Reklama
Strona 524 z 531 PierwszaPierwsza ... 24424474514522523524525526 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,846 do 7,860 z 7963

Temat: Wszystko co dotyczy motocykli i motorowerow !! TYLKO TUTAJ !

  1. #7846

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jak coś to zdałem:D Teraz czas szukać moto. Wzialbym Horneta 600 Ale może być za mocny. A łatwiej uczyć się na czymś słabszym. Chyba będę szukał po prostu CBF 600 78km albo Yamahy XJ6

  2. #7847

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    296
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bigi to zależy ile masz oleju w głowie. Ja tam nie licząc skuterów od 8 roku życia to GSXR 600 to było moje pierwsze moto i jak widać zyje. Można powiedzieć, ze na ojca Hayke wsiadłem tez prawie od razu (jedynie gabaryty moto mi nie leżą). Teraz jak wyremontuje mieszkanie to jest plan kupić na nowo moto. Myśle nad Aprillia RSV4 albo dla trochę lepszego komfortu jazdy (lepsza pozycja za kierownica, mniej leżąca) CBR 1000rr.

  3. Reklama
  4. #7848

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Właśnie sam nie wiem. Niby jestem rozsądny. Ponad milion kilimetrow zrobiłem autami bez większych kolizji. Mój kumpel jeździł yamaha r125 A później od razu na r6 i dalej lata A ja po prostu się naczytalem poradników i opinii innych ludzi i stwierdziłem po tym że 100km na pierwsze moto to za dużo np w Hornecie Ale jak to ma się w rzeczywistości to nie wiem

    @pisze z tel
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 27-06-2019, 10:19

  5. #7849
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Przeciez Hornet jest nudny jak flaki z olejem, jak mozna bac sie wsiasc na to jako na 1 moto? Moto sie znudzi po pierwszych 100km, chyba, ze jakas turystyka i dluzsze przejazdy kogos jaraja.

  6. #7850

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przeciez Hornet jest nudny jak flaki z olejem, jak mozna bac sie wsiasc na to jako na 1 moto? Moto sie znudzi po pierwszych 100km, chyba, ze jakas turystyka i dluzsze przejazdy kogos jaraja.
    Ale że cbf 600 znudzi się po 100km czy Hornet? :D

    W ogóle co lepiej idzie Hornet 600 czy GSR?

  7. #7851
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    411
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nigger troche chyba przesadzasz, chlop dopiero zaczyna. Owszem horneta bać sie nie ma co i to samo powtarzam od poczatku, ale ma na tyle jebniecia ze kazdemu sprawi sporo frajdy.
    Po co ma brac niewygodnego sporta ktorego bedzie przeklinal po "trasie" 2h za miasto.

    https://www.youtube.com/watch?v=BxnYZF1zdXM

    Sezon dwa zeby sie oswoic a potem hulaj dusza, hornet idealny bo prawie wartosci nie traci, plastikow do rozjebania nie ma i pancerna jednostka.
    Ostatnio zmieniony przez Fansworth : 27-06-2019, 23:27

  8. #7852

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dzięki za odpowiedzi. Jutro jadę oglądać jednego Horneta w Wejcherowie za 13600pln. Z którego roku najlepiej szukać? Interesuje mnie wersja pc41 czyli od 2007r. Mam budżet do 14k pln. Może ktoś wie czemu jest taka rozbieżność cen? Niektorzy sprzedają Hornety z 2007r za 14k pln A inni wyceniaja rok 2011 na 14k pln. Wiem że to zależy od stanu moto, ale jaka może być średnia cena za dobrego Horneta powiedzmy z 2010r? Bo takiego bym szukał (w końcu to prawie 10 lat A starszego bym nie chciał

  9. #7853

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Fansworth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nigger troche chyba przesadzasz, chlop dopiero zaczyna. Owszem horneta bać sie nie ma co i to samo powtarzam od poczatku, ale ma na tyle jebniecia ze kazdemu sprawi sporo frajdy.
    Po co ma brac niewygodnego sporta ktorego bedzie przeklinal po "trasie" 2h za miasto.

    https://www.youtube.com/watch?v=BxnYZF1zdXM

    Sezon dwa zeby sie oswoic a potem hulaj dusza, hornet idealny bo prawie wartosci nie traci, plastikow do rozjebania nie ma i pancerna jednostka.
    W tym tygodniu jadę obejrzeć tego Horneta. Czy mógłby ktoś napisać parę zdań na temat tego motocykla?

    Czy to jest oryginalne malowanie? Czy lagi są oryginalne czy od innego modelu? (podobno w 2010 był jakiś drobny lift i lagi są od polifta, ale może po prostu były wymienione♥lagi na poliftowe bo był dzwon?♥

    Czy widzicie coś podejrzanego?

    Na co zwracać uwagę przy oględzinach takiego Horneta?♥

    https://www.olx.pl/oferta/honda-horn...tml#120e2e45d2



    (od siebie dodam że zauważyłem tylko że kolektory są pordzewiałe)♥
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 02-07-2019, 20:33

  10. #7854
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Lagi same w sobie się nie psują. Można wymienić uszczelniacze i to jest normalne, ale wymiana lag nie jest normalna. Sprawdź czy ograniczniki są na miejscu, bo może ich już nie być. Stan dźwigni i podnóżków. Co do koloru to nie jestem w stanie Ci powiedzieć, ale nigdy nie widziałem Horneta w takim kolorze. @Bigi ;
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  11. #7855

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kierownica jest zmieniona, przewody hamulcowe z przodu są chyba zmieniane. Wgniota na chłodnicy po prawej stronie. Co o tym sądzicie? Czy to prawda? Jeden koleś mi tak doradził od Hornetów

  12. #7856
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja bym nie brał. Zmienione kiera, ślady na chłodnicy, inne lagi. To mówi samo za siebie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  13. #7857

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale to wg. Ciebie lagi są od innego modelu? Bo jak patrze po zdjęciach i porównuje to są takie same jak w innych modelach z tego rocznika

  14. #7858
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Lagami się sugerowałem z tego co Ty pisałeś. Nie znam się na hornetach aż, żeby oceniać co było przed liftem a co po lifcie
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #7859

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Rozumiem, dzięki. Może trochę źle napisałem. Lagi są oryginalne tylko ta kierownica podobno nie pasuje (wyczytałem na forum Horneta). Może ktoś ma coś jeszcze do dodania? Byłbym bardzo wdzięczny :)

  16. #7860

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Gruz a nie Hornet

    - Chłodnica wygląda na spawaną po prawej stronie

    - brak czujnika od stopki, tylko kabelki zostały

    - brzęczy jakaś osłona pod wydechami

    - kolektory masakrycznie pordzewiałe a od spodu to już w ogóle szkoda gadać

    - jedna przednia tarcza brzęczy jak grzechotka

    - ktoś palił kapcia, widać po oponie. Opona max na jeden sezon

    - była chyba gleba na lewą stronę bo tam gdzie stopka i brak jest czujnika o którym juz wspomniałem to również jest konkretnie zjechana śruba o ile pamiętam to od stopki

    - abs działa dopiero jak mocno się zahamuje przednim hamulcem (moze tak jest w Hornecie, sam nie wiem)

    - jak trochę dałem mu po garach to zaczął się pocić i odpadać silikon przy karterach. Miałem wrazenie ze silnik się poci olejem

    - tylne koło zębate max na jeden sezon

    - chyba najbardziej mnie zraziło to że moto było całe wypsikane plakiem

    10k bym nie dał. Może za dużo wymagam, ale to moje odczucia
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 06-07-2019, 18:04

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. PlayStation 3 - tutaj wszystko
    Przez Imonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3792
    Ostatni post: 13-07-2017, 07:59
  2. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  3. Wszystko co dotyczy palka?
    Przez xsxsxs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-02-2014, 15:41
  4. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  5. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •