Strona 123 z 125 PierwszaPierwsza ... 2373113121122123124125 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,221 do 1,230 z 1242

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20

Domyślny

Cytuj Xeanix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szukam jakiegoś serialu, który potrafi wciągnąć i trzymać w napięciu. Kompletnie nic mi ostatnio nie pasuje co oglądam i skipuje co 2-3 odcinki...
    Na szybko seriale, które oglądałem i były sztosik: Banshee, Gra o Tron, Dark, Strange Things, Dexter, Shameless, Black Mirror, Mr Robot, Narcos, Orange is the new black, House of cards, Breaking Bad, Californication, Wikingowie, TWD, Dom z papieru, Belfer.

Wpadłem na pomysł obejrzeć sobie lostow, bo z 12 lat temu to oglądałem i było git... tylko nie wiem czy to czasami nie było fajne, bo byłem w gimnazjum.
    udarr polecał mi ostatnio Gomorrę i się zabrałem za ten twór - polecam serdecznie

suits, ballers mi się przyjemnie ogląda mimo wszystko

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

No gomorra super klimat brudnego Neapolu + główną role gra Pep Guardiola

@
    Tak se mysle ze Don Pietro to trochę jak Sarri też w sumie wygląda xD
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 10-10-2018, 15:19
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Notoryczny Miotacz Postów trochestylu jest teraz offline
    Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

Szukam jakiegoś serialu, który potrafi wciągnąć i trzymać w napięciu. Kompletnie nic mi ostatnio nie pasuje co oglądam i skipuje co 2-3 odcinki...
    Na szybko seriale, które oglądałem i były sztosik: Banshee, Gra o Tron, Dark, Strange Things, Dexter, Shameless, Black Mirror, Mr Robot, Narcos, Orange is the new black, House of cards, Breaking Bad, Californication, Wikingowie, TWD, Dom z papieru, Belfer.

Wpadłem na pomysł obejrzeć sobie lostow, bo z 12 lat temu to oglądałem i było git... tylko nie wiem czy to czasami nie było fajne, bo byłem w gimnazjum.
    Normalnie bierz się za Losty, też tak zrobiłem te 2-3 lata temu i ciągnąłem Losty z przerwami krótszymi lub dłuższymi przez 8 miesięcy, ale było fajnie i to jest serial, który wciąga na dłużej i rozwija tych bohaterów.

Coś o Zombie, może być coś niszowego. Pomijam TWD i tym podobne gnioty bo to pierwsze to w połowie drugiego sezonu wyjebałem przeklinając jakie to nudne kurwa.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Normalnie bierz się za Losty, też tak zrobiłem te 2-3 lata temu i ciągnąłem Losty z przerwami krótszymi lub dłuższymi przez 8 miesięcy, ale było fajnie i to jest serial, który wciąga na dłużej i rozwija tych bohaterów.

Coś o Zombie, może być coś niszowego. Pomijam TWD i tym podobne gnioty bo to pierwsze to w połowie drugiego sezonu wyjebałem przeklinając jakie to nudne kurwa.
    @matizioom ; w innym temacie iZombie polecał tak mi się skojarzyło
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    @matizioom ; w innym temacie iZombie polecał tak mi się skojarzyło
    no polecalem z tym ze to bardziej taka crime drama procedural a nie jakies zombi apokalipsa typu twd czy znation xD
    no i to jest bardziej serial taki zeby se obejrzec na rozluznienie a nie jakas gleboka fabula zglebianie watkow

Data rejestracji
    Mar 2017
    Siła reputacji
    2

Domyślny

Justified, Boardwalk Empire.

Data rejestracji
    Jan 2009
    Siła reputacji
    13

Domyślny

ktoś kojarzy jakies polskie warte obejrzenia filmy po 2005? nie licząc pitbulli i komedii romantycznych

widziałem Dom zły i to było spoko
    Dying of old age is like dying of not dying

Data rejestracji
    Feb 2010
    Położenie
    Rzeszów
    Siła reputacji
    9

Domyślny

@Aureos ; sęp

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    17

Domyślny

rewers jak lubisz ten klimat, różyczka, róża, komornik i w sumie to tyle mi przyszlo do glowy pomijajac te glosniejsze typu dom zly, o ktorym wspomniales
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    Mar 2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Ja nie widziałem, ale Bogów podobno warto obejrzeć.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania