Reklama
Strona 323 z 335 PierwszaPierwsza ... 223273313321322323324325333 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,831 do 4,845 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4831
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Użyłem wczoraj pierwszy raz niebieskiej świni i jestem bardzo zadowolony. Od pięciu lat używałem tylko i wyłącznie matowych past, a efekt reuzel blue daje mi totalną odskocznię.
    @Evidence myślę, że zdecydowanej mniejszości twarzy świata pasuje łysa bania.
    Rozumiem bo w końcu fryzura to wygląd ale to uczucie jak się opierdolisz na zero jest całkiem przyjemne.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  2. #4832
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co do szamponow to niby lepiej odzywka a szampon raz na pare dni.
    Ja uzywam szamponu oherbal albo petal fresh z rossmana a odzywka Davines jak mam kase bo naprawde warto a jak nie to petal albo garnier zolty @ragnarok ;

    Pomady podjebaly pomadoura do Lockhartsa ze sprzedaje za tanio(zrobili kod chyba 30% dla grupki po tym jak LH kazal podniesc ceny) xD @ayx~ ;

  3. Reklama
  4. #4833
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zara ide do fryzjera
    dzieńdobry
    z góry pół, boki tył 3mm
    22zł
    do widzenia
    polecan

  5. #4834
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zara ide do fryzjera
    dzieńdobry
    z góry pół, boki tył 3mm
    22zł
    do widzenia
    polecan
    jesli wygladasz tak jak w avatarze, to napisz gdzie ten fryzjer, bo piekna robota

  6. #4835
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Witam panowie ja nowy tutaj w temacie. Chodzicie do zwykłych fryzjerów czy jakieś barbery i inni mistrzowie cięcia? W Rzeszowie otworzyli salon tego Maniewskiego i jestem ciekawy czy jak tam pójdę to zrobią mi jakieś cuda na kiju i będę wyglądał zajebiście, czy obetną mi boki, przytną górę i zapłacę 70 czy 100zł za to za co do tej pory płacę 20? Dodam, że nie mam jakiśch długich włosów, takie normalne raczej, to nie wiem czy mi coś wycudują z niczego.

  7. #4836
    Cinson

    Domyślny

    ja sie w sume chuja znam na tych barberach, ale mysle, ze jak nie chcesz jakiejs 'wymyslnej' fryzury, to wielkiej roznicy nie zauwazysz

  8. #4837
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do szamponow to niby lepiej odzywka a szampon raz na pare dni.
    Ja uzywam szamponu oherbal albo petal fresh z rossmana a odzywka Davines jak mam kase bo naprawde warto a jak nie to petal albo garnier zolty @ragnarok ;

    Pomady podjebaly pomadoura do Lockhartsa ze sprzedaje za tanio(zrobili kod chyba 30% dla grupki po tym jak LH kazal podniesc ceny) xD @ayx~ ;
    a no to taktycznie widzę, fajnie fajnie


    #top

    może lekko offtop ale orientuje się ktoś z was może bardziej dokładnie w maszynkach fryzjerskich? W sumie to nawet nie wiem (pomimo czytania artykułów porównawczych) czy szukam trymera/golarki/maszynki do strzyżenia, ale chodzi mi o tą maszynkę którą fryzjer często goli do 0 tył szyi/równa boki schodzące do ew. brody. Tego też sam dla siebie potrzebuję - chcę precyzyjnie zaznaczać sobie linie zarostu. Od 3 lat mam trymer babylissa z regulowaną nakładką 0,4-5,0 mm i sobie ją normalnie odpinam do 0 i przeczesując zarost, po nabraniu wprawy równam do reszty na żywca, problem mam tylko z goleniem granic zarostu do 0 bo trymer strasznie wtedy szarpie a manualna maszynką ciężko bo muszę zapienić i nie widzę dokładnie linii.

    obecnie mam coś takiego:



    a to o czym myślę, przynajmniej tak mi się wydaję z tego co pamiętam zerkając u barbera że to będzie odpowiednie:



    Problem o tyle skomplikowany że w internecie wszystkie te 3 nazwy używane są zamiennie, a nawet produkty (np. trymer) są różnego typu, i tak dwie powyższe końcówki można znaleźć wpisując sobie w google trymer no i już nie wiem sam czego tak naprawdę szukam. Z racji że używać tego będę bardzo mało (kilka cm do wykończenia raz na 1,5-2 tyg) to może być cokolwiek, byle nie szarpało.




    Ktoś tutaj może swoją drogą bawił się w robienie własnych kosmetyków (zarost/włosy)? Ja obecnie stosuję własne olejki do brody (nie spodziewałem się takiego przeskoku), planuję niedługo pierwszy balsam i coś na wzór lżejszego prestylera (cienkie włosy).

  9. #4838
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja sie w sume chuja znam na tych barberach, ale mysle, ze jak nie chcesz jakiejs 'wymyslnej' fryzury, to wielkiej roznicy nie zauwazysz
    No właśnie liczyłbym że taki fryzjer mi coś doradzi i zrobi jakiś zajebisty fryz który będzie mi pasował.

  10. #4839
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeśli pójdziesz do sprawdzonego miejsca to gość na stów będzie widział co ci do kształtu twarzy pasuje i coś zasugeruje.

  11. #4840
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam panowie ja nowy tutaj w temacie. Chodzicie do zwykłych fryzjerów czy jakieś barbery i inni mistrzowie cięcia? W Rzeszowie otworzyli salon tego Maniewskiego i jestem ciekawy czy jak tam pójdę to zrobią mi jakieś cuda na kiju i będę wyglądał zajebiście, czy obetną mi boki, przytną górę i zapłacę 70 czy 100zł za to za co do tej pory płacę 20? Dodam, że nie mam jakiśch długich włosów, takie normalne raczej, to nie wiem czy mi coś wycudują z niczego.
    @Pelikan ;

    Podejrzewam ze to jak ze wszystkim - jak typ ma 150 salonów sygnowanych nazwiskiem to zdziera po 100zl a chuja się zna na tym fryzjerstwie(vide golenie linii czoła u pseudo barberów). Drogo nie znaczy zawsze dobrze.
    Ja chodzę do jednego z najlepszych barberów w Łodzi a płacę 30 ziko więc można tanio a dobrze. Inna sprawa to ceny u nich na produkty typu pomady, to już się średnio opłaca jak możesz zamówić w internecie.

    Co do Rzeszowa to Ci kopiuje z grupki, poczytaj o tych, zobacz ceny i strzelam, że pewnie będzie lepiej niż u Maniewskiego gdzie będą strzygli newbie po jego kursach czy coś w ten deseń

    RZESZÓW:
    Arek z Rebell Studio
    Barberhood
    Barber shop Cigaro (Klaudia)


    @ayx~ ;
    Napisz do ProFryz na allegro i opisz co chcesz. Nie wiem, czy pomogą, ale mają asortyment używany we fryzjerstwie to pewnie się znają. Ja u nich suszarkę i prostownicę kupiłem(jak coś to suszara Fox Bee sztos totalny za takie pieniądze)
    Ostatnio zmieniony przez Adziorroo : 19-09-2018, 17:55

  12. #4841
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    https://pomady.pl/6-wodniaki

    wyczailem ze ten rodzaj bedzie dla mnie najlepszy bo chce zeby fryzura sie trzymala i juz. Jaka marke/konkretny produkt z tego polecacie? Może byc lekki połysk a moze byc matt w sumie nie ma roznicy

  13. #4842

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Gumy czy żele nie zagrają dobrze, jeśli masz sztywne i twarde włosy, zobacz sobie np. tu: https://www.gentleman-store.pl/12-kosmetyki-do-wlosow masz różne pomady, do Shark Killer White nie robi skorupy, jest lekki połysk, dość mocno trzyma, albo ewentualnie nowy Reuzel Extreme, też jest bardzo spoko jak dla mnie.

  14. #4843

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ktoś coś, jakieś info kiedy może pojawić się Arcadian na pomadour? Bo mamy już 6 października i nie widziałem żeby się pojawił. A niestety mam resztki Baxtera... A Cavalier na pomady za 95 zł to przesada.

  15. #4844

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cavalier zdecydowanie wart swojej ceny.

  16. #4845

    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    28
    Posty
    812
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    dobra, mam glupie pytanie ;d mam brazowe wlosy, jednak kiedy sa nieco dluzsze (z 8cm) to do slonca nabieraja rudawego koloru, chcialbym to jakos wyeliminowac. Co polecacie?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •