieszkalnych ustawiany zostaje ich kierunek. Co do przemysłowych to wyznaczanie pozostało bez zmian."

  13. #27
    Avatar Mefistoteles
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    471
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj wilq94 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oczywiscie twierda,twierdza:krucjata osobicie ostatnio w to pogrywam!
    ja tez, ja tez!

    Heroesi 3 - zostali podani

    moze Driver jedynka? pamietam z dziecinstwa cale dni mykania z policja w poslizgach po san francisco i skakanie nad nadjezdzajacymi radiowozami.

    Wolfenstein ET - do tej pory baaaaardzo grywalna sieciowka, a latka swoje juz ma.

    Sacred - cos ala Diablo, urzeka mnie grafika 2D recznie rysowana i rozmach tej gry.

    Zeus pan olimpu - po prostu dla mnie pradziad gier ekonomcznych ktory i dzisiaj zwstydza.

    opracuje juz jutro, ok? ide spac.
    Ostatnio zmieniony przez Mefistoteles : 17-04-2010, 23:22
    Lepsze B w garści niż D w .jpg

  14. #28
    Avatar Shire
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    480
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Mafia - To jest z pewnością numer jeden pod względem fabuły.
    Empire Earth - Ach te czasy kiedy byłem chory i cieszyłem się, że mogę pograć sobie w tą gierkę.
    Age of Empires - Wspomniano dwójkę, ale jedynka też jest świetna. Chętnie zagrałbym w nową część tej gry, ale w czasach starożytnych. Kolejna którą męczyłem tygodniami i miesiącami
    Moonstone, Premier Manager 3, Północ-południe, Super frogg, Franko, Złoto - Najlepsze imho gry na Amigę w jakie grałem.
    Red Alert - Pierwsza część, jak dla mnie lepsza od II.
    Morrowind - Najlepsza z serii Elder Scrollsów. Jak napiszę matury to odpalam ją!

    Na razie tyle tytułów mi przyszło do głowy, myślę że drugie tyle jeszcze mi się przypomni, oczywiście nie wymieniłem tych, które widziałem, że był wymienione tutaj, jak Heroes czy Diablo, w które chyba niedługo sobie pogram, narobiłeś mi smaku. ; D


    Mam pytanie co do Hellfire, w jakim sensie jest to dodatek? Rozszerza podstawkę czy dodaje coś nowego? Słyszałem o nim, ale nie miałem okazji pograć.

    Mam p

  15. #29
    Avatar Ne0n
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Szczecin
    Posty
    18
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Metal Gear Solid, MGS (jap. メタルギアソリッド) jest japońską grą wideo wydaną w 1998 roku przez Konami. Jej gatunek został określony przez producenta jako taktyczna akcja szpiegowska. Gra zyskała ogromną popularność dzięki napiętej akcji oraz możliwości skradania, dla których tłem była głęboka historia wojenna rozgrywająca się w niedalekiej przyszłości.

    Jest to trzecia oficjalna gra z serii Metal Gear stworzona przez Hideo Kojima (wcześniejsze gry to: Metal Gear oraz Metal Gear 2: Solid

    Moim zdaniem kto nie grał w to w czasach PSX to niech załuje bo wtedy ta grafika miażdzyła! fabuła również to pierwsze gra która wyzwoliła jakie kolwiek moje uczucia ; d przeszedłem ją kilkukrotnie i żadnego razu nie załuję ; P
    Teraz jak ktoś zagra nie odczuje tego samego klimatu bo będzie ją porównywał do obecnych gier ale mimo to i tak fabuła i "gejming" miażdzy i każdy kto nie grał niech sie za to zabierze; d
    Oprócz tego resident evil (najbardziej do gustu przypadłą mi trójeczka ze względu na Nemezisa)
    http://i187.photobucket.com/albums/x...TROKER/RE3.jpg
    Crash Bandicoot :)
    http://www.jocuriunice.com/files/ima...d_Gameplay.jpg

    Więcej gier sobie narazie sobie nie przypominam : P
    Ostatnio zmieniony przez Ne0n : 17-04-2010, 23:27

  16. #30
    Avatar St4nley
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    211
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A Gothic? Klasyk...


Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jak wrocic do gry?
    Przez Frazes w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 13-06-2016, 18:57
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 27-05-2015, 07:21
  3. Czy warto wrócic?
    Przez Keltu w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-05-2015, 22:11
  4. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 19-04-2014, 17:17
  5. Chciałbym wrócić do gry. Warto?
    Przez Kubeush w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 27-06-2012, 23:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •