Reklama
Strona 328 z 335 PierwszaPierwsza ... 228278318326327328329330 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,906 do 4,920 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4906
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie wiem szamponu?

  2. #4907
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co polecacie do zmywania pomad?
    Przerzuć sie na wodniaki.

  3. Reklama
  4. #4908

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    @Taidio ;
    Petal nie wyrabia, ale co ja tam mogę wiedziec

  5. #4909

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Panowie jako, że mam już resztki Arcadiana i jakoś mi nie siadł (Baxter dla mnie był lepszy) - więc skłaniam się ku zakupowi Cavaliera i stąd moje pytanie: czy może ma ktoś info kiedy może się pojawić w PL sklepach? (może ktoś ma jakiś "przeciek"). Pisałem do pomady, ale oczywiście nie odpisali. Widzę, że jest na Amazonie, ale może jest jeszcze gdzieś do kupienia z szybszą dostawą?

  6. #4910
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Co polecacie zamiast baxtera? Bo kończy mi się i chciałbym cos podobnego spróbować ?

  7. #4911

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co polecacie zamiast baxtera? Bo kończy mi się i chciałbym cos podobnego spróbować ?
    Cavalier mi siadal lepiej od Baxtera.
    Arcadiana mam I jak dla mnie przereklamowany, Baxter lepszy, a Cavalier o niebo lepszy.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  8. #4912
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cavalier>Baxter
    Arcadian to totalnie inny produkt
    Sprawdzcie sobie Suavka, też bardzo spoko Clay

  9. #4913

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja na Amazonie zamówiłem Cavaliera. Z baxtera byłem bardzo zadowolony wiec Cavalier myśle, ze siądzie. Bo Arcadian to jakaś jedna wielka pomyłka.

  10. #4914
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tez zamówiłem na amazon, spróbuje, dzięki pis yo

  11. #4915
    Avatar polek asty
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    w mieszkaniu
    Wiek
    28
    Posty
    5,550
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Kojarzy ktos czy,gdzies poza amazonem bedzie jakos niedlugo dostepny cavalier? Bo na amazonie 32 euro z przesylka to troche przesada, bo,wychodzi prawie 140 zl xD

  12. #4916
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    nie ma cavaliera, będzie niedługo dostępny w normalnej cenie

  13. #4917
    Avatar Julas313
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Posty
    1,312
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jakie są wasze top 3 pomady
    Tez szukam czegoś nowego, do tej pory z woskowych mialem niebieskiego knupelharta i różowa świnke, średnio mi leżą woskowe pomady.
    Miałem z Pana drwala butter pomade i wodna i to białe maselko, obie w sumie spoko, potem ta złota shiner Gold Clay (mega pomada) i teraz Arcadian, generalnie spoko ale chyba shiner lepiej siadal.

    Kto coś poleci ciekawego jeszcze (Raczej mat, glinka ew woskowa ale to chyba z matem się wyklucza?)

  14. #4918
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Heavy hold wosk zdecydowanie Goon Grease.

    Wodniaki to w sumie sporo, ale ja bardzo lubię zapach Layrite'a i taki Superhold jest w sumie spoko wodniakiem. Do tego niebieski Reuzel, Tenax zielony, Pomp niebieski itd. Ja jeszcze wysoko cenię Fiber Grease'a, zapach jest okropny, ale konsystencja i praca z nią to przyjemność i naprawdę jest inna.

    Średni wosk to zielony Reuzel i Crude Oil. Jest tego pełno ogólnie, ale ja uważam, że nie ma sensu daleko szukać, bo te dwie są dostępne i bardzo, bardzo dobre. To jest taki typ pomad, że nie zauważysz ogromnej różnicy. W mocnym chwycie jak Goon Grease czy różowa świnia liczy się łatwość nakładania czy to jak ciągnie włosy. W mediumach te problemy nie występują (poza może jakąś Sweet Georgią Brown Blue, gdzie ona lekko może ciągnąć, ale to i tak jest pomijalne) i chwyt jest bardzo podobny w większości przypadków. Polecam kupić duże puchy Crude Oila albo zielonej i się uczyć używania wosków, bo to najlepsze do tego narzędzia.

    Z lekkich pomad woskowych to zdecydowanie Royal Crown Pomade. Ten zapach jest idealny, nie ma większej klasyki niż ta pomada. Ja bym w ogóle nie myślał o innych jeśli się zaczyna z tym typem pomad, bo Royal Crown jest tani i można się na nim swobodnie uczyć, a jest czego, bo lekkie woski wymagają wprawy.

    Unortodoxów nie lubię, jak miałem długie włosy, to nie chciały tego trzymać o ile nie dałem ich w chuj i trochę, a to znowu nie jest w ogóle ekonomiczne, bo są to drogie produkty. Mam ciągle puszkę oryginalnego Black Shipa i Crystal Lake'a (pierwsze edycje, ciągle nadają się do użytku, za to je podziwiam) i tam se leżą. Pewnie je kiedyś zużyję albo sprzedam, zobaczę.

    Claye to wiadomo, temat zmielony sto razy. Mam Baxtera i uważam, że jest okej. Na długie włosy niedługo go spróbuję i zobaczymy jak da radę, ale cudów nie oczekuję. Do krótszych fryzur messy jest bardzo dobry.

    Top 3:
    1. Goon Grease. Na niczym innym nie udało mi się takiego pompa ułożyć,
    2. Crude Oil/Zielona Świnia, Fiber Grease,
    3. Royal Crown Pomade.
    Wyróżnienia: Niebieska Świnia, zużyłem największą puchę i zawsze robiła to, co chciałem. Butter Pomade za zapach i aplikację, chwyt niestety nienajlepszy. Superhold za zapach i potężną skorupę, której nic nie ruszy.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 01-07-2019, 20:41

  15. #4919
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dla mnie topka to niebieska świnia, shiner mat clay, mr bear mat clay.

  16. #4920
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Julas313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakie są wasze top 3 pomady
    Tez szukam czegoś nowego, do tej pory z woskowych mialem niebieskiego knupelharta i różowa świnke, średnio mi leżą woskowe pomady.
    Miałem z Pana drwala butter pomade i wodna i to białe maselko, obie w sumie spoko, potem ta złota shiner Gold Clay (mega pomada) i teraz Arcadian, generalnie spoko ale chyba shiner lepiej siadal.

    Kto coś poleci ciekawego jeszcze (Raczej mat, glinka ew woskowa ale to chyba z matem się wyklucza?)
    delikatniejsza jest zielona świnia od różowej - łatwo sie zmywa, nie usztywnia tak włosów i minimalnie mniejszy połysk

    generalnie polecam bardzo reuzela, używałem kilka produktów wszystkie super

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •