Reklama
Strona 315 z 335 PierwszaPierwsza ... 215265305313314315316317325 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,711 do 4,725 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4711
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cavalier od Bluumana jest podobno bdb, ale połysku to nie będzie miało. Ogólnie nie oczekuj połysku od tego typu produktu, coś za coś.

  2. #4712

    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    293
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Jakaś konkurencja dla Biczboja? Cena, jakość, dostępność. Prosta fryzura, wymagania niewygórowane, w miarę naturalny look, żeby się to dało jako tako na bok zgarnąć i lekko podnieść

  3. Reklama
  4. #4713

    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    156
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Mexeminor ;

    Szukam pasty/pomady do włosów, bo aktualnie już wybieram resztki. Ostatnio używałem Revlon Matt Clay, całkiem byłem zadowolony. Fryzura klasyczna, boki cieniowane, góra dłuższa. Planuję zapuscic górę dłużej trochę, także potrzebowałbym coś mocniejszego, szczególnie, że nie lubią się układać i żyją swoim życiem.

    Znajdzie się coś podobnego do Revlona, czyli matowe, ale żeby łatwiej się nakładało (nie wyrywało włosów) . Revlon ma tendencję do wyrywania włosów przy nakładaniu.

  5. #4714
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Rasta Man napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakaś konkurencja dla Biczboja? Cena, jakość, dostępność. Prosta fryzura, wymagania niewygórowane, w miarę naturalny look, żeby się to dało jako tako na bok zgarnąć i lekko podnieść
    podbijam, poleci ktos jakies dobre gunwo z rosmana?

    uzywal ktos tego?
    https://www.rossmann.pl/Produkt/Taft...ml,424414,7329

  6. #4715
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,616
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    wszystko z rossmana to gówno, dopłać 20zł i kup sobie coś porządnego z neta (wystarczy ci na kilka miesiecy) nawet taki goldwell raugmann.
    http://www.ezebra.pl/product-pol-585...oogle_shopping

  7. #4716
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mistrzostwa Świata w kat. cena/jakość
    1. got2be Beachboy
    2. Goldwell Roughman
    3. Joanna Pasta matująca ta za 6 zł

    jeszcze w rossmanie jest znośny phenoMENal w cenie beachboya

  8. #4717
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Za polecanie jakiejś joanny na kiju albo biczboja powinni deportować na filipiny.
    Kup se puche reuzela 113g za 50zl i ci starczy na pol roku

  9. #4718
    Avatar Avatar =P
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    120
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @up

    NIe rozumiem Ciebie. Kazdy ma indywidualne podejscie, uzywalem keune modeling, uzywalem puche i bez sensu przeplacac

    got2be Beachboy najlepsze co do tej pory znalazlem, jesli ma wygladac naturalnie, fakt po keune w kazdych warunkach sie trzymalo ale bez przesady, no ale joanna to juz przegiecie, chociaz jak masz okazje sie co jakis czas poprawic to why not

  10. #4719
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ja kupilem ten cement z tym ze chyba inny kolor opakowania, wiec mozliwe ze troszke mocniejszy lub slabszy mam.

    Działa jak żeł, włosy sa troche jakby "mokre" nie są naturalne jak po pascie matującej i sztywne.


    Co do cen past, kiedys kupilem u barbera za 80zl layrite czy cos takiego, w zasadzie dzialalo tak samo jak pasta matujaca z joanny za nicale 10zł (w przypadku past polecam brać te mocne)

  11. #4720
    Avatar #YOLO
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    662
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ogolnie to w rossmanie jest promocja 2+2, wiec 2x tansze produkty xi dlatego pytam xD
    Cytuj Killerz95 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wszystko z rossmana to gówno, dopłać 20zł i kup sobie coś porządnego z neta (wystarczy ci na kilka miesiecy) nawet taki goldwell raugmann.
    http://www.ezebra.pl/product-pol-585...oogle_shopping
    zalezy dla kogo, jakis czas temu zuzylem 2 opakowania beach boya i byl zajebisty, tez starczal na pol roku, najbardziej matowy i naturalny wygląd włosów ever i zajebiscie pachnial (chociaż tych droższych szczerze nie probowalem) (gdzies do 5cm w miare trzymal)
    sprawdze ten goldwell

    Cytuj Maniek900 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja kupilem ten cement z tym ze chyba inny kolor opakowania, wiec mozliwe ze troszke mocniejszy lub slabszy mam.

    Działa jak żeł, włosy sa troche jakby "mokre" nie są naturalne jak po pascie matującej i sztywne.
    ok dzięki za przestrogę, bo juz mialem brac xd

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Za polecanie jakiejś joanny na kiju albo biczboja powinni deportować na filipiny.
    Kup se puche reuzela 113g za 50zl i ci starczy na pol roku
    EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PRODUKTY DO WŁOSÓW BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD BĘDĄ MUSIELI POPRAWIAĆ WŁOSY CO 3H A NIE CO 6H

  12. #4721
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,140
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Sprawa jest prosta - jak masz kurwa włosy max 5 cm i chcesz zrobić jakieś messy na kiju, to se kup biczboja i spierdalaj. Sam go używałem, dwie puchy mi poszły na takie włosy i było ideolo. Teraz mam sensowną fryzurę i biczboj to jest XDDD Na moje włosy Baxter ledwo daje radę, ale daje, dlatego polecam gorąco, bo trudno i lepszą glinkę.

    A clay czy fiber reuzela to jest też cienizna, ale na pewno lepsze od drogeryjnych gówien, które nadają się do pędzla obciętego przez Mariolę za 15 zł. Powiedziałbym, że te ruzele to tak do 10 cm włosy ogarną przy jakimś lekkim messy, ale uczesanym grzebieniem, a dopiero potem przeczesanym rękami.

    Poza tym z ginek bdb jest Cavalier od Bluumana, ale jest droższy od Baxtera.

  13. #4722
    Cinson

    Domyślny

    nie wiem jakim cudem wy mozecie ulozyc wlosy na te bicz boje i phenomenale xD niewazne czy wlosow mialem 1cm czy 10, nie dalo sie tymi gownami ulozyc nic.

  14. #4723
    Avatar Adziorroo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    3,253
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj #YOLO napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PRODUKTY DO WŁOSÓW BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD BĘDĄ MUSIELI POPRAWIAĆ WŁOSY CO 3H A NIE CO 6H
    O ile ten tekst pasuje do większości poradników z internetu, to tutaj naprawdę nie widzę jak możemy dyskutować, no pokaż mi taką fryzurę :

    ułożoną biczbojem i po 8 godzinach w pracy albo chociaż 3 na mieście xD

    Też miałem focha jak zaczynałem grać w hearthstone i mi mówili, że nie ma zamiennika death's bite do Patron Warriora, hurr durr skurwysyny jak to nie ma wystarcza chęci xD
    Daj mi adres to Ci wyślę próbkę baxtera i po przetestowaniu powiedz mi jeszcze raz, że biczboj prawie wcale nie odstaje i ma dobry stosunek jakość cena xD

  15. #4724
    Avatar Halunek
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Szczyt
    Wiek
    29
    Posty
    4,864
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Adziorroo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O ile ten tekst pasuje do większości poradników z internetu, to tutaj naprawdę nie widzę jak możemy dyskutować, no pokaż mi taką fryzurę :

    ułożoną biczbojem i po 8 godzinach w pracy albo chociaż 3 na mieście xD

    Też miałem focha jak zaczynałem grać w hearthstone i mi mówili, że nie ma zamiennika death's bite do Patron Warriora, hurr durr skurwysyny jak to nie ma wystarcza chęci xD
    Daj mi adres to Ci wyślę próbkę baxtera i po przetestowaniu powiedz mi jeszcze raz, że biczboj prawie wcale nie odstaje i ma dobry stosunek jakość cena xD
    u mn taka fryzure da sie 24h ogarnac na roughmanie oczywiscie w miedzyczasie spiac(taka praca) rano ofc fryzur nie wyglda jak 20h wczesniej ale dalej jest ok
    polecam
    The object of life is not to be on the side of the majority, but to escape finding oneself in the ranks of the insane.
    Marcus Aurelius

  16. #4725
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ja jebe jakie pedzle

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •