Reklama
Strona 582 z 602 PierwszaPierwsza ... 82482532572580581582583584592 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 8,716 do 8,730 z 9027

Temat: World of Warcraft World of Warcraft

  1. #8716
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nigdy w WOWa nie gralem i kilka pytan mam:
    1. Nie ogarniam tych dodatkow, zeby grac co musze kupic? gre, abonament i pozniej jeszcze dodatki? Wystarczy kupic najnowszy i mam dostep do wszystkiego? Czy na czym to polega?
    2. Podoba mi sie uniwersum warcrafta, czytam ksiazki i czy jak zaczne grac to bede mogl przejsc przez cala fabule? Czy rzeczy ze starszych dodatkow sa juz niedostepne?
    3. Problem w mmo mam taki, ze nie mam czasu grac po kilka h dziennie, tutaj jest lvl cap i czy jak juz bym mial max lvl to na spokoju moge wbijac co jakis czas na gierke i bede mial co robic z np. gildia? czy oni zara ogarna jakies itemy czy chuj wie co wyskilluja sie i znowu bede z tylu ze wszystkim i nie bede mial co robic solo?
    4. Znacie jakies kanaly na yt, ktore fajnie opowiadaja lore warcrafta? Najlepiej po polsku bo bede sluchal do poduszki zmeczony i moge nie ogarnac wszystkiego po angielsku, ale jak znacie jakies dobre to tez chetnie poslucham.
    @Ryba xD ;
    1. https://youtu.be/CC_JdyPNCWY?t=408 wystarczy kupić prepaid najnowszy dodatek Battle for Azeroth
    2. Niektóre krainy w związku z zmianami w najnowszym dodatku są na inny poziom/zawierają nowszy content, ale wystarczy w takiej krainie porozmawiać z NPC Zidormi (jest zaznaczona na mapie) i cała kraina przefazuje się do starej wersji gdzie można zrobić wszystkie questy. Tak poza tym bez problemu powinieneś móc robić questy.
    3. To zależy od ogaru gildii. Generalnie grając 1-2h godziny dziennie (czy tam na kilka dni) można się ubrać i porobić co się chce, ale wiadomym jest że ktoś to będzie grać więcej to szybciej zbierze itemki. Znacznym ułatwieniem od Legionu jest wprowadzenie mythic+ - czyli nie musisz raidować żeby się zajebiście ubrać. No i do tego world questy, emissary chests etc.
    4. Z angielskich mogę polecić Nobbel87


    Dzisiaj miałem trochę czasu pograć, wbiłem 104 lvl, zrobiłem całą kampanię w Zulzadarze - jestem pod wrażeniem. Bardzo ładna kraina, mega klimatyczna, świetnie opowiedziana historia. Teraz śmigam do Nazmir. :)
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  2. #8717
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Czyli w sumie najlepiej kupic tylko abonament bo rozumiem, ze najnowszy dodatek dodaje rzeczy od max lvla z poprzedniego dodatku do aktualnego maxa? I dopiero jak nabije odpowiedni lvl dokupic dodatek?
    Co sie robi w takich grach z max lvlem? Xdd caly czas farmisz te same dungi/questy, ulepszasz eq i zostaje pvp? Co jak ludzie maja najlepsze eq? Czy tutaj przez profesje da sie je caly czas ulepszac? Fajna opcja z kupnem abonamentu za golda, ale nie wiem czy trudno nabic tyle hajsu w tej grze.

  3. Reklama
  4. #8718
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,447
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    raidy dla pussy pvp dla normalnych graczy pozdro
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  5. #8719
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czyli w sumie najlepiej kupic tylko abonament bo rozumiem, ze najnowszy dodatek dodaje rzeczy od max lvla z poprzedniego dodatku do aktualnego maxa? I dopiero jak nabije odpowiedni lvl dokupic dodatek?
    Co sie robi w takich grach z max lvlem? Xdd caly czas farmisz te same dungi/questy, ulepszasz eq i zostaje pvp? Co jak ludzie maja najlepsze eq? Czy tutaj przez profesje da sie je caly czas ulepszac? Fajna opcja z kupnem abonamentu za golda, ale nie wiem czy trudno nabic tyle hajsu w tej grze.
    @Ryba xD ;
    Tak, nowy dodatek daje możliwość expienia od 110 do 120 i dostęp do nowych krain/instancji/raidów/kampanii, allied races i pewnie jeszcze innych mniejszych pierdół. Póki nie wbijesz 110 to nie ma parcia na zakup nowego dodatku. Możesz sobie expić na spokojnie i jak dobijesz to wtedy kupisz. Jeszcze po drodze się znudzisz i co wtedy. ;p


    Na max levelu jest mniej więcej takie flow: robisz questy żeby wbić repy i odblokować world questy > farmisz world questy po itemki/hajs/reputacje (od pewnego poziomu repy można kupić fajne itemki u NPC) & robisz instancje na normalu, jak masz odpowiedni item level to na wersji heroic no a potem na mythic (grająć pvp [battlegroundy] też możesz zdobyć jakieś itemki). I tak do września, bo potem będą dostępne dodatkowe aktywności:
    What is Not Coming This Week?
    Blizzard has broken down the release of certain content post expansion launch!
    The Uldir Raid
    - September 4 - Normal and Heroic open
    - September 11 - Mythic, Raid Finder Wing 1: Halls of Containment (Taloc, MOTHER, Zek’voz, Herald of N’zoth)
    - September 25 - Raid Finder Wing 2: Crimson Descent (Fetid Devourer, Vectis, Zul, Reborn)
    - October 9 - Raid Finder Wing 3: Heart of Corruption (Mythrax the Unraveler, G’huun)
    Warfronts - A few weeks after launch
    Mythic Plus Season 1 - September 4
    Battle for Azeroth PvP Season 1 - September 4
    Wszystko jest w zasadzie tutaj opisane: https://www.mmo-champion.com/content...oth-Live-Today!

    Z profesji możesz sobie craftować gear który da się pewnie rozwijać jak to było w legionie ale nie wiem na ile jest to opłacalne - nie spodobała mi się ta wizja, trzeba było trochę farmić. Generalnie jak masz super zajebisty gear i rozpierdalasz wszystko na dwa strzały xD to farmisz raidy na poziomie mythic i mythic+ dungeons które są wyzwaniem i urozmaiceniem - robi się instancje na czas, gdzie w zależności od poziomu (od +1 do +25 chyba) mobki/bossy są odpowiednio mocniejsze i dodatkowo masz debuffy które dodatkowo zwiększają poziom trudności (jak wybuchające mobki przy śmierci, nakładanie stacków które buffują mobki itd). Im większy poziom tym lepsza nagroda ze skrzynki za ukończenie takiej instancji, dodatkowo jak zalosuje RNG to dostaniesz jeszcze upgrage o dodatkowy item level.

    Generalnie WoW jest tak dużą grą że raczej nie można się nudzić będąc nowym graczem - jest masa starego contentu który można sobie progressować, zbierać itemki do zmiany wyglądu eq, tytuły, achievmenty, mounty, pety i wiele wiele innych rzeczy.

    A jeszcze co do wow tokenu to kto jest na ile ogarnięty - są różne poradniki na necie to farmienia golda, aktualnie cena tokena poszła sporo w dół (z 380 do lekko ponad 200k lol) więc to nie jest dużo. Jeżeli będziesz mieć jakieś dochodowe profkii regularnie będziesz farmić matsy to da się zarobić na pp. Sam mam koło 1kk na wszystkich postaciach :P
    Ostatnio zmieniony przez Tathar : 16-08-2018, 17:32
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  6. #8720

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Z tymi repami to jeszcze taki myk, ze jak ci sie cos spodoba z np. Dodatku wotlk (lvl70-80) to już na max lvlu i dodatku farmisz stare tępy na mounta np. To nowy gracz ma co robić
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  7. #8721
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Najlepsza repka w grze





    If you know...

  8. #8722
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Sciagnalem wowa i narazie za free zrobilem orc shamana i leniwe orki zaganialem do roboty bijac je po glowie mlotkiem xDDD Tutaj caly czas questy sie robi i za to jest najwiekszy exp? Czy pozniej juz sie to olewa i caly czas bije jedne moby jak w jakies tibijce?

  9. #8723

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sciagnalem wowa i narazie za free zrobilem orc shamana i leniwe orki zaganialem do roboty bijac je po glowie mlotkiem xDDD Tutaj caly czas questy sie robi i za to jest najwiekszy exp? Czy pozniej juz sie to olewa i caly czas bije jedne moby jak w jakies tibijce?
    Questy

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  10. #8724
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sciagnalem wowa i narazie za free zrobilem orc shamana i leniwe orki zaganialem do roboty bijac je po glowie mlotkiem xDDD Tutaj caly czas questy sie robi i za to jest najwiekszy exp? Czy pozniej juz sie to olewa i caly czas bije jedne moby jak w jakies tibijce?
    @Ryba xD ;
    Questy uzupełniane dungeonami, żeby wyrwać jakieś lepsze itemki. Ewentualnie jakiś battleground dla odmiany. Na każdej instancji jest zawsze parę questów więc oprócz zakończenia insty wpada exp za questy. ;) Grindu żeby wbić level w tej grze nie ma. Questów jest za dużo żeby grindować.

    Jest sporo fajnych/śmiesznych questów. Ale i tak chyba nic nie przebije chain questa z Harrisonem Jonesem.

    Wstawię jeszcze kilka screenów z expienia:







    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  11. #8725
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pogralem miecha w legiona, pierwszy raz wogole grałem w wowa na Global, gierka zajebista i można sie wczuć w fabułę, jest co robić, gram zawsze rankiem więc sie nie nudzę, jednak narazie chyba odpuszczam bo brakuje mi czasu na granie a dodatek + czas gry to jednak też trochę kasy, narazie sobie pogram w starcrafta2 bo jeszcze nigdy nie miałem okazji

  12. #8726

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    245
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Pany mam pytania, bo też nigdy nie grałem w wowa. Jak kupię miesiąc abonamentu za 14 euro to mogę grać do 110 lvla i dopiero później kupić dodatek? Czy mogę kartą zapłacić co sprzedają w kioskach z doładowaniami battlenet? i ostatnie pytanie czymś się różni : Wow1 Edycja Standardowa ( Czas upłynął ) WoW2 Starter : Aktywne ?

  13. #8727
    Avatar Trickhor
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    2,037
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Czpiot napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pany mam pytania, bo też nigdy nie grałem w wowa. Jak kupię miesiąc abonamentu za 14 euro to mogę grać do 110 lvla i dopiero później kupić dodatek? Czy mogę kartą zapłacić co sprzedają w kioskach z doładowaniami battlenet? i ostatnie pytanie czymś się różni : Wow1 Edycja Standardowa ( Czas upłynął ) WoW2 Starter : Aktywne ?
    Doładowania battle.net są ok, za tą kasę kupisz czas gry bezpośrednio na stronie. Edycja standardowa to prawdopodobnie twoje konto na ktorym wcześniej aktywowałeś jakąś licencję (kupiłeś battle chesta, suba, dodatek itp.) a starter to taki trial, na którym są duże ograniczenia (np. levelowanie tylko do 20 poziomu).

    Kiedyś to było, nie to co teraz...

  14. #8728
    Avatar Bybelek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Bremen
    Posty
    173
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    siemanko. moge wbic 60 lvl kupujac samego passa, a potem dodatek battle of azeroth i to wystarczy, zeby moc wbic 120 lvl?

  15. #8729
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Bybelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    siemanko. moge wbic 60 lvl kupujac samego passa, a potem dodatek battle of azeroth i to wystarczy, zeby moc wbic 120 lvl?
    blizzarda usunal battlechesta, wiec kupujac prepaida mozesz grac do 110lvl
    jedynie ostatni dodatek musisz kupic potem

  16. #8730
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Nie ogarnalem serwera i teraz zmienilem na burning legion, zrobilem dwarf woja i pytanko o te questy, robić wszystkie jak leci? Czy jest tu jakas main sciezka, ktorej nie potrafie rozroznic od questow pobocznych? Bo wbijam na jakas wies, a tam na start 5 wykrzyknikow i w szoku jestem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  2. World of Warcraft - Serwer Roleplay.
    Przez Corso w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 14-01-2013, 23:08
  3. [8.x]Lordaeron (World of Warcraft)
    Przez Collins w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 18-08-2009, 13:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •