Reklama
Strona 3 z 368 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 5506

Temat: Tabaka i o tabace

  1. #31
    Avatar Vubazinho
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    16
    Posty
    322
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    azz, widac twoja sluzowka jest z marsa a moja z wenus xP
    Sprzedam 24 sorca z 50 mlv na Medivii za GP

  2. #32
    BariMS

    Domyślny

    Nie czytałem całego tematu, nie szukałem.

    1. Gdzie to kupić poza netem?
    2. Jakie "smaki" polecacie?
    3. Uzależnia?
    4. Ma jakieś skutki uboczne poza tymi wymienionymi w 1 poście?

    @edit
    Jak bardzo "odświerza"?

    W sensie, że jak mam chujowy dzień, wracam jesienią z budy klnąc na wszystko i wszystkich, wciągnę i już mi lepiej?
    Ostatnio zmieniony przez BariMS : 13-08-2008, 00:17

  3. Reklama
  4. #33
    SkateElement

    Domyślny

    @up
    1. W kiosku w sklepie Netto w moim przypadku.
    2. Smakowałem tylko mentolowy.
    3. Nie, przynajmniej nie dla mnie.
    4. Nie.

    Tabaka od 18 lat jest, nie wiem why, ale dużo jest niedorzeczności w tym kraju ;)

    Nie mam doświadczenia z tabakami, więc nie powiem wam, czy Redbull jest dobry czy nie, po prostu to jest jeden z dwóch tabak które "snuffałem" (druga - Gavith).

    @edit, up

    Dla mnie to tylko przeczyszcza drogi oddechowe, poza tym chujowo spływają gile (brązowe od tabaki) do gardła i drażnią mnie. Jeśli chodzi o relax po budzie to papierosy, dla bardziej zdenerwowanych trochę thc :))
    Ostatnio zmieniony przez SkateElement : 13-08-2008, 00:22

  5. #34
    Avatar Luxik
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,650
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj BariMS napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie czytałem całego tematu, nie szukałem.

    1. Gdzie to kupić poza netem?
    2. Jakie "smaki" polecacie?
    3. Uzależnia?
    4. Ma jakieś skutki uboczne poza tymi wymienionymi w 1 poście?
    To się wypchaj.

    Wiesz, jak dla mnie miejscem do tabaczenia jest spis książek do lcieum w moich spodniach, legitymacja szkolna, karnet na basen, biurko, komórka, mp3, talerz, książka, pudełko, butelka, karton, aparat ;d Tak mi wygodniej i już ; o

    A jak nie wiecie, co robić z tabaką, to odpowiedź prosta: dawajcie mi ;d

    A to porównanie Królewskiej do ziemniaków było dziwne ;d Nie wiem, mi już dobre trzy tygodnie w pudełku przesypana leży i aromat ma zarąbisty O_o

  6. #35
    Avatar Mały Devil
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    31
    Posty
    183
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Pamiętam kumpel w podstawówce przyniósł Tabake do szkoły nie wiem jaka to była nie znałem się wtedy :P ale snuffaliśmy na polskim, religii, przerwie. Mieliśmy takiego kumpla w klasie co co chwile chciał żeby mu daliśm, no i wkońcu się wkurzyliśmy i mu naostrzyliśmy bronzowej kredki hahahaha wciągnął i mówi "kurde, ale zajebiste to jest, japierdole" a my w breche i nie umieliśmy przestać się śmiać do końca lekcji xDDDD

    @topic
    hmm... teraz jakoś rzadko snuffam no chyba że mam katar :P

    @down
    rodzice? nie wiedza ... jakby wiedzieli to raczej by mi nic nie zrobili/powiedzieli

    @luxik
    heh.... z piwem mam tak samo mówie mamo moge sobie piwo wziąść a bierz ;p ale jak pierwszy raz się spytałem to iałem taką jakby rozmowe typu "piwa od czasu do czasu się możesz npaić, albo na imprezie, ale wódke dopiero od 18, aha i papierosy są bee i ich wogóle nie pal" xD
    Ostatnio zmieniony przez Mały Devil : 13-08-2008, 00:37

  7. #36
    Avatar łachuu
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    432
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ciekawi mnie Lux jaka byla reakcja Twoich rodzicow i otoczenia na to ze zaczeles "tabaczyc", to pytanie kieruje takze do innych ; )
    Cytuj Mandarke napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wcale nie uważam Cheryl za jakąś mega wybitną piosenkarkę, ale kilka świetnych piosenek ma, na pewno lepsze niż jakieś brudasy Guns and Roses albo Motorhead loool

  8. #37
    Avatar Azz
    Data rejestracji
    2005
    Wiek
    22
    Posty
    330
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj BariMS napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie czytałem całego tematu, nie szukałem.

    1. Gdzie to kupić poza netem?
    2. Jakie "smaki" polecacie?
    3. Uzależnia?
    4. Ma jakieś skutki uboczne poza tymi wymienionymi w 1 poście?
    Trafika, kiosk, kioska, trafika, rynek (?)
    Smaki? Zacznij od podstawowych tabak Poeschla (tj. Ozona Cherry, Gawith Apricot, Alpina, Red Bull, moze loewen prise)
    Nie sadze
    Nie

    #down
    ... jebany... ;p
    Ostatnio zmieniony przez Azz : 13-08-2008, 00:33

  9. #38
    Avatar Luxik
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,650
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj łachuu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ciekawi mnie Lux jaka byla reakcja Twoich rodzicow i otoczenia na to ze zaczeles "tabaczyc", to pytanie kieruje takze do innych ; )
    Moi rodzice są pod tym względem cholernie tolerancyjni - sami kupili mi moją pierwszą tabakę. Ostatnio mama mi kupiła 10 g Coli, szybko zeszła, bo dobra była.

    Z fajką wodną, jak przypaliłem stół, to zaczęli się śmiać i pytać jaki tytoń paliłem i czy mi smakowało. A potem kto odkupi stół ;d

    A alkohol - jak chcę piwko, to im mówię i git ;d

    Tak, mam 16 lat :<

  10. #39
    Avatar Dante
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Oleska 51, Opole
    Posty
    257
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Mały Devil napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętam kumpel w podstawówce przyniósł Tabake do szkoły nie wiem jaka to była nie znałem się wtedy :P ale snuffaliśmy na polskim, religii, przerwie. Mieliśmy takiego kumpla w klasie co co chwile chciał żeby mu daliśm, no i wkońcu się wkurzyliśmy i mu naostrzyliśmy bronzowej kredki hahahaha wciągnął i mówi "kurde, ale zajebiste to jest, japierdole" a my w breche i nie umieliśmy przestać się śmiać do końca lekcji xDDDD

    #topic
    hmm... teraz jakoś rzadko snuffam no chyba że mam katar :P

    #down
    rodzice? nie wiedza ... jakby wiedzieli to raczej by mi nic nie zrobili/powiedzieli
    Lol, to ja miałem lepszą przygodę z kolegą fazowiczem. Kolo zawsze miał fazę. Nawet po NIEMOŻLIWYCH ilościach, przysięgam. Kiedyś moi kumple nasypali na zeszyt tynku ze ściany. Miał on właśnie taki brązowy kolor. Perfidnie były tam takie kamyczki, inne duperele. Kumpel mu powiedział, że kaszubska :D .Dają mu rurę, ten zasysa. Patrzy się na wszystkich i nagle: DOBRE, FAZA. A wszyscy gleba XD

  11. #40

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    #BariMS

    1. Kiosk & sklepy (tzn. pawilony) w dużych hipermarketach, centrum handlowym. w moim przypadku sklepik w Carrefour ;p

    2.mentolowy,mentolowo-limonkowy lub cytrynowy ;p

    3. nie da sie uzależnić od tabaki nawet jak wciągniesz 4 gram tego dzień w dzień ;p

    4. Skutki uboczne to jeśli masz alergie na to ;p a skutki to tylko kichanie

    #edit

    Spróbuj wciągnąć nieśmiertelnego tzn. mieszanka 3 rodzajów tabaki xd
    Ostatnio zmieniony przez tyrael15 : 13-08-2008, 02:44

  12. #41

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    406
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Ja sie troche boje to wachac (nie smiejcie sie :() boje sie ze przedewszystkim ze sie uzaleznie tu piszecie wszyscy ze nie jestescie uzaleznieni ale boje sie ze sobie to tylko wmawiacie jak narazie nie pale nie wacham tabaki (i innych rzeczy) alkohol to tylko piwo.

  13. #42

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Człowieku taka jest prawda że tabaką się nie uzależnisz ; ) możesz nawet i kilogram tego wciągnąć a i tak nie będziesz uzależniony.
    Myślisz że dlaczego sie uzależniasz od fajków bo tam oprócz tej tabaki czy jak to tam jest też szkło w małych kawałeczkach żeby wytwarzało substancje smoliste albo więcej tych substancji i nie dziwne że potem jarasz i jarasz i przestać nie możesz xd a Tabaka też tam dobra jest na coś ale zapomiałem na co ;p

  14. #43
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam pytanie czy można "snuffać" mieszankę np 4 tabak ;d? I czym to grozi lub jak się potem czujesz + czy próbowaliście xd? Mój pierwszy raz z tabaką był okropny bo wziąłem całą długość stołu na dziurkę, i potem miałem 3 z 5 przedawkowania tabaki ;dd Tabaka nie uzależnia, nie wiem czego tu się bać.

  15. #44

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    14
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    a czemu nie xD możesz i mieszanke 10-ciu rodzajów xd czym grozi ;p? niczym xD chyba że jak to wcześniej pisałem jeśli masz alergie i wciągasz to potem ciągle kichasz ;p no kumplowi to aż sie czerwone oczy całe zrobiły i nic nie widział xD próbowałem nieśmiertelnego 3 razy z trzech rodzajów no kopa niezłego dawało ale da sie przeżyć xD czuć czujesz sie dobrze.zależy jak robisz, czy wciągnasz a po wciąganiu pijesz jakiś napój (niewiem jak to dalej wytłumaczyć :P) to wtedy możesz ile chcesz czy tak na sucho bez popity no to wtedy pare wciągnać i i już ci sie odechciewa :P

  16. #45
    konto usunięte

    Domyślny

    A w ogóle to jakie są smaki tabaki oprócz miętowego i wiśniowego? Raz z kumplem na religii wciągaliśmy tabakę, a ksiądz myślał że to jakieś narkotyki i potem uwagi,dyrektorka i rodzice w szkole oO xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •