Reklama
Strona 3 z 591 PierwszaPierwsza 123451353103503 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #31
    Avatar Dzid
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    584
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    bo niby zmienili cos w tych ustawach czy tam regulaminie nie wiem jak sie to nazywa... Ktos jest na biezaco zorientowany?
    2 miesiące temu można było. Nie sądzę, żeby coś się zmieniło, bo nie było w tym okresie nowelizacji ustawy.

    Ja mam egzamin w piątek. Najbardziej się boję parkowania równoległego w którymś z nieoświetlonych miejsc. Szczęśliwie zostało mi do piątku 6 godzin jazdy, w tym 2 przed samym egzaminem, więc będę na bieżąco.

  2. #32
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Draho1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    http://www.youtube.com/watch?v=D207bNOraXM&NR=1

    hahaha

    TOPIC
    Ktos mojemu ojcu mowil ze nie mozna zaczac zdawac prawka 3 miechy przed 18? ... ale nie wiem czy to prawda. bo niby zmienili cos w tych ustawach czy tam regulaminie nie wiem jak sie to nazywa... Ktos jest na biezaco zorientowany?
    Kurs można zacząć na 3 miesiące przed 18-tką, ale sam egzamin musi być najwcześniej w dniu ukończenia 18-tego roku życia. Jest tak już od kilku lat.

  3. Reklama
  4. #33
    Stollar

    Domyślny

    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kurs można zacząć na 3 miesiące przed 18-tką, ale sam egzamin musi być najwcześniej w dniu ukończenia 18-tego roku życia. Jest tak już od kilku lat.
    LOL.

    Moja koleżanka pół roku temu dostała prawko. Zaczęła robić 3 miesiące przed 18'tką i w dniu 18 urodzin odebrała prawko swoimi rękoma. WTF ?

    Egzaminator nie pomyślał, żeby popatrzyć na wiek na dowodzie może? Układy? Zgodnie z prawem jest to niemożliwe. ///Dzid
    Ostatnio zmieniony przez Dzid : 23-11-2009, 16:47

  5. #34
    Avatar Tulak
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    229
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up

    Może miała dowód tymczasowy? Albo zdawała na B1 xD

    @top
    Teraz się podjaram bo mi udało się o dziwo zdać za 1 razem xD
    Ostatnio zmieniony przez Tulak : 23-11-2009, 16:38

  6. #35
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Stollar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    LOL.

    Moja koleżanka pół roku temu dostała prawko. Zaczęła robić 3 miesiące przed 18'tką i w dniu 18 urodzin odebrała prawko swoimi rękoma. WTF ?

    Egzaminator nie pomyślał, żeby popatrzyć na wiek na dowodzie może? Układy? Zgodnie z prawem jest to niemożliwe. ///Dzid
    Zdawała może na B1/A1. Podejście do egzaminu na kat. B możliwe jest dopiero gdy osiągnie sie 18 lat. Nie wcześniej.

  7. #36

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    101
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj TVN napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkie pytania prosze umieszczac tutaj.

    Ode mnie pytanie.

    Zapisalem sie na kurs i jutro jest ostatni wyklad. W pozniejszym okresie musze zdac egzamin wewnetrzny aby zaczac jazdy.
    Jaka jest najlepsza technika na zdanie teorii? (jechanie pytan po kolei czy robienie ciagle 'testu'?)

    Aktualnie moj wynik to okolo 11-12 dobrych odpowiedzi.
    Znaki drogowe znasz? I krzyżówki to nie ma problemu. Żeby się przekonać czy znasz to wszystkie sobie zadania z tego przerób. Tak samo z krzyżówkami. Jedyne czego musisz się nauczyć to pierwsza pomoc (nie wszystko jest tam logiczne, a nawet nie do końca poprawne są 2 pytania) i obsługę pojazdu i coś tam jeszcze, bo w tym jest również kilka nielogicznych pytań. Jak przerobisz sobie wszystko z 2-3 razy, to potem powinno dobrze iść. Ogólnie sam przerobiłem sobie wszystko 1 raz i 0 błędów :)

    Można zdawać ustawowo egzamin 3 miesiące przed 18-nastką, tylko trzeba jeszcze im dostarczyć jakieś papiery ze zgodą obydwu rodziców. Nawet można zdawać wcześniej, ale to już trzeba mieć więcej papierków, w praktyce robią to tylko ludzie co uprawiają sporty motorowe.

    Co do manewrów to kwestia wprawy, po 30 wyjeżdżonych godzinach każdy powinien robić to z zamkniętymi oczami, ale na egzaminie jest ogromny stres, a nie wszystkich to buduje.
    W parkowaniach można sobie pomóc jak widać monitor egzaminatora - w niektórych samochodach go widać - nigdzie nie ma w regulaminie, że nie można na niego patrzeć :)
    http://diabel-pieklo.blogspot.com/ Zapraszam gorąco na poczytanie pierdół.

  8. #37
    TVN

    Domyślny

    pobilem swoj rekord, jest dobrze.


  9. #38
    Avatar Dzid
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    584
    Siła reputacji
    19

    Domyślny



    Tak już mam 80%.

    Słyszałem, że po przekroczeniu bramy WORD po powrocie z miasta egzaminator nie ma prawa już oblać - prawda/fałsz?

  10. #39
    Avatar KrystianeK
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    .
    Wiek
    33
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Fałsz. Może oblać.

    Cytuj Dzid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2 miesiące temu można było. Nie sądzę, żeby coś się zmieniło, bo nie było w tym okresie nowelizacji ustawy.

    Ja mam egzamin w piątek. Najbardziej się boję parkowania równoległego w którymś z nieoświetlonych miejsc. Szczęśliwie zostało mi do piątku 6 godzin jazdy, w tym 2 przed samym egzaminem, więc będę na bieżąco.
    Trochę muszę cię zasmucić, ale z tego co mówili instruktorzy, to w dniu egzaminu nie powinno się mieć już wcześniej jazd. Ewentualnie dzień wcześniej.

    Co do testów. Najlepszy sposób. Przerób z 2 razy wszystkie pytania, zrób 1000000500100900 testów na kompie i wtedy na 100% zdasz. Najgorszą porażką jest oblać teoretyczny.
    Ostatnio zmieniony przez KrystianeK : 23-11-2009, 22:32
    Istnieje różnica między znajomością drogi, a podążaniem nią.

  11. #40

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    113
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jezdze motorem juz pare dobrych miesiecy, wiec chyba czas zrobic a1. tylko teraz pytanie - robil ktos z was? trudne? bo nie wydaje mi sie zeby poziom byl wygorowany.

  12. #41
    Avatar Gray
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    2,847
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Trochę muszę cię zasmucić, ale z tego co mówili instruktorzy, to w dniu egzaminu nie powinno się mieć już wcześniej jazd. Ewentualnie dzień wcześniej.
    Ja miałem 2 godziny przed samym egzaminem i wg mnie to bardzo słuszna decyzja, trochę z tej jazdy w nodze zostaje (chociaż nieco inaczej wchodziło sprzęgło w egaminacyjnym niż na kursach), na pewno lepiej niż gdybym miał od razu jechać na egzaminie.
    Ostatnio zmieniony przez Gray : 23-11-2009, 22:48

  13. #42
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Dzid napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Słyszałem, że po przekroczeniu bramy WORD po powrocie z miasta egzaminator nie ma prawa już oblać - prawda/fałsz?
    Kolega zdawał egzamin (2 raz). Wsiadł wyjechał, na miasto, jeździł dość długo jakieś 45 minut, wjechał do wordu i już myślał że zdał skoro gość go po drodze nie oblał i nie przesiadł się z nim, już w głębi duszy się cieszył, po chwili egzaminator wypełnił karteczkę:

    -Egzamin niezaliczony, mało dynamiczna jazda.

    A więc jak chce to może.

    (Mit obalony).

  14. #43
    Avatar Sholy
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    465
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Dzid
    Nieprawda, bo może Cię oblać, miał wejść przepis (nie wiem czy wszedł), że egzaminator musi Cię poinformować o błędzie w momencie jego popełnienia i np. jeśli 2 razy nie włączysz kierunkowskazu on Ci pozwoli jechać dalej, ale możesz oblać... 70% egzaminu zależy od egzaminatora na jakiego się trafi (przynajmniej w Krakowie) ;d

  15. #44
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Patrzyłem dzisiaj na mordy egzaminatorów, trzeba mieć jednak farta... Ja trafiłem na fajnego, nie zdałem tylko i wyłącznie z własnej winy, ale z tego co widzę/słyszę, to czasem ktoś może naprawdę umieć jeździć, ale dostać tą cholerną karteczkę ;d

  16. #45
    Avatar Jahehehe
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kraków
    Posty
    930
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Czytałęm kiedyś coś ,nie pamiętam gdzie że ktoś pobił egzaminatora.
    Jak się pytają go czemu ,to powiedział że zdał wszystko perfekcyjnie ,i na koniec egzaminu egzaminator powiedział że może ze szczęścia zatrąbić że zdał ,zatrąbił i oblał za używanie sygnałów w miejscach zabudowanych.


    pozdro


    @down


    racja ,przypomniałeś mi ;d
    Ostatnio zmieniony przez Jahehehe : 24-11-2009, 11:52

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •