Reklama
Strona 313 z 341 PierwszaPierwsza ... 213263303311312313314315323 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 3,121 do 3,130 z 3409

Temat: Rowery i wszystko co z nimi związane | Co wybrać? | Gdzie kupić? | Jak serwisować?

  1. #3121
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Jaki powinienem kupić rower jak chcę robić głównie weekendowe trasy po płaskim (80% pewnie wały w około miasta) i ewentualnie trochę po ścieżkach rowerowych w mieście (asfalt, kostka)? Żadnych lasów, gór i dziur. Warto wejść w sztywne widelce? Koła 28"? Jaki rodzaj hamulców? Jak kształt ramy żeby wygodnie było? Jaki rozmiar ramy mniej więcej (mam ~176)? Zależy mi na czymś prostym konstrukcyjnie, przerzutek też raczej jakoś dużo mi nie trzeba (jeśli w ogóle, w sumie myślałem o ostrym kole albo chociaż wolnobiegu z jakimś hamulcem tylko nie wiem jak to się sprawuje na takie trasy?).

    Co o takim czymś powiecie?
    http://www.dobrerowery.pl/kross-noru-2017?from=listing
    http://www.dobrerowery.pl/kross-seto-2017?from=listing
    http://www.dobrerowery.pl/kross-puls...6?from=listing

    edit: dobra jednak przerzutki chyba muszą zostać, powiedzcie mi czy do takiego btwina triban 520 mogę wpakować jakieś normalniejsze opony żeby zrobić z niego takiego bardziej gravela/fitnessa? bo rozumiem, że na tych cieniznach bez bieżnika to można jeździć tylko po asfalcie? ja jednak więcej będę chyba jeździć po utwardzonym gruncie z jakimiś małymi kamyczkami, jakie opony na takie trasy? czy dobrze mieć baranka?
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 30-03-2017, 22:03
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  2. #3122
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    nowociota here jakby się zagłębiać w rowery, potrafię coś tam naprawić ale napierdalam jak szalony. wracam na wakacje do swojej wiochy i kolarzówka nie ma tam bytu więc tutaj pojawiacie się wy Torgi! Jednak me miasto jest okrążone przez okoliczne lasy więc nie wykluczam jazdy po nich, ale duża część będzie również jeżdzona po drogach/jezdni czy tam chodnikach. Czy w tym przypadku najlepszą opcją będzie raczej mtn bike? Raczej jeździłem po tym mieście właśnie góralami, ale eksploatacja będzie wysoka także to musi być quality rower.
    Teraz pytanie czy za budżet 1k lepiej poszukać dobrej używki, czy coś tam wyczaić na alledrogo czy gdzie indziej? jesli druga opcja to prosiłbym o rozsądne propozycje. płacę zielonymi, dzięki

  3. Reklama
  4. #3123

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj trochestylu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nowociota here jakby się zagłębiać w rowery, potrafię coś tam naprawić ale napierdalam jak szalony. wracam na wakacje do swojej wiochy i kolarzówka nie ma tam bytu więc tutaj pojawiacie się wy Torgi! Jednak me miasto jest okrążone przez okoliczne lasy więc nie wykluczam jazdy po nich, ale duża część będzie również jeżdzona po drogach/jezdni czy tam chodnikach. Czy w tym przypadku najlepszą opcją będzie raczej mtn bike? Raczej jeździłem po tym mieście właśnie góralami, ale eksploatacja będzie wysoka także to musi być quality rower.
    Teraz pytanie czy za budżet 1k lepiej poszukać dobrej używki, czy coś tam wyczaić na alledrogo czy gdzie indziej? jesli druga opcja to prosiłbym o rozsądne propozycje. płacę zielonymi, dzięki
    Możesz popatrzeć za używką, ale mamy początek sezonu i cenowo może być kłopot coś zmotać. Jeśli chodzi o nówki, to warto czasem kupić coś z roku 2k15/16, to są często godne uwagi maszyny i najczęściej już tańsze o dobre kilkadziesiąt procent. MTB imo do Twoich zastosowań się powinien sprawdzić.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  5. #3124

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    103
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Miałem kupić kansa avangarde, ale poszedłem sobie do lokalnego salonu rowerowego. Oglądam sobie Krossa Evado 4.0, cena 2299 zł, strasznie mi się spodobał i mówię biorę go. Ale tak sobie oglądam i patrze, a na ramie, przy tylnym kole w niewidocznym miejscu widać odprysk z lakieru ( na odcinku ok. 3-4mm). Mówię do sprzedawcy, że bym go kupił, ale ma uszkodzony lakier i mi to przeszkadza (a w rzeczywistości tego w ogóle nie widać). Na to on mówi, że bardzo mu przykro z tego powodu i może mi zaproponować rabat 300 zł + 2 darmowe przeglądy. Ostatecznie go kupiłem. Wiem, że osprzętowo wychodzi troche gorzej niż kadns, ale jakoś tak wizualnie mi się bardziej ta rama podoba, dodatkowo mogłem się do niej dokładnie przymierzyć i przejechać. Wszystko mi pasowało więc od soboty jestem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Krossa Evado 4.0.
    Co do jazdy to jest dla mnie szok. W porównaniu do kilkuletniego Krossa Berg MTB to jest poezja, ta płynność jazdy jest dla mnie nie do opisania. Każdemu kto jeździ po utwardzonych drogach ZDECYDOWANIE POLECAM wybór crossa.

  6. #3125
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,533
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    http://allegro.pl/rower-merida-julie...9.html#thumb/1
    Czy to jest dziecięcy rozmiar roweru, czy dla normalnej kobity?

  7. #3126

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dla normalnej kobity imo się nada
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  8. #3127
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Witajcie rowerowe maniaki :D
    Szukam roweru dla siebie, mam 183cm wzrostu, waże 83kg, jeździć mam zamiar głownie rekreacyjnie, ulice, czasami jakis park/las czy łąka. Myślicie ze lepiej szukać używki, czy nowego? Da radę kupić cos sensownego do 1000zł?

  9. #3128
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Ktoś mi powie czy Kross Pulso 1 to najlepszy sprzęt tego typu, który mogę dostać w tej cenie [1800zł]? Docelowo wsadziłbym do niego jakieś bardziej terenowe opony bo po asfalcie raczej rzadko będę jeździć, bardziej jakiś grunt ubity. Dzięki za pomoc, tylko proszę bez "dołóż 500zł i lepiej kup to" XD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #3129

    Notoryczny Miotacz Postów SerQ jest teraz offline
    Avatar SerQ
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    WWA Mondeo
    Wiek
    29
    Posty
    1,458
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przy jego suporcie szykuj się na jego wymianę przy około 2kkm, wiem co mówię, bo sam miałem go w rowerze przedtem i zbyt wytrzymały to nie jest (plastik z jednej strony). W tym budżecie nie wiem co z konkurencji zaproponować, Kross ma dobrą relację jakości do ceny. Kolega niedawno w tym budżecie zakupił Meridę na hydraulice, aczkolwiek Twój przyszły rower jak tak czytam będzie całkiem lekki, a V-Brake'i można w prosty sposób serwisować. Opony tak jak mówisz, na teren warto zakupić drugi komplet czegoś konkretniejszego.
    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to byla tibia, to bylo zycie, a nie to co teraz, 20 lat na karku, piekny silny madry mezczyzna, tylko kobiety i szybkie samochody :<

  11. #3130
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    No jeszcze jest coś takiego jak Romet Mistral Urban czy Kellys Physio 10 tylko nie mam pojęcia czy są lepsze/gorsze i trafiłem na coś takiego w fajnej cenie: http://www.esportowiec.com.pl/rowery...14-p-3786.html 500zł piechotą nie chodzi jak to mówią, rower już dosyć stary ale w sumie co to przeszkadza? Tylko nie znam się na osprzęcie, jest gorszy niż w tym Kross Pulso? [znalazłem tego Gianta jeszcze za 1200zł]
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 08-04-2017, 08:39
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Premium Account i wszystko z nim związane!
    Przez Masaker w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 915
    Ostatni post: 04-11-2015, 20:48
  2. [TibiaBot NG] - Wszystko co z nim związane
    Przez Deathless w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 03-12-2011, 15:24
  3. Jakundaf Desert i wszystko co z nim związane!
    Przez Kukurydza Konserwowa w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-02-2010, 15:08
  4. Wszystko związane z Ruthless Seven
    Przez Kanapka z Szynka w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post: 03-07-2007, 23:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •