Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 61

Temat: [Zapowiedz] 7.4 real tibia map server!

  1. #31
    Virguxo

    Domyślny

    A moim zdaniem to ty wracaj tam skad przyszedles.Nie chce mi sie odpowiadac takim idiotom.Po pierwsze to juz dawno zaczalem to robic tylko oni mnie scigneli ze wzgledu na mappera,no ale co ja bede sie tlumaczyl tibijczykowi pokolenia 8.4.

  2. #32

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    W szafie bogluta
    Posty
    130
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Virguxo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ok..nie graj,sam zapewne nic nigdy nie stworzyles traki zdolny jestes.A co do wyjasenia screenow mowilem ze pozniej dodam i zrobie to.

    Zeby pozniej nie bylo ze wyzywam ale jak to mowi wiekszosc hosterow -> "Wole miec 50 normalnych graczy online,niz 100 noboow".Wiec post CoLLins jakos nie zrobil na mnie wrazenia.
    Zapewne się zdziwisz, ale stworzyłem :]
    Czekam na screeny mam tylko wielką nadzieję, że zobaczę coś nowego niż na każdym ots z rl mapą :/
    24 godziny są na to o ile dobrze pamiętam.

    Pozdrawiam

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar StaraJaga
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    141
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja po pierwsze nie jestem z pokolenia 8.4 i nawet ci powiem ze nie nie gram na ots 8.20+ ... Nie sadze zebys ty gral na rl na 7.4 a nawet jesli to wbiles max 15 lvl... Nie wiesz to sie nie odzywaj.
    Po exp rate widac jaki z ciebie pro. Exp razy 8 to za duzo a co dopiero 12... Wogule to wedlug mnie stage jest do dupy.
    Classicala rlz :).

  5. #34
    Virguxo

    Domyślny

    Jakbys umial czytac to bys wiedzial ze ja chcem x5,a spytalem sie co ludzie tutaj mysla o tym exp stage,bo na innym forum proponowali.Troche czytania ze zrozumieniem by ci nie zaszkodzilo.

  6. #35

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    @UP
    A tobie troche słownika by nie zaszkodziło dziecko. Wyjdź i nie wracaj z takim czymś.
    Nie mam podpisu, gdyż "Tag BB/vB url jest nie dozwolony".

  7. #36
    Avatar StaraJaga
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    30
    Posty
    141
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #UP racja ... widac ze ma z 12 lat.

  8. #37
    Virguxo

    Domyślny

    Cytuj Okreiks44 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #UP
    A tobie troche słownika by nie zaszkodziło dziecko. Wyjdź i nie wracaj z takim czymś.
    No nie wiem gdzie popelnilem jakis blad... (nie mam polskich liter) no ale coz moze zjada was zazdrosc moze nie,mam to gdzies.

  9. #38
    Lo Kiki

    Domyślny

    Exp x5?? powiadasz? Niezły shit sie szykuje aż mi sie kolacja zwraca (bleeee) Tak jak każdy już sie wypowiedział tak i ja napisze to samo.
    Wyp. z tym globalnym szitem na korbe.

    I taka rada. Nie wyzywaj bo kto kopie pod sobą dołki sam w nie wpada ;).

    GL & HF nie wróżę temu projektowi jeżeli tą copy paste można tak nazwać...

    #DOWN

    Grając na exp x5 w dwa dni wbijam 200 level ;) biore 20 kumpli i serwer jest nasz o ile to będzie PVP ;) Nie ma nikt życia. A tak się składa że w tibie gram od samego początku (heheh ten skaczący co sqm słupek Hahahah) jak tylko sie dało w nią grać aż po wersje 7.6 gdzie ta gra straciła na wartości... Pamiętajcie że nie było w tedy Hotkeyów ;) Heheh.
    Ostatnio zmieniony przez Lo Kiki : 21-05-2009, 19:55

  10. #39
    Avatar tazx
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Hahah, grajcie sobie na expie 2x ;] ... ciekawe ilu frajerow idzie w ciemno na ots z takim expem ;]

  11. #40
    Virguxo

    Domyślny

    Na Classicali wbijaj lvl'e juz chyba 2 tydzien i nie maja 100,co prawda exp x3 , ale to nie zmenia faktu ze wbijesz 200 lvl w 2 dni,madrzysz sie a pewnie nic nie umiesz,ale skoro tak mowisz to widac ze jestes totalny no lifer."Nikt nie ma zycia na serwie" , chyba ty na rl nie masz jak tak szybko lvl'e bijesz. cyaa

  12. #41

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    W szafie bogluta
    Posty
    130
    Siła reputacji
    0

    Domyślny





    Gram w Tibię bodajże od wersji 7.1 i najbardziej mi przypadła do gustu 7.6.
    w starszych wersjach powalają mnie góry xD
    Pozdrawiam

  13. #42
    Lo Kiki

    Domyślny

    Cytuj Virguxo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na Classicali wbijaj lvl'e juz chyba 2 tydzien i nie maja 100,co prawda exp x3 , ale to nie zmenia faktu ze wbijesz 200 lvl w 2 dni,madrzysz sie a pewnie nic nie umiesz,ale skoro tak mowisz to widac ze jestes totalny no lifer."Nikt nie ma zycia na serwie" , chyba ty na rl nie masz jak tak szybko lvl'e bijesz. cyaa

    Nie trzeba być no liferem... Wystarczy że wykorzystam 2 noce z piatku na sobote z soboty na niedzielę. Wiedzieć w jakim przedziale levelowym na jakich mobach Expic. Ehhh szkoda klawiatury zdania nie zmienię. Poczekamy zobaczymy ile ten serwer postoi.

  14. #43

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Mógłby by wyjść Dobry Serwer z Tego jeżeli oczywiście nie ingerowałbyś w grę , bo inaczej to nie będzie miało sensu, i w 2 dni na expie 5x wątpię żeby na Tibi 7.4 wbił ktoś 200 lvl... 5x ze stałych expów według mnie jest najlepszy nie ma sensu dawania 2x expa albo 3x expa jak jest na tej classicalia.net bo po co dwa takie same otsy albo ots na którym gra się jeszcze ciężej ? Najlepiej by było Exp 4x minimum , do 6 - 7x , ale 5x to exp który powinien pasować wszystkim więc na takim expie powinieneś postawić serwa. I bardzo dobrze że wersja 7.4 bo uważam iż z wersją 7.3 były najlepszymi wersjami Tibi, w 7.5 weszły soule, runy u NPC , robaki + Anty Luring co zjebało Tibie :) Pamiętam klimacik jak w GH na Outlaw Campie logowałem wyłaże a tu 2 gsy :) Albo Gsy przy dwarf Bridge ;]

  15. #44

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    209
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    up 3x exp jest idealny bo to nadaje klimat prawdziwej tibii na 5x expie
    rot dodaje 200 expa przy takim expie 50-60 lvl ze skilami to parę dni
    2-3 a nawet szybciej, nie będzie 2 takich samych otsów zobacz ze classic am wiele błędów np. z magic levelem. na rl tibi 20 many to było 5%
    a tu dodaje 3% chodź powinno dodawać 15 % m-lvl;s
    respawny też są trochę pomieszane;d xD

    ja jestem przy zrobieniu takich ratów.

    3x exp
    2x loot
    5x skill /lub nawet 3x skill.
    3x m lvl.

  16. #45

    Data rejestracji
    2005
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    No tak racja pełno błędów z m lvlem na bank leci wolniej niż na Tibi 7.4 Skille miej więcej tak samo chociaż juz tak bardzo nie kojarze jak to leciało kiedyś na bank lecialo 2x szybciej na Tibi 7.4 niz na Tibi 7.6, Więc szczerze jak by komuś udało się zrobić w 100% 7.4 To mogło i by dla mnie być exp 1-2x skille 1-2x i mlvl 1-2x pod warunkiem że wszystko by wyglądało jak w 7.4 a to raczej nie możliwe ciężko będzie komuś zrobić kopie idealną classicali a co dopiero real tibi 7.4 .

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dinera.net Real Map Tibia Server OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-08-2015, 10:25
  2. OPENKA.NET NEW BEST REAL MAP TIBIA SERVER OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 09-08-2015, 19:47
  3. DINERA.NET NEW REAL MAP TIBIA SERVER OTS
    Przez haleko w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 17-07-2015, 09:51
  4. [8.60] RonTFS! Oficjalna zapowiedz serwera Real Map.
    Przez RonIT w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 20-12-2014, 17:00
  5. [8.60] vixara.pl best real map tibia server !
    Przez Aavil w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 16-02-2012, 00:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •