Reklama
Strona 321 z 341 PierwszaPierwsza ... 221271311319320321322323331 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,201 do 3,210 z 3409

Temat: Rowery i wszystko co z nimi związane | Co wybrać? | Gdzie kupić? | Jak serwisować?

  1. #3201
    Avatar kutka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Tarnów
    Posty
    254
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    To nie mój rower, to tylko poglądowe zdjęcie ramy. Ja planuję jakieś kendy SBE kupić, do tej pory jeździłem na schwalbe table topach
    ja miałem shwalby fabrycznie nie pamiętam jaki model i co chwile pana aż konic końców opona została roztargana na kamieniu więc nie polecam zmieniłem na continentale również nie pamiętam jaki model i jestem mega zadowolony zero pan dobrze się trzymają w lesie i ogólnie są zajebiste :)
    schwalbe schwalbe nie równe, mają modele które się zdzierają po prostu a mają i takie które są nie do zastąpienia, sam katuje table topy w kevlarze od dwóch sezonów i nie wybrałbym innych opon na latanie po ulicy/dircie, z drugiej strony przychodza mi na serwis koła z land cruiserem i opona się nadaje co najwyżej do taczek po setce km

    @pelikan co to za rama? bo mam wrażenie że dart ale malowanie trochu mi nie pasi?
    Co do SBE, zajebista opona ale na tył i to po dotarciu, w teren jest mega bo wyłapuje wszystko i fajnie się trzyma podłoża, na ulicy niestety ciężko ją opanować przy agresywniejszych zakrętach, tak samo buja na manualu i taka natura jej bieżnika że znosi, niestety nie wybacza błędów. Inna sprawa że jak ją wyczujesz i technicznie dopracujesz swoją jazdę to pewnie kupisz kilka na zapas bo już trochu o nie się zaczyna ciężko robić.

    Btw, jak tam ktoś pisał o rowerach crossowych, hard tailach, budżetach pokroju 3.5 k itd, polecam spojrzeć na rowery kanadyjskie Marin, szczególnie na ramie cromo z pracującym tylnim trójkątem.
    Ostatnio zmieniony przez kutka : 02-04-2018, 00:43
    Mobilny serwis rowerowy? http://bubike.pl/


  2. #3202
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj kutka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @pelikan co to za rama? bo mam wrażenie że dart ale malowanie trochu mi nie pasi?
    Oczywiście, że dart. Rama z 2015 dlatego takie malowanie. Akurat rama którą kupiłem ma spolerowane naklejki, gość chciał odsłonić kolor. W sumie dobrze to wygląda, a jak będę chciał vlepy to sobie zrobie, bo kiedyś oklejałem rowery.

  3. Reklama
  4. #3203
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    W sumie masz racje. Wystarczy mi taki rower za 2k. Ja i tak bym nim jezdzil okazjonalnie, w ladna pogode i w wolnym czasie. Myslalem ze taki rower "markowy" za 2k to = rower z marketu a kiedys taki mialem i pedaly odpadaly nie mowiac o denerwujacych przerzutkach i masie innych problemow. Jesli rower crossowy w okolicach 2k to co mozecie polecic? Moze byc z hakiem np 2100/2200
    http://rowery24h.pl/rower-kellys-kel...17-p-3583.html

    Lub phanatic 10, super ceny na rocznik 2017 i ostatnie sztuki.
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  5. #3204
    Avatar Malpa of Hell
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stargard
    Wiek
    30
    Posty
    556
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Szukam nowych uchwytów/gripów bo moje są już bardzo wysłużone. Ma ktoś jakieś propozycje w przedziale 50-150zł? Na alledrogo znalazłem ERGON GP2 ale opis mnie coś gryzie.

    Aktualny stan (pls dont bully):



  6. #3205
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Warto szukac jakis lepszych jakosciowo detek czy Schwalbe lub Continental w zupelnosci wystarczy?
    Jak mam cisnienie zalecane na oponie od 3,4 do 5,1 bara to lepiej ktorej granicy lepiej sie trzymac? Rower crossowy, jazda po asfalcie, chodniku, szutrze, itp. Bez zadnego skakania. Peka mi detka (jeszcze ta co dostalem do roweru, pewnie jakis noname) po dynamicznym przejechaniu po krawezniku czy galezi. Opona cala.
    Ostatnio zmieniony przez Vadim : 12-04-2018, 23:00

  7. #3206
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    elo. szukam crossa do +/- 1500 zł. ostatni raz jeździłem na rowerze w podstawówce, wtedy topowym osprzętem były przerzutki "shimano", wiele lat upłyneło i absolutnie nie mam żadnej wiedzy na temat rowerów. poczytałem trochę i doszedłem do wniosku, że moje oczekiwania spełni cross (90% miasto, 10% lekki teren). chciałbym kupić online bo biorę na raty.
    @Szyman ; @kutka ; @Pelikan ; wrzucam Was bo a) wydajecie się mieć wiedze na temat rowerów i b) temat trochę dedek więc wrzucam żeby ktoś posta zobaczył.

  8. #3207

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam, może mi ktoś odpowiedzieć ile wart jest taki rower?
    Bo miałem dziwną akcje, że pytam się gościa ile kup teraz i on podał kwotę a licytacja się zakończyła kwotą 250% tego co on podał.. I zastanawiam się czy nie zna wartości roweru czy ktoś mu zalicytował na pałę (a raczej 2 osoby bo jedna drugą przebiła)..

    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  9. #3208
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Jak to jest ten co poszedł za 950zł to w sumie legit cena za takiego warjata, jeździć jeździ, coś tam wymieniane było, nie jest jumany to chyba 3 najważniejsze rzeczy. xD A Giant dobra marka imo to i pojeździ trochę. Choć więcej niż 6 stówek bym nie dał w takim stanie.

  10. #3209

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak to jest ten co poszedł za 950zł to w sumie legit cena za takiego warjata, jeździć jeździ, coś tam wymieniane było, nie jest jumany to chyba 3 najważniejsze rzeczy. xD A Giant dobra marka imo to i pojeździ trochę. Choć więcej niż 6 stówek bym nie dał w takim stanie.
    Gość chciał 1000zł na kup teraz licytacja doszła do 2425zł.. WTF?
    http://allegro.pl/show_item.php?item=7285226086
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  11. #3210
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj RedheadPapa napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo. szukam crossa do +/- 1500 zł. ostatni raz jeździłem na rowerze w podstawówce, wtedy topowym osprzętem były przerzutki "shimano", wiele lat upłyneło i absolutnie nie mam żadnej wiedzy na temat rowerów. poczytałem trochę i doszedłem do wniosku, że moje oczekiwania spełni cross (90% miasto, 10% lekki teren). chciałbym kupić online bo biorę na raty.
    @Szyman ; @kutka ; @Pelikan ; wrzucam Was bo a) wydajecie się mieć wiedze na temat rowerów i b) temat trochę dedek więc wrzucam żeby ktoś posta zobaczył.
    Ja bardziej siedze w dirtowych / streetowych / dh, od takich turystyków to bardziej @Kozek ;
    @RedheadPapa ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Account i wszystko z nim związane!
    Przez Masaker w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:48
  2. [TibiaBot NG] - Wszystko co z nim związane
    Przez Deathless w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-12-2011, 15:24
  3. Jakundaf Desert i wszystko co z nim związane!
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-02-2010, 15:08
  4. Wszystko związane z Ruthless Seven
    Przez Kanapka z Szynka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 03-07-2007, 23:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •