Strona 101 z 116 PierwszaPierwsza ... 519199100101102103111 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,001 do 1,010 z 1158

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    17

Domyślny

Wyrok Skazujący mi przychodzi do głowy i oczywiście adaptacje powieści Grishama: Czas Zabijania, Ława Przysięgłych, Raport Pelikana, Firma, Komora, Zaklinacz Deszczu. Jeszcze przypomniała mi się Filadelfia z młodym Hanksem. Natomiast z polskich może nada się Bezmiar Sprawiedliwości.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Notoryczny Miotacz Postów kapicon jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Hej!
    Zwracam się do Was Torgi z prośbą w szukaniu filmów.
    Poszukuje komedii (byle nie romantyczne, chyba, że naprawdę jakiś sztosik xd), które naprawdę śmieszą, albo chociaż nie nudzą się podczas oglądania. Również chętnie przyjmę tytuły filmów przygodowych (szukanie skarbów, odbywanie podróży, etc xd).
    Filmy oczywiście nie muszą być najnowsze, byle by były po prostu "dobre".
    Za każdy tytuł będę wdzięczny, dzięki!

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Co do komedii, to mnie naprawdę śmieszył Oskar ze Stallonem. Nie jest to popularny film, więc spora szansa, że nie znasz.

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    17

Domyślny

Komedie to temat trochę niewdzięczny bo każdego śmieszy co innego. Z czarnych mogę polecić oczywiście Jabłka Adama, nieco surrealistyczne Delikatesy, potem Jeszcze dalej niż Północ czy Dzikie Historie, mało możliwe ale jak nie widziałeś to Nic Śmiesznego z Pazurą, Rewers z Jandą też jest warty obejrzenia. Takich typowo śmieszkowych raczej nie oglądam.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    Jan 2006
    Położenie
    Mielec
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj kapicon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Również chętnie przyjmę tytuły filmów przygodowych (szukanie skarbów, odbywanie podróży, etc xd).
    Wszystkie części Indiana Jones/Hobbit/Władca Pierścieni, John Carter, Life of Pi, Guardians of galaxy, Robin Hood?, od biedy Tarzan: Legenda, tegoroczna Księga dżungli. No i przede wszystkim serial Black Sails, jebane 10/10.

Notoryczny Miotacz Postów kapicon jest teraz offline
    Data rejestracji
    Oct 2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co do komedii, to mnie naprawdę śmieszył Oskar ze Stallonem. Nie jest to popularny film, więc spora szansa, że nie znasz.
    Raczej nie widziałem to chętnie obejrzę :D
    Musisz rozdać trochę punktów reputacji innym forumowiczom zanim będziesz mógł przyznać je użytkownikowi Astinus ponownie.
    Ale nie zapomnę! Dzięki.
    @udarr
    Właśnie wiem, że komedie to trochę ciężki temat. Sam przez ostatnie dni szukałem po googlach filmów frazami "najlepsze filmy komediowe (ew. rok)" i już tyle przejrzałem, że nie mogłem później znaleźć nic ciekawego, w tym również, powtarzały się tytuły. Obadam podane przez Ciebie propozycje, dzięki!
    @Kozek
    Ten serial zobaczę, bo resztę widziałem. Dziękówa!

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

O, zobacz sobie Porachunki Guya Ritchiego i Przekręt, oba filmy rewelacyjne i zabawne.

Data rejestracji
    Oct 2010
    Siła reputacji
    9

Domyślny

dajcie jakis ciekawy film na sobotni wieczor z loszka

Notoryczny Miotacz Postów boryss jest teraz offline
    Data rejestracji
    Apr 2011
    Położenie
    Bielsko-Biała
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Szukam jakiegoś ciekawego serialu do obejrzenia, oglądałem Suits, Game of Thrones, The Walking Dead.
    Zaintrygowały mnie OA oraz Stranger Things - warto?
    Pierwszy odcinek Westworld skutecznie mnie zniechęcił do tego serialu, więc raczej też odpada.
    Vikings całe tak nudne, jak pilot, czy w pewnym momencie się rozkręca i jednak warto?
    Proszę o odpowiedzi na temat wymienionych wyżej seriali, no i liczę na wasze typy ;]

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20

Domyślny

Stranger Things jest spoko, ale to tak jak z Westworld - ludzie się zachwycili, bo to coś innego i nowego.

Vikings ponoć spoko, ale nigdy się nie wciągnąłem, jednak opinie zawsze o tym serialu słyszę dobre.

Narcos, Fargo, zawsze będę polecał Shameless US, Robot jest ok, chociaż drugi sezon wprowadza taki mętlik, że trzeba naprawdę się skupić.

Ze starszych Spartacus.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania