Reklama
Strona 2 z 138 PierwszaPierwsza 12341252102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 2065

Temat: Żużel - rozmowy ogólne

  1. #16
    Avatar albi11
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    577
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    no w końcu w Zielonej Górze udało odjechać się pierwszy sparing ! ;)

    FALUBAZ Zielona Góra 52:38 PSŻ Poznań
    FALUBAZ !

  2. #17
    Avatar Sergiusz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Posty
    250
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Urodziłem się w Gdańsku i od małego chodziłem z Ojcem[*] ,Wujkiem i kuzynami na mecze Wybrzeża :) Kiedyś też myślałem że żużel sux ,ale zaczołem w wakacje przychodzić na meczyki i bajka :D

  3. Reklama
  4. #18
    Phantoom

    Domyślny

    Zawsze z ojcem jeżdżę do Częstochowy na na wszystkie mecze miejscowego CKM. I oczywiście im kibicuję w następnym sezonie. W zeszłym sezonie Niki pokazał klasę ! Średnia punktów zdobywanych na mecz przez niego wynosiła z tego co pamiętam 2,8. Byłem raz na IMP w Częstochowie po tym jak zdobyli mistrza (nie pamiętam roku).
    Ostatnio zmieniony przez Phantoom : 31-03-2009, 20:57

  5. #19
    Avatar Uniteraks
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Cze100chowa
    Posty
    127
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    @up
    Tez kibicuje im poniewaz :> jestem z czestochowy :)
    Lecz powiem ze zuzel spadl na psy :/ za duzo teraz zagranicznych zawodnikow jezdzi w polskiej lidze
    Nie daja szans mlodym utalentowanym i stawiaja tylko na NAZWISKA
    Taki naprzyklad drabig on ma ~43 lata :/ A nadal wiekszosc klubow sie o niego stara

  6. #20
    Avatar albi11
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    577
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    @ Up

    Co ty chcesz od Drabola ? Jeden z najsympatyczniejszych ludzi w tym sporcie ;) Po nim można się wszystkiego spodziewać xD A, że swoje najlepsze lata ma za sobą to druga sprawa lecz myślę, że taki show-man może uatrakcyjnić każdy mecz .

    Ale z tymi juniorami masz rację. Wolą stawiać na jakiś madsenow itp a naszych juniorów coraz mniej w skladach ;/
    FALUBAZ !

  7. #21
    Avatar Maras
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    252
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jako, ze jestem z Wroclawia, to kibicuje Atlasowi oczywiscie. Niestety jendak ostatnio bardzo slaby nasz zespol i ciezko. Dokladnie nie wiem, jakie mial ostatnio miejsce, jednak nadal wierze, ze kiedys odbijemy sie od dna ;d

  8. #22
    L.C.A

    Domyślny

    A słyszeliście ze teraz będą jeździć raz w lewo a raz w prawo? xDDDD

    Tvp potrafi wkręcić :P

  9. #23
    Avatar Ricalone
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    426
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jestem z bydgoszczy i kibicuje Polonii.
    Na żuzel chodze 3 lata, byłem na 4rech grand prix w bydgoszczy i powiem ze to jest dla mnie najlepsza impreza, zaraz po koncertach hip hopowych ;-)

    ps. 19 DERBY APATOR U NAS :D

    ps2. gracie w wygrajligezuzla.pl?

    widze ze jest tutaj troche bydgoszczan. pozdrawiam was!
    Ostatnio zmieniony przez Ricalone : 04-04-2009, 03:27

  10. #24
    Phantoom

    Domyślny

    Kto wie jak z prawami do pokazywania meczy w telewizji? Nadal je ma TVP? Czy może Polsat Sport? Jak zaś TVP to będzie kicha ;x

  11. #25
    Phantoom

    Domyślny

    Cytuj Zbyś napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oglądałem już reklamę na TVP Sport, że będą pokazywać po dwa mecze w kolejce :)
    Czyli kaszana jak rok temu. Na Polsacie Sport było profesjonalne podejście do sprawy. A jeszcze komentarz Tomka Lorka... klasa.

  12. #26
    Avatar Maleckim12
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    65
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Witam,

    W sumie pierwszy raz widze taki temat na torgu ; d. Coz w Bydgoszczy sie urodzilem i bydgoskiej Polonii kibicowac bede ;).

    Coz, moze transfery nie byly oszalamiajace, jednak mamy wyrownany zespol, ktory moze wygrac wszystkie mecze na swoim torze, a czasami napsuc krwi rywalowi na wyjezdzie.

    Czekam z niecierpliwoscia na derby, podczas ktorych mam nadzieje, ze pocisniemy z Toruniem :D.

    Typowac, kto mistrza zdobedzie, a kto nie - nie bede, bo liga jest bardzo wyrownana, jak nigdy, kazdy jest ma specyficzny tor i jest na nim grozny. Jeszcze ok. pol roku i zobaczymy, kto mistrzem zostanie.

    Pozdrawiam
    Maleckim12

    @edit

    TVP to jest jednak jedna wielka porazka. Nie umie transmitowac zawodow, zamiast walki na torze pokazuje trybuny ;d. A jeszcze ten Bęc czy Benz albo Benc, czy jak mu tam i Malinowski, to jest porazka do potegi entej.
    Osobiscie najbardziej lubie T.Lorka i M.Feddka, chociaz i im zdarzy sie palnac cos glupiego.

    P.S. Nie zapominac, ze T.Lorek zna lepiej angielki niz sami Anglicy.
    Ostatnio zmieniony przez Maleckim12 : 03-04-2009, 21:37

  13. #27

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Polska
    Posty
    137
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Maleckim12 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    TVP to jest jednak jedna wielka porazka. Nie umie transmitowac zawodow, zamiast walki na torze pokazuje trybuny ;d.
    Nie zgodze się, jest wręcz na odwrót. Kibice są omijani szerokim łukiem, a ich doping jest wyciszany i praktycznie go nie słychać w TV. Fakt faktem, że podejście mają chujowe i wiedze o naszym ukochanym sporcie bardzo niewielką.

    # Topic

    Nieciekawie zrobiło się w Częstochowie.. Odejście sponsora od pomocy finansowej dla klubu na pewno nie wpłynie dobrze na ich pozycję.. Mam jednak nadzieje, że Włókniarz stawi się u nas w niedzielę w pełnym składzie i ze sporym wsparciem kibicowskim.
    mleczko

  14. #28

    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Bydgoszcz
    Posty
    139
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    tak wlasciwie to dlaczego Polonia ma byc na szarym koncu? przeciez my jestesmy zdeterminowani na podium, zawodnikow co prawda inni maja lepszych, no ale coz, my mamy motywacje :P

    dla tych co nie lubia zuzla
    http://www.youtube.com/watch?v=YxKNPbjp0Mo

    a tak nie chwalac sie, to tydzien temu dostalem moj karnecik ;D

  15. #29
    Avatar albi11
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Zielona Góra
    Posty
    577
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Motywacja to w tym sporcie nie wszystko ;) Oczywiście jest bardzo ważna, ale na dobry wynik wpływa bardzo dużo szczegółów: Czy zawodnik trafił z silnikami, czy dobrze przepracował zimę, czy dopasował się w danym dniu do danego toru itd. itp W sumie zważając na to co się dzieje w Czewie Bydgoszcz może bardziej zamieszać ;p

    Mam nadzieję, że Włókniarz upora się z brakiem sponsora strategicznego i przyjedzie do Zielonki w pełnym składzie ! OBY !

    Co do TVP ja osobiście nie mam jakichś większych zastrzeżeń przynajmniej teraz będą pokazywać w 1 kolejce 2 mecze ;] Ale wolałem jednak żużel w Polsacie Sport ;p
    FALUBAZ !

  16. #30

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    SeVeN HeAvEn
    Wiek
    33
    Posty
    30
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Unia wygra :D Jutro jadę na mecz z Gorzowem ^^ Wygramy :;))

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Bleach - rozmowy ogólne
    Przez Masaker w dziale Kącik animefaga
    Odpowiedzi: 821
    Ostatni post: 20-10-2023, 09:01
  2. Odpowiedzi: 337
    Ostatni post: 11-06-2015, 10:57
  3. iPhone i iPod - rozmowy ogólne
    Przez Thadel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 562
    Ostatni post: 22-03-2014, 21:51
  4. Plemiona - Rozmowy ogólne
    Przez konto usunięte w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 306
    Ostatni post: 24-12-2011, 17:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •