Reklama
Strona 326 z 335 PierwszaPierwsza ... 226276316324325326327328 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,876 do 4,890 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4876
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    pisałem już niejednokrotnie, że jak ostro smalcowałem włosy, to myłem max 2 razy w tygodniu, spałem w pomadzie, budziłem się, moczyłem włosy, dokładałem pomady i cisnąłem dalej. Zero łupieżu, włosy się prawie w ogóle nie tłuściły, bo miały tłuszczu pod dostatkiem, poczucie brudnej głowy i swędzenie występowało dopiero po 4-5 dniach, a więc wtedy myłem. Nigdy nie czułem, że mam tak mocne włosy, teraz łupież walka od 4 miesięcy i myję codziennie, bo muszę. Czuję, że włosy są słabsze, suche, nie chcą się układać itd.

  2. #4877
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nigdy nie miałem łupieżu, fryzjerka zawsze mówi że mam włosy mocne i gęste jak sok z pizdy, a od liceum myje codziennie rano, wy chyba w chuja lecicie dla mnie że raz na 4 dni myjecie, no ewentualnie fryzura po nałożeniu pomad i tak wygląda na tłustą jak chuj to nie ma znaczenia czy włosy są tłuste

  3. Reklama
  4. #4878
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,139
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Można myć codziennie, ale lepiej robić to czymś dobrym, a nie SLSami zajebanymi i tymi wszystkimi chemikaliami. Faktem jednak jest, że im rzadziej myjesz, tym wolniej się przetłuszczają włosy. Jak używałem cały czas wosków, to bez nakładania pomady włosy miałem świeże kilka dni, a teraz już na wieczór czuję, że się tłuszczą.

  5. #4879
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przecież jak se nalozysz łyżkę zaprawy murarskiej czyt. jakiejś pomady to se tydzień możesz nie myć bo to jest lepiej zabezpieczone niz zwłoki Lenina





  6. #4880
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak sie jest łysym to się tak samo myje włosy??

  7. #4881

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    176
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Poleci ktoś pastę do włosów dająca efekt mokrych włosów? Używałem Beach boya odpowiadał mi ale to mat.

  8. #4882
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj jopek500 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poleci ktoś pastę do włosów dająca efekt mokrych włosów? Używałem Beach boya odpowiadał mi ale to mat.
    Reuzel niebieski powinien być odpowiedni, ale zapewne są dużo lepsze produkty z takim efektem.

    Chciałem słówko o rzadszym myciu włosów. Szampon odstawiłem i korzystam co około 3 dni, ale każdego dnia używam odżywki. Zauważyłem znaczną poprawę jakości włosów, bo normalnie przed cięciem miałem konkretne siano na głowie. Ponad to skóra twarzy mi się oczyściła i zniknęły mi stany syfowe z twarzy. Generalnie taka głupia zmiana, a czuję się o wiele lepiej.

  9. #4883

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witam serdecznie wszystkim

  10. #4884
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Sinis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Reuzel niebieski powinien być odpowiedni, ale zapewne są dużo lepsze produkty z takim efektem.

    Chciałem słówko o rzadszym myciu włosów. Szampon odstawiłem i korzystam co około 3 dni, ale każdego dnia używam odżywki. Zauważyłem znaczną poprawę jakości włosów, bo normalnie przed cięciem miałem konkretne siano na głowie. Ponad to skóra twarzy mi się oczyściła i zniknęły mi stany syfowe z twarzy. Generalnie taka głupia zmiana, a czuję się o wiele lepiej.
    Ja szamponu ostatnio używałem ponad pół roku temu.
    Myję tylko i wyłącznie odżywką (kallos color), włosy są nieporównywalnie lepsze, trwalsze i przede wszystkim się nie puszą. Miałem duży problem z puszeniem, bo mam długie włosy (loki do ramion), od kiedy odstawiłem szampon to sytuacja się znacznie poprawiła. To silikony i alkohole zawarte w szamponach są głównym powodem ich puszenia. Teraz od jakiegoś zacząłem stosować szamponu ziołowego bez SLSów i alkoholi, tylko na bazie ziół, do mycia skalpu (słabe cebulki), a włosy nadal myję kallosem. Polecam, bo duża puszka kosztuje 10zł i starcza na na prawdę długo. Oprócz tego stosuję raz w tygodniu olejowanie + proteinowanie, ale to w sumie raczej tylko po to, żeby loki dobrze wyglądały, ale jeżeli chodzi o samo puszenie, to polecam spróbować odstawić szampon chociaż na tydzien - dwa, przerzucić się na jakąś odżywkę (koniecznie bez silikonów i alkoholi - np. w/w kallos color) i obserwować.

  11. #4885

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Mi tez właśnie puszą sie włosy, zawsze myte jakimś szamponikiem.
    Jaki szampon ziołowy polecacie?
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 30-01-2019, 14:43

  12. #4886
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi tez właśnie puszą sie włosy, zawsze myte jakimś szamponikiem.
    Jaki szampon ziołowy polecacie?
    Jakiś siberica chuj wie co to, modlicha kupiła ale spk jes
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  13. #4887
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale spk jes
    nie jes.
    lądowisko dla bocianow jak chuj

  14. #4888
    danjelek

    Domyślny

    Ja fryz na piatka here
    A na huju afro

  15. #4889
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja nie wiem jak można mieć wiecej niż 17 lat i długie włosy na głowie, wszyscy kumple którym doradziłem by ścieli kuca mi stopy całowali bo się ich jakość życia polepszyła

  16. #4890

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    kupilem ostatnio kallos argan i zobaczymy

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •