Reklama
Strona 2 z 391 PierwszaPierwsza 12341252102 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 5852

Temat: Naruto

  1. #16
    konto usunięte

    Domyślny

    Czy możecie mi powiedzieć który chapter mangi odpowiada najnowszemu odcinkowi anime? Proszę...
    Około 322... Dokładnie w 322 występuje nadal walka Hidan vs. Asuma... dalszych epów nie ściągnąłem ;) (ściągałem mangę, jak trwały fillery w anime :P)

  2. #17
    Avatar Palarax
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    17
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ostatnie odcinki mangi są ciekawe, ciągle coś się dzieje, bogate w treść, mało rozmów etc.
    Danzou sądze, że planuje zniszczyć Konohę, a potem odbudować jako Hokage. Kakashi myśle, że nie zginął, walcząc z jednym z ciał Peina ciągle zbierał o nim info etc. Naruto ofc. techniki żab :)

    Anime: wczorajszy odcinek był DOBIJAJĄCY, same pierdolenie o szopenie, Asuma zginął - trudno, ale żeby cały odcinek jego wspominać. Z mangi wiemy, że Shikamaru pogrzebie Hidana, a Naruto tą nową techniką(kształt+wiatr) osłabi Kakuzu odnosząc podobne obrażenia, potem Kakashi kończy dzieło.


    Rozpisałem się, ale potrzebna była moja interwencja :)
    jestes moim idolem koles... nie kazdy czyta mange ##### -.-

  3. Reklama
  4. #18
    konto usunięte

    Domyślny

    LOL Zauważyłem ze w mandze jak Tsunade zatrzymuje Team 10, Shikamaru ma papierosa w ustach, a w anime nie :P

  5. #19
    Avatar Juzek
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    173
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Oj bo w Anime wogóle dodają sobie jakieś rzeczy. W mandze nic nie było że grali w te shougi itd. Ciekawe kiedy zaczną się filery. Bo jakoś za długo lecą odcinki z mangi ^^
    Wcale nie chcę filerów. A i o czym my mamy tu rozmawiać? Ludzie się mają pytać co to jest? Ulubione postacie? Dlaczego lubimy to oglądać? ^^

  6. #20
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Egiptolog napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    LOL Zauważyłem ze w mandze jak Tsunade zatrzymuje Team 10, Shikamaru ma papierosa w ustach, a w anime nie :P
    Shikamaru nie jest pełnoletni i zapewne nie chcą uczyć dzieci palić. Widze już bande azjatów z fajkiem w pysku z tekstem "jutsu przejęcia cienia"

    Cytuj Palarax napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jestes moim idolem koles...
    Super, moge podpisać Ci się na klacie?

    Proponuje zrobić 2 podfora, MANGA i ANIME, ten kto wie o obydwóch powinno być ANIMANGA albo MANGANIME. Taka mała sugestia

    Lepiej powiedzcie jak wyobrażacie se naruto za 5 lat~, jak już każdy zdechnie, zostanie tylko Naruto i same wieśniaki w wiosce ;)

    Cytuj Juzek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Oj bo w Anime wogóle dodają sobie jakieś rzeczy. W mandze nic nie było że grali w te shougi itd. Ciekawe kiedy zaczną się filery. Bo jakoś za długo lecą odcinki z mangi ^^
    Wcale nie chcę filerów. A i o czym my mamy tu rozmawiać? Ludzie się mają pytać co to jest? Ulubione postacie? Dlaczego lubimy to oglądać? ^^
    Rozjebałeś mnie, "filery" - kocham Sore 1111!!!! Kto czyta samą mange napewno wie o kogo chodzi _/ Szkoda, że tak nagle zniknął. Temat z ulubionymi postaciami etc. był żałosny, więc go sleep. Oglądam i czytam Naruto, bo lubie ten klimat z anime, oglądałem też blecza i ofc ich nie porównuje bo zara będzie "kill him 111". Ulubiona postac? Każde są równe, lecz postacie nad którymi lubie pomyśleć to Tobi, Rock Lee i 3ci Sarutobi :)

    Down: jedyna osoba która się zna na rzeczy :)

    Cytuj Mistrzu11 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ej,a Ja ? :<
    Niech Ci będzie.
    Ostatnio zmieniony przez Purek : 31-10-2008, 22:19

  7. #21
    konto usunięte

    Domyślny

    Lol bez przesady... Fillery skończyły się dobre dwa miesiące temu (7 odcinków) więc nie oczekuję ich przez najbliższe 42 odcinki (fillery w shipp zaczęły się w ~52 odcinku, nie pamiętam dokładnie).

    A i o czym my mamy tu rozmawiać? Ludzie się mają pytać co to jest? Ulubione postacie? Dlaczego lubimy to oglądać? ^
    1. O mandze naruto :P Ale o anime też można, lecz jakby mniej... dyskryminacja =<
    2. Nie mają się pytać co to jest, looknij pierwszego posta ;)
    3. Moją ulubioną postacią jest Kakashi i Tenzou oraz Deidara :P
    4. Lubię to oglądać bo mnie wciągnęło, a teraz się przynajmniej coś dziac zaczyna XD

    Lepiej powiedzcie jak wyobrażacie se naruto za 5 lat~, jak już każdy zdechnie, zostanie tylko Naruto i same wieśniaki w wiosce ;)
    Stawiam na to, że powstanie jeszcze ze 100, może mniej chapterów mangi czyli jakieś dwa lata. Anime zanim dogoni mangę minie być może jakieś 5-6 lat pomijając czas przeznaczony na ewentualne fillery ;)
    Ostatnio zmieniony przez Egiptolog : 31-10-2008, 22:07

  8. #22
    Avatar Raiga
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Warszawa
    Posty
    52
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A ja, jako Manga & Anime Fan przeczytałem wszystkie odcinki Naruto.
    Najbardziej ciekaw jestem, czy Madara ma ciało Obito, kim tak naprawdę jest Pain , jakie moce dał Itachi naszemu Naruto i co się stanie z moim ulubionym pakerem czyli 8-ogonowym murzynem :P

    Poczekamy, zobaczymy. I niech w końcu Naruto nauczy się używać ogonów tak jak reszta Jinchuriki... Bo narazie ten jego combo z 5 jest dupny... Nie panuje nad sobą, dziwne rzeczy z nim się dzieją, i byle debil z jakąś techniką potrafi go okiełznać ( patrz: Orochi )

    D.

    @up
    Ojj kochany, my dopiero jesteśmy można by rzec, że w środku...
    Dopiero dowiedzieliśmy się trochę, a czeka nas jeszcze więcej.
    Stawiam na dobre 200-300 epizodów. Poza tym, narazie nawet nie zostały do końca ukazane cele ekhm... pozostałości Akatsuki. Z resztą wkurza mnie to, że byle debil pokonuje takich super - evil złych bohaterów jak: Deidara, Kakuzu ( jemu się należało akurat ), Hidan itd.
    Ciekawe co Madara skombinuje. Może zsumonuje tym razem 10 ogoniastego... Jak już udało mu się 9 innych zrobićw przeszłości.
    Ostatnio zmieniony przez Raiga : 31-10-2008, 22:12

  9. #23
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Cytuj Purek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Down: jedyna osoba która się zna na rzeczy :)
    Ej,a Ja ? :<

    @Raiga
    Wiesz,opanować 8 ogonów to jest impossible hardcore imo,zresztą wtedy Naruto by był przekozaczony.

    Więc ja zarzuce jakiś temacik.
    Czy też macie takie dziwne wrażenie że Tsunade zginie podczas ataku na Konohe który teraz sie odbywa?

    @Down
    Nie,nie jest jeszcze,ale w sumie jest najlepszym kandydatem (póki jeszcze żyje).Z pokonaniem Paina..chciałbym..ale...Kakash w takiej sytuacji jest że ciężko będzie,chociaż może Nin-Dogi przywoła,bo to by sie zgadzało z jego sytuacją:P

    @2Down
    Pewnie sie okaże że powstała jakaś nowa organizacja w stylu akatsuki ;d
    Btw. 'Niech Ci będzie.' Dzięki : *
    Tru,śmierć Jirayi o była zła rzecz,tak samo jak śmierc Asumy :<

    @Btw.
    Taka teoria mi przyszła do łba,bo póki co nie był pokazany ani Lee,Ten-Ten,Neji ani Gai,więc może Gai przybędzie i pomoże Kakashowi? :>
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 31-10-2008, 22:24

  10. #24
    konto usunięte

    Domyślny

    Tak, mam takie wrażenie, a Kakashi pokona Peina i będzie hokage (nie jest już? ja nie czytam, kumple opowiadają)

  11. #25
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Raiga napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ojj kochany, my dopiero jesteśmy można by rzec, że w środku...
    Dopiero dowiedzieliśmy się trochę, a czeka nas jeszcze więcej.
    Stawiam na dobre 200-300 epizodów. Poza tym, narazie nawet nie zostały do końca ukazane cele ekhm... pozostałości Akatsuki. Z resztą wkurza mnie to, że byle debil pokonuje takich super - evil złych bohaterów jak: Deidara, Kakuzu ( jemu się należało akurat ), Hidan itd.
    Ciekawe co Madara skombinuje. Może zsumonuje tym razem 10 ogoniastego... Jak już udało mu się 9 innych zrobićw przeszłości.
    Kochany ;ddd, mam nadzieje, że emisja będzie częstsza, stawiam na max 100 epizodów, wogóle można sprawdzić gdzieś oglądalność Naruto? Pozostałości Akatsuki? tzn? Deidara o ile pamiętam to żyje, przecież go pozszywał Kakuzu. Byle debil tzn? Masz racje, akcje z Hidanem, Zaruku, Deidara, Sasorim były "DUPIASTE", bo ninja o tak niskim statucie ich ubili. Licze na szybkie odkrycie sekretów Tenzou, wybicie resztek Akatsuki i happy end. Btw wybiją wszystkich z akatsuki i do końca życia misje będzie robić? :))

    Cytuj Mistrzu11 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy też macie takie dziwne wrażenie że Tsunade zginie podczas ataku na Konohe który teraz sie odbywa?
    Myśle, że Tsunade nie zginie, to można by powiedzieć, że kolejny bohater trudnozastąpiony w anime by zdechł. Sorry, ale śmierć Jirayi to najgorsza rzecz jaką wymyślił Koshimoto, niech on zdechnie, a ja skończe anime za niego :D

    Cytuj Egiptolog napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak wybiją Akatsuki, to przecież coś się z Bijuu będzie musiało dziać. Pewnie wiochy będą walczyć między sobą, tak jak było to przed zapieczętowaniem Kyuubiego w dresie ;)
    Znów zapieczętują, kolejne 200 odcinków misji, ktoś zdycha - demon wolny, znów pieczętacja. Nie dzięki ^^
    Ostatnio zmieniony przez Purek : 31-10-2008, 22:24

  12. #26
    konto usunięte

    Domyślny

    Jak wybiją Akatsuki, to przecież coś się z Bijuu będzie musiało dziać. Pewnie wiochy będą walczyć między sobą, tak jak było to przed zapieczętowaniem Kyuubiego w dresie ;)

  13. #27
    Ne-Yo

    Domyślny

    Zaczynam od waznego newsa.
    PISZE SIE JIRAIYA,A NIE JIRAYIA.
    Dziekuje za uwage.

    Cytuj Mistrzu11 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy też macie takie dziwne wrażenie że Tsunade zginie podczas ataku na Konohe który teraz sie odbywa?
    Przeciez ona sama kiedys powiedziala,ze nigdy nie zginie podczas walki,wiec nie liczylbym na jej smierc ; d

    Nie mam pomyslow na zadne tematy ; f

    Tak btw,gra ktos w Naruto-Arene? ^.-

    #UP
    "Dres" to Naruto? xDD
    Lol xdd
    Ostatnio zmieniony przez Ne-Yo : 31-10-2008, 22:41

  14. #28
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    Ja glam Ja glam!Ty jesteś moim padavanem tam ;P

    Co do Tsunade,może i tak powiedziała,ale sam widzisz że troche ciężko może być ; >
    I spierdalaj,Jiraiya,niech będzie ;<
    @Down
    Ukrytawioska.com
    Ale nie jestem pewien czy tam all po polsku jest,tzn na bieżąco.
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 31-10-2008, 22:54

  15. #29

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    12
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    wtf manga i gdzie to czytać po polsku bo anime jestem na bierzaco


    @edit odpowiedzcie plax
    Ostatnio zmieniony przez Pan koleś : 31-10-2008, 22:58

  16. #30
    White Niggar

    Domyślny

    Cytuj Ne-Yo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak btw,gra ktos w Naruto-Arene? ^.-
    Ja, jak mi sie strasznie nudzi

    @top
    Jakby uśmiercili mojego kakashiego przestał bym czytać mange ...już i tak Jiraiye zabili ...

    no i wiecej technik naruto by sie przydało w mandze a nie ciągle w kółko 'Kage bunshin no jutsu', 'Rasengan' to sie robi nudne :|

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Naruto Sekai 21/04/2017 18:00 START! NOWY NARUTO OTS
    Przez remixx123 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-04-2017, 23:22
  2. Naruto Ots - World of Naruto Online
    Przez Skytan w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-01-2016, 16:53
  3. [Poradnik] Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-10-2015, 15:05
  4. Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-10-2015, 16:48
  5. Naruto Shippuuden Story ( Soja ) Tibia ots Naruto
    Przez Techniol1920 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2015, 03:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •