Reklama
Strona 3 z 335 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #31
    Avatar COOL
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    30
    Posty
    25
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Kiedyś zapuszczałem przez ponad rok, wyglądałem jak ostatni debil i ściąłem. : ) Aktualnie mają długość ok 2-4 cm i takie odpowiadają mi najbardziej.

  2. #32
    ruck

    Domyślny

    Ja mam jedna fryzure - 3mm po bokach i 6mm z gory. W wakacje 1mm boki, gora 3mm ;d. Ojebalem sie na 1mm caly, to sie w szkole pluli... Ogolnie to nie lubie kombinowac z wlosami.

    A wiedzieliscie, ze prosta linia wlosow, jest cecha recesywna ;ddd ? Bardziej mi sie podobaja wlasnie takie wlosy, a mi wyszly dominujace kudly niestety...

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Bokser
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    65
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Golę się na łyso, albo na jedynkę. :-)
    A my którzy jesteśmy silni powinniśmy wziąć na siebie ułomności słabych aby nie mieć upodobania w sobie samych

  5. #34
    Avatar Bezstronny Obserwator
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Southend-on-Sea/Łódź
    Wiek
    33
    Posty
    463
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Zapuszczam od stycznia, ale mi wolno rosną :<

  6. #35
    Avatar wl00dar16
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Daleko
    Posty
    542
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    JA to albo sie opiernicze na trójeczke (3mm) całość , nie ze zadne boki na to a dsrodek na to
    albo
    tak jak wyzej tyle ze zostawie dluzssza grzywke zeby miec co postawic na gume;d

  7. #36
    CrossBody

    Domyślny

    Zapuszczam do dokładnie takich jak ty, taka grzywka i włosy z boku strasznie mi się podobają. Na razie mam taki mniej więcej hełm na głowie czyli takie średniawe, kiedyś miałem dłuższe ale byłem się cieniować całkiem niedawno. Szampon, którego używam to Nivea Pure Balance do włosów przetłuszczających się a odżywka (dwa razy w tygodniu): Joanna - Z Apteczki Babuni - wzmacniająca. Do włosów cienkich, delikatnych, ze skłonnością do wypadania.

    Kiedyś chodziłem w całkowicie krótkich, kilka mm. Inicjatywę zapuszczania długich wymyśliłem gdzieś tak w połowie pierwszej klasy gimnazjum, wtedy też dla mnie długie to były właśnie takie na hełm i byłem z nich zadowolony. Teraz chcę coś na wzór NerVarieNa. No i oczywiście nie stosuję też żadnych żelów, lakierów. Włosów nie suszę ani nie wycieram ręcznikiem - psują mi się od tego jak chyba z resztą każdemu. Myję codziennie, lub co dwa dni jak mi coś wypadnie.

  8. #37
    Avatar Adrex
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    32
    Posty
    153
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Moris napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam cos takiego: hxxp://img132.imageshack.us/img132/5866/obraz0011t.jpg[/url] ale tu na zdjeciu jakos dziwnie wyszlo. W kazdym razie preferuje wlosy mniej wiecej takiej dlugosci, nie sa na tyle dlugie, zeby przeszkadzaly w jaki kolwiek sposob, a przy tym moim zdaniem lepiej to wyglada niz takie bardzo krotkie. Szczegolnie, ze mam wysokie czolo i calkiem beznadziejnie wygladam w krotkich wlosach. ;p

    Szamponu uzywam pantene pro v i nie narzekam. ;p
    Mam podobne włosy tylko z deka dłuższe xD no i ciemniejsze xd
    Jakoś wole takie długie wydaje mi się że lepiej wyglądam w takich bo tez mam troche wysokie czoło heh. Starsza mi codziennie mówi żebym poszedł do fryzjera xd bo am za dugie włosy i jej sie nie podoba
    myje je codziennie rano jak nie umyje to sie dziwnie czuje strasznie jakos tak po za tym szybko mi się przetłuszczają i tak samo jak założyciel tematu jak ide na impreze czy gdzieś , jak wiem że na noc tam zostaje to też przed wyjściem xd
    Włosy mi przeszkadzają bo co chwila poprawiam xd jak mi wiatr rozwieje czy coś albo na w-f ;p

  9. #38
    Avatar Pingwin
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    219
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj beniaminnnnn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Długie włosy są hujowe ! , nie ma to jak krótki irokez ;p
    IMO taki krótki irokez jest pedalski. Beznadzieja.

  10. #39
    Avatar Neels
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Oborniki/Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    97
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Easy_touch napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Właśnie bez uzywania prostownicy i zeby utrzymywaly sie przez kilka godzin... jakis szampon albo co? jest takie cos? xD

    BTW. jak czesto myc wlosy? co 2 dni wystarczy? ;P
    Sa szampony, odzywki, balsamy itp ale nigdy efekt nie bedzie taki sam jak po uzyciu prostownicy. Kiedy wyprostujesz wlosy to sa takie gladkie.

    Oczywiscie duzo zalezy tez od tego jaki masz rodzaj wlosow, czy sa zadbane...
    Ja osobiscie kiedy nie wysusze wlosow mam falujace, jak wysusze sa proste ale nie sa gladkie, wiec prostownica to moja prawa reka.
    Wlosy niestety strasznie sie niszcza pod wplywem wysokiej temperatury, dlatego tez polecam odzywke domowa z miodu oraz oliwy z oliwek.

    troche to kobiece ale polecam wizaz.pl
    mozna tam dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy na temat wlosow ( i nie tylko, ale makijaze itp chyba was nie interesuja ; p )

    @edit
    zapomnialam. ja osobiscie myje wlosy co dwa dni, chyba ze mam jakies wyjscie to myje dzien po dniu, poniewaz na drugi dzien wlosy nie ukladaja sie tak dobrze jak w dzien mycia.
    Ale to rowniez zalezy od rodzaju wlosow. Mi osobiscie wlosy sie nie przetluszczaja. Niektorym przetluszczaja sie tak szybko ze musza myc codziennie. Natomiast mycie wlosow raz na 3-4 dni wydaje mi sie juz niezbyt higieniczne.
    Ostatnio zmieniony przez Neels : 01-10-2009, 23:07
    Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę.
    Już nigdy nie poczujesz się tak samo.
    Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

  11. #40
    Avatar Bezstronny Obserwator
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Southend-on-Sea/Łódź
    Wiek
    33
    Posty
    463
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @Neels
    Mi się zawijają końcówki :/ Znajoma poradziła mi ten szampon Nivea Straight & Easy. Czy on działa? Warto kupić? xd

  12. #41
    Avatar Neels
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Oborniki/Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    97
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bezstronny Obserwator napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Neels
    Mi się zawijają końcówki :/ Znajoma poradziła mi ten szampon Nivea Straight & Easy. Czy on działa? Warto kupić? xd
    Nie korzystam z szamponow Nieva, nie ufam im ; p
    Bynajmniej sam szampon nie pomoze.
    Ja na koncowki uzywalam serum z Avonu.
    Albo tez wosk do stylizacji wlosow, jekbys chcial zastosowac to uwazaj z iloscia, poniewaz wystarczy tylko odrobinka tego ; )
    Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę.
    Już nigdy nie poczujesz się tak samo.
    Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

  13. #42

    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    33
    Posty
    68
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Neels napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja osobiscie kiedy nie wysusze wlosow mam falujace, jak wysusze sa proste ale nie sa gladkie, wiec prostownica to moja prawa reka.
    A za kilka lat "Jakie ja mam zniszczone te włosy" no chyba, że na pare albo coś w tym stylu.
    |._.|

  14. #43
    Avatar Neels
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Oborniki/Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    97
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Bulbasaur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A za kilka lat "Jakie ja mam zniszczone te włosy" no chyba, że na pare albo coś w tym stylu.
    Napisalam ze wysoka temperatura niszczy wlosy i ja to biore do siebie.
    Juz mam troche zniszczone, ale stosuje wiele "domowych" (co moze wydac sie smieszne, ale skuteczne) metod.
    Przez prostownice wlosy sie pala, ale wiesz wole je gladzic niz wyjsc na ulice z naturalnymi falami (chociaz ostatnio sie odwazylam ; p ).
    Z doswiadzenia wiem ze kobiety ktore maja fale pragna prostych wlosow, a te ktore maja proste jak druty pragna fali. Taka natura.
    Nagle zdajesz sobie sprawę, że to już koniec. Naprawdę.
    Już nigdy nie poczujesz się tak samo.
    Nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebo.

  15. #44

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    36
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    wlosy mialem gdzies na 55-60 cm podcielem do ramion. a teraz mam jakies 40 cm. boki mam wygolone na krotko. a czasem jak mnie najdzie to maszynka do golenia wytne. irokeza 2 razy stawialem.
    Punx not dead!

  16. #45
    Avatar Printerek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    30
    Posty
    221
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja zapuszczam sobie wlosy od poczatku wakacji i juz powoli mnie denerwuja...ale marza mi sie warkoczyki francuskie, najgorze jest po wf'ie bo grzywa ciagle spocona i pelno syfow mam na czole od tego... ;\ + codziennie rano myc wlosy bo szopa straszna, mozecie powiedziec jak dokladnie zmierzyc ile cm mam wlosy? od czubka glowy czy jak? link do wlosow jakie bym chcial miec xd
    http://img140.imageshack.us/i/cornyz...i%20francuskie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •