Reklama
Strona 81 z 107 PierwszaPierwsza ... 3171798081828391 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,201 do 1,215 z 1601

Temat: Torgu, poleć co obejrzeć!

  1. #1201
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    gomorra bym powiedział, że takie narcos na europejską skalę, imo bardziej realistyczny, można z większym zrozumieniem w tym wszystkim uczestniczyć jako widz

    z dochodzeniem masz już leciwy the killing, widziałem go kupę czasu temu ale dobrze go wspominam, nie wiem jaki teraz zrobiłbym na mnie wrażenie, poza tym top of the lake czy broadchurch nie wspominając o twin peaks jak ktoś lubi klimaty w stylu groteska, czarny humor - więc i podobne jak przy fargo chociaż tutaj moim zdaniem każdy kolejny sezon coraz słabszy

    utopia to coś innego niż wszystko co widziałeś, ciekawie zrealizowany bo można powiedzieć, że nie ma w nim głównego bohatera, trochę pojechany, ma swój klimat

    the knick to jak lubisz scenografię z początku/przełomu XIXw (tak jak i peaky czy boardwalk), całkiem dobrze mi to weszło, kilka ciekawostek z początków współczesnej chirurgii

    z gangusami jeszcze jest kultowy the wire ale momentami tempo wolne porównując do współczesnych seriali, wielu może to nie przypasować

    dobrego serialu scifi niestety jeszcze nie widziałem, altered carbon jakoś przeleciałem, nie było źle aczkolwiek ja pisząc o scifi mam na myśli coś w stylu space odyssey kubrika i takiego czegoś mi właśnie brakuje

    papież to taki na luzie do obejrzenia, trochę pośmiania, szału nie ma ale ogląda się ok bez wysilania zwojów, jude tam robi 99% roboty
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 09-09-2018, 17:43
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  2. #1202
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Peaky Blinders serial kozacki, to muszę przyznać, chociaż chyba się zatrzymałem na 2 sezonie, bo nie miałem czasu za bardzo, ale trzeba wrócić. The Killing męczyłem, ale mnie nie przekonał, może musiałbym mu dać więcej czasu, ale mi się nie chciało. To samo miałem z Breaking Bad i też zwątpiłem, mimo że serial jest świetny. Nie chce mi się po prostu katować całego sezonu, żeby od drugiego coś się w końcu zaczęło dziać. Dlatego teraz kopnąłem to Expanse, bo wydaje mi się, że serial może być nawet niezły, ale przez te pierwsze odcinki to jest gadanina o niczym i żadnej konkretnej akcji, jakichś zwrotów, wszystko do przewidzenia, zbyt banalne.

    Ale dzięki za propozycje, zainteresuję się Gomorrą, przynajmniej widzę, że są już trzy sezony. Bo szkoda mi się też zabierać za nowy serial, kiedy powiedzmy drugi sezon wyleci za jakiś rok xD The Knick też brzmi fajnie, więc myślę, że też mogę pociągnąć.
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  3. Reklama
  4. #1203
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,401
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    z scifi coś o ufo itp to zostaje stargate, tasiemiec ale makgajwera lubiałem nawet humor.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #1204
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    dziś o 21:30 na tvnie premiera serialu kryminalnego Pułapka, obsada dobra, min. Kulesza, Lichota czy Kulig, reżyserem jest Palkowski czyli np. Bogowie czy Belfer, wszystko wskazuje że może to być przyzwoite polskie kino, ja już mamie obiecałem że do seansu z nią zasiąde, jak co to później napiszę czy spk, a może ktoś też się skusi na oglądanie

  6. #1205
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    @Taidio ; i jak ten tvn?
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  7. #1206
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no taki do oglądniecia se może być, z 2 rzeczy mnie wkurwiły w takim sensie że były głupie(zasuwka do kibla jest na zewnątrz drzwi i ktoś cie może zamknąć xD i coś jeszcze nie pamietam), ale jakoś specjalnie się nie nudziłem, ma być tylko 6 odcinków około 40 minut każdy, także co chwilę pojawiało się coś co miało zaciekawić i poruszyć fabułę do przodu, zobaczymy co będzie później bo na razie są tylko zarysy sprawy, a konkretnie nic nie wiadomo, aktorstwo całkiem spk, ujęcia też, nie porwało mnie, ale też nie odrzuciło, no ale to 1 odcinek dopiero

  8. #1207
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    mentalista - oglądałem cały na bieżąco i miło go wspominam ale gdy zajebałem się z oglądaniem, a potem oglądałem sezon w 1 dzień to miałem wrażenie jednego jedynego schematu w jakim ten serial się kręcił, jeśli masz chwilę to polecam sprawdzić
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  9. #1208
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No schematyczne bardzo, ale wątek Red Johna w tle przez wszystkie sezony robił swoje + Patrick super aktor do tej roli

  10. #1209
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    oglądał ktoś ten serial od amazona Jack Ryan??

  11. #1210
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,329
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jak ktos cos mocniejszego chce to polecam
    https://www.filmweb.pl/film/Contratiempo-2016-754287
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #1211

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    94
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ktoś kojarzy jakieś mało znane ale solidne horrory po roku 2000? widziałem np. uciekaj, obecności, sinistery, naznaczony, to, babadook
    Verónica z 2017, jest na netflixie

  13. #1212

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak ktos cos mocniejszego chce to polecam
    https://www.filmweb.pl/film/Contratiempo-2016-754287
    polecam.
    idę dzisiaj do kina na tego klera... zobaczymy o co tyle hałasu xd

    Edit.
    Tak jak myślałem.... Nic specjalnego.
    Ostatnio zmieniony przez Xeanix : 02-10-2018, 10:10

  14. #1213
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Czy ktoś może znaleźć dla mnie "mała stopa" bajkę? Może być po angielsku+sub albo polską wersję online/torrent?

  15. #1214
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy ktoś może znaleźć dla mnie "mała stopa" bajkę? Może być po angielsku+sub albo polską wersję online/torrent?
    w kinach jest

    nie liczyłbym na nic specjalnego poza kręconymi suszarką kopiami na torrentach z angielskim dubbingiem, bo napisów polskich albo polskiego dubbingu raczej tym bardziej nie znajdziesz póki co
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  16. #1215
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,378
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mała Stopa, fajna bajka... ale wydaje mi się, że w oryginale będzie lepsza. Niestety piosenki w bajkach po polsku od wielu lat są tak żenujące ;/

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Pokemon gdzie można obejrzeć
    Przez Mati w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 25-11-2015, 22:55
  2. Torgu poleć jakas gre 2011r+
    Przez Gummi w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 03-09-2013, 12:25
  3. Torgu - poleć czego posłuchać!
    Przez Cybuch w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 07-12-2012, 19:01
  4. Co TRZEBA obejrzeć?
    Przez Toxik w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 21-10-2012, 12:56
  5. Gdzie najlepiej obejrzeć dragon balla?
    Przez Birdman w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 16-04-2012, 17:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •