Reklama
Strona 327 z 335 PierwszaPierwsza ... 227277317325326327328329 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 4,891 do 4,905 z 5011

Temat: Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.

  1. #4891
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    e dobra zapuściłem se karwa z 12-13 cm włosy w sensie nie specjalnie tylko mi się ze 3-4 msc nie chciało do fryzjera chodzić ale we sumie huj w to nie wiem czemu to pisze natomiast pytanie brzmi polećcie mi jakiegoś hehe barbera w krk żeby mi taką fryzurę sztosik odjebal 10/10

  2. #4892
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    e dobra zapuściłem se karwa z 12-13 cm włosy w sensie nie specjalnie tylko mi się ze 3-4 msc nie chciało do fryzjera chodzić ale we sumie huj w to nie wiem czemu to pisze natomiast pytanie brzmi polećcie mi jakiegoś hehe barbera w krk żeby mi taką fryzurę sztosik odjebal 10/10
    w krak barberze sie duzo osob obcina, zobacz se na ich ig co tam robio


    jakiego specyfiku uzywac, zeby utrzymac takie rozpierdolone wlosy? messy po londynsku to jest, zeby bylo wiadomo ocb ;]]

  3. Reklama
  4. #4893
    Avatar Mazak
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    271
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    szukam jakiejś pasty/pomady/pudru czegokolwiek o lekkiej konsystencji, ktora nie sklei calkowicie włosów i nada sie do fryzur messy.
    Układanie włosów pod typowa fryzurę i nadawanie objętości dla mnie sie nie nada przez podłużny łeb.

  5. #4894
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    coś z podobnie dobrym składem jak arcadian tyle że z mocniejszym holdem istnieje?

  6. #4895
    Avatar Wojtaz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    137
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Wszyscy obecni w tym temacie chodzicie do BARBERA? Jeśli tak to powiedzcie czy muszę się umawiać na wizytę (jak rasowy laluś), czy wchodzę normalnie jak w jakimś san andreas? I powiedzcie jeszcze ile dajecie za fryzjera. U mnie trochę inflacja wzrosła, z 10zł na 17zł (sorry, ale taki mamy klimat).

  7. #4896
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Wojtaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszyscy obecni w tym temacie chodzicie do BARBERA? Jeśli tak to powiedzcie czy muszę się umawiać na wizytę (jak rasowy laluś), czy wchodzę normalnie jak w jakimś san andreas? I powiedzcie jeszcze ile dajecie za fryzjera. U mnie trochę inflacja wzrosła, z 10zł na 17zł (sorry, ale taki mamy klimat).

    do dobrego barbera, to masz na minimum miesiac dwa do przodu zapisy, placi sie roznie, ale no nie bedzie to 17 zl tylko typq tak ze 117 pozdro
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  8. #4897
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja 22 w małym mieście, oprocz tego jest jeden salon co do 35 podniesli z 25, a chodziłem tam to zrezygnowałem, jest też za 17, ale dziewczyna mojego kolegi tam pracuje i nie chodze bo nie lubie small talków oraz jest też pan chojnacki ktory jest fryzjerem od 20 lat i opanował tylko dwie fryzury i on chyba dyche bierze, ale nie ryzykowałem wizyty u niego

  9. #4898
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Walk in tez jest słaby. Żeby w sobotę usiąść z pierwszego rzutu w ferajnie trzeba było 2 godziny przed otwarciem być.

  10. #4899
    Avatar Wojtaz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    137
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Dobra, teraz z innej beczki. Włosy ostatnimi czasy wypadają mi hurtowo tzn. myję głowę i nagle mam pełną rękę włosów, co jest tego powodem? Myję włosy żelem pod prysznic (kiedyś nivea z aktywnym węglem, a teraz nivea z solą), czy powinienem zainwestować w produkt zwany szamponem, czy żel 3 w jednym (do głowy, do ciała i do dupy) wystarcza, a u mnie problem leży gdzie indziej? Dodam, że moje zakola minimalnie się zwiększyły (a mam dopiero 21 lat) i już wolę zapobiec dalszemu wypadaniu włosów. Czy muszę kupić jakiś ultra hiper szampon zapobiegający łysieniu? Kiedyś wolałem być łysy, ale teraz przyzwyczaiłem się do fryzur, przesiadywania u fryzjera i tak dalej. Jaka może być przyczyna wypadania włosów oprócz testosteronu (który mam swoją drogą niski, a przynajmniej JA tak uważam). Czy suplementacja organizmu witaminami i minerałami może mieć jakiś większy wpływ na wypadanie włosów (jem witaminy i minerały sportowe, czyli takie które mają zwiększoną dawkę witamin i minerałów w kapsułkach)?

  11. #4900
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Wojtaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    testosteronu (który mam swoją drogą niski, a przynajmniej JA tak uważam)
    ?

    zacznij od najprostszych rzeczy, kup 2 szampony (regnerujący + codzienny bez dodatków, osobiście polecam biały jeleń) + jakąś maskę/odżywkę (wizaż.pl czy cokolwiek odpowie na pytanie jakie), stosuj, obserwuj

  12. #4901
    Avatar Wojtaz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    137
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ?

    zacznij od najprostszych rzeczy, kup 2 szampony (regnerujący + codzienny bez dodatków, osobiście polecam biały jeleń) + jakąś maskę/odżywkę (wizaż.pl czy cokolwiek odpowie na pytanie jakie), stosuj, obserwuj
    Już tutaj kiedyś postowałem swój wynik z badania i jest w dolnej normie.

  13. #4902
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w takim układzie możesz dorzucić coś z minoksydylem, z tym że licz się z kosztami i tym że efekt zauważysz po ok. miesiącu

  14. #4903

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Ja mogę Wam polecić super kosmetyki do pielęgnacji włosy. Ostatnio odkryłem fajny sklep https://barbercompany.pl/ i teraz co chwilę w nim zamawiam jakieś nowe produkty ;)

  15. #4904
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    miałeś polecic kosmetyki a nie sklep kurwo ubecka

  16. #4905

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Co polecacie do zmywania pomad?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Siwe włosy
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post: 04-01-2019, 19:05
  2. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •