Reklama
Strona 314 z 335 PierwszaPierwsza ... 214264304312313314315316324 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,696 do 4,710 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4696
    Avatar Tasmann
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    1,131
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Baxter of California Clay zupełnie nie wart swojej ceny - dobrze, że wziąłem małą próbkę. Już Goldwell Roughman jest lepszy a tańszy ponad połowę.
    Ogólnie rzecz biorąc najlepiej wychodzi puder matrix jeśli chodzi o hold i mat. Ewentualnie moroccanoil molding cream jest równie dobry, chociaż daje trochę większy połysk.

  2. #4697
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Loreal Tecni.Art Stiff Paste

    Jest to w jakiejś sieciówce?

  3. Reklama
  4. #4698
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Potrzebuje coś, co pozwoli mi na uzyskanie prostych włosów, z efektem jak po umyciu i wytarciu ręcznikiem.

    Mam takie falowane, guma taft zielona tylko skleja i nie prostuje włosów.

    Ja jak je umyję i wytrę ręcznikiem, a potem wymodeluje to są zajebiste, ale jak tylko wyschną to się robi takie siano i ani to uczesać, ani nic.

  5. #4699
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    jakie pomady do wlosow teraz polecacie

    chwyt sredni, raczej mat
    najlepiej jakies nieduze opakowanie +- 6 dyszek, bo pewnie bedziemy z brackim na swieta brac 2 rozne na wyprobowanie

  6. #4700
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie pomady do wlosow teraz polecacie

    chwyt sredni, raczej mat
    najlepiej jakies nieduze opakowanie +- 6 dyszek, bo pewnie bedziemy z brackim na swieta brac 2 rozne na wyprobowanie
    https://pomady.pl/wodniaki/22-shiner...xoCTrsQAvD_BwE
    Najlepszy produkt jaki w życiu używałem.

  7. #4701
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jakie pomady do wlosow teraz polecacie

    chwyt sredni, raczej mat
    najlepiej jakies nieduze opakowanie +- 6 dyszek, bo pewnie bedziemy z brackim na swieta brac 2 rozne na wyprobowanie
    O synek, jest teraz taki wysyp pomad, że to jest niemożliwe. No ale chcesz +/- 60 zł, to zawęża znacząco pole manewru. Skoro piszesz, że "raczej mat", to polecę Ci coś tak średnio matowego, lekki połysk powiedzmy maksymalnie. W sumie większość wodniaków nałożonych na suche włosy da efekt praktycznie matowy, tyczy się to Reuzela Blue, Shinerów, Pompa&Co niebieskiego, Layrite'a Superholda.

    Jeśli jednak nie próbowałeś, to polecam Butter Pomade. Świetny zapach, bardzo fajna, kleista konsystencja, świetnie się wybiera ze słoiczka i równie dobrze nakłada na włosy. Chwyt jest taki średnio-mocny bym powiedział, zależy od ilości i od włosów, ale na pewno nie jest on za słaby, ja mam włosy do brody i siedzi fantastycznie, a wcale dużo nie używam.
    Alternatywą jest Butter Clay, który nie jest takim typowym clayem, bardiej miksem clayu i wodniaka. Jest w pełni matowy, ale nie ciągnie tak włosów przy nakładaniu jak typowe claye np. Baxter, który jest świetny, ale wyrwie w chuj włosów przy aplikacji.

  8. #4702
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,615
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ja od siebie mogę polecić dapper matt clay, chwyt średnio mocny, typowo matowa glinka ( nie przepadam za połyskiem). Aktualnie zastępuje mi goldwell raughmanna i spisuje się bardzo dobrze.

  9. #4703

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    A najlepsze co do tej pory stosowales? Cena nie gra roli. @Mexeminor ;

  10. #4704
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A najlepsze co do tej pory stosowales? Cena nie gra roli. @Mexeminor ;
    Jeśli chodzi o wosk, to Lockhart's Goon Grease. Serio, trudno o lepszy wosk, z resztą to nie tylko moja opinia, a wielu znanych znawców tematu. Świetny chwyt, idealna aplikacja, konsystencja, układanie - wszystko zbalansowane, nie ma słabych stron.
    Z gel-type wodniaków, to w sumie Layrity są bdb, Reuzel Blue tak samo. Nie ma co się tutaj rozwodzić, te pomady są praktycznie takie same. Butter Pomade się wyróżnia i bym go polecał, bo to niby typowy gel-type, ale nie do końca.
    No i są jeszcze unortodoxy z wodniaków, mi to średnio siedzi, bo nie oszukujmy się - chwyt w tych pomadach nie należy do najmocniejszych. Ich plusem jest zmywalność i świetny skład, bardzo naturalny prawie zawsze i dobry dla skóry głowy. Są też drogie i słabiej dostępne w Polsce, tzn. mało z nich jest u nas, pełno tego w USA i trzeba to sobie niestety samemu ogarniać. Nic nie polecę, bo mam co prawda Shear Revival Crystal Lake i Flagship Blackship, ale nie należą one do moich ulubionych pomad i raczej inne UWB nieprędko u mnie zagoszczą.

  11. #4705

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    302
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Lockhart's Goon Grease - wysoki połysk, bardzo ciężko zmywalna, na moich włosach ciężej jak Schmierre Knuppelhart chyba z tej racji, że składa jest naturalny , ale hold świetny, włosy plastyczne, bardzo dobrze się układa

  12. #4706

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Kiedy nakladacie baxtera, po umyciu wlosow i wysuszeniu suszarkom, czy raczej po przetarciu ich recznikiem "towel dry" ? Na youtube widzialem, ze robia to na suchych i mokrych wlosach, jak jest u torgow, bo bardziej rzetelnych podpowiedzi nie dostane nigdzie indziej w internecie

  13. #4707
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Mexeminor ;
    Powiedz cos wiecej o Crystal lake, bo przymierzalem sie do kupna, ale wlasnie nie wiem ;x

    @up
    Na wysuszone. Najwieksza zaleta Baxtera, to fakt ze wlosy wygladaja w miare naturalnie. Po co to psuc mokrymi wlosami

  14. #4708
    Avatar Wojtaz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    137
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Ja znowu walczę ze sobą żeby nie ogolić głowy na łyso jeśli kogoś to interere

  15. #4709
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Quater Pater napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kiedy nakladacie baxtera, po umyciu wlosow i wysuszeniu suszarkom, czy raczej po przetarciu ich recznikiem "towel dry" ? Na youtube widzialem, ze robia to na suchych i mokrych wlosach, jak jest u torgow, bo bardziej rzetelnych podpowiedzi nie dostane nigdzie indziej w internecie
    tylko suche. Baxter jest w pełni matowy i pozostawia włosy naturalne w dotyku, a przy tym daje dobry chwyt do jakiejś messy fryzury.
    @polek asty ; typowe UWB o mocniejszym chwycie, polecałbym raczej do krótszych włosów (tak do końca nosa imo najdłuższe) i tylko do klasycznych fryzur, żadne messy nie wchodzą w grę.

  16. #4710
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Powychodziło teraz tego od cholery i nie mam pojęcia już co jest dobre.
    Szukam czegoś o podobnym holdzie jak Baxter i żebym mógł w ciągu dnia ew. poprawić fryzurę, ale z delikatnie większym połyskiem.
    @Mexeminor ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •