Reklama
Strona 519 z 531 PierwszaPierwsza ... 19419469509517518519520521529 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,771 do 7,785 z 7963

Temat: Wszystko co dotyczy motocykli i motorowerow !! TYLKO TUTAJ !

  1. #7771
    Boruciarz

    Domyślny

    otototo.
    NIE KUPUJ SZEJSETY NA POCZOTEK BO SIE ZABIIIJEEEESZ...

  2. #7772

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    GSR na pewno będzie dobrym wyborem. Nie wydaję mi się, żeby miał zbyt dużo mocy. Ludzie błędnie przy wyborze motocykla patrzą na konie mechaniczne. Różnica między GSR, a SV jest prawie 30 koni. I jak powiesz komuś, że chcesz kupić SV, która ma 70 koni, to wszyscy będą mówili, że dobry pomysł, jak powiesz o gsr 100 konnym to zaczną się pukać w głowę. Mało kto patrzy na moment obrotowy, od którego zależy narowistość i przyśpieszenie motocykla. Svka ma tylko 3nm mniej niż GSR i przyśpiesza do setki w tym samym czasie co on.
    Coś w tym jest. Chciałem rozglądać się jeszcze za Banditem 650, ale bydle ciężkie jest bo waży 240kg. To już chyba będzie lepiej kupić Gsr'a. Ogólnie zastanawiam się jeszcze nad Hornetem i Fazerem FZ6 S2. Ale co wybrać to nie mam pojęcia. Zależy mi żeby nie był mega ciężki i nie był narowistym motocyklem, bo to pierwsze moto. Coś w miarę "spokojnego do ogarnięcia" na parę dobrych lat.

  3. Reklama
  4. #7773
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja bym brał Fz6 s2, koleżka teraz zaczyna będzie zaczynał od niego. Też bym go brał zamiast SV, ale ja rozpoczynałem od A2, a on w wersji s2 ma chyba 98 koni
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  5. #7774
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    407
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja mam horneta pc41 2007, pierwsze duze prawdziwe moto. Wczesniej jezdzilem tylko komarami wskami itp i szczerze polecam. Dopoki nie odkrecisz manety mocno to jest bardzo opanowane moto. Jezdze okolo 1,5 roku i oprocz serwisu nie robilem nic.
    Ogromna ilosc posiadaczy, latwo dostac czesci, modele 2007+ maja juz CABS (combined abs), immobiliser (choć tylko hiss to zawsze cos).
    Pytanie ile masz wzrostu bo dla 190cm w gore raczej bedzie niewygodna.
    Ja mam 174cm wzrostu i dotykam obiema stopami ziemii. Silnik ten sam co w cbr 600, ponad 100 koni, tylko troche zmienili charakterstyke.

  6. #7775

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Fansworth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja mam horneta pc41 2007, pierwsze duze prawdziwe moto. Wczesniej jezdzilem tylko komarami wskami itp i szczerze polecam. Dopoki nie odkrecisz manety mocno to jest bardzo opanowane moto. Jezdze okolo 1,5 roku i oprocz serwisu nie robilem nic.
    Ogromna ilosc posiadaczy, latwo dostac czesci, modele 2007+ maja juz CABS (combined abs), immobiliser (choć tylko hiss to zawsze cos).
    Pytanie ile masz wzrostu bo dla 190cm w gore raczej bedzie niewygodna.
    Ja mam 174cm wzrostu i dotykam obiema stopami ziemii. Silnik ten sam co w cbr 600, ponad 100 koni, tylko troche zmienili charakterstyke.
    mam 182cm. Przeczytałem dużo różnych tematów i postów w necie na temat pierwszego moto i jakieś 85% ludzi odradza 100km na pierwsze moto. Sam nie wiem. Może lepiej na rok kupić jakieś kawasaki er6 a po roku np Horneta albo sportowy plastik.

    Podoba mi się Bandit bo ma zajebisty wygląd dużego moto i ma 85 km Ale waży 240kg. Podobno tej masy podczas jazdy nie czuje się

    Zrobiłem przez zimę rozpiske z których moto patrzeć i o nich czytałem. I tylko w sumie został albo Bandit 650 albo kawasaki er6
    Yamaha XJ6♥ -♥ brzydka

    Yamaha MT 07 - za droga

    Suzuki Bandit 650♥ chyba za ciężki Ale nie wiem

    Honda CBF 600♥ brzydka mega

    Kawasaki ER6 byłby ok

    Wszystkie minimum 2010r

    GSR, Hornet za mocny
    trudny wybór a wiosna zaraz ;D
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 20-02-2019, 21:54

  7. #7776
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Street Triple by się zmieścił w cenie, ale szybki skurwiel
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  8. #7777
    Boruciarz

    Domyślny

    jak sie dygasz to nynja trzyseta, pobujac sie od maja do sierpnia, a na wrzesien juz przypierdolic prawilne 600

    https://www.otomoto.pl/oferta/kawasa...tml#42695ca2a9

  9. #7778
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Bier litra ziomek jeździł i twierdzi że bez różnicy, jak masz huja w głowie to się wszystkim rozjebiesz, a sama pojemność nie jest takim dobrym wyznacznikiem

    Chociaz to chyba trochę hipokryta nie wiem czy go słuchać, bo się przesiadl z 1.2 na naked 600 po narodzinach 2 dziecka żeby go nie kusiło zapierdalać 3 paki

  10. #7779
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bier litra ziomek jeździł i twierdzi że bez różnicy, jak masz huja w głowie to się wszystkim rozjebiesz, a sama pojemność nie jest takim dobrym wyznacznikiem

    Chociaz to chyba trochę hipokryta nie wiem czy go słuchać, bo się przesiadl z 1.2 na naked 600 po narodzinach 2 dziecka żeby go nie kusiło zapierdalać 3 paki
    Uf to cale szczescie teraz bedzie zapierdalal tylko 250 i w razie czego przezyje. Ma chlop olej w glowie, madry taki.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #7780
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    407
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ja osobiscie nizej niz 500 bym nie schodzil chociazby ze wzgledow bezpieczenstwa, bo bez zapasu mocy nie da sie uciec z niektorych sytuacji.
    Na hornecie zaczynało miliony i zyja i nie ma opinii ze jest jakis za mocny, wrecz przez wielu polecany jako pierwsze moto. Nie wiem czy reszta ma ale wczesniej wspomniany ABS to dla mnie byl jeden z czynnikow dla ktorych go kupiłem i raz bym pierdolnal przechodnia gdyby nie abs.

  12. #7781
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bier litra ziomek jeździł i twierdzi że bez różnicy, jak masz huja w głowie to się wszystkim rozjebiesz, a sama pojemność nie jest takim dobrym wyznacznikiem
    xD
    Chuj tam reakcja na gaz, chuj tam moment obrotowy, chuj tam waga moto
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  13. #7782
    Boruciarz

    Domyślny

    powyzej 150 na godzine waga motocykla traci znaczenie

  14. #7783
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nooo to prawda. Nawet waga wtedy pomaga, tylko Bigi raczej częściej będzie jeździł poniżej 150 niż powyżej
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #7784

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nooo to prawda. Nawet waga wtedy pomaga, tylko Bigi raczej częściej będzie jeździł poniżej 150 niż powyżej
    no wiadomix. Bandita wagę tak czuć te 240kg?

    większość ludzi pisze że łatwiej się uczyć jak masz mniej niż 100km i jak moto waży w okolicach w 200kg bo jak ma za dużo mocy na początku albo za dużo waży to się srasz i duzo ciężej nauka idzie albo jak za pewny jesteś to się rozjebiesz. Trudny wybór

  16. #7785
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Da się tym normalnie jeździć i oczywiście byś sobie poradził, ale nie ma się co oszukiwać, że będzie Ci tak samo łatwo jak na Hornecie czy Mt07
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. PlayStation 3 - tutaj wszystko
    Przez Imonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3792
    Ostatni post: 13-07-2017, 07:59
  2. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  3. Wszystko co dotyczy palka?
    Przez xsxsxs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-02-2014, 15:41
  4. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  5. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •