Reklama
Strona 1 z 391 1231151101 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 5852

Temat: Naruto

  1. #1
    Ne-Yo

    Domyślny Naruto

    UWAGA
    W tym temacie staramy sie pisac tylko o mandze,zeby nie tworzyc tutaj dwoch oddzielnych swiatow.
    Rozmowy o Anime nie sa zabronione, jednak starajmy sie trzymac sie wydarzen z mangi


    Witam was wszystkich.

    Poprzedni temat o Naruto, pomimo tego, ze był tylko tymczasowo zamknięty na prośbę autora, został skasowany ; <.

    No wiec sobie pomyślałem, ze może cały czas jest ktoś na TORGu, kto chciałby podyskutować o tej mandze, wiec zakładam ten temat.

    Cytuj Mandarke napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ok, masz
    ... pozwolenie.

    Nie będę się rozpisywał o czym "Naruto" jest, bo to nie ma sensu.
    Wtajemniczeni się orientują co i jak, a nie wtajemniczeni muszą się zorientować co i jak ; d ^.-

    Jako, iż ostatnio Pain zaatakował Konohe, zaczniemy naszą dyskusje właśnie od tego = ]
    Jak myślicie, dlaczego Danzou zabił tą żabę, która miała poinformować Naruto o ataku na Wioskę Liścia ? Jest podwójnym agentem ?
    Czy sądzicie, że Kakashi naprawdę zginął ?

    Proszę o sensowne wypowiedzi, zero kłótni, zero offtopu, po prostu kultura.

    Jeśli ktoś ma jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem.


    Enjoy !

    #DOWN
    Dobrze się czujesz?
    Mówię tu o Mandze, której nie czytasz bo jest po angielsku.
    Ostatnio zmieniony przez Palladni : 20-03-2009, 18:53

  2. #2
    konto usunięte

    Domyślny

    Żal i ból przecież to było z 2 miesiące temu teraz jest wojna konoha vs akatsuki,zabili asumę,naruto uczy się nowej techniki,i shikamaru by się zemścić rusza z kakashim,hyoi i ta blondynką za tymi akatsuki co zabili asume :)
    Topic
    Naruto nawet fajne anime chociaż co raz bardziej je przedłużają (tzn,dużo gadania mało działania) ale może być :)

  3. Reklama
  4. #3
    White Niggar

    Domyślny

    Wreszcie temat o naruto !

    za mało wiemy a Danzou żeby o nim jeszcze dyskutować.
    Co do walki paina z kakashim... to myśle że kakashi to przeżyje lecz spodziewam się śmierci paru głównych bohaterów w tej walce ... oraz byłoby ciekawie gdyby wpadł sasek który też nie rzyczy za dobrze wiosce Konoha :).

    @up
    Rzal i bul my mówimy tutaj o mandze ... jesteśmy kupe drogi przed tobą ; (

  5. #4
    Puss

    Domyślny

    Jebać Anime i fillery, manga rządzi <3
    Szkoda tylko, że giną Asuma, Jirayia i (prawdopodobnie) Kakashi.

    Bez kitu, szkoda mi zboczonego pustelnika... Był dla Naruto jak dziadek :P

    Jak myślicie, co Jirayia miał na myśli szyfrując "ten prawdziwy nie jest z nimi"?
    Moim zdaniem Danzou przez zabicie żaby chciał w pewien sposób ocalić Konohę.
    No bo w sumie, to jakby wbił tam wkurwiony Naruto, to pewnie bez Kyubiego by się nie obyło, a co za tym idzie, wioska została by rozniesiona w pizdu
    Ostatnio zmieniony przez Puss : 31-10-2008, 20:59

  6. #5
    Avatar Diablo
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    torg
    Posty
    476
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Hej,
    na wstępie mówię... jeżeli zaczniecie tutaj gadać że Bleach>Naruto to zgłaszam każdy post do Mandarke. To jest temat tylko i wyłącznie o jednej mandze. Z tego co pamiętam temat o Bleachu jest lub był. Masz własną opinię ? Zachowaj ją dla siebie.

    Nie obchodzi mnie to, dla mnie Naruto jest lepsze od typków którzy wkładają maski zrobione z gumy do żucia [tak przynajmniej na hyperze widziałem jak jacyś puści ścigali typa i sobie maskę z gumy zrobił]

    Teraz przynajmniej temat jakiś będzie. Tak więc proszę też o nie zaśmiecanie go. Zaczynami jeden temat i go kończymy, wtedy zaczynajmy drugi. Chcecie spoilować to tylko w ukrytych tagach czy coś...

    __________________________________________________ _____
    Topic.
    Co myślicie o treningu Naruto ? Uda mu się ->>> spoiler
    Kod:
                                                                                                                                                                                                                                                  fuzja z Fukusaku ? Czy Kakashi umarł/stracił sharingana ,a może ktoś go obronił ?

    Pozdrawiam,
    Artur.

  7. #6
    Ne-Yo

    Domyślny

    Cytuj Puss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No bo w sumie, to jakby wbił tam wkurwiony Naruto, to pewnie bez Kyubiego by się nie obyło, a co za tym idzie, wioska została by rozniesiona w pizdu
    Ale wiesz,zawsze istnieje Tenzou,ktory moglby zapanowac nad Kyuubim,wiec raczej by nie bylo z tym problemu.
    Gorzej,gdyby Naruto wpadl w rece Akatsuki.

    Tak sie zastanawiam,czy jesli sie okaze,ze Kakashi przezyl,to niby jak tego dokonal,skoro byl unieruchomiony?

    #UP
    Czy ja wlasnie zaczalem nowy watek? : F
    No sorry,ale jakos tak wyszlo ; d

    #UP
    No na pewno Naruto'owi (?) sie powiedzie w jego treningu,w koncu to jest Naruto. Niedlugo stanie sie potezniejszy od Jiraiyi,i wtedy razem z Sakura ( ktora przerosnie Tsunade ) i Sasuke zostana nowymi sanninami xD

    #DOWN
    Panu juz podziekujemy. Mozesz wyjsc z tematu i nie wracac.

    #
    Cytuj sw.5 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ps skad bierzecie mange? kiedys na youtube widzialem ale chyba jednak wole oglodac
    www.onemanga.com
    Ostatnio zmieniony przez Ne-Yo : 31-10-2008, 21:09

  8. #7
    Avatar stazzio
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    50
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja tam naruto zadużo nie oglądałem i tak szczerze to żal
    ale to najnowsze odcinki a w szegulnoście te gdzie gównego bahatera nie było to nawet fajne

  9. #8
    Avatar sw.5
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Skarżysko-Kamienna
    Wiek
    29
    Posty
    299
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    DOBRA
    Żeby nie było, że krzywdzę anime-watcherów, to co sądzicie o dzisiejszym odcinku ?
    Czy drużyna Asumy pod przewodnictwem Kakashiego da rade pokonać Hidana i Kakuzu ?
    Sądze ze wygrają (pewnie shikamaru zrobil jakis super hiper wymyslny plan i dadzą rade), ps szkoda mi sie asumy zrobily ;/ zawsze jakos go lubilem

    ps skad bierzecie mange? kiedys na youtube widzialem ale chyba jednak wole oglodac

  10. #9
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    @Wojtek
    gtfo.
    @Puss
    Jirayia imo miał na myśli ze ten prawdziwy Pain sie nie ukazuje...a ten niby główny jest teżjednym z cial.
    Danzou jest be bo zabił biedną żabke ;< Ale chyba masz racje,imo Danzou próbuje jakoś na swój sposób ocalić Konohe,chociaż jego sposoby są takie...dziwne..
    @Diablo
    'na wstępie mówię... jeżeli zaczniecie tutaj gadać że Bleach>Naruto to zgłaszam każdy post do Mandarke. To jest temat tylko i wyłącznie o jednej mandze.'
    Dzięki : *
    @O Kakashim
    Imo Kakashi zginie,skoro Jirayia i Asuma zgineli to czemu i nie Kakashi? :<
    Moim zdaniem Pain weźmie mu oko wydłubie (to normalne) bo bez zwykłego oka,nie da rady Kakashi funkcjonować,wkońcu cała chakra pójdzie w cholere przez Sharingana i go zabije to,chyba że będzie ślepcem ;s.

    @Anime
    Nie gadajmy o anime bo teraz to poprostu wcześniejsze momenty z mangi ;<
    @Nju temat
    Jak myślicie,Naruto zdąrzy wrócić do Konohy? I czy Chouji lub jego ojciec zginą? (Jak tak to ja to kończe czytać :<).
    @Edit,upz0r
    onemanga.com ;]
    @Edit2 Stazzio
    Gtfo też,błagam ;s
    @Down
    Tru,są zbyt zajebiści ^^
    Ostatnio zmieniony przez Crus : 31-10-2008, 21:14

  11. #10
    Puss

    Domyślny

    No w sumie to niby i Yamato mógłby zapanować nad Naruto, ale podczas takiego wypiździejewa jakie się obecnie dzieje , to mógłby najzwyczajniej w świecie się nie wyrobić. Ciekawe, czy trening z Fukusaku pomoże Uzumakiemu jakoś uporać się z atakiem Paina.

    Sasuke pewnie zaatakuje zaraz po Painie, chyba, że najpierw zajmie się Hachibim.

    Dalej jestem ciekaw co może oznaczać zaszyfrowana wiadomość Jirayi

    #UP
    Naruto napewno wróci, on zawsze się wyrabia, choćby na ostatnią chwilę.
    A Chouji i Choumaru to napewno nie zginą, są zbyt zajebiści
    Ostatnio zmieniony przez Puss : 31-10-2008, 21:14

  12. #11
    Avatar Juzek
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    173
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    #up
    ukrytawioska.com
    Jest tam manga Naruto...

    Mi się bardzo podoba te Anime i oglądam odcinek za odcinkiem i czytam mangę. Ten Danzou jest jakiś dziwny. Nie wiem poco zabił tą żabe. Wiem tylko że zrobił to żeby ochronić konohe ale w jakim celu to nie wiem. Myślę że Tsunade uratuje Kakashiego albo poprostu umrze... : <

  13. #12
    Ne-Yo

    Domyślny

    Cytuj Mistrzu11 napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak myślicie,Naruto zdąrzy wrócić do Konohy? I czy Chouji lub jego ojciec zginą? (Jak tak to ja to kończe czytać :<).
    Najpierw ktos z Konohy musialbym sie zorientowac,ze poprzednia zaba nie dotarla do Naruto.Wtedy i tak nie wiadomo,czy by wrocil,bo chyba wlasnie rozpoczal trening ? ( gdy wiadomosc do niego dojdzie,to bedzie bez chakry ;d ).
    Wlasciwie to Chouji i jego ojciec to nie bedzie taka wielka strata,jaka jest ( ew ) strata Kakashiego.

    Kishimoto musi zrozumiec,ze zabijajac Kakashiego zabija cala mange "Naruto" : F

    btw.
    Pisze sie Jiraiya,a nie Jirayia = ]

    #DOWN
    Wlasnie o to chodzi,zeby bylo duzo tekstu,a nie same obrazki.
    Bez czytania przegladniecie mangi zajmuje moze z poltorej minuty ; F

    Btw,wez w spoila to info,ze Hidan i Kakuzu polegna,bo nie wszyscy chca sie o tym dowiedziec od ciebie ; f
    Ostatnio zmieniony przez Ne-Yo : 31-10-2008, 21:19

  14. #13
    Avatar Purek
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    30
    Posty
    1,547
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ostatnie odcinki mangi są ciekawe, ciągle coś się dzieje, bogate w treść, mało rozmów etc.
    Danzou sądze, że planuje zniszczyć Konohę, a potem odbudować jako Hokage. Kakashi myśle, że nie zginął, walcząc z jednym z ciał Peina ciągle zbierał o nim info etc. Naruto ofc. techniki żab :)

    SPOILER
    Anime: wczorajszy odcinek był DOBIJAJĄCY, same pierdolenie o szopenie, Asuma zginął - trudno, ale żeby cały odcinek jego wspominać. Z mangi wiemy, że Shikamaru pogrzebie Hidana, a Naruto tą nową techniką(kształt+wiatr) osłabi Kakuzu odnosząc podobne obrażenia, potem Kakashi kończy dzieło.
    /SPOILER

    Mam nadzieje, że w mandzie Kakashi nie zginie, główne ciało Peina zostanie zniszczone przez kogoś, a reszta ciał się rozpadnie, Naruto opanuje w 100% żaby styl, a reszta będzie eliminować kolejne pokes z Akatsuki.

    Anime niech się trzyma mangi, a będę happy.

    Rozpisałem się, ale potrzebna była moja interwencja :)
    Ostatnio zmieniony przez Purek : 31-10-2008, 22:02

  15. #14
    konto usunięte

    Domyślny

    No wiec sobie pomyślałem, ze może cały czas jest ktoś na TORGu, kto chciałby podyskutować o tym anime, wiec zakładam ten temat.
    Najpierw piszesz o anime, potem mówisz o mandze... Why tylko o mandze? Niech i oglądacze anime mogą się wypowiadać :P Ja np. nie czytam mangi, bo wolę mieć obraz i dźwięk ;) Poza tym wsłuchuję się w ich rozmowy i po japonsku zaczynam trochę kminić bez napisów :P (te podstawowe zwroty tylko ;<)

    Ludzie oglądający anime, a nie czytający mangi wejdą tu i zobaczą, że Jiraiya nie żyje, Kakashi na granicy śmierci, Oro nie żyje, Tsunade pewnie też zginie... A w anime żyją i mają się dobrze... Jasno określ, czy to temat o mandze, czy o anime...

    Ja się wypowiem o anime.
    Co sądzicie o najnowszym odcinku pt. Team10?
    Ja jestem rozczarowany. Nienawidzę po prostu pogrzebowych odcinków, ale to był już szczyt. Przez pół odcinka mamy ujęcia z domu Shikamaru, który najpierw dwa dni siedzi na werandzie, a potem gra z ojcem w Shougi, aby się rozpłakać i w końcu o czymś pomyśleć. Prawdziwej akcji w odcinku - zero... Jedynym dobrym znakiem było wyjście z Konohy i zapowiedź kolejnego odcinka.
    Szkoda, że dres nie wystąpił w tym odcinku xD

  16. #15
    Avatar Grudzioh
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Poznan
    Wiek
    29
    Posty
    648
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam pytanie. Nie czytałem mangi tylko oglądałem anime, ale teraz chce zacząć czytać też mangę. Czy możecie mi powiedzieć który chapter mangi odpowiada najnowszemu odcinkowi anime? Proszę...

    #up
    Te odcinki w których są wspomnienia są najgorsze bo nie dość, że nie ma akcji to oglądasz to co już widziałeś(najczęściej bo nie zawsze)...

    #down
    Thx!
    Ostatnio zmieniony przez Grudzioh : 31-10-2008, 21:50

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Naruto Sekai 21/04/2017 18:00 START! NOWY NARUTO OTS
    Przez remixx123 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-04-2017, 23:22
  2. Naruto Ots - World of Naruto Online
    Przez Skytan w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-01-2016, 16:53
  3. [Poradnik] Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-10-2015, 15:05
  4. Naruto OTS WONO (World Of Naruto Online)
    Przez bartaz16 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-10-2015, 16:48
  5. Naruto Shippuuden Story ( Soja ) Tibia ots Naruto
    Przez Techniol1920 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-01-2015, 03:40

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •