Reklama
Strona 23 z 108 PierwszaPierwsza ... 1321222324253373 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 331 do 345 z 1620

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

  1. #331
    Avatar Remios
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    470
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wydaje się być ciekawe, dzięki za propozycję.

  2. #332

    Notoryczny Miotacz Postów save jest teraz offline
    Avatar save
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,055
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Remios_Swat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rzucicie jakąś komedyjką z przesłaniem na wieczór?
    zdecydowanie pulp fiction xDD

  3. Reklama
  4. #333
    Avatar Dzzej
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    8,969
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jakby ktoś nie widział, polecam Kod Nieśmiertelności. Obejrzałem ostatnio i naprawdę polecam.

  5. #334

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Boat City
    Posty
    797
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Coś na wieczór z kobietą? Polećcie coś, proszę. :)

  6. #335
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    cos z komedii romantycznych ? zamian cial, this means war, fired up, co u stalo w vegas.
    no chyba ze cie inna tematyka interesuje

  7. #336

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Boat City
    Posty
    797
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj piccolo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cos z komedii romantycznych ? zamian cial, this means war, fired up, co u stalo w vegas.
    no chyba ze cie inna tematyka interesuje
    Każdy gatunek może być, ale bardziej by mnie interesowała jakaś komedia romantyczna. :) Twoje przykłady wszystkie oglądaliśmy.

  8. #337
    Avatar Close Eye
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    998
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    moze Change Up, Jak upolowac faceta

  9. #338
    Avatar piccolo
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    33
    Posty
    2,399
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    oswiadczony po irlandzku, narzeczony mimo woli, rodzinny dom wariatow, dziewczyna mojego kumpla, good luck chuck, love and other drugs.
    no to moze cos z tego ;d

  10. #339

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Boat City
    Posty
    797
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj piccolo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    oswiadczony po irlandzku, narzeczony mimo woli, rodzinny dom wariatow, dziewczyna mojego kumpla, good luck chuck, love and other drugs.
    no to moze cos z tego ;d
    Hehe, jedynie Good luck Chuck nie oglądaliśmy. :) Może jeszcze coś podrzucicie? Jak nie to zostanę przy ~Chucku.

  11. #340
    Avatar shi
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    99
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    http://www.filmweb.pl/search/film?q=...=portal&page=1
    Komedie romantyczne nie są raczej moim gatunkowym faworytem, a widzę, że widzieliście dużo, proponuję więc sprawdzić tutaj. Poza tym, to apeluję o nieograniczanie się do jednego gatunku. Rozumiem, że kiedy jesteście we dwoje, nie macie ochoty na egzystencjalne rozkminy i silne przeżycia estetyczno-kulturalne, ale komedie romantyczne nie są jedynymi istniejącymi filmami, które można scharakteryzować jako umiarkowanie lekkie i dość przyjemne. Ze swojej strony polecam Allena - od nowego, raczej jednowymiarowego, głupawego czasem nawet i schematycznego (to te wszystkie europejskie produkcje), po klasyki jak Annie Hall czy Manhattan. Poza tym, to warto szukać klimatów i klimacików - jak "Amelia", "Rusałka", "Mine vaganti", "Życie jest piękne", "Karmel" (orientalnie, ciekawie, pachnąco, polecam!), "Czekolada" (smaczny, rozgrzewający, z Deppem), czy nawet "Dobry rok" (amerykański, z Crowem, prosta do granic możliwości historia, ładne wnętrza, kobiety i język). Poza tym, z odrobinę innych i całkiem niezłych, to jeszcze "Wilbur chce się zabić", "500 dni miłości" i przyjemnie osadzony "Zakochany Szekspir".
    We wspólnym oglądaniu warto jednak eksperymentować. Odkrywanie kina we dwoje to całkiem piękna sprawa, ale trzeba pozwolić sobie na ryzyko intelektualnego wysiłku. Wbrew pozorom, to zbliża, a ćwiczone odpowiednio często, wzbogaca relację o nowe wymiary i konteksty. Życzę więc chęci rozwoju i udanych seansów. ;-)
    Ostatnio zmieniony przez shi : 03-11-2012, 21:43

  12. #341
    Avatar Srajtasma
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Ziemia
    Wiek
    33
    Posty
    313
    Siła reputacji
    18

    Domyślny



    Środowisko szkockich ćpunów. Główny bohater Mark Renton po wielu próbach postanawia zrezygnować z nałogu na dobre, przenosi się do innego miasta, zakochuje w dziewczynie. Jednak przeszłość w postaci dawnych kumpli od strzykawki oraz zatwardziały recydywista podąża jego śladem, aby go dopaść.... W filmie wykorzystano muzykę takich brytyjskich grup jak: Pulp, Blur, czy Lou Reed.
    źródło: http://www.filmweb.pl/Trainspotting


    Przed chwilą obejrzałem, rewelacyjny dramat, prawdziwa perełka kina lat 90. Genialna gra aktorska, ciekawa historia, prosty przekaz, MISTRZOSTWO!
    absolutely the greatest!



  13. #342

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    41
    Siła reputacji
    0

  14. #343
    Avatar marek
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    634
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Torgu, poleć co obejrzeć!
    Jutro wpadam do pewnej dziewczyny(:3) i chcieliśmy obejrzeć jakiś film. Z tym, że nie mamy pojęcia co, a jest trudno, bo chcieliśmy coś, czego jeszcze nie widzieliśmy :D. Wiem jedynie, że ona lubi flmy Allena, jej ulubione filmy to Amelie i American Beauty.
    +Zadam jeszcze jedno powszechne pytanie-jaki jest dobry, straszny horror? Oglądałem już trochę, ale ciężko, żeby mnie coś trzymało w napięciu :/

  15. #344
    Avatar Cybuch
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Poznań
    Wiek
    32
    Posty
    2,161
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @up
    Dobry horror to silent hill, ogółem ciężko o dobre horrory, wolę thrillery. Ogółem czego oczekujesz? American Beauty to dramat, do tego bym dopasował girl interrupted - choć tematyki są rozbieżne ; chcesz coś lekkiego, coś smutnego, nie wiem? Dobry thriller - se7en, unthinkable, akcja/miłosny - O-jik geu-dae-man, głupia komedia - dictator

  16. #345
    Avatar shi
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    99
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Marekexp napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Torgu, poleć co obejrzeć!
    Jutro wpadam do pewnej dziewczyny(:3) i chcieliśmy obejrzeć jakiś film. Z tym, że nie mamy pojęcia co, a jest trudno, bo chcieliśmy coś, czego jeszcze nie widzieliśmy :D. Wiem jedynie, że ona lubi flmy Allena, jej ulubione filmy to Amelie i American Beauty.
    +Zadam jeszcze jedno powszechne pytanie-jaki jest dobry, straszny horror? Oglądałem już trochę, ale ciężko, żeby mnie coś trzymało w napięciu :/
    Chyba przychodzę ze spóźnioną pomocą, coście oglądali?
    Ładny zestaw. W nadziei, że jeszcze kilka filmów przed wami, polecę coś na przyszłość, bo to, co podałeś, dość sporo mówi o upodobaniach. Esenscjonalnie ma być, więc: "Pożegnania" - nietypowe, obce, piękne; "Podwójne życie Weroniki" - trochę klimatem ameliowe, wyjątkowa dość wycieczka do polskiego kina o twarzy chlubnej i wyniosłej - kieślowskiej w końcu!; "Pora umierać" - znów polskie, trochę chyba bardziej ryzykowne, bo dość smutne i mocno bliskie ziemii - zagrane jednak po mistrzowsku, delikatne, a rusza; "Mr. Nobody" - może wyciągnąć na intelektualne manowce, jest w nim masa wątków, które muśnięte - pozostawione są do samotnego rozważenia, utrzymany jednak w tonie bardzo estetycznym, nienachalnym, nieprzymuszającym do zgłębiania, ma predyspozycje do zachwycenia odbiorcy na pewno; "Miłość" - ostatni film Hanekego, boleśnie i wysoko estetyczny, ciężki do przyjęcia, wzruszający chyba też, nie wiem właściwie, czy polecałabym do oglądania we dwoje; "Wilbur chce się zabić" - trochę allenowski, z ładnym akcentem i neurotycznym bohaterem na granicy śmierci i śmieszności. Jeżeli nie widziała czegoś z Allena starego i najlepszego, a więc "Wnętrza", "Annie Hall", "Manhattan", "Hannah i jej siostry", "Zelig, "Purpurowa róża z Kairu" - do nadrobienia.
    Pozostaje mi życzyć trafnych wyborów, tak filmowych, jak towarzyskich. ;-)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokemon gdzie można obejrzeć
    Przez Mati w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 25-11-2015, 22:55
  2. Torgu poleć jakas gre 2011r+
    Przez Gummi w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 03-09-2013, 12:25
  3. Torgu - poleć czego posłuchać!
    Przez Cybuch w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 07-12-2012, 19:01
  4. Co TRZEBA obejrzeć?
    Przez Toxik w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 21-10-2012, 12:56
  5. Gdzie najlepiej obejrzeć dragon balla?
    Przez Birdman w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-04-2012, 17:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •