Reklama
Strona 2 z 591 PierwszaPierwsza 12341252102502 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 8859

Temat: Prawo Jazdy - rozmowy ogólne

  1. #16
    Avatar Sylleni-kun
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Katowice
    Wiek
    31
    Posty
    457
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zapisuje się na prawko w kwietniu ale uczyłem pytań się już jakiś czas temu i spokojnie robiłem testy ;d
    [moja siostra zdawała na prawko]

    zostaje jazda ale to zobaczymy jak to będzie

  2. #17
    Avatar Gwiezdny Pijak
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Z kuńca wsi...
    Wiek
    36
    Posty
    671
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    zeby trafic na parkowanie rownolegle to trzeba miec pecha. cztery razy podchodzilem do egzaminu i ani razu nie mialem koperty. ja tam dwa razy oblalem na wymuszeniu pierwszenstwa i raz jakis goscio wymusil na mnie i mialem notke nie reagowanie w sytuacji stwarzajacej zagrozenie, no jakis palant wyjechal mi prosto przed maske nawet nie zdazylem zahamowac.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja trafiłem na parkowanie równoległe cztery razy, raz się na nim przejechałem ;p W sumie to samo parkowanie było okey, tyle tylko, że robiłem je na jakimś zapomnianym przez Boga osiedlu i nie zauważyłem, że jak już postawiłem samochód, to z boku mam jakąś polną ścieżkę spełniającą definicję drogi no i: "Proszę pana, na skrzyżowaniu parkować nie wolno" ^^

  5. #19
    Avatar Kamilo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    32
    Posty
    380
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Gwiezdny Pijak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby trafic na parkowanie rownolegle to trzeba miec pecha. cztery razy podchodzilem do egzaminu i ani razu nie mialem koperty. ja tam dwa razy oblalem na wymuszeniu pierwszenstwa i raz jakis goscio wymusil na mnie i mialem notke nie reagowanie w sytuacji stwarzajacej zagrozenie, no jakis palant wyjechal mi prosto przed maske nawet nie zdazylem zahamowac.
    Bo koperty jako takiej na placyku nie ma, kiedyś była. Rozmawiałem na ten temat z instruktorem.

  6. #20
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja kilka dni przed egzaminem zacząłem rozwiązywać testy, i to nie tak, że 1 albo 2 testy i spokój, tylko po kilka godzin. Całą książeczkę jaką dostałem od szkoły jazdy przerobiłem. 1 błąd z teorii na egzaminie miałem z 1-wszej pomocy o ile dobrze pamiętam. Trzeba się uczyć a teorii nie trzeba się bać.

    EDIT:
    Wg mnie nie ma znaczenia czy ktoś kto zdał za 1 razem czy za 3 jeżeli chodzi o umiejętności-zależy od szczęścia.
    Tak jak tam ktoś up napisałe, że mu ktoś przed maske wyjechał i nie zdążył nawet zachamować. To gdzie tu się umiejętności liczą jak jakiś debil coś takiego robi.
    Wystarczy stać na czerwonym, żeby jakiś idiota wjechał ci w tył samochodu i już masz oblany egzamin.
    Nie mówię tu o przypadkach gdzie niektórzy są stałymi gośćmi w WORD'zie, ale są tacy którzy zdali za 3 czy 4 razem ale jeżdżą lepiej od tych co zdali za 1.
    Mam dziewczynę w klasie której sam instruktor powiedział że jeździć nie umie, niech lepiej szykuje kase na dokupienie sobie jazd jak będzie chciała. I co ? Zdała za 1 razem. Teraz nikt z nią do samochodu nie chce wsiąść.
    Ostatnio zmieniony przez piccolo : 23-11-2009, 13:24

  7. #21

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    59
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Minsafo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja trafiłem na parkowanie równoległe cztery razy, raz się na nim przejechałem ;p W sumie to samo parkowanie było okey, tyle tylko, że robiłem je na jakimś zapomnianym przez Boga osiedlu i nie zauważyłem, że jak już postawiłem samochód, to z boku mam jakąś polną ścieżkę spełniającą definicję drogi no i: "Proszę pana, na skrzyżowaniu parkować nie wolno" ^^
    To ile ty zdawałeś razy prawko? xd

    -Pytania przerobiłem w jeden wieczór przed egzaminem, nie uczyłem się po kolei, tylko z testów online, na egzaminie wewnętrznym miałem 1 błąd, na głównym 0- dziwne jest to że robiąc rzadko zdarzało się że miałem 0 błędów w teście zawsze 1-2, a na egzaminie tak fajnie wyszło.

  8. #22
    Avatar Freon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    757
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Spoko tylko pluton nie umie parkować równolegle ;dd

  9. #23
    Avatar Minsafo
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    2,619
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Sześć ^^ Z czego dwa oblane przez moją własną głupotę (parkowanie równoległe, wymuszenie pierwszeństwa na autobusie ruszającym z przystanku). Inne dwa oblane, bo dałem egzaminatorowi pretekst do oblania mnie (wymuszenie pierwszeństwa przy zawracaniu - poczekałem, aż wyprzedzi mnie samochód, a typowi coś się zamarzyło, że dalej będzie jechał lewym pasem, wrócił na swój dopiero po ~200 metrach - wniosek egzaminatora: wymusiłem pierwszeństwo, bo nie mam prawa wjechać na sąsiedni pas, jeżeli na jest na nim jakiś pojazd - odwołałem się swoją drogą; drugi przypadek to jechałem przez jakąś niesamowicie wąską uliczkę, jechało się z prędkością kilku km/h, przejazd przez przejście dla pieszych zajął mi z 10 sekund chyba, kiedy byłem w połowie, to z lewej strony wyskoczyła na przejśce jakaś kobieta - egzamin niezaliczony, bo nie ustąpiłem pierwszeństwa, kiedy byłem tuż przed przejściem, to tej babci jeszcze na chodniku nie było). Jeden oblany, bo egzaminator jeszcze przed wyczytaniem mojego nazwiska założył, że ten egzamin musi skończyć się w ciągu kilku minut - akurat kończył zmianę, byłem jego ostatnim zdającym tego dnia.

    Także Pluton - nie łam się. Do mojego wyniku to się jeszcze nawet nie zbliżyłeś :P
    No, chociaż ja teorię zdałem od razu.

  10. #24
    Avatar kisiel
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    905
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A słyszeliście o Plutonie, podobno ostatnio obal, chyba Parkowanie Równoległe mu nie poszło...

    Ja tam zanim pójde to wszystko po kolei wycwicze i padne w miescie!

  11. #25
    Avatar Kozek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Wiek
    21
    Posty
    2,395
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie czepiajcie się już Plutona, dzisiaj oblałem 4 raz.. =//

    @Minsafo
    Może Cię dogonię.. ;d


    Jak teraz nie zdałem 3 raz jazdy to muszę dokupić te 5h i zdobyć zaświadczenie, że je wykupiłem, tak? I na egzamin mogę zapisać się zaraz po tym jak je wykupię? tzn, pójdę dziś, wykupię jazdy dajmy na ~20 grudnia i jutro mogę iść z tym papierkiem? Niech ktoś zorientowany się wypowie.. ;)
    Ostatnio zmieniony przez Kozek : 23-11-2009, 14:14

  12. #26
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    znaczy w sumie to na dobre mi wyszło, że nie zdałem, przynajmniej wiem, co robiłem źle przy tym parkowaniu (zryta technika, pewien user mi wysłał łopatologioczną, inną, zajebistą metodę). Jutro lece się zapisać na trzeci, ostatni egzamin. Chociaż to w sumie drugi, bo za pierwszym nawet za kółko nie siadłem ;d

  13. #27
    Avatar Sc'avenger~
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    jest określane względem wybranego układu współrzędnych.
    Wiek
    31
    Posty
    570
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ma ktoś może informacje o ciągle do końca nie wyjaśnionych przepisów związanych z prawkiem na moto?
    więc trzymaj gardę, zawsze i wszędzie bo nigdy nie wiesz, kiedy cios pokory dosięgnie Twej twarzy i ryj Ci rozjebawszy sprawiedliwość wymierzy!
    Amen!

  14. #28
    Avatar Draho1
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    ZWA
    Posty
    68
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://www.youtube.com/watch?v=D207bNOraXM&NR=1

    hahaha

    TOPIC
    Ktos mojemu ojcu mowil ze nie mozna zaczac zdawac prawka 3 miechy przed 18? ... ale nie wiem czy to prawda. bo niby zmienili cos w tych ustawach czy tam regulaminie nie wiem jak sie to nazywa... Ktos jest na biezaco zorientowany?

  15. #29
    Avatar Konradzik92
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    216
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja ruszam w kwietniu.

    Pluton ile cały kurs Cię wyniósł?
    Cytuj Tiades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie robie sobie jaj
    po prostu po zebraniu miałem open battle na chacie ze starymi...

  16. #30
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ze zniżką dla studentów zapłaciłem 1200 zł.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Prawo jazdy
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:22
  2. Gazeta Wyborcza Prawo Jazdy 2014 - Kod aktywacyjny
    Przez Creesh w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 17-09-2014, 01:12
  3. Zgubione prawo jazdy
    Przez Mazakowaty Flamaster w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-07-2014, 13:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •