Reklama
Strona 523 z 531 PierwszaPierwsza ... 23423473513521522523524525 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 7,831 do 7,845 z 7963

Temat: Wszystko co dotyczy motocykli i motorowerow !! TYLKO TUTAJ !

  1. #7831

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Zajebista jest ta Yamaha MT 07. Na kursie na szybkim slalomie można na kolano schodzić :D Z pierwszego, drugiego biegu idzie na koło. Jak rower jakiś. Jakby był trochę większy to bym sobie kupił na pierwsze moto. Ideał

  2. #7832
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajebista jest ta Yamaha MT 07. Na kursie na szybkim slalomie można na kolano schodzić :D Z pierwszego, drugiego biegu idzie na koło. Jak rower jakiś. Jakby był trochę większy to bym sobie kupił na pierwsze moto. Ideał
    Zajebiste to jest MT 09, ale to juz dzik. Fakt, na pierwsze moto mozna sie pokusic o MT 07 ale raczej majac ponizej 180 cm. A szkoda.

  3. Reklama
  4. #7833

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Nigger napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zajebiste to jest MT 09, ale to juz dzik. Fakt, na pierwsze moto mozna sie pokusic o MT 07 ale raczej majac ponizej 180 cm. A szkoda.
    Ja właśnie we wtorek mam egzamin praktyczny na kat A i dalej rozmyslam co kupić. Mam 183cm. Chyba CBF 600 będzie spoko i nie będzie za mały? Bo już nie wiem w czym wybierać. Myślałem jeszcze o XJ6 ale CBF wygląda na prawdziwy motocykl a XJ6 jest trochę skromniejszy gabarytowo. Szukam czego do 13tysi. Outfit już mam kompletny

  5. #7834
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    CBF600 na pewno będzie świetnym moto na początek. Nie tylko dla tego, że nie jest zbyt mocne i ciężkie, ale też się nie psuje. Jednakże jest też nudne, więc polatasz rok, może dwa i zmienisz na coś innego
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  6. #7835
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja właśnie we wtorek mam egzamin praktyczny na kat A i dalej rozmyslam co kupić. Mam 183cm. Chyba CBF 600 będzie spoko i nie będzie za mały? Bo już nie wiem w czym wybierać. Myślałem jeszcze o XJ6 ale CBF wygląda na prawdziwy motocykl a XJ6 jest trochę skromniejszy gabarytowo. Szukam czego do 13tysi. Outfit już mam kompletny
    A GSR 600?

  7. #7836

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    GSR600 też myślałem Ale ma 100 koni i dlatego raczej to co ma 100koni i wiecej to odpada. Jeździłem po prostu na kursie MT07 i instruktor pozwalał mi po jakimś czasie odkręcac manetke jak chce i stwierdziłem że to jest zajebiscie mocne jak stawia na kolo. A taki MT07 ma nie całe 80km. A Hornet/GSR ma 100km i są raczej bliżej sportom

    Ciężki wybór;d
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 09-06-2019, 16:48

  8. #7837
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Tylko weź pod uwagę, że każdy silnik ma inna charakterystykę. Np SV650, które miało 70 koni, nie odstaje mocno na starcie ze świateł od r6. Wiadomo, że później sv już nie będzie jechało, a r6 będzie zapierdalało. Tk samo r2 z mt07 będzie zupełnie inne niż r4.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  9. #7838

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Czyli te R4 w takim CBF 600 albo XJ6 będzie troszkę mułem w porównaniu do MT 07?

    Inna opcja to kupic kawe ER6 bo ma R2 i nie kosztuje 16k+ jak MT07 (za używkę). Tylko że to małe jest te ER6 i znowu problem a ja mam 182cm.

    (szukam czegoś używanego do 13k za sam motocykl)
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 10-06-2019, 13:44

  10. #7839
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Może inaczej, będę jechały ale z innych obrotów. R4 idzie dopiero z góry mocno, Vki z dołu ciągną, a R2 powinno mieć to wypłaszczone. R3 z Triumpha u mnie ma dosc fajny dol, mocny środek i slabsza góre niz r4, ale mocniejsza niz V2
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  11. #7840

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ok spoko

    Podczas kursu na prawko tylko raz dotknalem pacholka przy którymś tam ćwiczeniu przez 10 godzin jazdy. Instruktor mówił że nie ma sensu dalej ćwiczyć i żebym szedł na egzamin. No to ok. Podczas egzaminu wpieprzylem się w trzeci słupek na slalomie wolnym i po egzaminie i teraz nie wiadomo ile czekać bo taka kolejka jest. Ja pierdole :D A się instruktor na mnie wkurwil bo ciągle mnie zachwalał że ja te slalomy na egzaminie będę przejezdzal na jednym kole. Życie:D

  12. #7841
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Dziwne, że instruktor tak Cie podkręcał, normalnie powinien Cie przyhamować. Ja pamiętam jak cały kurs przejechałem na er6 z normalną kierownicą, a w WORDZIE dostałem sztukę z cliponami. To już było skurwysyństwo ze strony wordu, ale się udało
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  13. #7842

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No niestety. Chyba byłem zbyt pewny jednak też trochę zestresowany i wystarczyło żeby się nie powiodlo

  14. #7843
    Avatar Exequt'er
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    1,653
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeździłem dzisiaj cbr1000rr fireblade i muszę przyznać, że zajebiste moto. Po 190 kucach spodziewałem się, że będzie zbyt narowisty, ale wszystko liniowo, spokojnie przebiegało
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

  15. #7844
    Avatar Nigger
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    1,774
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Exequt'er napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeździłem dzisiaj cbr1000rr fireblade i muszę przyznać, że zajebiste moto. Po 190 kucach spodziewałem się, że będzie zbyt narowisty, ale wszystko liniowo, spokojnie przebiegało
    No te CBR maja to do siebie, ze moc i moment przrastaja liniowo. Przez co w sumie jest dosc nudna i przewidywalna.

  16. #7845

    Notoryczny Miotacz Postów Bigi jest teraz offline

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    W poniedziałek drugie podejście do egzaminu praktycznego na kat. A Trzymajcie kciuki :P

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. PlayStation 3 - tutaj wszystko
    Przez Imonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3792
    Ostatni post: 13-07-2017, 07:59
  2. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  3. Wszystko co dotyczy palka?
    Przez xsxsxs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-02-2014, 15:41
  4. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  5. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •